Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Jeigu nematei, tai dar kartą siūlau žiūrėti pardavimus, gal rytų europiečių ar musulmonų rajone jų ir nėra daug.
    Kokia čia dar oficiali statistika? Pagal Regitrą, Lietuvos autoparkas vienas seniausių Europoje, 14,5 metų vidurkis.

    https://www.regitra.lt/lt/naujienos/...s-automobilius
    Aš tau EU statistiką pateikiau. Tai gal ir tu atsiųsk šaltinį pagal kuriuos tu remiesi. Ir dar kartą sakau žiūrėk ne į pardavimus, o į registraciją. Aš dabar nepamenu, bet LT irgi yra kažkuris modelis kurio yra daugiausa parduodama, bet jų nėra daug registruota LT.

    Praeitą mėnesį Lietuvos naujų automobilių rinkoje toliau pirmavo reeksportuojama „Fiat“ markė (1.840 vnt.),

    Plačiau: https://www.vz.lt/laisvalaikis/autom...#ixzz68HMN5Sf6

    Kartoju, Danijoje yra labai didelis reeksportas. Kitų Skandinavijos šalių neminiu, nes nežinau.

    Nekreipiant į bandymus įžeidinėti, tai šiaip kaip čia jau kas ir minėjo, daugiausia tavo minimų mersu ir yra daugiausia musulmonų gyvenamuose rajonuose.
    Paskutinis taisė ArtisLT; 2019.12.16, 15:16.

    Comment


      Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą

      Aš tau EU statistiką pateikiau. Tai gal ir tu atsiųsk šaltinį pagal kuriuos tu remiesi. Ir dar kartą sakau žiūrėk ne į pardavimus, o į registraciją. Aš dabar nepamenu, bet LT irgi yra kažkuris modėlis kurio yra daugiausa parduodama, bet jū nėra daug registruota LT.

      Nekreipiant į bandymus įžeidinėti, tai šiaip kaip čia jau kas ir minėjo, daugiausia tavo minimų mersu ir yra daugiausia musulmonų gyvenamuose rajonuose.
      Tai gerai, pateikite registracijos statistiką, nebus panaši proporcija? Čia regitros statistika, manote meluoja?
      Kodėl norvegai perka teslas, o ne konas ar leafus?
      Flickr

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

        Tai gerai, pateikite registracijos statistiką, nebus panaši proporcija? Čia regitros statistika, manote meluoja?
        Kodėl norvegai perka teslas, o ne konas ar leafus?
        Nes Norvegai gerai gyvena ir daug uždirba ir gali sau tai leisti?

        Ar aš kažką praleidau ir kažkur minėjau, kad negalima brangių mašinų pirkti? Aš nebent sakau, kad mašinas reikia pirkt pagal savo galimybes, o ne fantazijas.

        O statistika prašome pateikti pačiam, nes jūs ja remiatės, o ne aš.

        Comment


          Parašė Tomas Rodyti pranešimą

          Usenije viskas geriau.
          Esam sutare su xebra, kad tik vienas vienintelis dalykas usenije negeriau, kad "pasprogdina" gatves kartais visokie atvykėliai, o šiaip ten medaus upės teka ir kaip rašo Pipedija: "eschatologinis vaizdinys, atitinkantis žydų Pažadėtąją Žemę. Archetipiniame lietuvių pasaulio žemėlapyje apima žemes kažkur į vakarus nuo Lietuvos, bet paprastai neįskaitant Lenkijos. Iš principo beveik tas pats kaip Amerika. Būdinga neregėta gerovė, ideali socialinė tvarka, teisingumo klestėjimas. Rekonstruojama per posakius "visai kaip Vakaruose" ( = tobula, idealu), "vakarietiškas" ( = pagerintas, geresnis), "gyvensim kaip Vakaruose" ( = bus praktiškai rojus ant žemės).".

          Parašė John Rodyti pranešimą

          Matyt iš dalies taip. Liudvikas yra gana kietas, bet jo vidinis Šiaulių marozas-kaimietis karts nuo karto kyšteli ausytes.
          Stereotipai man yra svarbus visuomenes nuotaikas kažkiek veikiantis dalykas.

          Liudvikas Andriulis atstovauja aštrialiežuvišką generation X. O kadangi išgyveno atgimimo laikotarpį, tai turbūt jo aštrialiežuviškumas dar iš kokių 5 kartų dauginasi, nes matė tą pažeminimą, kada SSRS žmonijos eksperimentas nepavyko. Turiu pasakyti, kad panašias tendencijas pastebiu pas John, kur kartais jo rašliavos atrodo truputį išpūstos o vėlesnėms generation Y/Z (millenials'ai) esą girdėjau perima, jei šiaip patinka generation X aštrialiežuviškumas, bet galbūt tai nėra tiek masiškas reiškinys, aš tai pagal nuotaiką būnu tai aštresnis (jaunas bumbeklis), tai labiau pragmatiškas, kaip matot mane forume

          Paskui ta iš 90-ųjų atėjusi savybė: "tu būtinai turi tą ir aną turėt..." mąstymas atėjęs iš sovietinio skurdo, šiandien matyt būdinga ne taip globaliai žiūrintiems žmonėms Nežinau kiek tai būdinga Andriuliui
          Paskutinis taisė PoDV; 2019.12.16, 15:36.

          Comment


            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

            Noras viešai demonstruoti savo gerą gyvenimą yra kaimietiškas.
            Tada ok, aš kaimietis.
            Ir vistiek gyvenu geriau už jus.

            Čia aš nerimtai aišku, bet tikrai absurdiškas nesąmones kai kurie čia rašo.

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Kodėl norvegai perka teslas, o ne konas ar leafus?
              Norvegai perka Leafus. Iš Wikipedijos:

              As of 30 November 2016, the Leaf ranked as the all-time best selling plug-in electric car in the country with 27,115 Leafs on Norwegian roads at the end of November 2016, followed by the Volkswagen e-Golf with 15,991 units, and the Tesla Model S with 11,615 units.

              https://en.wikipedia.org/wiki/Plug-i...orway112016-87

              Comment


                Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                Norvegai perka Leafus. Iš Wikipedijos:

                As of 30 November 2016, the Leaf ranked as the all-time best selling plug-in electric car in the country with 27,115 Leafs on Norwegian roads at the end of November 2016, followed by the Volkswagen e-Golf with 15,991 units, and the Tesla Model S with 11,615 units.

                https://en.wikipedia.org/wiki/Plug-i...orway112016-87
                Naujesni duomenys yra kiek kitokie:





                https://cleantechnica.com/2019/10/10...quered-norway/

                Comment


                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                  Naujesni duomenys yra kiek kitokie:

                  https://cleantechnica.com/2019/10/10...quered-norway/
                  Na čia model 3, kas realiai kaina nelabai skiriasi nuo kitų eletrinių sedanų.

                  Comment


                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                    Na čia model 3, kas realiai kaina nelabai skiriasi nuo kitų eletrinių sedanų.
                    Bet pagrindžia Lettered teiginį.

                    Comment


                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                      Bet pagrindžia Lettered teiginį.
                      Teiginį taip, bet esmę - ne. Buvo kalbama apie tai, kad norwegai renkasi prabangias/brangias mašinas, bet model 3 nėra kažkuo prabangi ar brangi lyginant kad ir su e-golfu. Nors ketvirtoje vietoje esantis i3 pagal kainą jau skaitytusi tarp jų, bet kažkaip man neatrodo labai prabangus.

                      Comment


                        Kopenhagoj daug s klasės mersų nepamatysi dar ir dėl to, kad Danijoje juos perka kaimiečiai. O šiaip lygint naujus pardavimus Skandinavijoje ir Lietuvoje negalima, kai pas mus net turtingi žmonės ne visada perka automobilį iš salono.

                        Comment


                          Dėl ko prisiminsite besibaigiantį dėšimtmetį?



                          Neblogas video, tik jaučiasi kad turbūt kurtas amerikiečio, nes labai koncentruojamasi į įvykius JAV. Kai kurie dalykai, tokie kaip Arabų pavasaris ar Fukušimos katastrofa, net nesitiki kad buvo šį dešimtmetį. Atrodo, kad nuo jų praėjo 100 metų. Nepaminėti selfiai, kaip galėjo? B)

                          Ir dar vienas labai svarbus dešimtmečio dalykas:

                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            2000's shit,
                            2010's bigger shit,
                            2020's SHIIIIIIIT,
                            2030's no shit left

                            Comment


                              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                              Dėl ko prisiminsite besibaigiantį dėšimtmetį?
                              Visas dešimtmetis paauglystės Labiausiai jautėsi tai, kad keitėsi suvokimas, kaip veikia pasaulis ir gyvenimas.

                              Iš kitų dalykų, tai bent jau man, turbūt trollface'ų meme'ų trumpalaikė šlovė yra ryškiausias įvykis dešimtmečio.

                              Comment


                                Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                Visas dešimtmetis paauglystės Labiausiai jautėsi tai, kad keitėsi suvokimas, kaip veikia pasaulis ir gyvenimas.

                                Iš kitų dalykų, tai bent jau man, turbūt trollface'ų meme'ų trumpalaikė šlovė yra ryškiausias įvykis dešimtmečio.
                                Man tai šitas dešimtmetis buvo jau ne paauglystė, bet suvokimo pasikeitimų, naujų patirčių ir atradimų apie pasaulio ir gyvenimo funkcionavimą buvo ne mažiau. Jeigu reikėtų lyginti šį laikotarpį su paauglyste, tai dar labai reikėtų pagalvoti, kuris laikotarpis buvo įdomesnis ir labiau kupinas įvykių ir atradimų. Taip kad, tavęs irgi ko gero laukia daug naujovių, neatsipalaiduok

                                Rage komiksų tai man labai gaila, kad jų populiarumas buvo toks trumpas. Kiek aš šiame forume jų postindavau, netgi pats kurdavau Vėl gi, nesitiki kad jie populiarūs buvo dar šį dešimtmetį, kurio liko kelios dienos - toks jausmas, kad tai buvo žymiai seniau.

                                Žmonės sako, kad laikas lekia labai greitai. Taip, savaitė ar mėnuo pralekia greit, bet kelių metų senumo įvykiai atrodo tikrai seni, neatrodo kad tai buvo tik vakar, nes daug kas per tą laiką pasikeičia - ir paties gyvenimas ir požiūriai į kai kuriuos dalykus, ir aplinkybių kontekstas, ir bendros visuomenės nuotaikos. Pavyzdžiui, kai buvo įvykiai su Venckiene (irgi dar šį dešimtmetį, kad ir kaip nesitiki!) žmonių susidomėjimas buvo pastebimai didesnis, nei yra dabar. Dėl to bendro pakitusio fono senesni įvykiai psichologiškai greit nutolsta. Su Ukraina ar Sirija irgi jaučiasi kažkas panašaus.

                                Kad craze dėl Lady Gagos buvo dar šį dešimtmetį, irgi sunku patikėti
                                Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.12.28, 07:08.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Turbūt man pirmas toks dešimtmetis, kur vieną supratimą keičia kitas, vaikystė buvo pastebimai statiškesnė. Buvo nebent apskritai nauji dalykai, o ne besikeičiantys seni.

                                  Bent 2020s irgi jaučiu visko bus. Man svarbiausia neprisidaryti skolų

                                  Gal ryškumo mažėjimo tvarka taip išdėstyčiau dešimtmečio įvykius:
                                  1. Rage comics
                                  2. Terorizmo baimė Vakarų Europoje
                                  3. "rusai tuoj užpuls"
                                  4. Populizmo banga Vakarų Europoje ir bent keletose Centrinės Rytų Europos šalyse (neaišku ar čia tik žiniasklaidos "fejerverkai", ar čia kažko daugiau tikėtis)

                                  Kitų nežinau kaip suskirstyti.
                                  Paskutinis taisė PoDV; 2019.12.28, 11:58.

                                  Comment


                                    Dar vienas besibaigiantį dešimtmetį apibendrinantis video, šis man šiek tiek labiau patiko už praėjusį, šiek tiek įvairesnis, nors vistiek labai daug dėmesio JAV skirta.

                                    Tiems kam įdomu:
                                    Paskutinis taisė pauliaK; 2019.12.31, 00:27.

                                    Comment


                                      Geras šitas irgi, tik labai daug dėmesio politikai, mažai dėmesio masinei kultūrai ir žmonių kasdienybės pokyčiams.

                                      Pradžioje pamačiau tą užlaikintą kiaušinio nuotrauką, ir pradžioje pagalvojau kad čia Annoying Orange. Paskui prisiminiau... Taigi jis irgi šio dešimtmečio herojus!!! O atrodo, kad tie filmukai seni kaip pasaulis. Šitas video 2011 metų? Baikit, aš jį prieš šitiek amžių žiūrėjau!

                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                        4. Populizmo banga Vakarų Europoje ir bent keletose Centrinės Rytų Europos šalyse (neaišku ar čia tik žiniasklaidos "fejerverkai", ar čia kažko daugiau tikėtis)
                                        Populizmas vien šiaip sau nekilo. Jis kilo todėl, kad dalis visuomenės mato problemas kurias valdžia ignoruoja, todėl eina ieškoti "svieto lygintojų". Pas mus irgi tokių buvo, kad ir Valinsko partija, Uspaskichas. Mano nuomone populizmas europoje tęsis, nes valdžia ir toliau ignoruoja tuos žmones ir tiesiog bando juos prispausti vadindami visokiais epitetais, todėl jie ir toliau bandys nuversti esamą valdžią. Švedijoje matėme kaip tas sustabdė pačia stabiliausią valdžią pasaulyje (viena partija dominavo 104 metus, po paskutinių rinkimų prireikė koalicijos). Paskutinės tendencijos (britų rinkimai) rodo populizmo sumažėjimą, bet konservatyvumo padidėjimą.


                                        Comment


                                          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                                          Populizmas vien šiaip sau nekilo. Jis kilo todėl, kad dalis visuomenės mato problemas kurias valdžia ignoruoja, todėl eina ieškoti "svieto lygintojų". Pas mus irgi tokių buvo, kad ir Valinsko partija, Uspaskichas. Mano nuomone populizmas europoje tęsis, nes valdžia ir toliau ignoruoja tuos žmones ir tiesiog bando juos prispausti vadindami visokiais epitetais, todėl jie ir toliau bandys nuversti esamą valdžią. Švedijoje matėme kaip tas sustabdė pačia stabiliausią valdžią pasaulyje (viena partija dominavo 104 metus, po paskutinių rinkimų prireikė koalicijos). Paskutinės tendencijos (britų rinkimai) rodo populizmo sumažėjimą, bet konservatyvumo padidėjimą.

                                          Turbūt vienas iš esminių dalykų, kurie prie to prisidėjo - migrantų krizė. Labai kontraversiškas klausimas, ir ne paslaptis, kad valdžios ir nemažos dalies visuomenės nuomonės šiuo klausimu labai stipriai išsiskiria.

                                          Šio dešimtmečio migrantų krizė yra nematyto masto (kurios nebūtų, jeigu ne karas Sirijoje ir chaosas po perversmo Libijoje).
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X