Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mobilios technologijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nuo proto nušokęs gamintojas au atsirado http://www.laptopmag.com/reviews/tab...io-tap-20.aspx

    Comment


      Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
      Nuo proto nušokęs gamintojas au atsirado http://www.laptopmag.com/reviews/tab...io-tap-20.aspx
      Šitas daiktas ne nešiojamas, o pernešamas

      Iš esmės, čia iMac'as su touchscreen'u. Kaina igi atitinkama. Ir nuolat užknis pirštų atspaudai ant ekrano.

      Comment


        Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
        Parašė Edd
        Darbe išvis naudoju du didelius monitorius, kur atidaryta visada po keletą langų ir juos matau vienu metu.

        Aišku galimas variantas ir toks: imi tabletą ir statai į dock'ą su prijungtu dideliu monitorium ir klaviatūra.
        Joks tabletas niekada neprilygs dviem dideliems monitoriams ant stalo. Niekada.

        O jeigu ir atsirastų koks nuo proto nušokęs gamintojas, kuris tokį pagamintų - tai paaiškėtų, kad tokį nešiotis žiauriai nepatogu. O kadangi nepatogu nešiotis, tai jis neturi prasmės.
        Įsiskaityk ką parašiau. Bandau aiškinti iš naujo: kalbu tikrai ne apie "nešiojamą" tabletą su 30 colių ekranu. Kalbu apie mažus, bet galingus tabletus prie kurių galima jungti ir didelius monitorius, ir klaviatūras. Įsivaizduok: kelionės metu naudoji įprastą ~10 colių mažą, lengvą tabletą; atvykęs tarkim namo, įstatai tą patį tabletą į jam skirtą stovą, prie kurio prijungtas ant stalo stovintis didelis monitorius ir klaviatūra, bei toliau dirbi su tuo nepamainomu dideliu ekranu ir klaviatūra. Tą ir turėjau omeny. Supriešint patogių didelių monitorių, klaviatūrų ir tabletų visai nebūtina.
        Paskutinis taisė Edd; 2012.10.25, 20:54.

        Comment


          Parašė Edd Rodyti pranešimą
          Įsiskaityk ką parašiau. Bandau aiškinti iš naujo: kalbu tikrai ne apie "nešiojamą" tabletą su 30 colių ekranu. Kalbu apie mažus, bet galingus tabletus prie kurių galima jungti ir didelius monitorius, ir klaviatūras. Įsivaizduok: kelionės metu naudoji įprastą ~10 colių mažą, lengvą tabletą; atvykęs tarkim namo, įstatai tą patį tabletą į jam skirtą stovą, prie kurio prijungtas ant stalo stovintis didelis monitorius ir klaviatūra, bei toliau dirbi su tuo nepamainomu dideliu ekranu ir klaviatūra. Tą ir turėjau omeny.
          Nepaprasčiau ir ekonomiškiau namie turėti normalų PC su geru dideliu monitoriumi ar kokį iMac, o kelionėms planšetę ar laptopą pagal poreikius?
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Nepaprasčiau ir ekonomiškiau namie turėti normalų PC su geru dideliu monitoriumi ar kokį iMac, o kelionėms planšetę ar laptopą pagal poreikius?
            Kainos požiūriu, išties tokie tabletai nėra ir nebus pigūs, bet abejoju ar tikrai ekonomiškiau gausis turėti normalų kompiuterį + normalų tabletą. Plius kai kurie, nori turėti ir funkcionalesnį, galingesnį tabletą. Išties čia įdomus klausimas ir priklauso nuo kiekvieno prioritetų. Asmeniškai aš noriu, kad kažkur nešantis tabletas atstotų ir ultrabuką, t.y. būtų pakankamai galingas.

            Comment


              Parašė Edd Rodyti pranešimą
              Kainos požiūriu, išties tokie tabletai nėra ir nebus pigūs, bet abejoju ar tikrai ekonomiškiau gausis turėti normalų kompiuterį + normalų tabletą. Plius kai kurie, nori turėti ir funkcionalesnį, galingesnį tabletą. Išties čia įdomus klausimas ir priklauso nuo kiekvieno prioritetų. Asmeniškai aš noriu, kad kažkur nešantis tabletas atstotų ir ultrabuką, t.y. būtų pakankamai galingas.
              Mobilus daiktas negali prilygti desktopui:
              1) mobilus daiktas turi taupiai naudoti vietą. Desktopui gi nesvarbu (koks skirtumas kokio dydžio dėžė po stalu)
              2) mobilus daiktas turi labai taupiai naudoti energiją. Desktopui nesvarbu.

              Net jeigu ir prilygs, tai bus žiauriai brangus tabletas su pigaus desktopo galingumu. Prasmė labai abejotina. Bet, žinoma, tai yra dalykas, kuo mus bandys įtikinti Microsoft
              Paskutinis taisė c2h5oh; 2012.10.26, 10:02.

              Comment


                Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                Mobilus daiktas negali prilygti desktopui:
                1) mobilus daiktas turi taupiai naudoti vietą. Desktopui gi nesvarbu (koks skirtumas kokio dydžio dėžė po stalu)
                2) mobilus daiktas turi labai taupiai naudoti energiją. Desktopui nesvarbu.

                Net jeigu ir prilygs, tai bus žiauriai brangus tabletas su pigaus desktopo galingumu. Prasmė labai abejotina. Bet, žinoma, tai yra dalykas, kuo mus bandys įtikinti Microsoft
                Tokie gan galingi "mobilūs daiktai" egzistuoja jau pakankamai seniai. Jie vadinasi ultrabukais, nors yra ir tabletų. Taip, jie nėra pigūs. Pvz., pats naudoju 11.6'' Macbook Air jau ilgai ir jo man pilnai užtenka kaip pagrindinio kompiuterio. Tabletas Surface Pro yra dar galingesnis, nei mano Macbook Air. Daugumai jo galingumo yra per akis. Aišku yra sričių, kur jų galingumo per mažai, pvz., jei esi užkietėjęs žaidimų mėgėjas.

                Šiaip čia daugiau Intel, o ne Microsoft norėtų, kad visi pirktų x86 tabletus. Čia gali pažiūrėti į Intel Haswell pristatymą, kuris seks po Ivy Bridge ir bus išleistas sekančiais metais:

                Comment


                  John, tikiuosi, dar nenusipirkai to kiniško tableto?
                  Google ką tik paskelbė apie Nexus 10 su 2560x1600 ekranu
                  Kaina bus didesnė, nei tavo planuotas biudžetas, bet mano nuomone, tekstų skaitymui tokios raiškos ekranas būtų tiesiog nuostabus.

                  Comment


                    Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                    John, tikiuosi, dar nenusipirkai to kiniško tableto?
                    Google ką tik paskelbė apie Nexus 10 su 2560x1600 ekranu
                    Kaina bus didesnė, nei tavo planuotas biudžetas, bet mano nuomone, tekstų skaitymui tokios raiškos ekranas būtų tiesiog nuostabus.
                    Jau nusipirkau (tiksliau šiuo metu laukiu delivery). Visgi biudžetyas man šiuo momentu yra svarbus faktorius, nes leisti daugiau, nei £200 dabartinėje situacijoje neturiu daug noro. Čia turint omeny, kad tai bus mano "pabandymas" naudoti tabletą, o ne kažkas, ko man tikrai labai reiktų. O mokėti daug už kažką, dėl ko apskritai nesu tikras, tikrai nenoriu. Rezoliucijos užteks ir mažesnės. Jos bet kokiu atveju sočiai pakaks tiems taskams, kuriuos aš planuoju daryti (t.y. paprasčiausi kasdieniniai taskai, kaip emailas, naujienų skaitymas, forumas, nuotraukos ir pan.). O tokios didelės rezoliucijos, kaip Nexus 10, bent man visiškai nereikia. Bent jau šiuo metu. Ateityje, aišku, jos reikės, bet ateityje bus ir kitoks tokių tabletų pasirinkimas bei kainos.

                    Na o maniškis tabletas irgi turės neblogus features'us, kokių už tokią pačią kainą daugiau vargu ar kur nors galima rasti t.y. 1,2GHz quad-core cpu, Mali 400 quad-core GPU, HDMI out'as, 16GB internal+16GB mSD atmintis (pridedama nemokamai) su 1280 x 800 IPS displėjumi. Tai tikrai nėra š bent jau iš specifikacijų pusės, nors build-quality tikriausiai ir neprilygsta iPadui ar Nexus. Visgi tai yra, imho, optimalus variantas mano poreikiams šiuo metu. Bet kokiu atveju, pasidalinsiu įspūžiais, kai pats išbandysiu.
                    Paskutinis taisė John; 2012.10.29, 18:13.

                    Comment


                      Nuo penktadienio pratinuosi prie savo naujo žaisliuko - Samsung Galaxy S3. Šiaip gal viskas ir jėga ten su juo, bet kadangi naudosiu kaip darbinį telefoną, visgi yra vienas labai didelis minusas - baterijos tarnavimo laikas.. iki šiol naudojau seną gerą ir patikimą nedidukę Nokią (net modelio nežinau), kurios bateriją pakraudavau ir pamiršdavau kokiai savaitei, tai čia matau, kad teks kasdien junginėt.. O daugiau tai normaliai viskas, patogu facebooką pavartyt, šiaip naujienas skaityt lovoj drybsant. O ir darbinės priemonės - mailas, skype, kalendorius - viskas patogu, greit ir smagiai vartosi. Aj, dar prie išmatavimų prirpast teks. Į kostiumo vidinę kišenę be problemų telpa, bet jau į džinsų priekinę sunkiai tokį įsikiši, o jei įsikiši, tai per pusę sulaužysi kur atsisėdęs Teks pratintis kažkaip.

                      Comment


                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                        Nuo penktadienio pratinuosi prie savo naujo žaisliuko - Samsung Galaxy S3. Šiaip gal viskas ir jėga ten su juo, bet kadangi naudosiu kaip darbinį telefoną, visgi yra vienas labai didelis minusas - baterijos tarnavimo laikas.. iki šiol naudojau seną gerą ir patikimą nedidukę Nokią (net modelio nežinau), kurios bateriją pakraudavau ir pamiršdavau kokiai savaitei, tai čia matau, kad teks kasdien junginėt.. O daugiau tai normaliai viskas, patogu facebooką pavartyt, šiaip naujienas skaityt lovoj drybsant. O ir darbinės priemonės - mailas, skype, kalendorius - viskas patogu, greit ir smagiai vartosi. Aj, dar prie išmatavimų prirpast teks. Į kostiumo vidinę kišenę be problemų telpa, bet jau į džinsų priekinę sunkiai tokį įsikiši, o jei įsikiši, tai per pusę sulaužysi kur atsisėdęs Teks pratintis kažkaip.
                        Baterijos tarnavimas yra visų smartphonų problema. Tiesiog pasiknaisiok po nustatymus ir išjunk nebūtinus dalykus, kaip automatines sinchronizacijas, wi-fi, GPS ir panašius dalykus. Stebuklų nepadarys, bet šiek tiek prailgins batareikos gyvenimą.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Baterijos tarnavimas yra visų smartphonų problema. Tiesiog pasiknaisiok po nustatymus ir išjunk nebūtinus dalykus, kaip automatines sinchronizacijas, wi-fi, GPS ir panašius dalykus. Stebuklų nepadarys, bet šiek tiek prailgins batareikos gyvenimą.
                          Jei atjunginėti tokias funkcijas, tai kam pirkti smartphoną? O kad kas naktį įkišti pakrauti, gal ne didelė bėda. Jei reik kelionėms, galima 2 bateriją arba išorinį akumuliatorių pasiimti.

                          Comment


                            Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                            Jei atjunginėti tokias funkcijas, tai kam pirkti smartphoną? O kad kas naktį įkišti pakrauti, gal ne didelė bėda. Jei reik kelionėms, galima 2 bateriją arba išorinį akumuliatorių pasiimti.
                            Tam, kad reikalui esant vieno mygtuko paspaudimu būtų galima įjungti ir patogiai viskuom naudotis dideliame ekrane, aš irgi viską ką įmanoma laikau išjungus, nematau tikslo visąlaik laikyti įjungus Wi-fi ar tinklo internetą, jei juo nesinaudoju.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Tam, kad reikalui esant vieno mygtuko paspaudimu būtų galima įjungti ir patogiai viskuom naudotis dideliame ekrane, aš irgi viską ką įmanoma laikau išjungus, nematau tikslo visąlaik laikyti įjungus Wi-fi ar tinklo internetą, jei juo nesinaudoju.
                              Na internetas ir wifi skirti įvairioms sinchronizacijoms, daug kas turi gtalk šiais laikais, gmail, exchange email, įvairūs pranešimai, G+ foto uploades, greitas interneto pasiekimas be jokių junginėjimų. Bet čia gal dėl to kad aš pakankamai heavy useris, mano švogeriui aplamai nežinau ar androidas net reikalingas, 3310 ftw.

                              Comment


                                Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                Na internetas ir wifi skirti įvairioms sinchronizacijoms, daug kas turi gtalk šiais laikais, gmail, exchange email, įvairūs pranešimai, G+ foto uploades, greitas interneto pasiekimas be jokių junginėjimų. Bet čia gal dėl to kad aš pakankamai heavy useris, mano švogeriui aplamai nežinau ar androidas net reikalingas, 3310 ftw.
                                Tai čia mes visi heavy useriai. Tiesiog visų servisų beveik niekada vienu metu nereikia. Yra net widgetas, kuriuo vienu paspaudimu galima įjungti arba išjungti wifi, 3g, sync, gps ir kitus servisus. Labai padeda 3G išjungimas ir palikimas tik ant GSM.

                                Comment


                                  Aš išjungdamas visus papildomus servisus didelio skirtumo baterijos tarnavime nepastebėjau, jos lygis pastebimai krenta tik aktyviai naudojant telefoną, ypač naršant internete. Jei to nedarau, baterija laiko ~3 dienas, nors GPS, Wi-Fi ir sync'as ijungti.
                                  Tiesa, naudoju AOKP ROM'ą. Su stock'u situacija, kiek pamenu, buvo šiek tiek prastesnė.

                                  Comment


                                    Ką pasiūlytumėte elektroninių knygų skaitymui? Viskas ko man reikia yra ekranas nevarginantis akių ir teksto rodymas. Visų kitų pribumbasų nereikia.

                                    Comment


                                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                      Ką pasiūlytumėte elektroninių knygų skaitymui? Viskas ko man reikia yra ekranas nevarginantis akių ir teksto rodymas. Visų kitų pribumbasų nereikia.
                                      Kindle ?

                                      Comment


                                        Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                                        Kindle ?
                                        Kažkas tokio. O ar būtų alternatyvų? Wi-fi nereikalingas.

                                        Comment


                                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                          Kažkas tokio. O ar būtų alternatyvų? Wi-fi nereikalingas.
                                          Nook, Sony ir pan.:
                                          http://en.wikipedia.org/wiki/Compari...e-book_readers

                                          Bet reikia žiūrėti parametrus, kokio formato failus norėsi skaityti. Ir aišku, kaina.
                                          Šiuo metu populiariausi yra Nook ir Kindle. Akis mažiausiai vargina tikri skaitytuvai, ne su LCD ekranu, o su e-ink.
                                          “The cavalry ain’t coming. You’ve got to do this yourself.” – Chris Gardner

                                          Comment

                                          Working...
                                          X