Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip liūdna

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė LC. Rodyti pranešimą
    Po tokio tėvų išpuolio jis pasijus esąs dar labiau niekam nereikalingas, o tuomet jo nesustabdys net kokio nors tilto turėklai.
    Čia ne tai, kad niekam nesi reikalingas, tai jaunuolio akistata su realybe, kad ne viską gauni ko nori. Kaip matomai labai skaudi. Sprendimas žudytis yra labai egoistinis, nes žmogui egzistuoja tik AŠ ir MANO jausmai. Tam tikri dalykai gyvenime nesiklosto taip kaip norėtųsi, todėl tai reikia išmokti priimti kaip gyvenimo pamoką ar jo "spyrį į šikną", tai nėra malonu, bet neišvengiama.
    *******
    Miestai.net Fb

    Comment


      Norėčiau išplėsti to palinkėjimo prasmę. Vaikas(nes kitaip jo negaliu įvardinti) visiškai nemąsto apie kitus, jis jaučiasi, lyg jam vienam visas gyvenimas slysta iš po kojų, o tėvai rodydami tokį išskirtinį savo isteriškumą naudojant jėgą norom nenorom iššauks kažkokias mintis ir greičiausiai vaikas supras, kad tėvams jų vaiko mirtis ne ką mažesnė tragedija, nei jo kažkokios pirmos meilės nesėkmė. Žinoma, nemažai kaltės turi prisiimti ir tėvai, kad savo laiku nesirūpino vaiko psichiniu stabilumu, bet ir pats vaikas turi įvertinti savo veiksmus ir jų pasekmes.
      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

      Comment


        Nežinau, kodėl Irma ir Aleksas netiesiogiai skatina smurtą šeimose, tačiau niekad tokių dalykų nepripažinau ir nepripažinsiu. Kiekviena nesėkmė gyvenime (neskaitant amžiaus) turi būti sprendžiama diplomatinėmis (pokalbis, konsultacija su psichologu, moralinis palaikymas) priemonėmis. Jokio smurto, jokių aiškinimų „kaip gyventi“ arba kažkokių panašių dalykų privalo nebūti.

        Comment


          Parašė LC. Rodyti pranešimą
          Nežinau, kodėl Irma ir Aleksas netiesiogiai skatina smurtą šeimose<...>
          Niekur taip nerašiau O "spyris į šikną" tai ne tiesiogiai. Aš prieš smurtą bet kokio pavidalo
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            Parašė LC. Rodyti pranešimą
            Nežinau, kodėl Irma ir Aleksas netiesiogiai skatina smurtą šeimose, tačiau niekad tokių dalykų nepripažinau ir nepripažinsiu. Kiekviena nesėkmė gyvenime (neskaitant amžiaus) turi būti sprendžiama diplomatinėmis (pokalbis, konsultacija su psichologu, moralinis palaikymas) priemonėmis. Jokio smurto, jokių aiškinimų „kaip gyventi“ arba kažkokių panašių dalykų privalo nebūti.
            Aš smurto kaip bausmės ar savo tenkinimo nepateisinu. Mano pozicija yra, kad žmogus, kuris akivaizdžiai neįsileidžia į savo galvą tokių aspektų kaip artimieji, draugai reikia išorinio veiksnio, šiuo atveju emociškai stipraus Norint iššaukti tas mintis reikia sukrėtimo, toks vaikas yra labai nejautrus kitų emocinei reakcijai, tad reikia imtis sukrėtimo metodo, kad kažkas išlįstų iš pasąmonės. Žinoma, po tokio dalyko reikia ilgų dialogų, bet neplėkštelėjus naujagimio jis uždustų, analogiškai ir čia.
            Paskutinis taisė Aleksas666; 2012.03.23, 21:13.
            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

            Comment


              /\ Ištvirkėlis.

              Comment


                http://www.youtube.com/watch?v=cnaOt3ITZXI - Susistumdymas LA metro, likau nesuprates tos bobos rozine kepure, kuri del mustyniu apkaltino ne gangsteri, o dainavusia moteriske. Ir dar taip naglai, matosi, kad jau priciuozus.

                Comment


                  http://www.youtube.com/watch?v=WeTR3y7u15Q - suknisti narkomanai.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Rašė gi jau, kad rado kas tokie. Baudas lyg gavo

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Galėjo tas autobusas ir nesustot - dviem debilais būtų buvę mažiau. O tas su tamsiais akiniais tai malačius
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        http://www.youtube.com/watch?v=cnaOt3ITZXI - Susistumdymas LA metro, likau nesuprates tos bobos rozine kepure, kuri del mustyniu apkaltino ne gangsteri, o dainavusia moteriske. Ir dar taip naglai, matosi, kad jau priciuozus.
                        O aš tai šiaip pateisinu ganksteriuką. Tą moteriškė visa savo gerkle nesąmones dainavo. Juk pradžioje jis prašė ramiai užbaigti. Dar fone girdisi ir kitų žmonių prašymai: "please be quiet". Bet ji ne tik, kad nepaklausė, bet ir arogantiškai garsiau pradėjo vapsėti. Todėl jinai ir išprovokavo. Juk ji ne viena traukinyje.
                        Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                        Comment


                          Tolerastiskumas pasieke neregeta lygi:
                          Konkurse „Mis Visata“ galės varžytis ir transseksualės
                          http://www.15min.lt/naujiena/zmones/...#axzz1rYIdQ45r

                          Comment


                            Absurdiškas konkursas, absurdiškos ir taisyklės. Nežinau kas yra „tolerastiškumas”, bet tolerancija čia ne prie ko.

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Tolerastiskumas pasieke neregeta lygi:
                              Konkurse „Mis Visata“ galės varžytis ir transseksualės
                              http://www.15min.lt/naujiena/zmones/...#axzz1rYIdQ45r
                              Tai kad tikriausiai niekas tokių konkursų nebežiūri, tai sugalvojo kažką "naujo", kas patrauktų dėmesį.
                              O tu rimtai domiesi tokiais konkursais?

                              Comment


                                O užteks barzdą nusiskusti ir sijoną užsidėti, ar būtinai reikės ir kamuolius nusipjauti?
                                „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                Comment


                                  Parašė Taut. Rodyti pranešimą
                                  O užteks barzdą nusiskusti ir sijoną užsidėti, ar būtinai reikės ir kamuolius nusipjauti?
                                  Matyt, nepakaks. Dar reikės didesnius kamuolius aukščiau prisisiūti.
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Tai kad tikriausiai niekas tokių konkursų nebežiūri, tai sugalvojo kažką "naujo", kas patrauktų dėmesį.
                                    O tu rimtai domiesi tokiais konkursais?
                                    As nesidomiu, 15min pamaciau naujiena.

                                    Comment


                                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                      Matyt, nepakaks. Dar reikės didesnius kamuolius aukščiau prisisiūti.
                                      Bet juk tai yra šlykštu ir netolerantiška. O jeigu aš esu moteris, įkalinta vyro kūne, tačiau negalėčiau gyventi be jausmo, kai stoviu nuoga ant kalvelės ir šiltas pavasario vėjas švelniai tabaluoja per mano organus? Tai manęs nepriimtų vien dėl kažkokių fiziologinių neatitikimų? Kur žiūri žmogaus teisių gynėjai?
                                      „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                      Comment


                                        Parašė Taut. Rodyti pranešimą
                                        Bet juk tai yra šlykštu ir netolerantiška. O jeigu aš esu moteris, įkalinta vyro kūne, tačiau negalėčiau gyventi be jausmo, kai stoviu nuoga ant kalvelės ir šiltas pavasario vėjas švelniai tabaluoja per mano organus? Tai manęs nepriimtų vien dėl kažkokių fiziologinių neatitikimų? Kur žiūri žmogaus teisių gynėjai?
                                        Tada per EŽTT prisiteisi įspūdingą kompensaciją, už kurią prisipirkęs tauriųjų gėrimų galėsi gana ilgam pamiršti šiuos nelemtus trūkumus.
                                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                        Comment


                                          Russia Today: Why you should care: Victory Day

                                          Tiems kas dar šiandien nevėmė.
                                          考纳斯, 立陶宛

                                          Comment

                                          Working...
                                          X