Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip liūdna

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Tiesiog tai ypatingai žemas lygis... pažiūrėk kad ir tą video pora pranešimų aukščiau.
    Panašių fail'ų norint galima prirankioti iš įvairių grupių ar atlikėjų pasirodymų. O fonograma šiais laikais naudojama visur ir čia nieko naujo.

    Šiaip Kirkorovas kaip atlikėjas man irgi nepatinka, visų pirma dėl savo labai jau keisto įvaizdžio, arogancijos ir plačiai pagarsėjusių pasilaižymų tiek su moterimis, tiek su vyrais, be to, jo dainos ne visai mano skonio. Bet jei žmonėms patinka - jų reikalas. Šiaurės Europa, konkrečiai Švedija, tarkim turi tokį Gunther'į, kurį kažkada vienas forumietis pavadino švedų popmuzikos gėda. Bet Lietuvoje jis gana populiarus. Jei žmonėms patinka jo "touch my tralala, my ding ding dong" ir supersexy įvaizdis - jų reikalas. Nenurodysi žmonėms, ką jie turi klausyti.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2016.05.20, 23:23.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą

      Tiesiog tai ypatingai žemas lygis... pažiūrėk kad ir tą video pora pranešimų aukščiau.
      Šiaip suprantu, jei tokios "estrados žvaigždės" pritrauktų pilnas sales kur nors Šakių rajone, bet faktas, kad tai vyksta didžiuosiuose Lietuvos miestuose, rodo, kad mūsų visuomenės kultūra dar turi nemažų problemų.

      Ir ne, neprivalo nepatikti vien dėl to, kad iš Rusijos. Rusijoje, nors ir nelabai daug, bet yra geros šiuolikinės muzikos.

      Kad ir...
      Youtube video
      Atvažiuoja ir iš kitų šalių dar žemesnio lygio atlikėjų, bet niekas dėl to nepergyvena (turbūt nesuki galvos ir dėl to, kad į Londoną atvažiuoja kokios olialia mergaitės ar justin bieber), tad akivaizdu, kad čia svarbiausia yra ne muzika, o politika. Tad siūlyčiau ir dėl šito nesukti galvos bei nedaryti kažkokių išvadų. Vilnius didelis miestas, tad keli tūkstančiai žmonių nedidelėje arenoje bendrų tendencijų neparado, ypač kalbant jaunesnę kartą. Į eilinio Lietuvos elektroninės/šokių muzikos atlikėjo koncertą susirenka dar daugiau žmonių.
      Paskutinis taisė Lettered; 2012.03.14, 12:03.
      Flickr

      Comment


        Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
        Nereiktų painiot "Šiaurės Europos" ir "Šiaurės šalių" sąvokų. Bandymai įrodinėt, kad Lietuva yra ne Šiaurės Europoje yra elementarus bandymas ginčytis su geografija. Panašiai prasmingas būtų bandymas įrodinėti, kad koks nors Komsomolskas prie Amūro yra ne Azijoje, o Rytų Europoje.
        Turiu omeny socio-kultūrinę dimensiją, o ne geografinę.

        Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
          Panašių fail'ų norint galima prirankioti iš įvairių grupių ar atlikėjų pasirodymų. O fonograma šiais laikais naudojama visur ir čia nieko naujo.

          Šiaip Kirkorovas kaip atlikėjas man irgi nepatinka, visų pirma dėl savo labai jau keisto įvaizdžio, arogancijos ir plačiai pagarsėjusių pasilaižymų tiek su moterimis, tiek su vyrais, be to, jo dainos ne visai mano skonio. Bet jei žmonėms patinka - jų reikalas. Šiaurės Europa, konkrečiai Švedija, tarkim turi tokį Gunther'į, kurį kažkada vienas forumietis pavadino švedų popmuzikos gėda. Bet Lietuvoje jis gana populiarus. Jei žmonėms patinka jo "touch my tralala, my ding ding dong" ir supadupasexy "įmyžas"- jų reikalas. Nenurodysi žmonėms, ką jie turi klausyti.
          Niekas ir nenurodo. Tiesiog konstatuoju, kad Lietuvoje vis dar gaji šlamštinės rusiškos estrados muzikos klausytojų kultūra. Na kaip ir faktas, gad gatvėje yra nemažai valkatų. Nei jiems ką nurodysi, nei sakysi, kad tai ne jų reikalas būti valkatomis. Tik konstatuoju akivaizdų faktą.

          Comment


            Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
            Nereiktų painiot "Šiaurės Europos" ir "Šiaurės šalių" sąvokų. Bandymai įrodinėt, kad Lietuva yra ne Šiaurės Europoje yra elementarus bandymas ginčytis su geografija. Panašiai prasmingas būtų bandymas įrodinėti, kad koks nors Komsomolskas prie Amūro yra ne Azijoje, o Rytų Europoje.
            Lietuva tokia pati "Šiaurės šalių" kaip Izraelis "Europa".

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
              Privalo nepatikti vien dėl to, kad iš Rusijos?
              Man kiek keistas tas zmoniu susireiksminimas ir galvojimas, kad Kirkorovo muzikos kritikuotojai kritikuoja ji, nes tai rusiskas muzika.
              Kritikuojamas, nes tai yra nesuvokiamai zemo lygio reginys. As nesuprantu kas gali moket nors viena lita, kad pasiklausyt Kirkorovo.. O bilietai ne po lita buvo. Atmetant visus tuos kas is nostalgijos seniems laikams eina.

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                Lietuva tokia pati "Šiaurės šalių" kaip Izraelis "Europa".
                Taip, panasu, abidvi yra beveik tokios. Izraelis geografiskai ne Europoj, taciau kulturiskai tai ne Azijos, o Europos salis. Taigi beveik. Lietuva geografiskai Europoj, taciau kulturiskai nepakankamai. Taigi irgi beveik.

                PS: ar tik nebusi supainiojes tos minetos "siaures europos salies" ir "siaures salies" savoku cia

                Comment


                  Kodėl kai kuriems nedaeina jau šimtą kartų aiškintas dalykas, kad Lietuva yra Šiaurės Europoje, bet nepriklauso Šiaurės šalims? Tai geografinis ir kultūrinis kontekstai, visiškai du skirtingi dalykai. Tas pats, kas minėtas Izraelis, gal dar ir Rusija - didžiąja dalimi kultūriškai Europa, bet geografiškai didžiąja dalimi yra Azija. Kas mokat angliškai, galit pasiskaityt plačiau:
                  http://en.wikipedia.org/wiki/Northern_Europe
                  http://en.wikipedia.org/wiki/Nordic_countries

                  Comment


                    /\ Šitą skirtumą tai suprantam, tiesiog diskusija prasidėjo nuo šiaurės Europos pavartojimo ne kaip geografinės, o kaip kultūrinės sąvokos. Va, nuo ko:

                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Kodėl Lietuva nėra ir dar labai negreit bus "Šiaurės Europos" šalimi...

                    Vilniuje sausakimšoje arenoje koncertavęs F.Kirkorovas darkart įrodė: jo populiarumas neblėsta
                    http://pramogos.delfi.lt/music/vilni....d?id=56631693
                    Kultūriškai - esam Europos viduryje, mūsų visa istorija ir kultūra yra susijusi su šiuo regionu, istorinės erdvės (LDK, Lietuvos - Lenkijos valstybė), ir būkim tuo, kas esam, didžiuokimės tuo ir išlaikykim tai. Nes turbūt nėra nieko labiau apgailėtino už šalį, kuri stengiasi ne išlaikyti savo savitumą, o būtinai būti "kaip kažkas". Suprantu - kelti pragyvenimo lygį, lygiuotis į labiau išsivysčiusių šalių patirtį, perimti modernesnes technologijas - taip, tai reikalinga. Bet jeigu tai nueina iki tiek, kad net vėliavą užsigeidžiama keisti pagal skandinavišką pavyzdį (lietuviškų spalvų skandinaviškas kryžius) - buvo ir tokia tema šiame forume, tai jau atrodo apgailėtinai.
                    Paskutinis taisė Tomizmas; 2016.05.20, 23:20.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Tomizmai, ABBA jau nuo 1983 m.nekoncertuoja, o A-ha savo karjerą jau baigė 2010 m.


                      O tos 90 -ųjų grupės, kurios dabar koncertuoja, Rusijoje, Baltrusijoje ar dar kokioje postsovietinėje respublikoje - tai antraeilės sudėties, iš kurių likęs tik pavadinimas. Koks SNAP! be Turbo B ? Ar La Bouche be Melanie Thornton ? Ir dar begalės kitų, kaip kad sena disco grupė Boney M. Tik pavadinimas, turint omenyje, kad tai tik studijinis projektas, sukurtas genialaus vokiečių prodiuserio Frank Farrian. Kaip ir beja, liūdnai pagarsėjęs, duetas Milli Vanilli...
                      ______________
                      The Division Bell

                      Comment


                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                        Kultūriškai - esam Europos viduryje, mūsų visa istorija ir kultūra yra susijusi su šiuo regionu, istorinės erdvės (LDK, Lietuvos - Lenkijos valstybė), ir būkim tuo, kas esam, didžiuokimės tuo ir išlaikykim tai.
                        Kultūriškai grynai Vidurio Europai mūsų irgi nelabai priskirsi. Vidurio Europa, vis dėlto, visų pirma ne Purnuškės ir net ne Varšuva, o Viena, Praha ir Budapeštas. O su tokių austrų kultūra bendro turbūt turim net mažiau nei su švedų.
                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                        Comment


                          Parašė enigma Rodyti pranešimą
                          Koks SNAP! be Turbo B
                          Ogi sitoks



                          Snap! = Michael Münzing ir Luca Anzilotti

                          Comment


                            Šios dainos metu, Turbo B dar buvo projekto dalyviu, nors kiek mažiau vokalo, bet buvo. Tai "The Madman's Return" 1992 m. albumas. Aš turiu minty taip vadinamų SNAP albumą "Welcome To Tomorrow" 1994 m.
                            Paskutinis taisė enigma; 2012.03.15, 21:37.
                            ______________
                            The Division Bell

                            Comment


                              Miesto centre paauglys persipjovė venas

                              Penktadienį, truputį po 17 val., Klaipėdos centre įsikūrusiame prekybos centre paauglys persipjovė venas.
                              Kaip pasakoja nukentėjusiojo draugai, jaunuolis tą padarė „Manto namų“ tualete. Jie taip pat patvirtino, kad bandymą nusižudyti paskatino nelaiminga meilė. Šių eilučių autoriui pavyko pakalbinti nelaimėlį prieš atvykstant iškviestiems medikams. Pasak jo, peiliuką nusipirkęs ir nusižudyti bandęs dėl neišsprendžiamų problemų.
                              Iškviesti medikai atvyko per kelias minutes. Iki automobilio lydimas paauglys prie automobilio prarado sąmonę.
                              Man liūdna, kai mūsų tautiečiams būdingas egoizmas. Eilinį kartą: "mano problemos neišsprendžiamos", "aš taip nebegaliu", "pasaulis mane žlugdo", tik man, man ir man. O kažin, jaunuolis pagalvojo prieš persipjaudamas, kad tėvams bus blogiau po tokių debilizmų. Žodžiu, jau darosi šlykštu žiūrėti į tokius.
                              Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                              Comment


                                Idiotas, ne kitaip.

                                Comment


                                  Venų persipjovimas tokiose situacijose vargiai vadintinas "bandymu nusižudyti". Greičiau jau šiaip bandymas save žaloti ir dėmesio atkreipimas. Arba savo paties minčių nukreipimas nuo problemų. O nusižudyti yra geresnių ir kur kas veiksmingesnių būdų.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Venų persipjovimas tokiose situacijose vargiai vadintinas "bandymu nusižudyti". Greičiau jau šiaip bandymas save žaloti ir dėmesio atkreipimas. Arba savo paties minčių nukreipimas nuo problemų. O nusižudyti yra geresnių ir kur kas veiksmingesnių būdų.
                                    Kai žmogaui užplaukia juodi debesys ir parjoja balti arkliai, jis nemąsto, koks būdas yra efektyviausias, jis imasi to kas pirmiausią šauną į galvą. Šitam berneliui bus laiko pamąstyti, ir aš net labai linkėčiau tėvams užvanuoti vaiką už durnumą.
                                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                    Comment


                                      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                      Šitam berneliui bus laiko pamąstyti, ir aš net labai linkėčiau tėvams užvanuoti vaiką už durnumą.
                                      Po tokio tėvų išpuolio jis pasijus esąs dar labiau niekam nereikalingas, o tuomet jo nesustabdys net kokio nors tilto turėklai.

                                      Comment


                                        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                        Miesto centre paauglys persipjovė venas
                                        Kaip pasakoja nukentėjusiojo draugai, jaunuolis tą padarė „Manto namų“ tualete. Jie taip pat patvirtino, kad bandymą nusižudyti paskatino nelaiminga meilė.
                                        Jaunesniems ir dar mažiau gyvenimo (bendravimo su priešinga lytimi) patyrusiems forumiečiams norėčiau atkreipti dėmesį, kad tokie drastiški savidestrukciniai metodai padės atkreipti dėmesį į save, bet tas dėmesys bus daugiau neigiamas. Merginos taip nesusigrąžinsi, o tik galutinai prarasi. Paprastai moterims patinka tvirti, savimi pasitikintys ir savo galva, o tik po to emocijomis mastantys vyrai/vaikinai. Šiuo atveju venų pjaustymo niekaip negaliu susieti nei su tvirtumu (na nebent pasiryžimas pjauti), nei su pasitikėjimu savimi, nei juolab su intelektu.
                                        Kas dėl žiniasklaidos, tai visiškai pritariu, kad tokių įvykių nederėtų viešinti. Nėra čia kuo girtis/džiaugtis, o ir neigiama reikalo pusė nepamoko kitų jaunuolių pozityvaus elgesio.
                                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                        Comment


                                          Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                          Kai žmogaui užplaukia juodi debesys ir parjoja balti arkliai, jis nemąsto, koks būdas yra efektyviausias, jis imasi to kas pirmiausią šauną į galvą. Šitam berneliui bus laiko pamąstyti, ir aš net labai linkėčiau tėvams užvanuoti vaiką už durnumą.
                                          Didžiąja dalimi tai yra pačių tėvų kaltė. Šiaip mano aplinkoje tarp mano bendraamžių NĖRA NĖ VIENO, kuris/kuri kada nors nebūtų stipriai nudegęs meilės fronte. Tačiau kažkaip nė vienas iš jų dėl to nebandė žudytis. Tai tėvų pareiga įskiepyti, kad per prievartą (tegul ir nukreiptą į save) mylimas nebūsi.
                                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                          Comment

                                          Working...
                                          X