Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gyvenimas užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Na isijungiau as BBC World, ziuriu 10 minuciu, ziuriu 20, 30... jokiu naujienu, vien tik kliedesiai apie "Royal Wedding", kuris niekam neidomus be laike uzstrigusiu britu monarchijos fanu pacioje D.Britanijoje ar keliu turistu ieskanciu Britiskos egzotikos ir zavesio, kurie dingo su tu paciu Victorijos laiku pabaiga pries gerus 100 metu, kaip ir Britu imperija... tuomet uzkniso, isijungiau Deutsche Welle, tegul ir puses nesuprantu, bet nors supratau, kas vyksta pasaulyje.
    Juokauji? Neįdomios? Pas mus bene trys televizijos tiesiogiai transliuoja, darbe visos moteriškės ant telikų pasikabinusios...
    Nelemta tikriausiai man suprasti, kuo gali būti tai įdomu...

    Comment


      Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
      Juokauji? Neįdomios? Pas mus bene trys televizijos tiesiogiai transliuoja, darbe visos moteriškės ant telikų pasikabinusios...
      Nelemta tikriausiai man suprasti, kuo gali būti tai įdomu...
      Na gal kai kurioms moteriskoms ir idomu... visgi princas veda [beveik] pelene is ne karalisko backgroundo. Gera proga pasvajoti ir pafantazuoti.

      Pasirinkau gera laika atostogoms ir istrukimui is Londono, nes dabar bent neturiu visur matyti ir girdeti tos kvailos "Royal Wedding" bonanzos.
      Nors is kitos puses suprantama. Juk tai puiki proga UK pasireklamuoti pasaulyje, pasitelkiant itakinga BBC, kuris rodomas bene kiekviename pasaulio kampe (na bent jau viesbuciuose) ir taip pasigerinti turizmo rodiklius.

      Comment


        Hehe, cia prigavai mane

        Comment


          Aš prieš metus žiūrėjau princesės Victorijos vestuves ir krimtausi, kad tuo metu buvau Lietuvoje.
          Šiaip, smagus šurmulys tos karališkosios vestuvės.

          Comment


            Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
            Aš prieš metus žiūrėjau princesės Victorijos vestuves ir krimtausi, kad tuo metu buvau Lietuvoje.
            Šiaip, smagus šurmulys tos karališkosios vestuvės.
            Nežinau.. Man tai nesuprantama tas, kaip ir pats monarchizmas. Lyg krūvos blizgučių juos kažkokiais ypatingais žmonėm padarytų, kad visi dėl jų vestuvių taip išprotėtu.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              Parašė index Rodyti pranešimą
              Nežinau.. Man tai nesuprantama tas, kaip ir pats monarchizmas. Lyg krūvos blizgučių juos kažkokiais ypatingais žmonėm padarytų, kad visi dėl jų vestuvių taip išprotėtu.
              Monarchai juk tautos simbolis (karaliauja, bet ne valdo; atlieka visuomeninikų, siocologų pareigą; tiesa, yra išimčių).

              Comment


                O manęs absoliučiai nekaso tos jų vestuvės, gal su manimi kažkas ne taip? Pamanykit gi ženyjasi - na ir kas? Aš šiandien rimtesnį užsiėmimą turiu - malkas skaldau.
                Paskutinis taisė Tomizmas; 2016.05.25, 23:25.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                  O manęs absoliučiai nekaso tos jų vestuvės, gal su manimi kažkas ne taip? Pamanykit gi ženyjasi - na ir kas? Aš šiandien rimtesnį užsiėmimą turiu - malkas skaldau. O tie monarchai skaldė malkas kada nors? Pagyventų jie už lietuviškus atlyginimus...
                  Bet jei Putinas "ženytųsi", tai greičiausiai kitaip kalbėtum?

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Na isijungiau as BBC World, ziuriu 10 minuciu, ziuriu 20, 30... jokiu naujienu, vien tik kliedesiai apie "Royal Wedding", kuris niekam neidomus be laike uzstrigusiu britu monarchijos fanu pacioje D.Britanijoje ar keliu turistu ieskanciu Britiskos egzotikos ir zavesio, kurie dingo su tu paciu Victorijos laiku pabaiga pries gerus 100 metu, kaip ir Britu imperija... tuomet uzkniso, isijungiau Deutsche Welle, tegul ir puses nesuprantu, bet nors supratau, kas vyksta pasaulyje.
                    Visi kanalai perpildyti tų vestuvių buvo. Vienintelis dalykas kuris mane domino, buvo nuotakos suknelė .


                    Dabar klausimai gyvenantiems Anglijoj. Galvojam vienai dienai iš Manchester'io nuvažiuoti į Londoną. Koks greičiausias ir pigiausias būdas? Studentams gal nuolaidas duoda? Nes žiūrėjau Virgin trains, tai gali ir normaliai gauti, bet ryte kainos nenormalios.

                    Comment


                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                      Bet jei Putinas "ženytųsi", tai greičiausiai kitaip kalbėtum?
                      Vienodai man būtų ir Putino, ir netgi mūsų prezidentės vedybos. Apskritai, tai yra asmeninis žmonių gyvenimas, ir nematau iš ko čia daryti show. Visada gerbiu tuos, kurie savo asmeninius reikalus kaip vedybos ir visa kita tvarkosi vengdami kamerų.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                        Visi kanalai perpildyti tų vestuvių buvo. Vienintelis dalykas kuris mane domino, buvo nuotakos suknelė .


                        Dabar klausimai gyvenantiems Anglijoj. Galvojam vienai dienai iš Manchester'io nuvažiuoti į Londoną. Koks greičiausias ir pigiausias būdas? Studentams gal nuolaidas duoda? Nes žiūrėjau Virgin trains, tai gali ir normaliai gauti, bet ryte kainos nenormalios.
                        Gali su autiku pabandyti, kartais būna pigių variantų jei anksti užsisakinėji. Nors šiaip populiariausias yra traukinys.
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                          Visi kanalai perpildyti tų vestuvių buvo. Vienintelis dalykas kuris mane domino, buvo nuotakos suknelė .


                          Dabar klausimai gyvenantiems Anglijoj. Galvojam vienai dienai iš Manchester'io nuvažiuoti į Londoną. Koks greičiausias ir pigiausias būdas? Studentams gal nuolaidas duoda? Nes žiūrėjau Virgin trains, tai gali ir normaliai gauti, bet ryte kainos nenormalios.
                          belieka megabus.co.uk (-10% uk studentams) ar nationalexpress.co.uk gerū kainų būna. Gal virgin tik savo traukinius rodo, tada thetrainline.com ar transportdirect.info

                          dar kas link vestuvių, nesigilinant į monarchijos esmę ir prasmę, tiesiog smagu daug besišypsančių laimingų žmonių per tv matyt, Beckhemienės skrybelaitę ir pilnus pub'us :spreadthelove...
                          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                          Comment


                            Aš traukiniams tai www.nationalrail.co.uk naudoju paprastai.
                            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                            Comment


                              Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                              belieka megabus.co.uk (-10% uk studentams) ar nationalexpress.co.uk gerū kainų būna. Gal virgin tik savo traukinius rodo, tada thetrainline.com ar transportdirect.info

                              dar kas link vestuvių, nesigilinant į monarchijos esmę ir prasmę, tiesiog smagu daug besišypsančių laimingų žmonių per tv matyt, Beckhemienės skrybelaitę ir pilnus pub'us :spreadthelove...
                              Pasižiūrėjau važiavimo laiką, tai beveik penkios valandos, mes norim išvažiuoti ryte ir parvažiuoti vakare, tai devynias valandas tikrai autobuse nesėdėsim. Teks greičiausiai pakratyti piniginę ir važiuoti su traukiniu

                              Galėjo Mrs. Beckham ragą užsidėt, būtų atrodžius kaip unicorn tada

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Na isijungiau as BBC World, ziuriu 10 minuciu, ziuriu 20, 30... jokiu naujienu, vien tik kliedesiai apie "Royal Wedding". Tuomet uzkniso, isijungiau Deutsche Welle, tegul ir puses nesuprantu, bet nors supratau, kas vyksta pasaulyje.
                                Na tiesą sakant BBC ir aš labai retai tepažiūriu. Kažkodėl sunkoka man suprasti, atrodo, ir žurnalistai, ir diktoriai, ir pašnekovai lenktyniauja, kas greičiau greitakalbe savo mintis išsakys. CNN žiūrėdamas dvigubai daugiau suprantu. Beje, pastebėjau, kad tai, ką CNN parodo ryte, lietuviškosios televizijos pertransliuoja vakare.
                                Beje, John, kodėl vietoj BBC įsijungei Deutche Welle, o ne CNN?
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                  ...
                                  Beje, John, kodėl vietoj BBC įsijungei Deutche Welle, o ne CNN?
                                  Tigi USA visiški parazitai pasaulio Kodėl ne CCTV geriau

                                  Man asmeniškai tai visai patiko tos jų vedybos, visgi kažkoks pozityvas mūsų televizijoje, o jo taip retai būna
                                  Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                  Comment


                                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                    Na tiesą sakant BBC ir aš labai retai tepažiūriu. Kažkodėl sunkoka man suprasti, atrodo, ir žurnalistai, ir diktoriai, ir pašnekovai lenktyniauja, kas greičiau greitakalbe savo mintis išsakys. CNN žiūrėdamas dvigubai daugiau suprantu. Beje, pastebėjau, kad tai, ką CNN parodo ryte, lietuviškosios televizijos pertransliuoja vakare.
                                    Beje, John, kodėl vietoj BBC įsijungei Deutche Welle, o ne CNN?
                                    Kažkodėl viešbutyje terodo BBC ir DW, bet ne CNN. Dar rodo Thai national tv 1-9, nors jų kalbos išvis nesuprantu.
                                    Paskutinis taisė John; 2011.04.29, 17:42.

                                    Comment


                                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                      Bet jei Putinas "ženytųsi", tai greičiausiai kitaip kalbėtum?

                                      Comment


                                        Visas darbas baigėsi prasidėjus Royal Wedding'ui, visos ant kompų pakibo ir online žiūrėjo

                                        Šiaip, nesitikėjau, kad taip įtrauks, bet... ta Williamo šypsenėlė, nuskilo Kate
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          Parašė index Rodyti pranešimą
                                          Nežinau.. Man tai nesuprantama tas, kaip ir pats monarchizmas. Lyg krūvos blizgučių juos kažkokiais ypatingais žmonėm padarytų, kad visi dėl jų vestuvių taip išprotėtu.
                                          Tai juk šalies pasidižiavimas, tradicijos, įvaizdis. Blizgučiai čia nei prie ko, jie palyginus su naujųjų lietuvių vestuvėm gana kuklūs
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X