Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gyvenimas užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė zaraza-Šiauliai Rodyti pranešimą
    Aišku, kad įdomu toks ir apsisprendimas, pakliuvau į "erasmus" mainų programą ir tiek. Kas mėnesi gausiu stipendija ir dabar galvoju ar užteks pragyvenimui jos.


    Dėkui, tokios info ir laukiau Reikės centre apsižiūrinėt ir atokiau nuo centro maisto kainas. Nežinau dar tiksliai kur pačiam teks gyventi kur barakas bus, bet žinau, kad pat universitetas miesto centre
    Aš Taline rinkausi Lillekula Hotel, tai hostelio tipo viešbutukas. Iki jo tramvajumi nuo centro - apie 15 min., traukiniu nuo stoties 5 min. (beje, nuvykti pigiau, negu minėtu tramvajumi arba autobusu/troleibusu), pėsčiomis nėjau, nes kiek taupėme laiką - norėjome kuo daugiau pamatyti. Minėtame viešbutuke 1 nakvynė kainuoja 140 Lt dviems (dvivietis kambarys) + į kainą įeina pusryčiai (kontinentiniai, kai ir daugelyje vietų). Jei rinktumeisi toliau nuo centro, tikrai galima rasti bent ketvirtadaliu pigiau. Kainas galima rasti per google ieškant Tallinn hostels, bet reikia atidžiai žiūrėti, kad tas hostel būtų viešbučio tipo, jei nenori gyventi viename kambaryje su 6, 10 ar daugiau žmonių na, nebent tenkina toks variantas, tada galima rasti labai pigių variantų netgi prie Talino autobusų stoties. Ji, beje, nors iš pažiūros ir atrodo miesto pakraštyje, bet iš tiesų nuo jos iki pat centro pėsčiomis apie 20 min. Pakeliui rasi ir nemažai viešbutukų, ir vietų išsinuomoti dviratį vasaros metu.
    Apsigyvenus Taline, be abejonės reikėtų apsilankyti botanikos ir zoologijos sode, keliuose labiausiai dominančiuose muziejuose (dabar maždaug 3-5 km nuo jūrų uosto, statomas pagal ES paramą jūrų muziejus). Brangoka centre esančiuose prekybos centruose, o Maximoje ir pan. turguose po stogu, galima rasti ir pigiau.
    Apie Taliną galėčiau rašyti be užsičiaupimo, nes jo centrą skersai išilgai išvaikščiojau 40 valandų (į šį laiką neįskaitant pailsėjimų kavinukėse).
    Jei kils daugiau klausimų, brūkštelėk
    Paskutinis taisė Ametistas; 2011.11.11, 13:46.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
      Lietuviai ir estai - skirtingo mentaliteto iš prigimties žmonės. Kadangi studijuoju humanitarinėje srityje ir domėjausi abiejų tautų ir kultūrų atsiradimo kilme, tai manau estai išliko panašesni į savo protėvius, bet, labai keista, tuo pačiu labiau prisitaikę prie skandinaviško/vakarietiško gyvenimo būdo. Estai, mano supratimu, nė kiek nepanašūs į lietuvius ar latvius, estai kur kas kosmopolitiškesni, o jų uždaras gyvenimo būdas ir tas pats liberalizmas - mane tai žavi. Iš pirmo žvilgsnio juk tai nesuderinama

      Kadangi nėra nieko idealaus, nori pamatyti ir jų bloguosius bruožus, todėl norėčiau ten pagyventi...

      Dėl savigarbos, tai ji realiatyvi - kinta nuo aplinkos Tad, jei neužsibūsiu vienos tautos teritorijoje, manau savigarbos neprarasiu. Nes savęs tapatinimas su viena kuria nors tauta yra kiek atgyvenęs dalykas, juk šalies teritorija yra nenatūralus, politiškai sukurtas dalykas. Natūralu yra tai, kad žmogus yra pasaulio pilietis. O savęs tapatinimas su kuria nors teritorija ir jos garbės beatodairiškas gynimas net kai kritika yra teisinga, yra žalingas, neskatinantis tobulėti dalykas. Kadangi taip stengiuosi nesielgti, tai tikiuosi minėtos savigarbos neprarasiu. Juk savigarba susijusi su gebėjimu žiūrėti kritikai į akis
      Gali čia pseudofilosofuoti kiek nori, bet vadinti savo šalį "skylę" tau jokia tavo pseudofilosofija neduoda pagrindo.

      Dėl estų mentaliteto aš ir neteigiu, kad jis analogiškas lietuvių mentalitetui. Bet kai tau į pagalbos prašymą ištiesia popieriuką su jame užrašytos piniginės sumos skaičiumi - čia jokio mentaliteto skirtumų išvedžiojimai negalioja.

      Comment


        Ir dar KAŽKAS čia mane primityviu ir amoraliu išvadino...

        Comment


          Toks varymas ant šalies yra kartu ir spjaudimas į šulinį iš kurio tenka ir pačiam gerti. Valstybę pagrinde sudaro žmonės, kurie joje gyvena. Todėl sakymas, kad Lietuva yra skylė, iš karto padaro ir šios frazės autorių menku žmogumi, nes jis nesugebėjo padaryt tos šalies normalia.

          Ir kadangi žmogui dar šiek tiek trūksta etiketo, jis besilaidydamas tokiomis sparnuotomis frazėmis, nepagalvoja, kad įžeidinėja kartu ir niekuo dėtus žmones, kuriems Lietuvoje gera, kurie normaliai uždirba, yra išsilavinę ir niekur kitur nenorėtų gyventi.

          Trūksta Ametistui pagarbos kitiems, trūksta...
          Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

          Comment


            Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
            Aš Taline rinkausi Lillekula Hotel, tai hostelio tipo viešbutukas. Iki jo tramvajumi nuo centro - apie 15 min., traukiniu nuo stoties 5 min. (beje, nuvykti pigiau, negu minėtu tramvajumi arba autobusu/troleibusu), pėsčiomis nėjau, nes kiek taupėme laiką - norėjome kuo daugiau pamatyti. Minėtame viešbutuke 1 nakvynė kainuoja 140 Lt dviems (dvivietis kambarys) + į kainą įeina pusryčiai (kontinentiniai, kai ir daugelyje vietų). Jei rinktumeisi toliau nuo centro, tikrai galima rasti bent ketvirtadaliu pigiau. Kainas galima rasti per google ieškant Tallinn hostels, bet reikia atidžiai žiūrėti, kad tas hostel būtų viešbučio tipo, jei nenori gyventi viename kambaryje su 6, 10 ar daugiau žmonių na, nebent tenkina toks variantas, tada galima rasti labai pigių variantų netgi prie Talino autobusų stoties. Ji, beje, nors iš pažiūros ir atrodo miesto pakraštyje, bet iš tiesų nuo jos iki pat centro pėsčiomis apie 20 min. Pakeliui rasi ir nemažai viešbutukų, ir vietų išsinuomoti dviratį vasaros metu.
            Apsigyvenus Taline, be abejonės reikėtų apsilankyti botanikos ir zoologijos sode, keliuose labiausiai dominančiuose muziejuose (dabar maždaug 3-5 km nuo jūrų uosto, statomas pagal ES paramą jūrų muziejus). Brangoka centre esančiuose prekybos centruose, o Maximoje ir pan. turguose po stogu, galima rasti ir pigiau.
            Apie Taliną galėčiau rašyti be užsičiaupimo, nes jo centrą skersai išilgai išvaikščiojau 40 valandų (į šį laiką neįskaitant pailsėjimų kavinukėse).
            Jei kils daugiau klausimų, brūkštelėk
            Didelis dėkui, būtinai klausiu Žadu tikrai aplankyti zoologijos sodą, visus muziejus ir kitas lankytinas bei įdomias vietas. Visgi laiko turėsiu į valias Tikrai Talina išvaikščiosiu skersai išilgai
            P.S. Kaip minėjau dėl gyvenimo gausiu studentų baraką, bet jau yra daug pažįstamų kurie jau "registruojasi" pas mane atvažiuoti , taigi informacija apie viešbutukus anksčiau ar vėliau pravers

            Comment


              Prajuokino, kad apsigyvenus Taline reikia aplankyti zoologijos sodą. Kažin kam?

              Comment


                Parašė bebop Rodyti pranešimą
                Toks varymas ant šalies yra kartu ir spjaudimas į šulinį iš kurio tenka ir pačiam gerti. Valstybę pagrinde sudaro žmonės, kurie joje gyvena. Todėl sakymas, kad Lietuva yra skylė, iš karto padaro ir šios frazės autorių menku žmogumi, nes jis nesugebėjo padaryt tos šalies normalia.

                Ir kadangi žmogui dar šiek tiek trūksta etiketo, jis besilaidydamas tokiomis sparnuotomis frazėmis, nepagalvoja, kad įžeidinėja kartu ir niekuo dėtus žmones, kuriems Lietuvoje gera, kurie normaliai uždirba, yra išsilavinę ir niekur kitur nenorėtų gyventi.

                Trūksta Ametistui pagarbos kitiems, trūksta...
                Jūs skaitykit visą mano komentarą, o ne myžkit į kelnes dėl vieno kelių žodžių sakinuko... Pakeliaukit po užsienį ir pamatysit, koks kaimas ta Lietuva ir kokie bjaurūs tie lietuviai. Tai yra mano nuomonė, o jūs iškart pradedat mane mokyti galvoti kitaip. Netgi kalbėdami apie pagarbos manyje trūkumą. Nėra čia ko susiasmeninis per daug.

                O rašymas apie šalį, ne apie konkrečius žmones, nėra konkrečių žmonių įžeidinėjimas, tai jau jų problema, kad taip susitapatinę. Aš asmeniškai pasakiau apie Lietuvą, o tu ir kiti čia etatiniai komentatoriai pradėjo jau kritikuoti mane, taip ribodami mano nuomonės laisvę. Tavo manymas, kad kritika iškart mane daro menku, yra tavo nuomonė, į kurią aš žiūriu kritiškai ir neigiamai.

                Be to, tavo pasakymas, kad man trūksta etiketo, neadekvatus, nes tu sprendi tik iš vieno pasisakymo, o ne visumos, tai parodo tavo mąstymo ir vertinimo siaurumą.

                Dar kartoju, kad rašiau apie visumą, o ne konkrečius žmones, reikėtų atidžiau skaityti.
                Paskutinis taisė Ametistas; 2011.11.11, 14:16.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Prajuokino, kad apsigyvenus Taline reikia aplankyti zoologijos sodą. Kažin kam?
                  O pats veiki toje šalyje, ilgesnį laiką joje gyvendamas? Niekur neini laisvu laiku, nieko neveiki? Kiekvienas laisvalaikį leidžiame savaip, jei tave juokina, reiškiasi, tu jį leidi kitaip. Bet vėlgi, rašyti, kad tave juokina kokio nors konkretaus asmens laisvalaikio leidimo būdas, tai yra neetiška rašyti tiesiai šviesiai... Aš savo komentaruose neigiamai ne apie konkrečius asmenis rašau, o apie jų visumą, daugumą, o tai visai kitkas. Be reikalo jūs čia tokie jautrūs, kai akmuo metamas į visumos daržą, tai tuo pačiu parodo kokie uždari ir ištroškę ginti savo tautos garbę žmonės... Tai taip siaura.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    Prajuokino, kad apsigyvenus Taline reikia aplankyti zoologijos sodą. Kažin kam?
                    Čia tik šeip pasakiau, ta prasme turėjau galvoj, kad viską reiks aplankyti, apžiūrėti.. O kam? Paprasčiausiai yra įdomu pamatyti naują miestą, susipažinti su kultūra ir begalės kitų dalykų. Čia taip išsireiškiai, jog atrodo, kad nuvažiavęs kažkur į kitą šalį, sėdi viešbutukę kokiam ir toliau miestų forume ieškai prie ko prisikabint..

                    Comment


                      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                      Jūs skaitykit visą mano komentarą, o ne myžkit į kelnes dėl vieno kelių žodžių sakinuko... Pakeliaukit po užsienį ir pamatysit, koks kaimas ta Lietuva ir kokie bjaurūs tie lietuviai. Tai yra mano nuomonė, o jūs iškart pradedat mane mokyti galvoti kitaip. Netgi kalbėdami apie pagarbos manyje trūkumą. Nėra čia ko susiasmeninis per daug.

                      O rašymas apie šalį, ne apie konkrečius žmones, nėra konkrečių žmonių įžeidinėjimas, tai jau jų problema, kad taip susitapatinę. Aš asmeniškai pasakiau apie Lietuvą, o tu ir kiti čia etatiniai komentatoriai pradėjo jau kritikuoti mane, taip ribodami mano nuomonės laisvę. Tavo manymas, kad kritika iškart mane daro menku, yra tavo nuomonė, į kurią aš žiūriu kritiškai ir neigiamai.

                      Be to, tavo pasakymas, kad man trūksta etiketo, neadekvatus, nes tu sprendi tik iš vieno pasisakymo, o ne visumos, tai parodo tavo mąstymo ir vertinimo siaurumą.

                      Dar kartoju, kad rašiau apie visumą, o ne konkrečius žmones, reikėtų atidžiau skaityti.
                      Oi oi oi, tik nereikia čia savęs taip išaukštinti. Daug žmonių šiais laikais daug šalių išnaršę ir su daug užsieničių bendrauja. Gana kvaila teigti, kad visi lietuviai yra bjaurūs, o užsieniečiai šaunuoliai. Visas požiūris priklauso nuo to, su kokiais žmonėmis tau tenka bendrauti. Man dažniausiai tenka su intelektualiais, ambicingais, kultūringais lietuviais, todėl toks teiginys man atrodo juokingas. Visose šalyse yra ir budulių, ir intelektualų. Teko bendrauti ir su tokiais užsieniečiais, kurie net bausiau nei lietuviai.

                      Kitą kartą subendrindamas viską, pagalvok, nes kalbėdamas apie visumą, tu nori nenori palieti ir visus esančius toje visumoje. Todėl pvz. sakydamas, kad gėjai yra kvailūs padarai, tiesiogiai įžeidi protingus gėjus.

                      Niekas tavęs nemoko kaip tau reikia mąstyti, kiekvienas turi savo nuomonę, kuri kaip ir kitos nuomonės, nėra niekuo ypatingos. Tai tik dar viena nuomonė. Tiesiog kitą kartą neįžeidinėk kitų.
                      Paskutinis taisė bebop; 2011.11.11, 14:38.
                      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                      Comment


                        Parašė bebop Rodyti pranešimą
                        Oi oi oi, tik nereikia čia savęs taip išaukštinti. Daug žmonių šiais laikais daug šalių išnaršę ir su daug užsieničių bendrauja. Gana kvaila teigti, kad visi lietuviai yra bjaurūs, o užsieniečiai šaunuoliai. Visas požiūris priklauso nuo to, su kokiais žmonėmis tau tenka bendrauti. Man dažniausiai tenka su intelektualiais, ambicingais, kultūringais lietuviais, todėl toks teiginys man atrodo juokingas. Visose šalyse yra ir budulių, ir intelektualų. Teko bendrauti ir su tokiais užsieniečiais, kurie net bausiau nei lietuviai.

                        Kitą kartą subendrindamas viską, pagalvok, nes kalbėdamas apie visumą, tu nori nenori palieti ir visus esančius toje visumoje. Todėl pvz. sakydamas, kad gėjai yra kvailūs padarai, tiesiogiai įžeidi protingus gėjus.

                        Niekas tavęs nemoko kaip tau reikia mąstyti, kiekvienas turi savo nuomonę, kuri kaip ir kitos nuomonės, nėra niekuo ypatingos. Tai tik dar viena nuomonė. Tiesiog kitą kartą neįžeidinėk kitų.
                        Aš ir nesakiau, kad lietuviai yra bjaurūs, o užsieniečiai šaunuoliai. Aš rašiau, kad Lietuva yra skylė ir čia nenorėčiau mirti. Tai nepakankamai konkretu, todėl negalima sakyti, kad kalbu apie lietuvius. Be to, lyginau Taline sutiktus ir matytus su Vilniuje sutiktais ir matytais. Taigi tavo interpetacija neteisinga mano norėtų pasakyti minčių atžvilgiu. Man ir tenka susidurti su intelektualiais, ambicingais, kultūringais lietuviais, tačiau šįkart kalbėjau ne apie tai.

                        Jei sakyčiau, kad gėjai yra kvaili padarai, sakyčiau kitaip - Mano nuomone, daugelis (arba dalis) gėjų yra kvaili. Jei norėčiau papildomos neigiamos konotacijos, pridėčiau žodį padarai.

                        Pasiklydai mano mintyse.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                          Aš ir nesakiau, kad lietuviai yra bjaurūs, o užsieniečiai šaunuoliai.
                          Tavo žodžiai: Pakeliaukit po užsienį ir pamatysit, koks kaimas ta Lietuva ir kokie bjaurūs tie lietuviai.

                          Aš rašiau, kad Lietuva yra skylė ir čia nenorėčiau mirti. Tai nepakankamai konkretu, todėl negalima sakyti, kad kalbu apie lietuvius.
                          Tai yra pakankamai konkretu, nes Lietuvoje gyvena ne kinai.

                          Be to, lyginau Taline sutiktus ir matytus su Vilniuje sutiktais ir matytais. Taigi tavo interpetacija neteisinga mano norėtų pasakyti minčių atžvilgiu. Man ir tenka susidurti su intelektualiais, ambicingais, kultūringais lietuviais, tačiau šįkart kalbėjau ne apie tai.
                          Tai vat būtent, visas požiūris priklauso su kokiais žmonėmis tau teko bendrauti. Todėl tu ir susidarei tokią puikią nuomonę apie juos. Kiek tekę bebrauti su estais, tai man jie niekuo neypatingi. Ir tikrai nė kiek ne geresni nei lietuviai, kaip tu teigi.
                          Jei sakyčiau, kad gėjai yra kvaili padarai, sakyčiau kitaip - Mano nuomone, daugelis (arba dalis) gėjų yra kvaili. Jei norėčiau papildomos neigiamos konotacijos, pridėčiau žodį padarai.
                          Bet tu taip nesakai. Tu tiesiog viską subendrini ir net nesistengi iškirti. Todėl nereikia čia vaidinti šaunuolio.
                          Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                          Comment


                            Parašė zaraza-Šiauliai Rodyti pranešimą
                            Čia tik šeip pasakiau, ta prasme turėjau galvoj, kad viską reiks aplankyti, apžiūrėti.. O kam? Paprasčiausiai yra įdomu pamatyti naują miestą, susipažinti su kultūra ir begalės kitų dalykų. Čia taip išsireiškiai, jog atrodo, kad nuvažiavęs kažkur į kitą šalį, sėdi viešbutukę kokiam ir toliau miestų forume ieškai prie ko prisikabint..
                            Aš net ne apie tavo pranešimą rašiau...
                            Jau patikėk, tikrai nesėdžiu viešbutyje. Man tik įdomu, kodėl žmogus pataria iš karto aplankyti zoologijos sodą. kodėl toks keistas prioritetas?

                            Comment


                              Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                              Lietuva yra skylė ir čia nenorėčiau mirti.
                              Ieškai kur maloniau mirti?

                              Comment


                                Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                Aš ir nesakiau, kad lietuviai yra bjaurūs, o užsieniečiai šaunuoliai. Aš rašiau, kad Lietuva yra skylė ir čia nenorėčiau mirti. Tai nepakankamai konkretu, todėl negalima sakyti, kad kalbu apie lietuvius. Be to, lyginau Taline sutiktus ir matytus su Vilniuje sutiktais ir matytais. Taigi tavo interpetacija neteisinga mano norėtų pasakyti minčių atžvilgiu. Man ir tenka susidurti su intelektualiais, ambicingais, kultūringais lietuviais, tačiau šįkart kalbėjau ne apie tai.

                                Jei sakyčiau, kad gėjai yra kvaili padarai, sakyčiau kitaip - Mano nuomone, daugelis (arba dalis) gėjų yra kvaili. Jei norėčiau papildomos neigiamos konotacijos, pridėčiau žodį padarai.

                                Pasiklydai mano mintyse.
                                Palik savo emocijas sau pačiam. Jeigu kalbi tai kalbėk faktais. Lietuva yra lygiavertė valstybė kitoms valstybėms, tame tarpe ir Estijai. Kodėl, viskas kas tavęs netenkina yra "skylė", "kvailiai". Žinai, tie patys gėjai šiuo atveju pranašesni už tave, nes jie bent liežuvį laiko už dantų. Aišku žmogaus prigimtis
                                yra kitokia ir homoseksualių žmonių santykiai netelpa jokiuose kanonuose, tačiau mes esame demokratinė šalis, kur visi lygūs, tad tavo nuomonė yra lygiaverte tiek jiems tiek tau pačiam. O jei kalbėsime apie Taliną, tai miestas neatsiejamas nuo Šiaurės regiono, nors tą dirbtinai ir bandyta daryti. Talinas Skandinavijos projektas. Iš to ir atsiranda atskirtis tarp Baltijos šalių, kam geriau su ekonomiką, o kam blogiau.
                                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                Comment


                                  Ko jūs su juo terliojatės? Nieko nėra bjauriau kaip save aukštinantis a la pasaulio matęs humanitaras, todėl nors su kuolu duok - vis tiek nepriims kitokios nuomonės.

                                  P.S. juodojo avataro tamsta, tai buvo klaida.

                                  Comment


                                    Kadangi dėl mano pasisakymo daug kas labai supyko ir net susiasmeninę pradėjo nagrinėti mano asmenybę ir charakterį, netgi vietomis bandydami pašiepti vieną ar kitą pasakymą, tai mano nuomonė tik sustiprėjo, nes kai kartais svečioje šalyje užsienietis manęs paklausdavo ar man patiko jo šalyje, atsakydavau išvardydamas tiek pliusus, tiek minusus. Jis nepasimesdavo, nesusiasmenindavo, o tiesiog ramiai reaguodamas paaiškindavo tai, kas ir taip daugeliui aišku - visokių tų žmonių yra... Esmė ne tai, ką jie pasako tokiu atveju į mano suktą provokaciją, bet kaip reaguoja lietuviai ir kaip reaguoja vakariečiai. Skirtumas didelis, deja, provincialumas mumyse dar gyvena. Mano nuomonė apie lietuvius tik pablogėjo po jūsų tokio keisto išsišokimo ir bandymo jums keliems mane vieną tarsi atremti ne konkrečiais klausimais, bet visko pilimu ant mano galvos. Eilinįkart nusivyliau.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                      Kadangi dėl mano pasisakymo daug kas labai supyko ir net susiasmeninę pradėjo nagrinėti mano asmenybę ir charakterį, netgi vietomis bandydami pašiepti vieną ar kitą pasakymą, tai mano nuomonė tik sustiprėjo, nes kai kartais svečioje šalyje užsienietis manęs paklausdavo ar man patiko jo šalyje, atsakydavau išvardydamas tiek pliusus, tiek minusus. Jis nepasimesdavo, nesusiasmenindavo, o tiesiog ramiai reaguodamas paaiškindavo tai, kas ir taip daugeliui aišku - visokių tų žmonių yra... Esmė ne tai, ką jie pasako tokiu atveju į mano suktą provokaciją, bet kaip reaguoja lietuviai ir kaip reaguoja vakariečiai. Skirtumas didelis, deja, provincialumas mumyse dar gyvena. Mano nuomonė apie lietuvius tik pablogėjo po jūsų tokio keisto išsišokimo ir bandymo jums keliems mane vieną tarsi atremti ne konkrečiais klausimais, bet visko pilimu ant mano galvos. Eilinįkart nusivyliau.
                                      Kitą kartą užsieniečiui pasakyk, kad jo šalis yra tikra skylė. Pažiūrėsim, kaip sureguos Nei tavo pranešime buvo pliusų, nei minusų.
                                      Paskutinis taisė bebop; 2011.11.12, 15:17.
                                      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                      Comment


                                        Va tokie žmonės ir yra "skylė" ir "juodas kaimas", šiurpas net krečia nuo tokių žmonių. Labai siauras mąstymas.

                                        Eilinį kart nusivyliau
                                        ....
                                        DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                                        Comment


                                          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                          <..> Pakeliaukit po užsienį ir pamatysit, koks kaimas ta Lietuva ir kokie bjaurūs tie lietuviai. Tai yra mano nuomonė, o jūs iškart pradedat mane mokyti galvoti kitaip. Netgi kalbėdami apie pagarbos manyje trūkumą. Nėra čia ko susiasmeninis per daug. <..>
                                          Tai tik trumpalaikis susižavėjimas. Visos tautos pasaulyje turi ir teigiamų, ir neigiamų savybių.
                                          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                          Kadangi dėl mano pasisakymo daug kas labai supyko ir net susiasmeninę pradėjo nagrinėti mano asmenybę ir charakterį, netgi vietomis bandydami pašiepti vieną ar kitą pasakymą, tai mano nuomonė tik sustiprėjo, nes kai kartais svečioje šalyje užsienietis manęs paklausdavo ar man patiko jo šalyje, atsakydavau išvardydamas tiek pliusus, tiek minusus. Jis nepasimesdavo, nesusiasmenindavo, o tiesiog ramiai reaguodamas paaiškindavo tai, kas ir taip daugeliui aišku - visokių tų žmonių yra... Esmė ne tai, ką jie pasako tokiu atveju į mano suktą provokaciją, bet kaip reaguoja lietuviai ir kaip reaguoja vakariečiai. Skirtumas didelis, deja, provincialumas mumyse dar gyvena. <..>
                                          /\ Na va, pasitaikė protingas žmogus ir tu jau darai išvadas apie visą tautą, neabejoju, kad ir toje valstybėje yra provincialaus mąstymo žmonių. Beje, ar vardindamas minusus pavadinai jo valstybę "skyle"? Abejoju.
                                          Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.11.12, 21:53.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X