Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar Kaunas tikrai yra antras miestas Lietuvoje?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • sankauskas
    replied
    Parašė Justin Rodyti pranešimą

    Masturbacija seniai išbraukta iš žalingų įpročių sąrašų, bet daugumai užtenka rankos. Tau, matomai, pasitenkinimą suteikia kažkoks tai demonstruojamas galios diskursas ir pasąmoningai kuriama aš-jie dichotomija. Kadangi institucinėje tikrovėje tokie veiksmai nepaeina, o turbūt net ir facebook'e nejauku pasirodyt dolbajoju prieš kolegas ir draugus, forumas leidžia pasijausti douchebag'u, nelig jaunystės laikais, su šaika prie semkių. Psichoanalitiniu požiūriu, tokia metaforinė masturbacija veikia kaip sublimacijos mechanizmas, žinai, padeda projektuoti kažkokias užslėptas įtampas saugioje erdvėje. Gal tai kažkoks savo vertės įprasminimas, tarsi įrodymas, kad "va, kaip toli pažengiau nuo geto ir poniatkių". Nenustebčiau, jei pats būtum iš Kauno - gal nuo Palemono arba Petrašiūnų - gal iš to ir ta trauka kyla (?), panašiai kaip P. Gražulio trauka vyrams dengiama machizmu. Tau geriau, aišku, žinoti.
    Kaip jau rašiau, jei ne treningai, auksinės grandinėlės ir Gazmanovo muziką - puikiai galėčiau gyventi Kaune. Kitą vertus šie atributai yra neatsiejama archetipinio identiteto dalis, be jų kaunietis - ne kaunietis, arba bent jau ne pilnavertis kaunietis.

    O mano pasąmoningai kuriama dichotomija kyla iš mano elitistinio snobizmo ir sardoniško džiugesio, kai matau visus stereotipus self fulfillingly pasitvirtinančius visame gražume.

    Komentuoti:


  • Justin
    replied
    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

    Klausimas. Ar tikrai Kaune pakankamai Gazmanovo ir SSSR fanų?
    Taip, labai daug. Kas antras kaunietis - su SSSR maikonu. Kas trečias - rusiškai kalba ir į galvą siūlo. Periodiškai važiuoja kauniečiai pilnais autobusais į Vilniaus Compensa salę klausyt Gazmanovo koncertų (Žalgirio arenoje visus rimtesnius šalies koncertus rengia tik dėl akių, kad "portugalus" paerzint). Po Gazmanovo koncerto, visi kauniečiai prasineša pro Vilniaus Pilies gatvę ir išperka visas matrioškas ir maikonus su SSSR simbolika. Kažkoks sankauskas iš Šiaulių taip sakė - matyt tiesa.

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Žinoma. Jei agresyvius Kauno budulius pavyktų transformuoti iš Gazmanovo „Sdelano v SSSR“ fanų į patriotiškai nusiteikusias karines pajėgas, turėtume labai rimtą smogiamąją karinę jėgą.
    Būtų Kauno Bachūrų Divizija, sudaryta iš Slobotkės, Šančių, ir Panemunės Brigadų. Nes visi rimti bachūrai norėtų būti Brigadoje.
    Klausimas. Ar tikrai Kaune pakankamai Gazmanovo ir SSSR fanų?

    Komentuoti:


  • Justin
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Žinoma. Jei agresyvius Kauno budulius pavyktų transformuoti iš Gazmanovo „Sdelano v SSSR“ fanų į patriotiškai nusiteikusias karines pajėgas, turėtume labai rimtą smogiamąją karinę jėgą.
    Būtų Kauno Bachūrų Divizija, sudaryta iš Slobotkės, Šančių, ir Panemunės Brigadų. Nes visi rimti bachūrai norėtų būti Brigadoje.
    Masturbacija seniai išbraukta iš žalingų įpročių sąrašų, bet daugumai užtenka rankos. Tau, matomai, pasitenkinimą suteikia kažkoks tai demonstruojamas galios diskursas ir pasąmoningai kuriama aš-jie dichotomija. Kadangi institucinėje tikrovėje tokie veiksmai nepaeina, o turbūt net ir facebook'e nejauku pasirodyt dolbajoju prieš kolegas ir draugus, forumas leidžia pasijausti douchebag'u, nelig jaunystės laikais, su šaika prie semkių. Psichoanalitiniu požiūriu, tokia metaforinė masturbacija veikia kaip sublimacijos mechanizmas, žinai, padeda projektuoti kažkokias užslėptas įtampas saugioje erdvėje. Gal tai kažkoks savo vertės įprasminimas, tarsi įrodymas, kad "va, kaip toli pažengiau nuo geto ir poniatkių". Nenustebčiau, jei pats būtum iš Kauno - gal nuo Palemono arba Petrašiūnų - gal iš to ir ta trauka kyla (?), panašiai kaip P. Gražulio trauka vyrams dengiama machizmu. Tau geriau, aišku, žinoti.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Kvailas Rodyti pranešimą
    Puiki diskusija apie Lietuvos kariuomenės pasirengima
    Žinoma. Jei agresyvius Kauno budulius pavyktų transformuoti iš Gazmanovo „Sdelano v SSSR“ fanų į patriotiškai nusiteikusias karines pajėgas, turėtume labai rimtą smogiamąją karinę jėgą.
    Būtų Kauno Bachūrų Divizija, sudaryta iš Slobotkės, Šančių, ir Panemunės Brigadų. Nes visi rimti bachūrai norėtų būti Brigadoje.

    Komentuoti:


  • Kvailas
    replied
    Puiki diskusija apie Lietuvos kariuomenės pasirengima

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Justin Rodyti pranešimą

    Tik nepasprink su savo įžvalgom, nes Kaunui nei šilta nei šalta nuo stereotipizuotų fantazijų. O šiandieninės miesto problemos ir "treningų bei grandinių" mitai turi tiek pat sąlyčio kiek politologija su svaigalais bare prie penkto bokalo.

    Jei Kaunui nei šilta, nei šalta, tai kodėl kauniečiai (ne tik šitame forume, bet ir visur kitur) net springdami puola ginti Kauno nuo menkiausio (jų nuomone) Kauno įžedimo? Ne visi, žinoma, daugybė kauniečių visiškai atsipalaidavę žiuri į miesto kritiką, neretai ir patys pasišaipydami iš Kauno. Bet kaip taisyklė, kavianski yra pikti, agresyvūs ir kompleksuoti. Taip, tai stereotipas, bet cituojant Kahneman'ą „neglecting valid stereotypes inevitably results in suboptimal judgments

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    http://zodynas.kriu.lt/zodis/slabotke

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
    Aš visą gyvenimą gyvenu Slabotkėje, baigiau gimnaziją Slabotkėje ir net laikau univero egzaminus Slabotkėje. Neklausau rusiškos muzikos, po rajoną vaikštau apsirengęs smart casual. Vatnikų nepažįstu.

    Ar mano gyvenimas žlugęs?
    Slabotkė visai patogus rajonas gyventi, Senamiestis šalia, netoli kokybiškiausia vieta Kaune išsimaudyti (nemokamai), o Milikonių kalnas gal net nebėra Slabotkė tradicine prasme Net balsavimas truputį kitoks nei pvz. Dobilo rinkiminėj apylinkėj. Man Slabotkė yra gan nedidelė teritorija apribota tos pačios Veterinarijos akademijos, Neries upės, Jurbarko g. ir Varnių g. Tradicinė Slabotkė man apsiriboja individualiais gyvenamais namais.

    Aš bendraamžių vatnikų beveik nepažįstu, o kuriuos pažįstu tai išimtiniai atvejai, ne kiek dėl auklėjimo, o iš idėjos. Mano rajonas netoli autoturgaus, ten nei gimnazijos, nei univero nėra (tik profkės/kolegija), tai net nežinau kur baisiau. Su draugu (Šilainių fanu) kalbėjau, kad Dainava pranoksta net Vilijampolę savo nusikalstamumu Bet spėju čia dėl gyventojų tankio, bet tiksliai nežinau.

    Komentuoti:


  • Milwaukee
    replied
    O Kaune vatniku beveik ir nera. Tai didelis pliusas. Tikriausiai parduotuvese pardavejos nesikalba iskrypusia lenku/bulbarusu/tuteisiu kalba?

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Aš visą gyvenimą gyvenu Slabotkėje, baigiau gimnaziją Slabotkėje ir net laikau univero egzaminus Slabotkėje. Neklausau rusiškos muzikos, po rajoną vaikštau apsirengęs smart casual. Vatnikų nepažįstu.

    Ar mano gyvenimas žlugęs?

    Komentuoti:


  • Justin
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    vėl pradėjo pūstis Kauno kaimiečių ego.
    Tik nepasprink su savo įžvalgom, nes Kaunui nei šilta nei šalta nuo stereotipizuotų fantazijų. O šiandieninės miesto problemos ir "treningų bei grandinių" mitai turi tiek pat sąlyčio kiek politologija su svaigalais bare prie penkto bokalo. Antras dalykas - ant kiek reik tuščiam būti, kad savo vidurinės mokyklos lygio "poniatkes" demonstruoti virtualiems anonimams, kuriems (kaip pvz. man) visiškai įspūdžio nedaro proletariškas "bazaras". Ypač kai nebe paauglys esi, ir savo tapatybės neslepi nuo forumo (ir nuo žiniasklaidos).

    Išties, juokinga, kaip per daugiau nei 15 metų miestai.net "pulsas" nepasikeitė nei kiek - safe space forumas b**** lyginimui ir ego satisfakcijai.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė Galys Rodyti pranešimą

    Išsikraustykite iš to Slabotkės bendrabučio bent jau į kokį provincijos mieselį, įgausit nors kiek optimizmo
    Na provincijos miestelių tipo žmonių kontingento pasitaiko ir mano rajone (ne Slabotkėje gyvenu, bet tokioj kaip ir Slabotkė 2.0), tik spėju dėl emigracijos šviesesnių žmonių miesteliuose turbūt (daug) mažiau.

    Seniai lankiausi jau tokiam miestelyje, kiek esu nakvojęs, tai labiausiai įsimena ne tai, kad žmonės daugiau/mažiau emancipuoti, o kokybiškų paslaugų trūkumas.
    Paskutinis taisė PoDV; 2019.07.19, 18:18.

    Komentuoti:


  • Galys
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą
    Rusiško pigaus popso ir hip hopo klausytojų ratelio (ypač kavenskų) pažiūros tokios, kad Lietuvos valstybės gynimas, o gal net aplamai Lietuvos Vakarų krypties pasirinkimas yra toks pat absurdiškas veiksmas, kaip išgerti litrą aliejaus vakare prieš miegą.

    ...ir vaikai norėtų dirbti gerose Drobės, Inkaro ar Cheminio pluošto fabrikuose, nereiktų verkiant išvykti vogti ar dirbt į UK'us, Norgę ar pan.
    Kartais pagalvoju, kad čia dar galėtų būti kovų su kryžiuočiais palikimas, bet who knows... Putinistai tik rankutėmis trina nuo tokių minčių.
    Išsikraustykite iš to Slabotkės bendrabučio bent jau į kokį provincijos mieselį, įgausit nors kiek optimizmo

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Justin Rodyti pranešimą

    Nepatirtum, nes Kaune tokių reškinių n(eb)ėra jau daugiau kaip dešimtmetį. Rudimentų, kita vertus, apstu visokių kompleksuotų durnelių galvose, kurie užstrigę 2000-uosiuose ir to laikmečio "bajeriuose". To paties nepasakytum apie Šiaulius - objektyviai miestą-gėdą, kurį net Panevėžys - labiausiai sovietmečio paveiktas ir urbanistiškai subjaurotas LT miestas - sugebėjo aplenkti augančia socialine sankloda ir pastarųjų kelių metų regeneracijomis. Šiauliai - pati ta vieta daugiavaikėm šeimom augint savo mažuosius zekiukus. Jei jau iš užsienių grįžti gyvent į Šiaulius, tai tikrai kažkokios psichologinės problemos yra galvoj neišspręstos.
    Vėl gi - tipiškas naivus mąstymas, kad urbanistinė regeneracija yra lygu miesto visuomenės emancipacijai.

    Į valdžią išrinktas oligarchas išasfaltavo kelias gatves ir oh kaip vėl pradėjo pūstis Kauno kaimiečių ego.

    Komentuoti:


  • Justin
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    tad Kaune taip pat nepatirčiau nirvaniškos gyvenimo pilnatvės.
    Nepatirtum, nes Kaune tokių reškinių n(eb)ėra jau daugiau kaip dešimtmetį. Rudimentų, kita vertus, apstu visokių kompleksuotų durnelių galvose, kurie užstrigę 2000-uosiuose ir to laikmečio "bajeriuose". To paties nepasakytum apie Šiaulius - objektyviai miestą-gėdą, kurį net Panevėžys - labiausiai sovietmečio paveiktas ir urbanistiškai subjaurotas LT miestas - sugebėjo aplenkti augančia socialine sankloda ir pastarųjų kelių metų regeneracijomis. Šiauliai - pati ta vieta daugiavaikėm šeimom augint savo mažuosius zekiukus. Jei jau iš užsienių grįžti gyvent į Šiaulius, tai tikrai kažkokios psichologinės problemos yra galvoj neišspręstos.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    negaliu pakęsti treningų, auksinių grandinėlių ir rusiškos muzikos, tad Kaune taip pat nepatirčiau nirvaniškos gyvenimo pilnatvės.
    Pasirašau pilnai po šituo.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Justin Rodyti pranešimą

    Prisipažink gi pagaliau - su savo veideliu ir specifine preferencija moterims tinki Kaunui kaip žuvis prie vandens. Tai leistų paaiškinti šitą seksualizuotą froidišką dėmesį miestui, arba latentinę "kaunofiliją", tik deja, to Kauno, kurio ilgiesi jau seniai nebėra - visi kreivasnukiai ir fyfos šiais laikais emigracijoje, intelektualesni - Vilniuje, o vienas kitas gyvenimo krizės paliestas ir Šiauliuos nusėdęs. Kaip sakant - "arčiau dūšios".
    So tru.

    Aš esu dvasios kaunietis - patinka pasileidusios moterys, o gyvenime laimingiausias etapas buvo kai už pinigus mušdavau žmones.

    Kitą vertus, negaliu pakęsti treningų, auksinių grandinėlių ir rusiškos muzikos, tad Kaune taip pat nepatirčiau nirvaniškos gyvenimo pilnatvės.

    Komentuoti:


  • Justin
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Na, Kaune populiariausia daina yra Gazmanavo Sdelan v SSSR.
    Prisipažink gi pagaliau - su savo veideliu ir specifine preferencija moterims tinki Kaunui kaip žuvis prie vandens. Tai leistų paaiškinti šitą seksualizuotą froidišką dėmesį miestui, arba latentinę "kaunofiliją", tik deja, to Kauno, kurio ilgiesi jau seniai nebėra - visi kreivasnukiai ir fyfos šiais laikais emigracijoje, intelektualesni - Vilniuje, o vienas kitas gyvenimo krizės paliestas ir Šiauliuos nusėdęs. Kaip sakant - "arčiau dūšios".

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Na, Kaune populiariausia daina yra Gazmanavo Sdelan v SSSR.
    Galvoju, Gazmanovas gal labiau visokių 50-mečių marozų Dievukas, bet man kažkaip dėl jų širdies neskauda, nes kartos keičiasi, kai kurie vilniečiai (fiziniai ir dvasiniai) ir visokios geros bobutės sako, kad "jaunimas jau kitoks turėtų išaugti"... (yeah, right...)

    Labiau linkstu parintis dėl savo bendraamžių, kurie turi savo jaunų hip hopo ir popso artistų TOP'us. Paklausykit Ruskoe Radio labiau jaunų žmonių atliekamų dainų Šiaip ne tik jų klausoma muzika, bet ir elgesys, manieros, kalba yra tai, kas stabdo Lietuvos civilizuotėjimą ir šiaip normalėjimą, o tokiems NATO ir gal net ES nereikia, nes neduoda nieko gero...
    Paskutinis taisė PoDV; 2019.07.19, 15:00.

    Komentuoti:

Working...
X