Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ar Kaunas tikrai yra antras miestas Lietuvoje?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • liutass
    replied
    Vilijampoles/Zaliakalnio akcentas yra pats nuostabiausias

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    PoDV Tau rimtai reikėtų emigruoti. Pradžiai nors į kitą, padoresnį, rajoną.
    Išeinu prie jūros antidepresantų, tablečių bangos mušasi į krantą, o ten, kitoje pusėje, emigracija ir užgrūsti dviračių takai. Įsėdu į laivą "miestai.net" ir plaukiu per tablečių baltą jūrą.

    Ok, jei rimtai, tai man svarbu darnus judumas (dviračiai + VT) ir kuo mažiau visokių bėdžių ir kriminalinių Linkiu, kad Lietuvos biedniausi rajonai su šiomis problemomis susitvarkytų ar bent jau apsitvarkytų, nemanau, kad tai reikėtų nurašyti "ai, visada bus blogai ir tiek..."
    Paskutinis taisė PoDV; 2021.09.10, 16:12.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    PoDV Tau rimtai reikėtų emigruoti. Pradžiai nors į kitą, padoresnį, rajoną.
    Nuo savo demonų nepabegsi

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    PoDV Tau rimtai reikėtų emigruoti. Pradžiai nors į kitą, padoresnį, rajoną.

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą
    Rus. muzika Kaune yra fenomenas. Norisi sutikti, kad yra ir protesto faktorius, bet įtariu ir pačio miesto "rusiška" istorija gali įtakoti. Taip pat vietoje gyvenant atrodo, kad "niekas nesikeičia nuo rusų laikų", nors iš ties keičiasi. Matijošaitis padarė pastarajam dešimtmečiui puikų darbą, kad perasfaltavo gatves ir šaligatvius. Tiesa, lėčiau keičiasi (jei iš vis keičiasi) kai kurie žmonės. Kažkada matydamas remontuojamos gatvės stotelėje stovinčius tipinius keleivius pamąsčiau, kad žmonių kapitaliai nerenovuosi Skurdesni mūsų šalies dešimtmečiai pasimato skurdesnių bei vyresnių žmonių veiduose. Rus. muziką klausantys rajonskai dažnai mato tuos skurdesnius žmonės, kai sugebantys atsiriboti "ne rajonskai" leidžia spalvotą tarptautiškesnį gyvenimą Centre/Naujamiestyje Ten vyresni ar šiaip skurdesni žmonės taip ryškiai nesijaučia. Mane šiemet ypač nustebino kokia daugiatautė publika miesto centre, žmonės tiek studijuoja, tiek dirba. Toks daugiatautiškumas yra wow, kažkada įsivaizdavau nebent kaip ateities Kauno viziją po poros dešimtmečių.
    Panašiai toks procentas klauso ir Rus radijo.
    https://lt.wikipedia.org/wiki/Kaunas#Gyventojai
    Attached Files

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Rus. muzika Kaune yra fenomenas. Norisi sutikti, kad yra ir protesto faktorius, bet įtariu ir pačio miesto "rusiška" istorija gali įtakoti. Taip pat vietoje gyvenant atrodo, kad "niekas nesikeičia nuo rusų laikų", nors iš ties keičiasi. Matijošaitis padarė pastarajam dešimtmečiui puikų darbą, kad perasfaltavo gatves ir šaligatvius. Tiesa, lėčiau keičiasi (jei iš vis keičiasi) kai kurie žmonės. Kažkada matydamas remontuojamos gatvės stotelėje stovinčius tipinius keleivius pamąsčiau, kad žmonių kapitaliai nerenovuosi Skurdesni mūsų šalies dešimtmečiai pasimato skurdesnių bei vyresnių žmonių veiduose. Rus. muziką klausantys rajonskai dažnai mato tuos skurdesnius žmonės, kai sugebantys atsiriboti "ne rajonskai" leidžia spalvotą tarptautiškesnį gyvenimą Centre/Naujamiestyje Ten vyresni ar šiaip skurdesni žmonės taip ryškiai nesijaučia. Mane šiemet ypač nustebino kokia daugiatautė publika miesto centre, žmonės tiek studijuoja, tiek dirba. Toks daugiatautiškumas yra wow, kažkada įsivaizdavau nebent kaip ateities Kauno viziją po poros dešimtmečių.
    Paskutinis taisė PoDV; 2021.09.09, 21:17.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    kita karta butinai nufilmuokite, nes kitaip mes niekada neissiaiskinsime

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė manometras Rodyti pranešimą

    Nežinau, ar ten buvo Russkoe Radio, ar jų asmeninis kriminalinis šansonas. Esmė, kad jie leido garsiai. Ir ne, ne pupytė, o chebra bachūrų.
    Tada ne Russkoje Radio ten buvo. Ne jų formatas. Ten labiau tikėtina kad paskambintų kokia ponia, pasveikintų su 50 jubiliejumi savo sistrą Valentiną iš Grigiškių, ir paprašytų užleisti "Belyje Rozy".

    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Tikri gopnikai hard bass klauso. Pamirškit šonšonus.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Hardbass
    Tokių nelabai teko girdėti, bet kažkoks lievas bydlorepas kažkodėl tarp gopnikų tikrai labai mėgstamas. Atlikėjų nežinau, bet lengvai suvimdo, išgirdus leidžiant iš telefonų ar kolonėlių. Vienas pažįstamas klausydavo, ir sakydavo kad čia gilus, pacanskas muzonas.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.09.09, 13:20.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Tikri gopnikai hard bass klauso. Pamirškit šonšonus.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Hardbass

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Jo, šansonai irgi tinka blatnumui rodyti, bet Russkoje Radio jų negroja.



    Na, tai tokiu atveju, pati rusų kalba Kaune yra kaip koks protesto demonstravimas. Gali bet kokia pupytė saldžiai lelekinti daineles apie meilę ir kvietkelius, bet jeigu RUSŲ KALBA, tai savaime gaunasi jau kaip kažkoks ėjimas prieš srovę, protestas, kietumo elementas. Bent kaip aš suprantu.

    Na, Vilniuje tokio niuanso nėra. Nes rusų kalba ir taip nieko nenustebinsi. O Russkoje Radio turi ne kažkokio "kitoniškumo", bet tiesiog "nelabai ambicingo" popsiuko reputaciją, panašiai kaip "Lietaus" repertuaras, ar Bieberio "Baby".
    Nežinau, ar ten buvo Russkoe Radio, ar jų asmeninis kriminalinis šansonas. Esmė, kad jie leido garsiai. Ir ne, ne pupytė, o chebra bachūrų.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Kas nori pasirodyti, tas groja kriminalinį šansoną.
    Jo, šansonai irgi tinka blatnumui rodyti, bet Russkoje Radio jų negroja.

    Parašė manometras Rodyti pranešimą

    Būtent! Manau, ten buvo kokie 40+ buduliai, turintys biznį Rytuose, prisiminę jaunystę. Aš su mersu – jėga, iš merso GARSIAI einanti MANO muzika – jėga, nes nustelbia kitus ir demonstruoja jiems visiems mane. Manau, kai ką Kaune nervino ir tai, kad ta muzika rusiška, nes rusas/ rusiškumas Kaune irgi trigeris, netikėtumas, atkreipiantis dėmesį. Bet nemanau, kad ten buvo rusai. Šiaip čia buvo dar vasarą, savaitgalį, kai jie poilsiavo, o gatvės ir tie parkingai buvo beveik tušti, kaip kaime, nes aplink vyko remontas ir rekonstrukcija.
    Na, tai tokiu atveju, pati rusų kalba Kaune yra kaip koks protesto demonstravimas. Gali bet kokia pupytė saldžiai lelekinti daineles apie meilę ir kvietkelius, bet jeigu RUSŲ KALBA, tai savaime gaunasi jau kaip kažkoks ėjimas prieš srovę, protestas, kietumo elementas. Bent kaip aš suprantu.

    Na, Vilniuje tokio niuanso nėra. Nes rusų kalba ir taip nieko nenustebinsi. O Russkoje Radio turi ne kažkokio "kitoniškumo", bet tiesiog "nelabai ambicingo" popsiuko reputaciją, panašiai kaip "Lietaus" repertuaras, ar Bieberio "Baby".
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.09.09, 09:08.

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Bet kažkoks įdomus tas "jėgos" supratimas. Rusradio formatas - lengvas saldus popsiukas, tipo Šatunovas, Kirkorovas, Gagarina. Kažkas panašaus, kaip lietuviški "Lietus" ar "Pūkas" - na, tokia muzika, kuri nors ir daug kam patinka, bet nė iš tolo nesisieja su žodžiu "jėga". Iš tikrųju tie, kas nori parodyti jėgą, klauso muziką, kuri turi labiau "žostką" skambesį, kaip klubinė muzika Poweryje ar rokas Rock FM. Russkoje Radio "kietos" muzikos nėra.
    Būtent! Manau, ten buvo kokie 40+ buduliai, turintys biznį Rytuose, prisiminę jaunystę. Aš su mersu – jėga, iš merso GARSIAI einanti MANO muzika – jėga, nes nustelbia kitus ir demonstruoja jiems visiems mane. Manau, kai ką Kaune nervino ir tai, kad ta muzika rusiška, nes rusas/ rusiškumas Kaune irgi trigeris, netikėtumas, atkreipiantis dėmesį. Bet nemanau, kad ten buvo rusai. Šiaip čia buvo dar vasarą, savaitgalį, kai jie poilsiavo, o gatvės ir tie parkingai buvo beveik tušti, kaip kaime, nes aplink vyko remontas ir rekonstrukcija.
    Paskutinis taisė manometras; 2021.09.09, 08:56.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Kaunas nėra antras miestas Lietuvoje, bet nėra ir pirmas.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Bet kažkoks įdomus tas "jėgos" supratimas. Rusradio formatas - lengvas saldus popsiukas, tipo Šatunovas, Kirkorovas, Gagarina. Kažkas panašaus, kaip lietuviški "Lietus" ar "Pūkas" - na, tokia muzika, kuri nors ir daug kam patinka, bet nė iš tolo nesisieja su žodžiu "jėga". Iš tikrųju tie, kas nori parodyti jėgą, klauso muziką, kuri turi labiau "žostką" skambesį, kaip klubinė muzika Poweryje ar rokas Rock FM. Russkoje Radio "kietos" muzikos nėra.
    Kas nori pasirodyti, tas groja kriminalinį šansoną.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė manometras Rodyti pranešimą
    Visai neseniai varinėjo kažkas ten ratuku su mersu ir garsiai leido rusradiją, nes nu, tai jėga.
    Bet kažkoks įdomus tas "jėgos" supratimas. Rusradio formatas - lengvas saldus popsiukas, tipo Šatunovas, Kirkorovas, Gagarina. Kažkas panašaus, kaip lietuviški "Lietus" ar "Pūkas" - na, tokia muzika, kuri nors ir daug kam patinka, bet nė iš tolo nesisieja su žodžiu "jėga". Iš tikrųju tie, kas nori parodyti jėgą, klauso muziką, kuri turi labiau "žostką" skambesį, kaip klubinė muzika Poweryje ar rokas Rock FM. Russkoje Radio "kietos" muzikos nėra.

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Nors Kaunas jau senokai pralenkęs Klaipėdą visa galva, aš kaip kaunietis visada žavėjausi Klaipėda, jos uostu, paplūdimiais, liberaliais merais, nemaža rusų mažuma

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Sutinku, Kaunas tikrai pasitempė paskutiniu metu.

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    šiaip paskiepytų procentas rodo, kad Klaipėda yra gan atsilikus, tad šią temą nebent galima pervadinti ar Lietuva turi du miestus (jei taip, tai be jokios abejonės tai Kaunas).
    Paskutinis taisė Stadionas; 2021.09.08, 16:32.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė manometras Rodyti pranešimą
    Turėjau galvoj tautiečių ir atvykėlių reakciją, išankstinį požiūrį į Vilnių ir į Kauną.
    Bent jau kiek esu matęs užsieniečių turistų video ar blogų apie Lietuvą, tai nėra taip, kad Kaunas būtų neįdomus ar labai atsiliktų nuo Vilniaus. Daliai net Kaunas būna įdomesnis už Vilnių.

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Parašė evil Rodyti pranešimą
    Man tai labai įdomu kokiose skylėse jūs lankotės Kaune, kad ten grotų Ruskoje radio? Kokį dešimtmetį kaip minimum nesu girdėjęs Kaune (priešingai nei Bolte Vilniuje). Bet čia gal aš kažkokiam burbule gyvenu?
    Kaune “skylės” pačiam centre (Santaka, stovėjimo aikštelės prie Lituanikos) ir IKEA punktas, pasiekiamas pėsčiom iš Senamiesčio (man gerai dėl to). Visai neseniai varinėjo kažkas ten ratuku su mersu ir garsiai leido rusradiją, nes nu, tai jėga. Aišku, tai centre dabar įvyksta jau gerokai rečiau negu kadaise.

    Komentuoti:

Working...
X