Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečių automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Palyginkim kainas (top spec standartiniai modeliai) UK rinkoje

    Audi A8 - 6.0 W12 Quattro LWB
    £80,070 (345 757Lt)

    MB S 600L
    £105,705 (456 453Lt)

    Lexus Ls600h L
    £82,780 (357 468Lt)

    BMW 750Li
    £69,400 (299 682Lt)
    O man netyčia pavyko Lexus išbandyti. Artimiausiu metu nesiruošiu likusių markių išbandyti, nėra tam tikslo, bet LS padarė įspūdį, kokį galėjo padaryti ir kiti modeliai, nes tokių nevairavęs anskčiau. Bet LS LS

    Tik geriau tokių modelių nevairuoti, jei negali turėti, nes po to labai piktas buvai, kad mano Auris ne toks kol nepabandai tol nežinai, tai geriau ir nežinoti

    Beje iš tų jūsų modelių aišku kol kas jamčiau LS
    You've got one life! Live it!

    Comment


      Parašė fredis Rodyti pranešimą
      O man netyčia pavyko Lexus išbandyti. Artimiausiu metu nesiruošiu likusių markių išbandyti, nėra tam tikslo, bet LS padarė įspūdį, kokį galėjo padaryti ir kiti modeliai, nes tokių nevairavęs anskčiau. Bet LS LS

      Tik geriau tokių modelių nevairuoti, jei negali turėti, nes po to labai piktas buvai, kad mano Auris ne toks kol nepabandai tol nežinai, tai geriau ir nežinoti

      Beje iš tų jūsų modelių aišku kol kas jamčiau LS
      LS kol kas naujausias is visu ir, ko gero, technologiskai pazangiausias bei ekonomiskiausias (ypac mieste), o taip pat ekologiskiausias.

      Audi A8 ir BMW - gerokai senesni (jei neskaiciuosim faceliftu ir pan.).

      Belieka laukti naujo A8, kuris, speju, toliau stums Audi aukstyn, kuris siandien ir taip neblogai duoda i kaulus MB ir BMW.

      Comment


        Parašė Nikas Rodyti pranešimą
        Nezinau kaip ten kas, bet kazko daznai girdziu dvi auto klases: kibirai ir ne kibirai. Tai BMW 5 kibiru nepavadinsi, o PASSAT laisvai.
        gal 91 metais taip ir buvo... dabar jau susilygino
        Neišmeskite spalvų

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          LS kol kas naujausias is visu ir, ko gero, technologiskai pazangiausias bei ekonomiskiausias (ypac mieste), o taip pat ekologiskiausias.

          Audi A8 ir BMW - gerokai senesni (jei neskaiciuosim faceliftu ir pan.).

          Belieka laukti naujo A8, kuris, speju, toliau stums Audi aukstyn, kuris siandien ir taip neblogai duoda i kaulus MB ir BMW.
          BMW 7 gi neseniai atnaujintas, nebent 7 Li yra vis dar tik senesnio modelio. O dėl ekonomiškumo tai manau tuoj MB kals visiems į silpnas vietas su savo CGI dyzeliniais varikliais. C klasė jau tuoj turės tokį - 350 CGi (dyzelis), 292 AG, vidutinės kuro sąnaudos - 8.2 L/100 Km. Manau pasiekimas tikrai neblogas.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            LS kol kas naujausias is visu ir, ko gero, technologiskai pazangiausias bei ekonomiskiausias (ypac mieste), o taip pat ekologiskiausias.

            Audi A8 ir BMW - gerokai senesni (jei neskaiciuosim faceliftu ir pan.).

            Belieka laukti naujo A8, kuris, speju, toliau stums Audi aukstyn, kuris siandien ir taip neblogai duoda i kaulus MB ir BMW.
            BMW 7 2001 metu, o dabar jau pasirode naujas, tik nezinau ar jau gaminamas. Todel Lexus LS senesni(http://en.wikipedia.org/wiki/Image:L...Black_Onyx.jpg) -2001 metu ir reiktu lygint su tu paciu metu atsiradimo 7 BMW, o 2007 metu LS su naujuoju 7 BMW. Audi A8 2003 metu, todel manau bent jau artimiausiais metais naujas dar neatsiras.
            Paskutinis taisė kaunaz; 2008.10.27, 15:45.

            Comment


              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              BMW 7 2001 metu, o dabar jau pasirode naujas, tik nezinau ar jau gaminamas. Todel Lexus LS senesni(http://en.wikipedia.org/wiki/Image:L...Black_Onyx.jpg) -2001 metu ir reiktu lygint su tu paciu metu atsiradimo 7 BMW, o 2007 metu LS su naujuoju 7 BMW. Audi A8 2003 metu, todel manau bent jau artimiausiais metais naujas dar neatsiras.
              7 BMW nuo 2008 liepos naujas, tik nežinau kodėl Lituvoje vis dar senas pardavinėjimas. Naujas A8 planuojamas 2010, tada, kai tiek MB S tiek BMW 7 serija tiek Lexus LS jau bus visiem kiek pabodę

              Comment


                Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                Numeriai patiuninguoti, jei rimtai tai sutampa tik po 2 skaičius ir raides iš eilės
                Blemba čia mano svajonių numeriai tokie
                Kiek regitroj žiūrėjau, tai rezervuot ėjo, bet jaučiu jau paimti.
                Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                Comment


                  Ė davai diskutuojam apie automobilius tam skirtoje temoje:
                  http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=4310
                  „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                  Comment


                    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                    pridejai masinyciu nuotrauku is zurnalu tik visos su uzsienietiskais numeriais:-))
                    nu kam taip blogai apie mane galvoji

                    P.S. savaitgali kaip tik ant jettos naujus ratus uzmoviau nuo VW 32
                    suzemint tik beliko ir bus baigta, zeminsiu po ziemos dabar su PS suzeminau kad bendras vaizdas butu


                    Paskutinis taisė Bolidas; 2009.02.02, 04:31.
                    Studija8...

                    Comment


                      o vaizdas tikrai geras. masinos gal ir neuzskaityciau, bet ratai tai labai mieli
                      www.tomflagman.com

                      Comment


                        Tokie ratai man labiausiai patinka. Kiek jie kainavo jei napaslaptis? Ir aš mašinos neužkaistyčiau, bet turbūt gražiausias mano matytas šis modelis. Ir beje kodėl tokie langai dideli, gal čia nuo PS ar čia mano akys dar neatsimerkę?
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          pirmas auto buvo Citroen BX'19 1991m. 1.9 D. (labai minksta, ekonomiska masina)

                          antras auto Citroen XM 1993m. 2.1 D (na kaip ponia vazinejau su siuo limuzinu ) [IMG]

                          na , o trecias Citroen C5 2002m. 2.0 benzinas, universalas ( patogus, bet jau labiau supanasejes su naujais automobiliais, bet svarbu, kad su hidraulika )

                          Comment


                            Hidraulika - gėris
                            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                            Comment


                              Oi atsimenu kolega bėdų bėdelių turėjo su Citroen XM 1993m. 2.1 D. Užuojautą jam jaučiau ir nuo tos dienos man hidraulika - blogis
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                Labiau megstu fotkinti svetimas

                                www.tomflagman.com

                                Comment


                                  Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                  Oi atsimenu kolega bėdų bėdelių turėjo su Citroen XM 1993m. 2.1 D. Užuojautą jam jaučiau ir nuo tos dienos man hidraulika - blogis
                                  2.1 D retas variantas, tad gal delto bedu daugiau turejo, o siaip tai su ta hidraulika mazai bedu, bet patogumas...

                                  Comment


                                    Stai ir mano senike-labai minksta ir patogi, siaip ir pakankamai patikima.



                                    Altius! Citius! Fortius! :lt:

                                    Comment


                                      Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                                      Nezinau kaip ten kas, bet kazko daznai girdziu dvi auto klases: kibirai ir ne kibirai. Tai BMW 5 kibiru nepavadinsi, o PASSAT laisvai.
                                      cia nebent senesniem modeliams tiktu
                                      dabartiniai passatai
                                      Studija8...

                                      Comment


                                        Mano džipukas, šiandien ryte:

                                        beg, borrow and steal

                                        Comment


                                          /\
                                          Žiūriu tamsta ne mėgėjas registruoti savo turimas transporto priemones .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X