Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečių automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė iris Rodyti pranešimą
    Su tais "nurankiojimais" kiemuose - tai katasrofa..
    Prieš porą metų vairavau 206 Peugeot'ą, tai vieną rytą radau nuimtus kalpokus ir sudėtus į krūvelę
    Dabar vairuoju Auris'ą, tai ryte, prieš savaitę, radau nubrėžtą bamperį ir išplėštą lemų apiplovimo purkštuko dangtelį... Kažkas nesugebėjo išsisukti padoriai.. Pravalas... Remontas - nei daug,nei mažai 700 Lt..
    O kažkada teko tuos "nurankiotojus" gaudyti. Pavyko..
    Nesenai ir aš identišką vairavau

    http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=884
    You've got one life! Live it!

    Comment


      Parašė fredis Rodyti pranešimą
      Nesenai ir aš identišką vairavau

      http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=884

      Blyn, geras...
      Identiška
      Ir numerių pirmosios raidės tokios pat

      Nebevairuoji?

      Comment


        Parašė fredis Rodyti pranešimą
        Gražiai atrodo tas Neon

        O man A4 kieme neseniai aplaupė. Tik vieną šoną nuėmė, gal užsakymą gavo ilgapirščiai. Stovėjo kieme tarp šalia kitos A4 tik juodos. Nu galvojau, kad brangūs tie moldingai, bet Audi centre jei juodi kainuoja 140 lt. Tai pagalvojau, kokio velnio dėl tokios sumos rizikuoti? Bet sunkiu metu manau tik daugės nusikaltimų, vagysčių ir t.t. Draudime tą patį pastebi, kad jau padaugėjo vagysčių... Ar kas nors iš jūsų tai pajuto ant savo ar draugo kailio?

        [/URL]
        Vasarą, nuo mano pigaus ir, atrodytu, nieko "vagiamo" neturinčio ir mažo japoniuko, kažkas sugebėjo nuimti pachromuotą duslintuvo "pagražinimą". Jo kaina dabar yra panaši kaip ir tamstos "moldingai', t.y. apie 170 LTL, bet vis tiek susinervinau
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          Parašė iris Rodyti pranešimą
          Blyn, geras...
          Identiška
          Ir numerių pirmosios raidės tokios pat

          Nebevairuoji?
          Matai kryyyzzzėėėė

          O Blitz užuojauta. Mes tai juos gaudysime savo kieme. Kameras statysime ir apšvietimą dėsime, taip, kad manau bus ramu. Kameros geras būdas. Gerai, kad jauni čia visi ir supranta, kad tai būtinybė dabar ypač. Galima buvo ir anksčiau, nes vienam kaimynui per pusę metų du kartus iš valdiško Peugeot 307 išmušė langą ir iš vairo kolonėlės išlupo oro pagalvę....
          You've got one life! Live it!

          Comment


            Parašė fredis Rodyti pranešimą
            Gražiai atrodo tas Neon
            Gerai, kad dar priekinai žibintai skaidrūs. Šiaip dažnai jie kažkokie matiniai būna, atrodo kaip pašvinkusios žuvies akys. O tie posūkiai priekyje kaip atsitiktinai prikibę atrodo
            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

            Comment


              Parašė fredis Rodyti pranešimą
              Matai kryyyzzzėėėė

              vienam kaimynui per pusę metų du kartus iš valdiško Peugeot 307 išmušė langą ir iš vairo kolonėlės išlupo oro pagalvę....
              Gerai,kad pedalų nenumontavo... Pravalas.. Nekenčiu tų ilgapirščių..
              Kaip ir sakiau, teko gaudyt tuos nurankiotuojus. Dabar bausčiau dar griežčiau nei tada

              Comment


                Parašė blitz Rodyti pranešimą
                Vasarą, nuo mano pigaus ir, atrodytu, nieko "vagiamo" neturinčio ir mažo japoniuko, kažkas sugebėjo nuimti pachromuotą duslintuvo "pagražinimą". Jo kaina dabar yra panaši kaip ir tamstos "moldingai', t.y. apie 170 LTL, bet vis tiek susinervinau
                Chavai visad atras ka pavogt.

                Comment


                  Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                  Gerai, kad dar priekinai žibintai skaidrūs. Šiaip dažnai jie kažkokie matiniai būna, atrodo kaip pašvinkusios žuvies akys. O tie posūkiai priekyje kaip atsitiktinai prikibę atrodo
                  Na jau. Kokia griežta kritika

                  Comment


                    na parodysiu savo masina. Vairuoju 98 metu VW Passat 1.9TDI masina esu visiskai patenkintas, vaziuoja puikei, mazai degalu valgo, visi navarotai isskyrus sildoma vaira ir elektra valdomas sedynes.

                    I don't drive fast,I just fly low

                    Comment


                      Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                      Na jau. Kokia griežta kritika
                      tie matiniai zibintai per 10 min nusipoliruoja ir atrodo kaip nauji
                      Studija8...

                      Comment


                        Mažas, bet pikts Mano sužadėtinės bolidas, kuriuo neretai tenka ir man pavažiuot. Šiaip kibiriukas, bet važiuoja pakankamai smagiai.

                        Comment


                          O tai koks taviškis bolids? Beje šis Opeliuks man per mažas būtų
                          Paskutinis taisė fredis; 2009.01.06, 22:11.
                          You've got one life! Live it!

                          Comment


                            Parašė fredis Rodyti pranešimą
                            O tai koks taviškis bolids? Beje šis Opeliuks man per mažas būtų
                            Šiuo metu - joks Kai pardaviau "bliūdą" (Prelude), nuo to laiko ir neturiu. Bet šiaip ir nereikia - darbas netoli, pėsčiomis dar greičiau kartais nueinu negu su auto, o jei kur reikia pavažiuot - užtenka ir vienos mašinos. Bet šiaip tai maža baisiai šita, aš irgi vos telpu, tai vis planuojam parduot ir pirkt ką nors erdvesnio, tik labai sunkiai į kompromisą einam, niekaip nerandam tokios mašinos, kad abiem tiktų O dviejų turėt irgi nenorim dėl daugelio objektyvių (ir ne tik) priežasčių.

                            Comment


                              Gal kas iš forumiečių, turi RANGE ROVER ar bendrai galėtų ką gero/blogo apie juos pasakyti? Man kažko pamišimas dėl visureigių prasidėjo

                              Comment


                                Parašė Bolidas Rodyti pranešimą
                                nu kam taip blogai apie mane galvoji

                                P.S. savaitgali kaip tik ant jettos naujus ratus uzmoviau nuo VW 32
                                suzemint tik beliko ir bus baigta, zeminsiu po ziemos dabar su PS suzeminau kad bendras vaizdas butu
                                Atvaizdas


                                Atvaizdas
                                Tokią, tokiu stogu, mačiau vakar Kaune

                                Comment


                                  galiu pasakyt kad menkas malonumas fotografuot esant -26 °C



                                  Studija8...

                                  Comment


                                    Mano turtas


                                    Žmonės sako -nuprotėjęs, daktarai nenustatė
                                    Medžio dekoracijos ir suvenyrai - http://www.woodatelier.com

                                    Comment


                                      koks DC varikliukas?
                                      Studija8...

                                      Comment


                                        3,3 alkoholinis
                                        Žmonės sako -nuprotėjęs, daktarai nenustatė
                                        Medžio dekoracijos ir suvenyrai - http://www.woodatelier.com

                                        Comment


                                          neblogi anie, as ganetinai nustebes patvarumu sitos masinos, pats pravaziavau 200 000km su ja ir jokiu rimtesniu gedimu neturejau, kaip tau su eksplotacija?
                                          Studija8...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X