Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečių automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
    nebūtina priklausyti kažkokiam klubui, kad atpažintum neveikiančią seredžiaus kolonėlę
    klubietis atpažintas iš jo patalpinto automobilio

    Comment


      Jap, irgi iš klubo

      Comment


        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą

        Ramiai automobilis ar lenda visokios smulkmenos viena po kitos, ypač elektra?
        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

        Comment


          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
          Black night rider Legendinė mašina ir vis dar važiuoja. Gal ką naujesnio ruošiesi pirkti ar laikysi ją ilgai ilgai pas save?
          You've got one life! Live it!

          Comment


            Tikiuosi Valiukas su ja kasdien nevažinėja
            Flickr

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Tikiuosi Valiukas su ja kasdien nevažinėja
              O kuo ji tau nepatiko kaip kasdienine masina? Daug ryja? Nemanau.

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                O kuo ji tau nepatiko kaip kasdienine masina? Daug ryja? Nemanau.
                "ryja" jos daug.. pas ji man rodos dar avtomatas

                Comment


                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                  "ryja" jos daug.. pas ji man rodos dar avtomatas
                  Galvojau, kad Honda prebliudas cia... Koks tada cia modelis visgi?

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Galvojau, kad Honda prebliudas cia... Koks tada cia modelis visgi?
                    Tas pats.. Kodel jos mazai turi srebt? Gal senesnis modeli su dviem karbais ekonomiskesnis.. Kad ir zaislas crx 9-10l misriu rezimu nesunkiai..

                    Comment


                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                      Tas pats.. Kodel jos mazai turi srebt? Gal senesnis modeli su dviem karbais ekonomiskesnis.. Kad ir zaislas crx 9-10l misriu rezimu nesunkiai..
                      Tai jis mazai nesrebia, bet nera kazkoks super monstras, kad negaletu but kasdieninis automobilis. Ypac jei nereikai vazineti ilgu trapmiestiniu marsrutu.

                      Comment


                        ąOk ok, nespėliokit, atskleisiu visą tiesą Čia mano antrasis HP3, pirkau šių metų pavasarį. Automatas, karbinis, 91 metų. Ryja dafiga, apie 15-16 litrų mieste, čia nėra norma, reikia kažką tvarkyt, bet net nežinau nuo ko pradėt Šiaip važiuoja smagiai, su elektra jokių bėdų, greičių dėžė irgi gerai veikia, tik kėbulas smarkiai pūva, gabalais krenta.. Tvarkyt norėtųsi, bet aš iš tų žmonių esu, kuriems į mašiną "investuot" nekyla rankos, tai ir važiuoju kol važiuoja. Važinėju kasdien, praktiškai tik mieste. Tolimesnėms kelionėms turim ekonomiškesnį transportą.
                        Po truputį planuoju kažką naujesnio ir ekonomiškesnio įsigyt, bet labai džiaugiuosi ir Preliudu kol kas. Sakykim, paskutinis jaunystės pasispardymas, prieš persėdant į kokį dyzelinį šeimyninį autobusą

                        Comment


                          Parėjo update'as Atnaujinau versiją...
                          Iš...


                          Į...

                          Autoturistai

                          Comment


                            Seimyninis

                            Comment


                              Mano "senukas" šianakt buvo nugvelbtas, ir štai kokį ryte išvydau, apie salona išvis nekalbu...

                              Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                              Comment


                                /\

                                Kažkas rimtai pasilinksmino. Kas nugvelbė, jeigu ne paslaptis?
                                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                Comment


                                  Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
                                  Mano "senukas" šianakt buvo nugvelbtas (...)
                                  Pavogė?

                                  Comment


                                    Du dalyvius išsiaiškinau, nes radau vieno telefona palikta.
                                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                    Comment


                                      Jeigu telefoną radai, tai mane stebina, kad mašina tokiam geram stovyje dar... Keistoka, kad žmones sau leidžia taip elgtis su svetimu turtu.
                                      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                      Comment


                                        Oi nepasigailėčiau parazitų

                                        Comment


                                          Jau grasino man iškvies policija, kad negražinu telefono
                                          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                          Comment

                                          Working...
                                          X