Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečių automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Reikėjo imt B 5.5 su naujesne nosim

    Autoturistai

    Comment


      kaina, ir man b 5 nosis kaip tik gražesnė. 5.5 man grynai škoda octavia

      Comment


        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        kaina, ir man b 5 nosis kaip tik gražesnė. 5.5 man grynai škoda octavia
        A, aišku, na čia skonio reikalas

        Sveikinu su pirkiniu, tikrai patvarus arkliukas
        Autoturistai

        Comment


          dėkui, kaifas tikras su ja važiuoti

          Comment


            Daktarą prie prabangos patraukė, auksines mašinas perka O Žemyn upe ką veikei, su kitais daktarais reikalus tvarkėt?
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
              dėkui, kaifas tikras su ja važiuoti
              Tu, kiek pamenu, lyg ir renault twingo vairavai? Jei taip, tai iš tokios išlipus ir dviračiu važiuot vienas kaifas turėtų būt Juokauju, aišku, šiaip sveikinu ir linkiu ilgai važiuot!

              Comment


                twingo vis dar turim kieme, didelė pagarba šitam kibiriukui už tuos metus kartu

                Comment


                  Esu ištikimas "Mazdai" jau daug metų. Dabar turiu "Mazda Premacy" 2000 metų (Vokietijos gamyklos) spoilerinį variantą ir esu labai patenkintas. Per 4 metus išvažinėjau daugybę šalių ir tikrai nepavedė. Pakeičiau tik sankabą ir porą šlangelių. Liuks mašina.

                  Paskutinis taisė oranger; 2011.02.25, 18:50.

                  Comment


                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                    Daktarą prie prabangos patraukė, auksines mašinas perka O Žemyn upe ką veikei, su kitais daktarais reikalus tvarkėt?
                    aik aik ne tas kalibras

                    Comment


                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                      Esu ištikimas "Mazdai" jau daug metų. Dabar turiu "Mazda Premacy" 2000 metų (Vokietijos gamyklos) ir esu labai patenkintas. Per 4 metus išvažinėjau daugybę šalių ir tikrai nepavedė. Pakeičiau tik sankabą ir porą šlangelių. Liuks mašina.
                      Pademonstruok kaip atrodo.

                      Comment


                        Parašė LC. Rodyti pranešimą
                        Pademonstruok kaip atrodo.
                        Tai ką, nematai?

                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Tai ką, nematai?
                          Jau matau.

                          Comment


                            Parašė Rimantas Rodyti pranešimą
                            Vydūno Alėja?
                            Ta pati O Daktaro graži, auksinė su niauktais langais, matos, daktarai gerai gyvena

                            Comment


                              Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                              Daktarą prie prabangos patraukė, auksines mašinas perka O Žemyn upe ką veikei, su kitais daktarais reikalus tvarkėt?
                              Apie auksą tą patį pagalvojau, o "Žemyn Upe" aš eidavau palošti pūlo dieną už studentišką kainą Gal ir jis tą patį daro, bet kur tau, jis laiko neturi, tiek kiek vadybininkai turėdavo

                              Sveikinimai persėdus į darbinį arklį. Nuobodokas vidus ir išorė, bet dbr svarbiausia, kad ilgai ir be gedimų riedėtum, o auksinį tokį pasatą retai pamatysi Ir kiek tokia dbr kaštuoja, jei ne paslaptis?
                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                apie 3k euro, jei neklystu

                                Comment


                                  Nissan x-trail 2003m dyzeliukas. Tfiu tfiu tfiu, kol kas tik geriausi žodžiai apie šį nedidelį miesto džipuką.

                                  Comment


                                    patarkit, kur Kaune pirkti padangas vasarines, kad būtų geras pasirinkimas? nes daugybės pinigų skirti negaliu, tai norisi, kad būtų normalus pasirinkimas dėkoju

                                    Comment


                                      Važinėju su 1995m. gamybos Kia Sportage(4 varomi ratai, džipas). Automobilis labiau tinkantis važinėti gyvenantiems kaimuose, kur yra prastesni ar sunkiau pravažiuojami keliai, nei mieste ar automagistralėse. Tarnauja jau dvejus su puse metų.
                                      Variklis: 2.2l, dyzelininis. Važinėjant mieste "ryja" apie 10l dyzelio. Nemažai, bet tai yra todėl, kad jau ganėtinai "pavargęs".
                                      Defektai: nedaug parūdijęs, šiuo metu neveikia priekiniai varomieji ratai, kelių "ereliai" numušė trečdalį kairiojo veidrodėlio korpuso.

                                      Comment


                                        Nusprendžiau apsireikšti ir aš.Tai gi važinėju 1999m Vw Passat B5. 1.9 Tdi 81kw varikliukas pokolkas problemų neaptikta,parvažiavęs vasarą iš prancūzų gana tvarkingas.Mieste apie 6l dyzelio,o kai kuro kainos tokias aukštumas sieke tai labai džiaugiuos Persėdus iš 3 golfo kibiriuko vienas malonumas važiuot

                                        Paskutinis taisė Chipsas; 2011.02.27, 23:32.

                                        Comment


                                          Nu vyrai pas jus ir masinos...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X