Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečių automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Esmė, kad po variklio remonto, vasarą, meistrai supylė kažkokį neaišku ir neįspėjo, kad pasikeisčiau. Skystis nebuvo pilnai užšalęs, tačiau pavirto į tokį, kaip smulkintas ledas, ale žalias šerbetas Ko pasekoje kildavo labai variklio temperatūra iki max. Deja neturėjau šildomo garažo niekur pasiskolint, tai nėjo jo išpilt ir pakeist, iki serviso valkiot nesinorėjo, o važiuot su užkaitusiu varikliu tuo labiau. Žinojau, kad užšąlo maždaug prie -15 nes iki tol visą žiemą nebuvo jokių problemų. Atitirpo prie maždaug -12. Žodžiu lyg ir viskas ok dabar, kai pasikeičiau į -37

    Comment


      Labai paprastas remontas jeigu yra vandens, įpilkit atrifrizo koncentrato...
      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

      Comment


        Tai taip, bet, buvo velnias žino kas ir pilna sistema tos košės, tad ant ledo viršaus nepilsi, teko laukt šiltesnio oro.

        Comment


          Season is open

          Comment


            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
            Season is open
            Atvaizdas
            Kodel taip fotoaparatas nukrypo, tik dali automobilio uzgriebei Grazus ziguliuks.

            Comment


              Garaže dar gražesnis stovi

              Comment


                Kad jau yra pageidavimas, bus parodytas ir sportinis bolidas. coming soon..

                Comment


                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                  Kad jau yra pageidavimas, bus parodytas ir sportinis bolidas. coming soon..
                  Temos pavadinimas pageidauja rodyti automobilius

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Temos pavadinimas pageidauja rodyti automobilius
                    Nenorejau atskiros temos kurt

                    Comment


                      Nepavydėkim nepavydėkim
                      *******
                      Miestai.net Fb

                      Comment


                        Aš pavydžiu juodai! Tik savęs ant moco bijočiau o 194cm ūgis netrukdo? Čia mano toks ūgis. Žinau Javtokas lakstė, bet ar mocas kažkoks kitoks turi būti ar ne?
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          Mano 201 Nu kaip cia pasakius, jau reikia rinktis is didziuju.. Yra nepatogumas sioks toks..

                          Comment


                            Parašė fredis Rodyti pranešimą
                            Aš pavydžiu juodai! Tik savęs ant moco bijočiau o 194cm ūgis netrukdo? Čia mano toks ūgis. Žinau Javtokas lakstė, bet ar mocas kažkoks kitoks turi būti ar ne?
                            Javtokas prisilakstė tiek, kad po tokių traumų taip ir nebeatsigavo normaliai, šiuolis nebetas jau...
                            Apskritai visi motociklai yra ekstremalus sportas, nes 2 ratai ne 4, užtenka kokios duobutės, kad nuskirstum, o skrendant joks kėbulas neapsaugos, tik šalmas.
                            Flickr

                            Comment


                              Rankos dar kaip rankos. Esme, kad per nugara kerta ir kojos i varikli liecias.. Na, o pramogos tai cia kiekvienam savo..

                              Comment


                                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                Rankos dar kaip rankos. Esme, kad per nugara kerta ir kojos i varikli liecias.. Na, o pramogos tai cia kiekvienam savo..
                                O kokiais greičiais važinėji maždaug? Aišku, gali ir nesakyti, jei nenori.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                  O kokiais greičiais važinėji maždaug? Aišku, gali ir nesakyti, jei nenori.
                                  Priklausomai kur. Mieste su protu, uz miesto lygiam kelyje ar autostradoje, spusteliu jei yra galimybe.. Pas mane street'as. Britvos, lakstymas, klinojimas ne man..

                                  Comment


                                    Kritęs jau esi? Jei nori gali neatsakyti
                                    *******
                                    Miestai.net Fb

                                    Comment


                                      Cia klausima reiketu kelti ne ar, o kada.. As taipogi nesu isimtis.. Ir sakiau daugiau nesusidesiu..Bet..

                                      Comment


                                        Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                        Aš pavydžiu juodai! Tik savęs ant moco bijočiau o 194cm ūgis netrukdo? Čia mano toks ūgis. Žinau Javtokas lakstė, bet ar mocas kažkoks kitoks turi būti ar ne?
                                        Problema dar net ne paciam moce, o aprangoj Jei esi 190 ir daugiau, tai pagal aprangos gamintojus turi but teslius arba kulturistas...

                                        Comment


                                          Na asmeniskai pirkausi, kad apsaugos gultu ten kur joms reikia, o rankoves ir kelniu klesnes veziau prisiut papildomai. Taip ir prisitaikai prie nepalankiu salygu gyventi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X