Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Antanas kaip nusisnekejo!!!!!

    Comment


      #62
      Labai graži 4Fun daina... Nesitikėjau iš jų...

      Comment


        #63
        Man tai kazko nuojauta kad siais metais isrinks SAULES KLIOSA (o gal as klystu)

        Comment


          #64
          Parašė Dom@s Rodyti pranešimą
          Man tai kazko nuojauta kad siais metais isrinks SAULES KLIOSA (o gal as klystu)
          Labai nuobodūs vidutiniokai, ir jų muzika Europoje niekam nesukels susidomėjimo, čia tai faktas...
          Aš jau turiu 3 favoritus, tai 4Fun, Astrey ir hip-hopininkai Slapjack (atrdo toks pavadinimas)...

          Comment


            #65
            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Labai nuobodūs vidutiniokai, ir jų muzika Europoje niekam nesukels susidomėjimo, čia tai faktas...
            Aš jau turiu 3 favoritus, tai 4Fun, Astrey ir hip-hopininkai Slapjack (atrdo toks pavadinimas)...
            Man tai irgi nepatinka tas saules kliosas bet tokia nuojauta kad juos isriks Bet jeigu nebutu praeitais metais kokiu lordi tai mes tikrai da kokioj 4 vietoj butume

            Comment


              #66
              Hmmm... Apgailėtina, nemačiau nei vieno normalaus (na man labiausiai kritusio) dalyvio :/

              Comment


                #67
                Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
                Hmmm... Apgailėtina, nemačiau nei vieno normalaus (na man labiausiai kritusio) dalyvio :/
                as irgi nebent ten pilvelyte kokia...

                Comment


                  #68
                  Tas senukas man sukėlė juoko priepuolį. Apie dalyvių motyvaciją aš geriau patylėsiu. Turiu atsirinkęs tris favoritus - Mėsą, Anbo ir Ashtrey. O dėl Saulės kliošo - galvojat juos Eurovizijos kas atsimins? Iškart nugrims į užmarštį su tokia nuobodžia daina. Kiekvienais metais išlenda į Euroviziją su tokia pat ir viskas. Nesąmonė.

                  Comment


                    #69
                    MESA???? nesamone karocia apie minute padainavo i jau tas storas paduso!!!! gal tu galvoji kad irgi pajims gera vieta nes lordi ir panasiai net neisrinks tos mesos!!!!!!

                    Comment


                      #70
                      Parašė Dom@s Rodyti pranešimą
                      MESA???? nesamone karocia apie minute padainavo i jau tas storas paduso!!!! gal tu galvoji kad irgi pajims gera vieta nes lordi ir panasiai net neisrinks tos mesos!!!!!!
                      Tu galvoji nepasimokys iš savo klaidų? Reguliariai lankysis gym'e nevalgys kaloringo maisto, nusipirks netrukčiojantį mikrofoną ir į Helsinkį

                      Comment


                        #71
                        Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                        Tu galvoji nepasimokys iš savo klaidų? Reguliariai lankysis gym'e nevalgys kaloringo maisto, nusipirks netrukčiojantį mikrofoną ir į Helsinkį

                        Comment


                          #72
                          Parašė Dom@s Rodyti pranešimą
                          Man tai kazko nuojauta kad siais metais isrinks SAULES KLIOSA (o gal as klystu)
                          neduok dieve geriau minedas
                          I love INNUENDO!

                          Comment


                            #73
                            Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                            neduok dieve geriau minedas
                            Tiesą sakant ir man Minedas už Saulės Kaliošą geriau dainuot nemoka, bet bent daina "gyvybės" bent minimaliai turi.
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              #74
                              nu chebra sulyginot minedą su saulės kliošu čia tas pats, kas lygint, kuris geresnis buvo Sabonis ar S.Birutis ?

                              Comment


                                #75
                                o tu chebrantas sporta su muzika lygini ;D
                                I love INNUENDO!

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                                  o tu chebrantas sporta su muzika lygini ;D
                                  Jis nelygino sporto su muzika, jis lygino du žmones, kad parodytų tamstos palyginimo kvailumą.

                                  Saulės Kliošas, manau, buvo viena geriausių šių metų grupių, daina buvo tikrai visai nieko, nėra jokių priekaštų dėl atlikimo, o dėl skonio juk nesiginčijama.

                                  O prilygint Saulės Kliošą Minedui, nu atsiprašau, per laki jūsų vaizduotė...
                                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                  Comment


                                    #77
                                    Galetu vel LT united!!!!!

                                    Comment


                                      #78
                                      Manau saules kliosas patektu i pirmaji trejeta(nuo galo)
                                      ir tarkim jei palyginime buciau paminejes vietoj minedo mesa
                                      I love INNUENDO!

                                      Comment


                                        #79
                                        na aš nelyginau muzikos su sportu, tai jau Berliner išaiškino
                                        Na Viliau čia tavo nuomonė, tačiau Saulės kliošio didesnis profesonalumas, nei minedo ar mėsos akivaizdus ir manau neverta ginčytis

                                        Comment


                                          #80
                                          Mano neišlavintu skoniu, siaura pasaulėžiūra ir menku muzikiniu išprusimu šiemet kol kas neturim ką siųsti i Euroviziją. Kol kas tokių nemačiau.
                                          Beje, mane labai stebina komisijo tvirtumas ir tolerancija klausant atlikėjų. Man dar toli iki to Ir labai taikliai ir gražiai pasako klausimais savo nuomonę Vienintelis Diawara žvelgia į dažną žudančiu žvilgsniu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X