Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Savitarnos kasos "IKI bitutė"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Mintis nebloga, bet iki galo neapgalvota ir matyti, kad šioje srityje neturi patirties.
    Naktį apšvietimas nuslopinamas iki minimalaus apšvietimo, uždengiami šaldikliai, kad šaltis neitų į salę, lieka tik vienas apsauginis vietoj tiek, kiek jų būna dieną (negaliu sakyt kiek, bet žinau).
    Jei naktį leidžiama apsipirkti žmonėms tik savitarnos kasose, mums reikės dar kelių apsauginių, kad stebėtų salę ir reikalui esant dar spėtų sulaikyti vagį, sustiprinti apšvietimą kaip dieną, atidengti šaldiklius, privalo dirbti ir informacijos skyrius bei nors 2 salės darbuotojai, nes jei jų nebūtų, jau po valandos salėje prekės būtų išvartytos kaip kiaulidėje (deja, pirkėjai tikrai netvarkingi ir nepamąsto kur deda prekes atgal). Taigi abejotina ar net tik savitarnos kasas pajungus nakčiai ir priėmus pirkėjus, tai apsimokėtų, nes naktį alkoholiu prekiaut draudžiama, o ko dar naktį gali žmonėms prireikt? Išvada - tavo pasiūlymas apsimokėtų tik tuose prekybos centruose, kurie yra daugiaaukščių gyvenamųjų namų apsuptyje ir tik ne ekonominės krizės metu.
    Patirties turiu pakankamai, tik nemačiau reikalo tuo girtis. Nepagalvojau tik to, kad dabar naktį negalima prekiauti alkoholiu, o naktį tai (stiprieji gėrimai + sidras + alus) ir tabako gaminiai sudaro per 50 proc. visos apyvartos. Visa kita labai menka problema ir atsiperka (jeigu parduotuvės, įprastai dirbančios 8-22, vidutinė dienos apyvarta viršija 50.000Lt). Šalia to nepamiršk, kad visą parą siūliau dirbti tik vasarą. Žinoma, jei draudimas prekiauti alkoholiu nebus atšauktas, naktį dirbti bet kokiu atveju neapsimokės.
    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

    Comment


      #62
      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
      Žinoma, jei draudimas prekiauti alkoholiu nebus atšauktas, naktį dirbti bet kokiu atveju neapsimokės.
      Tikrai taip. neatšauks, bent kiek girdėjau per žinias
      p.s., keista, kad mano komentare įžvelgei pagirų
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        #63
        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
        Gal iš dalies pasikartosiu, bet matau kad reikia.
        Savitarnos kasos skirtos tiems, kam:
        a) nemalonu perkant labai asmeninius daiktus juos rodyti svetimam žmogui, šiuo atveju kasininkei;
        b) nemalonu vėlyvą vakarą bendrauti su pervargusia ir "iš veido išėjusia" kasininke-zombe;
        c) nemalonu vienoj eilėj stovėt su dantų nevalančiais girtuokliais, šlapimo nebelaikančiais senukais ir rašalą perkančiais bomžais;
        d) nesinori apskritai stovėti eilėje, nes kol kas dar prie savitarnos kasų beveik nėra eilių.


        Cia jus man pasakete didele naujiena.Dabar butu malonu jei galetumete patikslinti:kokiu tokiu jau labai asmeniniu daiktu buna maximos parduotuveje,kuriuos nemalonu rodyti kitam zmogui??? Kas tai per prekes? O gal cia tik pirkejo kompleksai ?
        O jei kaip cia kazkas rase,kad nemalonu pirkti tualetini popieriu ir rodyti ji kasininkei,tai....as ne daktaras,bet tokie kompleksai tikrai gerai nepraeis ir reikes psichiatro pagalbos. Dar galiu suprasti jei jaunute mergaite gedinasi pirkti prezervatyvus,bet jei jau geda del popieriaus,tai cia jau tikrai kazkokia liga.

        Comment


          #64
          Parašė praeivis Rodyti pranešimą
          Cia jus man pasakete didele naujiena.Dabar butu malonu jei galetumete patikslinti:kokiu tokiu jau labai asmeniniu daiktu buna maximos parduotuveje,kuriuos nemalonu rodyti kitam zmogui??? Kas tai per prekes? O gal cia tik pirkejo kompleksai ?
          O jei kaip cia kazkas rase,kad nemalonu pirkti tualetini popieriu ir rodyti ji kasininkei,tai....as ne daktaras,bet tokie kompleksai tikrai gerai nepraeis ir reikes psichiatro pagalbos. Dar galiu suprasti jei jaunute mergaite gedinasi pirkti prezervatyvus,bet jei jau geda del popieriaus,tai cia jau tikrai kazkokia liga.
          Gėdytis pirkti tualetinį popierių - tai ne psichologinė ar psichinė liga, netgi ne sutrikimas, viso labo psichologinis kompleksas, kas iš tikrųjų neprogresuoja.
          Jei žmogus gėdijasi pirkti tualetinio popieriaus, tai jis gali būti pedantas, gali būti, kad gėdijasi ir savo nuogo kūno (taip pat ir tuštinimosi proceso, žodžiu to, kas susiję su žmogaus biologinėmis funkcijomis). Gali būti, kad tas žmogus netgi gėdijasi sekso su tam tikrais žaidimais arba kitaip tariant sekso su preliudija Bet tai būtų šioks toks diagnozės pritempimas
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            #65
            Parašė praeivis Rodyti pranešimą
            Cia jus man pasakete didele naujiena.Dabar butu malonu jei galetumete patikslinti:kokiu tokiu jau labai asmeniniu daiktu buna maximos parduotuveje,kuriuos nemalonu rodyti kitam zmogui??? Kas tai per prekes? O gal cia tik pirkejo kompleksai ?
            O jei kaip cia kazkas rase,kad nemalonu pirkti tualetini popieriu ir rodyti ji kasininkei,tai....as ne daktaras,bet tokie kompleksai tikrai gerai nepraeis ir reikes psichiatro pagalbos. Dar galiu suprasti jei jaunute mergaite gedinasi pirkti prezervatyvus,bet jei jau geda del popieriaus,tai cia jau tikrai kazkokia liga.
            OOOOOOO, net nežinojau, kad čia tiek daug daktarų forumiečių tarpe. Pavyzdžiui man būtų gėda pirkti "rašalo" buteliuką, nors to būtų paprašęs neblaivus kaimynas (nes kol neblaivus — tol neparduoda). Ar aš ligonis, nes neperku pigaus alkoholio?
            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

            Comment


              #66
              Parašė amiko Rodyti pranešimą
              Lietuviškas pavydas, kad kažkas sutaupo. Nebijok, tau mokėt už savitarnos kasų pasinaudojimą nereikia

              Tvirtai įsikibk į krėslą. Dabar ką tau pasakysiu. Kasų yra ne 4, bet ŠEŠIOS Taigi sutaupo DAR DAUGIAU nei tu manai. Dar gyvas?
              būtent nereikia nei man, nei kam kitam mokėti na, o tai man nepatinka, nes iš esmės aš atlieku kasininko darbą. Jei galiu rinktis ar duot kitam žmogui uždirbti ar už jį padirbti, bet iš principo negauti nieko tai aš renkuosi tą variantą kurio pagal kažkas kitas uždirbs.
              Gal kur ir 8 yra, bet kur mačiau artimiausią parduotuvę su savitarnos kasom tai jų buvo keturios.
              Na, o dėl pavydo tai na ką žinau - mano galva parašiau tiesiog faktą, kad kažkiek sutaupo, o pavydumas šiuo klausimu būtų ir nelabai sąmoningas reiškinys, nes dėl to, kad IKI sutaupo, man į kišenę daugiau nenubyrės nei byra dabar, o jei sutaupys mažiau lygiai tai pat - negausiu dėl to kažkokios naudos.
              @Wycka
              Kas per tokie asmeniniai daiktai? Prezervatyvai, lubrikantas, tuoletinis popierius, higieniniai įklotai, tamponai?
              Na mano galva čia yra normalūs dalykai ir nėra jokios gėdos jos pirkti(na gali būt "gėda" jei esi koks paauglys, bet ir tai nelabai).
              Nemalonu bendrauti su kasininke? Tai gal joms palengvinkime darbą, priimkim daugiau darbuotojų ir vakare tada tikrai nesėdės išėjus iš veido kasininkė.
              Nemalonu stovėt su diedukais, bomžais ir panašiai? Na, o prie savitarnos kasų tokie nestovi? Na, o jei dar prieš tave stovėjo bomžas sergantis kokia odos liga ir maigydamas mygtukus nusiperka rašalo? Na, o tu po jo ateini? Tai kaip šiuo atveju su tuo malonumu/nemalonumu?
              Na, o dėl eilių tai palauk... jei tos kasos gerai prigis tai atsiras ir prie jų eilės. Eilės sprendžiamos turėtų būti ne savitarnos kasomis, o didesniais darbuotojų kiekiais kasose ir normalesnėmis darbo sąlygomis.
              Šiaip aišku įvardinai pliusus(ir gali būti, kad kokio nors prekybcentrio vadovo oficialią nuomonę, nes jiems reikia pavardinti kokie gi pliusai pirkti savitarnoje), bet kur pliusai, ten bus ir kita pusė kuri nebus gera. Aišku dažnai apie ją mes nepagalvojam, bet kai kurie vis gi pagalvoja.
              Man tai pat visados mieliau paduoti pinigus žmogui, kad ir koks jis bebūtų pavargęs ir gauti iš to žmogaus grąžos
              Tiesa čia mano asmeninė nuomonė ir kiti gali tikrai matyti vien privalumus šiame reiškinyje, bet aš visados esu mėgėjas pasidomėti ta kita reiškinio puse(apie kurią dažniausiai nutylima)
              P.S. Na, o dėl kompleksų. Su kompleksais reikia ne nesitaikyti ir stengtis išsisukti iš situacijų kai tas kompleksas pasireiškia, bet juos šalinti. Nors tai ir nėra liga, bet tai vis vien nėra nieko gero.
              Paskutinis taisė Andrius.S; 2009.06.07, 00:34.
              "Nenormaliai reaguoti į nenormalią padėtį yra normalu." - V.E.Frankl

              Comment


                #67
                Žmonės, ko Jūs į parduotuvę einat? Kitam algą padidint, su kasininke pabendraut? Ar apsiprekint? Purvini bomžai ekrana savitarnos kasos liečia? Omg, kam tie kraštutinumai. Jei tokia baimė, tai guminės pirštinės tam yra

                Comment


                  #68
                  Alytuje taip pat yra bitutės, ir drąsiai galiu sakyti, kad žmonės labai jomis patenkinti. Iš pradžių jose apsipirkinėjo vedami smalsumo, o dabar prabėgus nemažai laiko į jas einama taupant laiką. Ir, kaip jau minėjo, žmonės apsipirkinėja jose dėl asmeninių prekių.

                  P.S. Kažkam pasirodė labai keista dėl asmeninių prekių... Tikrai ne visiem malonu kai jo asmeninio naudojimo prekes čiupinėja pardavėja ir tai stebi dar 10 akių eilėje

                  Comment


                    #69
                    Parašė toshys Rodyti pranešimą
                    Alytuje taip pat yra bitutės, ir drąsiai galiu sakyti, kad žmonės labai jomis patenkinti. Iš pradžių jose apsipirkinėjo vedami smalsumo, o dabar prabėgus nemažai laiko į jas einama taupant laiką. Ir, kaip jau minėjo, žmonės apsipirkinėja jose dėl asmeninių prekių.

                    P.S. Kažkam pasirodė labai keista dėl asmeninių prekių... Tikrai ne visiem malonu kai jo asmeninio naudojimo prekes čiupinėja pardavėja ir tai stebi dar 10 akių eilėje

                    Tavo asmenines prekes,kl jos patenka ant prekystalio apciupineja desimtys ranku.O jei dar preke pagaminta kur rytu salyse ,tai nuo ju higienos tau plaukai turetu pasisiausti:-)) O beje kaip tu jas nuskanuoji prie savitarnos kasu ,kad kiti zmones nematytu????:-)))

                    Comment


                      #70
                      Aš ne apie higieną kalbu. Radai mano tekste žodį higiena???

                      Comment


                        #71
                        nesuprantu kam cia gincytis del tu asmeniniu prekiu - vieni turi siokiu tokiu kompleksu del to, kiti neturi. Gi niekas cia nieko neirodys, kiekvienas renkasi savaip

                        Comment


                          #72
                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          nesuprantu kam cia gincytis del tu asmeniniu prekiu - vieni turi siokiu tokiu kompleksu del to, kiti neturi. Gi niekas cia nieko neirodys, kiekvienas renkasi savaip
                          Na iš tikrųjų, kai kurie bando įrodyt, kad be savitarnos kasų negalima gyvent, o kiti - kad be kasininkių negalima gyvent Taigi yra ir tas, ir tas, tad galima rinktis kam kas priimtina Bet va jei tas žmogus naudojasi savitarna, tai dar būtinai turi įtikinti ir kaimynus, kad ja naudotųsi
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            #73
                            Teisingas pastebėjimas
                            Tie kurie naudojosi tomis Bitutėmis tai ir naudosis, o tie kurie nesinaudojo tai ir naudosis tradicinėmis(jei taip galima pasakyti) kasomis.
                            Ir galim čia sakyt ką norim, bet kol jų nebuvo tas asmenines prekes pirkome ir kažkodėl nebuvo girdėti balsų(asmeniškai aš negirdėjau), kad įrenkite savitarnos kasas, kad galėtumėm nusipirkti asmeninių prekių
                            Na, o šiaip dar jei nežinote parduotuvėje yra kameros kurių pagalba yra stebima visa parduotuvė ir nejau manote, kad tos savitarnos kasos nėra stebimos? stebi ir jas, tad galvojimas, kad tik jūs matote tai ką perkate yra kiek naivoka.
                            Na, o kaip praeivis minėjo tai tuos asmeninius daiktus prieš jus dar ėmė ir lietė tikrai ne tik jūs, bet tikriausiai kai ne prie jūsų akių ima tai ir galvos neskauda ar ne?
                            Tad "Vaikai, gyvenkime draugiskai! - tarė katinas Leopoldas", nes vienas kito įpročių tikrai nepakeisime
                            "Nenormaliai reaguoti į nenormalią padėtį yra normalu." - V.E.Frankl

                            Comment


                              #74
                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              netraukia manes tos savitarnos kasos, dar pats matai kasininko darba dirbsiu. Plius profesionalus kasininkas visa tai atlieka greiciau nei megejas pirkejas
                              Vienas antras desimtas kartas ir tu busi profas, o tokios kasos sugalvotos kad isvengti prie senu kasu dydeliu eiliu. As tai is pirmo karto ikirtau i sita sistema kaip kur kas ir kada. Ar ir butu tau stovety koki pusvalandy dydelei eilei prie senu kasu. Manau kad tai greiciausias budas, pats padarai sumoki ir eini.

                              Comment


                                #75
                                išbandžiau ir aš tokią kasą... pirkau ledus, todėl nesinorėjo stovėti eilėje. Šiek tiek susimoviau mokėjimo kortelę įkišęs banknotų validatoriui bet nieko, keletą kartų pabrūžino ir atidavė atgal kaip neatpažintą daiktą
                                Mano nuomone tokios kasos yra gėris skubantiems ir perkantiems nedayg prekių

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė dariusn Rodyti pranešimą
                                  Mano nuomone tokios kasos yra gėris skubantiems ir perkantiems nedayg prekių
                                  Ir vyrukams, perkantiems tamponus savo draugėms

                                  Oj juokiausi aš iš šitos jūsų diskusijos apie asmenines prekes, negaliu "Lietuva - kasdien po kompleksą!"

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                    Ir vyrukams, perkantiems tamponus savo draugėms

                                    Oj juokiausi aš iš šitos jūsų diskusijos apie asmenines prekes, negaliu "Lietuva - kasdien po kompleksą!"
                                    Gal ten vyras-moteris perka tamponus sau tada tai būtų ko raudonuot
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      #78
                                      Nors ir ne i tema, bet Vilniaus Akropolyje atsirado savitarna.

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė ultra laverdi Rodyti pranešimą
                                        Nors ir ne i tema, bet Vilniaus Akropolyje atsirado savitarna.
                                        Jau ganėtinai senokai tos kasos ten egzistuoja. Bet kaip vartotojui, tai man IKI Bitutės yra žymiai patogesnės ir aiškesnės. Maximoj pastoviai iškyla kažkokių kėblumų ir trugdžių, tai prekę reik pakelt-padėt, tai kažką netaip nuskenuoja.

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                          Jau ganėtinai senokai tos kasos ten egzistuoja. Bet kaip vartotojui, tai man IKI Bitutės yra žymiai patogesnės ir aiškesnės. Maximoj pastoviai iškyla kažkokių kėblumų ir trugdžių, tai prekę reik pakelt-padėt, tai kažką netaip nuskenuoja.
                                          Va tau ir maxima - apie viską pagalvota
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X