Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Savitarnos kasos "IKI bitutė"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    netraukia manes tos savitarnos kasos, dar pats matai kasininko darba dirbsiu. Plius profesionalus kasininkas visa tai atlieka greiciau nei megejas pirkejas
    Man tai jokios problemos. Jei savitarnos kasoje kažką darydamas jautiesi, lyg už kažką atlieki darbą, tai prašom - tam ir paliktos kasos su kasininkais. O rinkdamasis salėje prekes, nesijauti, kad dirbi už kažką kitą? Arba kraudamasis nusipirktas prekes į maišus? Juk anksčiau per šventes prie kasų dar vienas darbuotojas kraudavo prekes į maišus už tave...
    Prie savitarnos kasų aš asmeniškai užtrunku mažiau laiko, nes ten eilės mažesnės, o ir pats greitai moku dirbti su kasa, man jokių problemų ir nereik eilėj stovėt prie visokių pensininkų ar šiaip kokių pridurkų (pasitaiko žmonių )
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      #42
      Taip jauciuosi atlikdamas darba. Bet kitos iseities nera, nes skirtingai nei kasininku, prekiu rinkeju ar deliotoju i maiselius nera. Aisku toks darbas ne problema, bet kai reikia rinktis ar daryti paciam ar patiket profesionalui as renkuosi antra varianta

      Comment


        #43
        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Taip jauciuosi atlikdamas darba. Bet kitos iseities nera, nes skirtingai nei kasininku, prekiu rinkeju ar deliotoju i maiselius nera. Aisku toks darbas ne problema, bet kai reikia rinktis ar daryti paciam ar patiket profesionalui as renkuosi antra varianta
        Kiekvieno teisė rinktis, suprantu tiek pasirinkusius su kasininke pasimirksėt, tiek norinčius su automatu "pabendraut" Beje, pažįstamas kurčiasis man sakė, kad jam labai patinka savitarnos kasos, nes kasoje su kasininku jam būna nejauku ir kartais nutinka keblios situacijos. Pavyzdžiui, kasininkė jo klausia ko nors, o jis juk negirdi ir nieko nesako, o jei dar tuo metu nusisukęs kraunasi prekes į vežimėlį, tai ir nereaguoja, nes nemato kasininkės. Po keliolikos sekundžių jis atsisuka ir pamato jau įtūžusią kasininkę, kuri raudonu veidu rėkauja. Kurčiasis jautriai reaguoja į tokią situaciją ir pasimetęs nebežino ką daryt, greitai užmeta akį į ekraną, sumoka pinigus ir čiuožia savais keliais.
        Tuo tarpu savitarnos kasoje jis ramiai atlieka visą operaciją puikiai žinodamas ko jis nori, perbraukia kortelę, sumoka pinigus ir t.t. O kasose deja, bet ilgos eilės ir pikti pirkėjai kasininkes padaro tokiais žvėrimis, kad jos nebesugeba susiprasti, kada reikia maloniai bendraut, o kada galima ir nemandagiai (na juk yra tokių žmonių, kai reikia ir kasininkui už save žodžiais apgint).
        Taigi savitarnos kasos turi ir labai svarbių kai kuriems žmonėms pliusų
        Paskutinis taisė Ametistas; 2009.06.05, 19:11.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          #44
          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          netraukia manes tos savitarnos kasos, dar pats matai kasininko darba dirbsiu. Plius profesionalus kasininkas visa tai atlieka greiciau nei megejas pirkejas
          Kai dar diegė savitarnos kasas, buvo rašyta, dėl ko jos diegiamos. Viena iš priežasčių — galimybė privačiai įsigyti asmeniškus daiktus, pvz.: trūsikus, prezervatyvus, lubrikantus, tualetinį popierių ir t.t.. Čia jau jokia kasininkė neturės tavo prekių apčiupinėti tam, kad nuskanuotų. Nžn kaip kitiems, bet man savitarnos kasose laiko susigaišta mažiau, tai ypač aktualu perkant šaldytus produktus: ledus, žuvį ir t.t.; jau kartais siutas paima 15 min. stovėti eilėje su jau varvančiais produktais.
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            #45
            mane irgi netraukia.. pora kartu naudojausi, bet dabar einu tik pas kasininkes
            Gerai, kai jauni zmones, viska greit suvokia, o jeigu kokia bobute i ta savitarna nueis..

            Comment


              #46
              Parašė spitfire Rodyti pranešimą
              mane irgi netraukia.. pora kartu naudojausi, bet dabar einu tik pas kasininkes
              Gerai, kai jauni zmones, viska greit suvokia, o jeigu kokia bobute i ta savitarna nueis..
              Pastebėjau, kad seni žmonės irgi visai gaudosi... Netgi nustebau, kad šalia esanti bobulcikė sugebėjo greičiau už mane apsiprekinti, nei aš, o turėjo keliom prekėm daugiau... Tąkart aš pirmą kartą naudojausi savitarna, bet greitai įgudau ir dabar rungtyniauju su bobulcikėm Pastebėjau, kad pensininkams tai pramoga... Na, o kitiems vis tik maloniau su kasininke pabendrauti Kam kas patinka... Šaunu, kad yra toks pasirinkimas.

              Nors prezervatyvų ir apatinių masiškai neperku, bet pačiam maloniau minkyt savo batoną ar duoną, o ne duoti kasininkei jį vartyt ieškant kodo
              Paskutinis taisė Ametistas; 2009.06.05, 20:29.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                #47
                Aš į šį reiškinį(savitarnos kasas) žiūriu gana skeptiškai.
                Nors teigia, kad palengvinti pardavėjų darbą ir panašiai(kitaip sakant - teigiamus dalykus) aš čia matau tik dar vieną gudrų būdą kaip sutaupyti pinigų.
                Kodėl? Konsultantas kaip jis ten vadinamas yra vienas, o kasų keturios. Išvada? Nereikia net trijų kasininkių ko pasekoje sutaupoma, nes nereikia joms mokėt atlyginimų, tai pat nereikia mokėti mokesčių už tai, kad jos dirba(tiesiog už tai). Sakysite tos sumos yra juokingos kur sutaupo. Gali būti, bet iš principo vis vien sutaupo, o pagal vadybos teoriją sutaupyti nesumažint kokybės yra visados geras dalykas.
                Kitas dalykas - nesijaučiu motyvuotas aš jose pirkti. Tiesiai šviesiai sakant aš pats dirbu jiems už kasininką ir ką aš už tai gaunu? Na kaip ir nieko. Būtų kokia Iki Bitutė lojalumo programa kuri skatintų pirkti būtent tose kasose tada gal kiek kitaip žiūrėčiau.
                Na ir suprantama jose aš neperku
                "Nenormaliai reaguoti į nenormalią padėtį yra normalu." - V.E.Frankl

                Comment


                  #48
                  Parašė Andrius.S Rodyti pranešimą
                  Aš į šį reiškinį(savitarnos kasas) žiūriu gana skeptiškai.
                  Nors teigia, kad palengvinti pardavėjų darbą ir panašiai(kitaip sakant - teigiamus dalykus) aš čia matau tik dar vieną gudrų būdą kaip sutaupyti pinigų.
                  Kodėl? Konsultantas kaip jis ten vadinamas yra vienas, o kasų keturios. Išvada? Nereikia net trijų kasininkių ko pasekoje sutaupoma, nes nereikia joms mokėt atlyginimų, tai pat nereikia mokėti mokesčių už tai, kad jos dirba(tiesiog už tai). Sakysite tos sumos yra juokingos kur sutaupo. Gali būti, bet iš principo vis vien sutaupo, o pagal vadybos teoriją sutaupyti nesumažint kokybės yra visados geras dalykas.
                  Kitas dalykas - nesijaučiu motyvuotas aš jose pirkti. Tiesiai šviesiai sakant aš pats dirbu jiems už kasininką ir ką aš už tai gaunu? Na kaip ir nieko. Būtų kokia Iki Bitutė lojalumo programa kuri skatintų pirkti būtent tose kasose tada gal kiek kitaip žiūrėčiau.
                  Na ir suprantama jose aš neperku
                  Gal iš dalies pasikartosiu, bet matau kad reikia.
                  Savitarnos kasos skirtos tiems, kam:
                  a) nemalonu perkant labai asmeninius daiktus juos rodyti svetimam žmogui, šiuo atveju kasininkei;
                  b) nemalonu vėlyvą vakarą bendrauti su pervargusia ir "iš veido išėjusia" kasininke-zombe;
                  c) nemalonu vienoj eilėj stovėt su dantų nevalančiais girtuokliais, šlapimo nebelaikančiais senukais ir rašalą perkančiais bomžais;
                  d) nesinori apskritai stovėti eilėje, nes kol kas dar prie savitarnos kasų beveik nėra eilių.
                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                  Comment


                    #49
                    Parašė Andrius.S Rodyti pranešimą
                    Aš į šį reiškinį(savitarnos kasas) žiūriu gana skeptiškai.
                    Nors teigia, kad palengvinti pardavėjų darbą ir panašiai(kitaip sakant - teigiamus dalykus) aš čia matau tik dar vieną gudrų būdą kaip sutaupyti pinigų.
                    Kodėl? Konsultantas kaip jis ten vadinamas yra vienas, o kasų keturios. Išvada? Nereikia net trijų kasininkių ko pasekoje sutaupoma, nes nereikia joms mokėt atlyginimų, tai pat nereikia mokėti mokesčių už tai, kad jos dirba(tiesiog už tai). Sakysite tos sumos yra juokingos kur sutaupo. Gali būti, bet iš principo vis vien sutaupo, o pagal vadybos teoriją sutaupyti nesumažint kokybės yra visados geras dalykas.
                    Kitas dalykas - nesijaučiu motyvuotas aš jose pirkti. Tiesiai šviesiai sakant aš pats dirbu jiems už kasininką ir ką aš už tai gaunu? Na kaip ir nieko. Būtų kokia Iki Bitutė lojalumo programa kuri skatintų pirkti būtent tose kasose tada gal kiek kitaip žiūrėčiau.
                    Na ir suprantama jose aš neperku
                    Lietuviškas pavydas, kad kažkas sutaupo. Nebijok, tau mokėt už savitarnos kasų pasinaudojimą nereikia

                    Parašė Andrius.S Rodyti pranešimą
                    Aš į šį reiškinį(savitarnos kasas) žiūriu gana skeptiškai.
                    Nors teigia, kad palengvinti pardavėjų darbą ir panašiai(kitaip sakant - teigiamus dalykus) aš čia matau tik dar vieną gudrų būdą kaip sutaupyti pinigų.
                    Kodėl? Konsultantas kaip jis ten vadinamas yra vienas, o kasų keturios. Išvada? Nereikia net trijų kasininkių ko pasekoje sutaupoma, nes nereikia joms mokėt atlyginimų, tai pat nereikia mokėti mokesčių už tai, kad jos dirba(tiesiog už tai).
                    Tvirtai įsikibk į krėslą. Dabar ką tau pasakysiu. Kasų yra ne 4, bet ŠEŠIOS Taigi sutaupo DAR DAUGIAU nei tu manai. Dar gyvas?
                    Paskutinis taisė Ametistas; 2009.06.05, 23:28.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      #50
                      Profesionalios kasininkės greičiau viską atlieka? Nu jau. Savitarnos kasos daug greičiau juda, ir pats asmeniškai einu į paprastą kasą tik tada, kai perku kažką sveriamo Savitarnos kasos yra gėris, nes labai paprastas naudojimas.
                      Paskutinis taisė Mjso; 2009.06.06, 18:32.

                      Comment


                        #51
                        Kaip galima žiūrėti skeptiškai?
                        1. Nereikia laukt eilėj, trintis papais, subinėm ir šnopuot į kaklą.
                        2. Nežiūrės kasininkė piktu žvilgsniu ir nereiks klausyti: "Tai centų turit ar ne!?"
                        Ir t.t. Šnai šnai nusiskanavai ir bėgi laimingas.

                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                        Profesionalios kasininkės greičiau viską atlieka? Nu jau. Savitarnos kasos daug greičiau juda, ir pats asmeniškai einu į paprastą kasą tik tada, kai perku kažką sveriamo Savitarnos aksos yra gėris, nes labai paprastas naudojimas.
                        # Ar galiu savitarnos kasoje sumokėti už sveriamus produktus?

                        Taip, sveriamus produktus galite dėti ant svarstyklių ir, palietę atitinkamą paveiksliuką, pasirinkti savo prekę. Bus parodyta Jūsų prekės kaina ir, kaip paprastai, galėsite dėti prekę į maišelį. Jeigu perkate prekę, už kurią mokama pagal vienetus, o ne svorį, pavyzdžiui, ananasus, Jūs galite pasirinkti atitinkamą nuotrauką ir įvesti norimą pirkti kiekį.

                        Comment


                          #52
                          Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                          Profesionalios kasininkės greičiau viską atlieka? Nu jau. Savitarnos kasos daug greičiau juda, ir pats asmeniškai einu į paprastą kasą tik tada, kai perku kažką sveriamo Savitarnos aksos yra gėris, nes labai paprastas naudojimas.
                          Na jau, aš einu į savitarnos kasas tik kai nors viena laisva būna, o kai reikia laukti, tai kol vienas pirkėjas prie tų savitarnos kasų susikrapšto, pas kasininkes kokie 4-5 praeina...Kitaip ir negali būti, kol ten susirandi kataloge kokia prekė, jei be kodo, o kasininkės tuos kodus visus mintinai žino. Plius nepatogu, nes reikia daug lankstytis, nėra kur krepšio šalia pasidėti, taip pat ir nuskanavus kol viską susikrauni, o pas kasininkes gali iš karto viską krautis.
                          Paskutinis taisė Lettered; 2009.06.06, 12:38.
                          Flickr

                          Comment


                            #53
                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Na jau, aš einu į savitarnos kasas tik kai nors viena laisva būna, o kai reikia laukti, tai kol vienas pirkėjas prie tų savitarnos kasų susikrapšto, pas kasininkes kokie 4-5 praeina...Kitaip ir negali būti, kol ten susirandi kataloge kokia prekė, jei be kodo, o kasininkės tuos kodus visus mintinai žino. Plius nepatogu, nes reikia daug lankstytis, nėra kur krepšio šalia pasidėti, taip pat ir nuskanavus kol viską susikrauni, o pas kasininkes gali iš karto viską krautis.
                            Kai užtaikysi ant kasininkės-naujokės, tai pašokinėsi kaip po klizmos, o po to nagus grauši, kad nėjai prie savitarnos. Kol kas mano pastebėjimu savitarnoje eilės greičiau juda, nes pvz Vilniuje, Baltupių IKI yra 5 savitarnos kasos, ir prie visų yra bendra eilė. Pagaliau kuo toliau, tuo daugiau žmonių jomis naudosis, stiprės įgūdžiai, ir jos vis labiau "įsilies į mūsų kraują". Viskas bus gerai.
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              #54
                              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                              Kai užtaikysi ant kasininkės-naujokės, tai pašokinėsi kaip po klizmos, o po to nagus grauši, kad nėjai prie savitarnos. Kol kas mano pastebėjimu savitarnoje eilės greičiau juda, nes pvz Vilniuje, Baltupių IKI yra 5 savitarnos kasos, ir prie visų yra bendra eilė. Pagaliau kuo toliau, tuo daugiau žmonių jomis naudosis, stiprės įgūdžiai, ir jos vis labiau "įsilies į mūsų kraują". Viskas bus gerai. Atvaizdas
                              Vis tiek eilinis pirkėjas neapsitarnaus greičiau nei tą darbą dirbančios kasininkės, beto kaip ir sakiau, gali iš karto daiktus krautis, t.y. pas kasininkes dirba 2 žmonės, tu ir kasininkė. Beto dauguma prie tų savitarnos kasų niekur neskuba, šneka ir pan.
                              Beje, aš čia daugiau kalbėjau apie Maximos savitarnos kasas, bet iš esmės yra tas pats. Iš savo pirties galiu pasakyti, tai kol kelis kartus laukiau eilėje prie savitarnos kasų kol vienas žmogus susikrapštys, pas kasininkę šalia praėjo kokie 5 pirkėjai su vežimėliais, o krepšiais.
                              Žodžiu, jei visos kasos būtų savitarnos, kokias 2h reiktų eilėje stovėti
                              Jeigu saviatrnso kasos ir juda, tai dėl to, kad pirkėjai perka po kelias prekes tik, juolb su vežimėliais ir neleidžia pirktis prie savitarnos, reiškia tam ir yra jos skirtos, kas skuba ir perka nedaug.
                              O dėl tų įgūdžių, aš ir nenoriu kažkur skubėti, lėkti nervintis, ir taip užtenka to gyvenime, negu dar papildomai turiu ,,dirbti'' prekybos centre?
                              Paskutinis taisė Lettered; 2009.06.06, 12:55.
                              Flickr

                              Comment


                                #55
                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Vis tiek eilinis pirkėjas neapsitarnaus greičiau nei tą darbą dirbančios kasininkės, beto kaip ir sakiau, gali iš karto daiktus krautis, t.y. pas kasininkes dirba 2 žmonės, tu ir kasininkė. Beto dauguma prie tų savitarnos kasų niekur neskuba, šneka ir pan.
                                Beje, aš čia daugiau kalbėjau apie Maximos savitarnos kasas, bet iš esmės yra tas pats. Iš savo pirties galiu pasakyti, tai kol kelis kartus laukiau eilėje prie savitarnos kasų kol vienas žmogus susikrapštys, pas kasininkę šalia praėjo kokie 5 pirkėjai su vežimėliais, o krepšiais.
                                Žodžiu, jei visos kasos būtų savitarnos, kokias 2h reiktų eilėje stovėti
                                Na Vilniaus Akropolio savitarnos kasa naudojausi tik vieną kartą. IKI labiau patiko, pasirodė ir paprasčiau. Na GALBŪT bus greičiau pas kasininkę, jeigu ji nebenaujokė ir nėra eilės prie jos kasos, bet tai nuo maždaug 2006m. beveik nebebūna (dirbanti kasa be eilės). Pagaliau tą patį tualetinį popierių man kažkaip jaukiau pirkti savitarnos kasoje.
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                  Na Vilniaus Akropolio savitarnos kasa naudojausi tik vieną kartą. IKI labiau patiko, pasirodė ir paprasčiau. Na GALBŪT bus greičiau pas kasininkę, jeigu ji nebenaujokė ir nėra eilės prie jos kasos, bet tai nuo maždaug 2006m. beveik nebebūna (dirbanti kasa be eilės). Pagaliau tą patį tualetinį popierių man kažkaip jaukiau pirkti savitarnos kasoje.
                                  Kaip sakiau, vežimėliais niekas neina prie savitarnos, dėl to ir greičiau, bet apskritai tikrai ne, kitaip ir būti negali. O tų naujokių man beveik nepasitaiko.
                                  Dėl ,,asmeninių'' daiktų tokių kaip tualetinis popierius, tai kol jis patenka ant prekybos centro lentynių pereina per n rankų, tai kad dar per vieną pereis menka problema, apskritai net nebūčiau pagalvojęs, kad turėtų būti nejauku kažką pirkti pas kasininkes
                                  Flickr

                                  Comment


                                    #57
                                    /\ Ne man nurodinėti, ką verslininkams daryti ir ko ne, bet visgi pabandysiu atsargiai paprognozuoti, kad savitarnos kasų dėka jau kitų metų vasarą padaugės visą parą dirbančių PC. Tai tikriausiai jau būtų ir šiandien, bet va krizė kiša pagalius į ratus. Kodėl būtent vasarą? Dėl ilgesnio šviesaus paros laiko ir atostogų sezono žmonės ilgiau užsibūna lauke, gamtoje, vėliau grįžta į namus arba išvyksta nakčiai į gamtą, pvz žvejoti. PC naudoja apšvietimą ir dieną ir naktį, didesniuose ir apsauga budi visą parą. Pirkėjų srautas naktį sumažėja, tačiau išlieka. Tokiems naktibaldoms galima pasiūlyti savitarnos kasas — aparatas nepavargsta, klaidų nedaro, priedų už naktinį darbą neprašo, o vienai prižiūrinčiai kasininkei mokėti dvigubą tarifą ne tas pats, kas laikyti 6-7 kasininkes.
                                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                    Comment


                                      #58
                                      Naudojausi keleta kartu savitarnos kasa ir tikrai man patiko. Ypac faina, kad nera visokiu sokoladuku ir kitu nieku prideta, nes man aktualu apsiperkant su vaiku, kuriam visko norisi
                                      Is viso jei Iki parduotuve butu arti namu, tai tikrai daznai eiciau i savitarna dar ir delto, kad smulkias monetas isleisti, nes baltu centu daug susikaupia, o stovint normalioj kasoj nesinori uzlaikyti kol centukais atsiskaitysi. Na ir kasininkes neapsidziaugia kai atsiskaitoma tokiais pinigeliais, o kompiuteris nepyksta, kad centukus meti

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        juolb su vežimėliais ir neleidžia pirktis prie savitarnos, reiškia tam ir yra jos skirtos, kas skuba ir perka nedaug.
                                        Su vežimais neleidžia ne dėl to. Kai su krepšeliu ateini prie savitarnos kasų, padedi krepšį su prekėm ant tam skirtos vietos, o ten yra svarstyklės, pasveriančios kiek atsinešei prekių. Neskenavai prekę ir ją padėjai ant kitų svarstyklių, kur sveriama ar ne dingo prekės ir ar visos yra savose vietose. Su vežimu taip neprisversi, nes neužteks vietos prekėms arba reikės pirkti per kelis čekius, taigi išlenda savitarnos minusas - skirta tik perkantiems mažiau prekių.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                          /\ Ne man nurodinėti, ką verslininkams daryti ir ko ne, bet visgi pabandysiu atsargiai paprognozuoti, kad savitarnos kasų dėka jau kitų metų vasarą padaugės visą parą dirbančių PC. Tai tikriausiai jau būtų ir šiandien, bet va krizė kiša pagalius į ratus. Kodėl būtent vasarą? Dėl ilgesnio šviesaus paros laiko ir atostogų sezono žmonės ilgiau užsibūna lauke, gamtoje, vėliau grįžta į namus arba išvyksta nakčiai į gamtą, pvz žvejoti. PC naudoja apšvietimą ir dieną ir naktį, didesniuose ir apsauga budi visą parą. Pirkėjų srautas naktį sumažėja, tačiau išlieka. Tokiems naktibaldoms galima pasiūlyti savitarnos kasas — aparatas nepavargsta, klaidų nedaro, priedų už naktinį darbą neprašo, o vienai prižiūrinčiai kasininkei mokėti dvigubą tarifą ne tas pats, kas laikyti 6-7 kasininkes.
                                          Mintis nebloga, bet iki galo neapgalvota ir matyti, kad šioje srityje neturi patirties.
                                          Naktį apšvietimas nuslopinamas iki minimalaus apšvietimo, uždengiami šaldikliai, kad šaltis neitų į salę, lieka tik vienas apsauginis vietoj tiek, kiek jų būna dieną (negaliu sakyt kiek, bet žinau).
                                          Jei naktį leidžiama apsipirkti žmonėms tik savitarnos kasose, mums reikės dar kelių apsauginių, kad stebėtų salę ir reikalui esant dar spėtų sulaikyti vagį, sustiprinti apšvietimą kaip dieną, atidengti šaldiklius, privalo dirbti ir informacijos skyrius bei nors 2 salės darbuotojai, nes jei jų nebūtų, jau po valandos salėje prekės būtų išvartytos kaip kiaulidėje (deja, pirkėjai tikrai netvarkingi ir nepamąsto kur deda prekes atgal). Taigi abejotina ar net tik savitarnos kasas pajungus nakčiai ir priėmus pirkėjus, tai apsimokėtų, nes naktį alkoholiu prekiaut draudžiama, o ko dar naktį gali žmonėms prireikt? Išvada - tavo pasiūlymas apsimokėtų tik tuose prekybos centruose, kurie yra daugiaaukščių gyvenamųjų namų apsuptyje ir tik ne ekonominės krizės metu.
                                          Parašė Kamala Rodyti pranešimą
                                          Naudojausi keleta kartu savitarnos kasa ir tikrai man patiko. Ypac faina, kad nera visokiu sokoladuku ir kitu nieku prideta, nes man aktualu apsiperkant su vaiku, kuriam visko norisi
                                          Is viso jei Iki parduotuve butu arti namu, tai tikrai daznai eiciau i savitarna dar ir delto, kad smulkias monetas isleisti, nes baltu centu daug susikaupia, o stovint normalioj kasoj nesinori uzlaikyti kol centukais atsiskaitysi. Na ir kasininkes neapsidziaugia kai atsiskaitoma tokiais pinigeliais, o kompiuteris nepyksta, kad centukus meti
                                          Nebijok tu tų centų duot kasininkėms. Pats iš patirties žinau, kad kasininkai centų kratosi tik po 19 val., kai jau artėja darbo pabaiga. O viduryje dienos gali drąsiai duot, kasininkas dar pailsės tuo metu skaičiuodamas tuos centukus O vakare nemėgsta gauti centų, nes kai jų prisikaupia, darbo pabaigoje išėjus iš kasos tenka visus savo per dieną uždirbtus pinigus skaičiuot ir kalną centų. Už pinigų skaičiavimą atlyginimo Maximoje kasininkams nemoka (darbo pabaiga traktuojama kai išeini iš kasos, o dar 30 min. pinigus skaičiuoji už dyką - grynas absurdas).
                                          Paskutinis taisė Ametistas; 2009.06.06, 14:37.
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X