Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Savitarnos kasos "IKI bitutė"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Ne visi pirkėjai nori atlikti kasinininkės darbą . Norint kad tos kasos būtų patrauklios, reikia tobulinti sąsają, taikyti nuolaidas ir pan. Perkant prekes su kodais nieko baisaus. Perkant sveriamas ar kokias retesnes prekes reikia atlikti daugiau veiksmų, kyla neaiškumų ir bitutė pavirsta vėžliuku. Tegu tuos veiksmus atlieka kasininkė .
    Perkant 1-2 prekes nepersidirbsi, atlikdamas kasininkės darbą...

    Comment


      O aš jau nebepamenu kada paskutinį sykį IKI atsiskaitinėjau paprastoje kasoje (kur yra savitarna)
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Ten konkreciai Zaliakalnyje, pakankamai daug pensininku apsipirkineja. Ta proga, nereikedavo laukt dideliu eiliu, o tiesiog eit i tas savitarnos kasas. Man tai didelis praradimas

        Comment


          Aš taip pat stengiuosi naudotis savitarnos kasa. Paprastai jos būna laisvos arba su labai nedidelėmis eilėmis (1-2 žmonių). Finale, viskas praeina daug greičiau, negu praeitų per įprastą kasą.

          Comment


            Na "IKI" matyt suprato, kad studentas perkantis pakelį sasyskų, pusę batono ir butelį alaus (savitarnos kasų tikslinė grupė) duoda žymiai mažiau pelno nei šeimos galva su savo 100+ Lt prekių krepšeliu. O tokiam pirkėjui IKI savitarnos kasos realiai nepritaikytos.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Šiaip yra tekę matyti Seule labai įdomių ir net žaismingų savitarnos kasų. Na bet svarbiausia matyt, kad kasų sistemos prekybai būtų patikimos ir kokybiškos, lengva būtų naudotis tiek klientui tiek personalui.

              Comment


                Parašė Ausriny Rodyti pranešimą
                Šiaip yra tekę matyti Seule
                Savo paslaugas jūs siūlykite IKI, o ne mums.
                Paskutinis taisė Sula; 2014.01.07, 15:38. Priežastis: pataisyta

                Comment


                  Nereplyinkite į reklaminius pranešimus, arba bent jau ištrinkite nuorodą. Tai juk elementarus spamas. Jiems to ir reikia, kad būtų daugiau nuorodų, ką jūs ir padarėte, palikdamas nuorodą cituojamame tekste.

                  Comment


                    Geras straipsnis apie žmonių kankinimo kasas

                    Delfi.lt 2023.08.30
                    Pamažu visi išmoksime naujos profesijos – kasininko. Gaila, kad tai neapmokama
                    Tikrai esu kelis kartus patyrus psichologinę traumą tose kasose: jautiesi kaip durnė, pypsina, stringa, pagalbininkė ateina kokius šešis kartus, prakaituoji, atrodo, visi žiūri į tave, prekės nu kiekaip netelpa ant tų svarstyklių, griūna, vaikai lipa, zyzia. Tuomet nuo svarstyklių vienu ypu dar viską reikia į maišelius ir atgal į vežimą sudėt.
                    Nežinau, gal tarp skaitančių ir yra įvaldžiusių šį apsipirkimo būdą, bet man nepavyko – savitarnos kasų vengiu kaip tik įmanoma.

                    https://www.delfi.lt/gyvenimas/seima...okama-94366487

                    Comment


                      Parašė Romas Rodyti pranešimą
                      Geras straipsnis apie žmonių kankinimo kasas

                      Delfi.lt 2023.08.30
                      Pamažu visi išmoksime naujos profesijos – kasininko. Gaila, kad tai neapmokama
                      Gal kartais straipsnio autorės tikrasis vardas Janina ir ji vairuoja greitąjį Vilniaus autobusą?

                      Comment


                        Parašė Laure23 Rodyti pranešimą

                        Gal kartais straipsnio autorės tikrasis vardas Janina ir ji vairuoja greitąjį Vilniaus autobusą?
                        Jakučionytė yra idėjinė visų Janinų lyderė.

                        Comment


                          Parašė Romas Rodyti pranešimą
                          Geras straipsnis apie žmonių kankinimo kasas

                          Delfi.lt 2023.08.30
                          Pamažu visi išmoksime naujos profesijos – kasininko. Gaila, kad tai neapmokama
                          straipsnis apie atsilikusius bumerius.

                          Comment


                            Greičiau snaigutės iš tų laikų kai tai dar nebuvo madoj. Nu nes labai didelė psichologinė trauma jei savitarnos kasoj kažkas nenusiskanuoja.

                            Comment


                              Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                              Greičiau snaigutės iš tų laikų kai tai dar nebuvo madoj. Nu nes labai didelė psichologinė trauma jei savitarnos kasoj kažkas nenusiskanuoja.
                              čia labiau apie tai, kad "aš tokia ponia neprivalau atlikinėt prasčiokų darbo".

                              Comment


                                Man vienintelis trūkumas, kai reikia patvirtinimo, dažnai nėra darbuotojo ir laukt kartais reikia ilgai.

                                Comment


                                  Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                  čia labiau apie tai, kad "aš tokia ponia neprivalau atlikinėt prasčiokų darbo".
                                  Matosi neskaitei straipsnio. Ten labiau „po bandymo apsipirkti savitarnos kasoj literaliai atsidūriau psichūškėj“.

                                  Comment


                                    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                    Man vienintelis trūkumas, kai reikia patvirtinimo, dažnai nėra darbuotojo ir laukt kartais reikia ilgai.
                                    Man labiausiai patinka kai kuriose Rimi esanti galimybė skanuoti prekes telefonu, tada kasoje belieka susimokėti.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                      Matosi neskaitei straipsnio. Ten labiau „po bandymo apsipirkti savitarnos kasoj literaliai atsidūriau psichūškėj“.
                                      skaičiau todėl ir parašiau kad atsilikę bumeriai, o į jūsų "snaigučių" (jie atvirkščiai turėtu pasidaryt selfi ir parodyt kokie jie nuostabus nes daro viska kaip darbo žmogus) paieška parašiau, kad jie tiesiog "susireikšminę atsilupėliai".
                                      Paskutinis taisė Stadionas; 2023.08.30, 08:21.

                                      Comment


                                        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                        skaičiau todėl ir parašiau kad atsilikę bumeriai, o į jūsų "snaigučių" (jie atvirkščiai turėtu pasidaryt selfi ir parodyt kokie jie nuostabus nes daro viska kaip darbo žmogus) paieška parašiau, kad jie tiesiog "susireikšminę atsilupėliai".
                                        Senimas paprastai neverkia apie „psichologines traumas“.

                                        Comment


                                          Dėl straipsnio autorės sunku ką bekomentuot (pats naudojuosi praktiškai tik savitarnos kasomis ir niekur problemų neturėjau), bet dalis tiesos vis dėl to yra - jei parduotuvė ant klientų perkelia savo sąnaudas, turėtų pasiūlyti ir kokią nors nuolaidą. Bent jau simbolinę.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X