Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kavinės ir klubai Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kad Kaune manau, dar naminiu Burgeriu tinklas dar neispletotas: gal nebent Flamenco ar Taluttyje. Dar G-lofte yra, bet man asmeniskai ten jie neskanus... Na ir McD centre-senamiestyje nera

    Comment


      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
      Kad Kaune manau, dar naminiu Burgeriu tinklas dar neispletotas: gal nebent Flamenco ar Taluttyje. Dar G-lofte yra, bet man asmeniskai ten jie neskanus... Na ir McD centre-senamiestyje nera
      Kad Senamiesty bene kas antroje įstaigoje yra

      P.s. Laisvėje situacija ne kitokia
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
        Bet kazkaip jauciamas nusivaziavimas: vietoj Sadutes- Forto dvaras,
        Šitie išsikraustė į "Monte Pacis".

        Comment


          Mes paliksime Kauno klubus užmaršty.
          Jau greitai-prabangiausias ir įdomiausias klubas mieste. Užsienio dizainerių kurtas interjeras, šokiruojantys šou pasirodymai ir paslaptimi dvelkianti vieta! TABOO CLUB KAUNAS.
          Pilies gatvė 12.

          The story of Kaunas night culture begins!!!

          Jau tuo tuoj

          https://www.facebook.com/tabookaunas

          Comment


            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Mano šaltinių teigimu tiesiog Matijošaitis nuomos sutarčių nepratęsė. Tiesa įdomu kokiu principu toks G-Loft veiklą pradėjo, negi ne ilgalaikę sutartį pasirašė? Pats visų detalių nežinau, pasak vienų šaltinių kraustymasis ne už kalnų, pagal kitus, kad bent jau daliai gali būti metų išsikraustymo terminas duotas. Na greitu laiku turėtų daugiau ir viešesnės informacijos atsirasti. Matijošaičiu labai nusivilsiu jei ten tikrai Čiarlis su La Crepe atsidarys... O tai jau labai garsiai sklando iš lūpų į lūpas kaip patvirtintas gandas
            Na va po 2.5 metų nuo tavo pranešimo išsipildė, tik ne la crepe ar charlie, bet michelle picerija, neva stilingiau kažkas
            G loft mano mėgstamas buvo
            Nors jie dar ir apgaudinėjo, neva "remontas, atsidarom balandį"...

            Comment


              Eina namo plikis su savo picerijom. Nors daugeliui kavenskų turbūt patiks

              Comment


                Ką yra, wilenskas?
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                  Ką yra, wilenskas?
                  Tai, kad aš kavenskas, koks tau wilenskas

                  Comment


                    G-Loft atsidarys prie Soboro. Pastebejau tendencija, kad Nepriklausomybes a. ir netoli jos kuriasi naujas naktinio gyvenimo Hub'as orientuotas i alternatyvia muzika, antipopsine kultura (XATA, Kultura, Lizdas, dabar dar bus G-Loft) .

                    Comment


                      Vienų vietų užsidarymas, kitų atsidarymas yra natūrali šio verslo būsena, bet kai kurių vietų nepareplikuosi. Šiandien uždarymo vakaras ryšių kiemelyje (kas nežino - pastatas nupirktas ir ten bus įrenginėjami biurai). Buvo gana išskirtinė vieta renginiams.

                      Comment

                      Working...
                      X