Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kavinės ir klubai Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
    Nukrites stipriai jau rudeni buvo Stenlis. I vidu prieje visokiu neaiskiu, susenusiu fyfu.. Apsauga prie duru(dabar lyg jos nebuvo, kai lankiausi) Maciau iki tokio lygio, kad net viduje rukyt pradejo..
    Tai vat dabar mastom kad reikia nauja pasisedejimo vieta susirasti, gal kas ka rekomenduos ?
    - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
    - Rusija su Amerika kariauja.
    - Ir ką, kaip ten reikalai?
    - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
    - O amerikiečiai?
    - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

    Comment


      "Buon Giorno" Taverna Kaune lyg nieko man asmeniškai, bet tik dirba neilgai.. Jei ne lauke anksčiau "Papa Jazz" buvo gerai, kol Budriai nenupirko.. "Sufle" dažnai gerai sueina, bet pasisėdėjimui ilgesniam nelabai tinka. O tokio kaip "Stenlis", kur gali ateit, būtinai atrast pažįstamų ir prisijungt, lengvai ko išgert ir užkąst, palošt stalo žaidimų ir traukt tarkim į "Exit'a" nelabai.. Tiesa, dabar kiek aš atitrūkęs nuo to..

      Comment


        Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
        Tai vat dabar mastom kad reikia nauja pasisedejimo vieta susirasti, gal kas ka rekomenduos ?
        Piano Piano, salia Sadutes

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          Piano Piano, salia Sadutes
          Puiki vieta, su tikru šarmu.

          Comment


            Na aš Stenlyje tik aptarnavimu galiu skųstis, lauke kartais tenka beprotiškai ilgai laukti pastaruoju metu, o maistas, gėrimai ir kainos likę tokie pat Norėdami pasėdėt lauke dažniausiai renkamės šią vietą O va ko niekas nepaminit Skliauto? Kuo neįtinka? Man jų jaukus bromas - Rojaus kampelis Kauno centre ir maisto bei alaus meniu puikus
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Skliautai jap, neblogai, bet gal jau kiek pabode asmeniskai, dazniausiai rinkdavomes kai kitur jau vietos normalios nerasdavom..

              Comment


                Vilniaus g. vietoj "Replay country store" jau lyg ir atsidarė nauja užeiga? Buvote gal kas?
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  Parašė 99 Rodyti pranešimą
                  Vilniaus g. vietoj "Replay country store" jau lyg ir atsidarė nauja užeiga? Buvote gal kas?
                  Būt nebuvau, bet draugė su panom buvo užsukusios aną savaitę tai sakė visiškai neliko sužavėtos.
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Parašė 99 Rodyti pranešimą
                    Vilniaus g. vietoj "Replay country store" jau lyg ir atsidarė nauja užeiga? Buvote gal kas?
                    Buvau, na lyg nieko ypatingo, bet nera ir prastai. Is alaus pilsto kiek atsimenu volfa sviesu, porteri (6Lt), grimbergen sviesu ir tamsu (8Lt). Na man patiko, kad gan netrumpas baras yra, nes esu megejas prie baro daznai uzeit, o ne prie staliuku sest
                    Siaip gal galeciau pasakyt, kad pagal viska primine BO, tiksliau apsnerksta BO interjera atnaujinus gautusi kazkas tokio
                    Paskutinis taisė Gator; 2011.05.24, 02:24.

                    Comment


                      Salia Stanley ir Latino atsidare dar vienas naujas baras (buv. Kauno architektu sajungos patalpose?).

                      O ar buvote kas Muitines g./Rotuses a. gyvo alaus bare? Tikras mini pubas tik su gyvu pilstomu alumi. Yra ne viena rusis.

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą

                        O ar buvote kas Muitines g./Rotuses a. gyvo alaus bare? Tikras mini pubas tik su gyvu pilstomu alumi. Yra ne viena rusis.
                        Šitas? http://www.facebook.com/pages/Gyvas-...39925489401626

                        Buvau buvau, prisiragavau įvairiausių, per barzda varvėjo...

                        O jei rimtai tai pasirinkimas alaus super, ypač jei visa masinė produkcija pabodusi
                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                        Comment


                          Šitas
                          Paskutinis taisė 99; 2011.05.24, 20:25.

                          Comment


                            Kur FIAT 126 su backa ant stogo stovi

                            Comment


                              vat iki to niekad ir nenuejau. O ten yra issinesimui ar tik vietoj pilsto?

                              Comment


                                Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                                vat iki to niekad ir nenuejau. O ten yra issinesimui ar tik vietoj pilsto?
                                Ir vietoj pilsto ir išsinešimui. O dar buteliukai tokie yra išsinešimui po 2 litrus stikliniai, kaina 14 Lt.

                                Iš viso šaldytuve 33 skirtingos alaus rūšys išsinešimui, jei neklystų... Dar keli kranai pilstomo...

                                Aš pastebėjau, kad paskutiniu metu vien biržų alų gerdavau nes atsibodo vienodas skonis Švyturio/Utenos/Kalnapilio. Dabar prasuku pro tą bariuką ir pasiimu išsinešimui stiklinį butelaitį su normaliu keraminiu kamščiu, užtenka keliem vakaram pagurkšnot, o ir skonis - nepalyginsi...
                                Paskutinis taisė Kadafis; 2011.05.24, 15:54.
                                Autoturistai

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  Salia Stanley ir Latino atsidare dar vienas naujas baras (buv. Kauno architektu sajungos patalpose?).
                                  Ir jis vadinasi „La Bodega del Toro“. O daugiau apie tai (su foto):
                                  http://www.pilotas.lt/index.php/lt/a...no-žemėlapio

                                  Comment


                                    Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                    Kur FIAT 126 su backa ant stogo stovi
                                    tas pats

                                    Comment


                                      Į RePUBlic dar nė karto patekt nepavyko... Vakar po darbų sugalvojom užsukt ten pasėdėt - vietos 0, tuo pačiu baigėsi ir visi ankstesni mano bandymai Tik va kas man ten nepatinka jau vien esant šalia, o ne viduje - per ne lyg garsi muzika.
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        Šokas kauniečiams: geriausiu Lietuvos naktiniu klubu tituluojamas „Exit“ persikelia į Vilnių



                                        Vienintelis normalus klubas, o turbūt aplamai kaip klubas, Kaune ir tas tepa slides. Kai kurie žmonės arba išprotės nuo tokios naujienos, arba kraustysis į Vilnių

                                        Comment


                                          o aš labai normalių nuomonių pamačiau facebooke apie tai, ypač kad salės pastarąjį pusmetį buvo apytuštės, kitaip sakant - kauniečiai pasirinko. išeina vieni, į jų vietą atsiras kiti, Kaune kaip niekad tokios vietos atsigavę, exitukai ras kur kitur patūsint, tegu neverkia

                                          Comment

                                          Working...
                                          X