Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Galvalaužys

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Galvalaužys

    Sveiki architektai ir jiems prijauciantys. Gal kas ir zinote, bet gal bus ir nemaciusiu. Noriu jums pasiulyti toki zaidimuka (labai i tema), as pats per ji negaliu atsiplesti nuo kompo, naktimis blogai miegu . Jau beveik perejau visus levelius, tad galeciau ir padeti, jei kas uzstrigtu. Ir siaip butu idomu, kaip kas sugalvojo ir rado sprendima. Dedu keletas screenshotu, gal kas isbandys.







    http://rapidshare.com/files/35515420...o_Run.zip.html

    Ten kai prasys registruotis, tai tiksliai neatsimenu, bet as neregistravau, o kazka "Next" "OK" prispaudinejau ir to uzteko.
    gera gyventi gerai

    #2
    Jau seniai tokio žaidimuko ieškojau. Namie išbandysiu .

    Comment


      #3
      Esu perejes sita pries koki puse metu. Tikrai geras, patariu tiems kas nori palauzyti galvas .

      Comment


        #4
        Kažkda teko statyti tiltus turint tam tikrus išteklius, o po to jie turėdavo atlaikyti traukinių eismą. Buvo tikrai įdomu. Gal čia bus panašaus tipo žaidimas, pamėginsiu
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          #5
          Parašė Rodyti pranešimą
          Kažkda teko statyti tiltus turint tam tikrus išteklius, o po to jie turėdavo atlaikyti traukinių eismą. Buvo tikrai įdomu. Gal čia bus panašaus tipo žaidimas, pamėginsiu
          Kokį žaidei: Bridge construction set, pontifex, ar Bridge It? Aš esu bridge construction set žaidęs, kuris labai patiko dėl kūrimo galimybių neribojimo. Dabar norėčiau Bridge It kažkur rasti pilną versiją (žinoma, nemokamai ).

          Comment


            #6
            Gal kas žinot panašių programų-žaidimų kaip Bridge Construction Set ar Bridge It?
            Life is a game that no one wins

            Comment


              #7
              World's hardest game

              Praneskite su kiek mirciu perejote zaidima, aisku jei apskritai gyvenime kada nors ji pereisite


              Prie ruso man buvo geriau

              Comment


                #8
                Nebeveikia nuoroda.
                MIX diskusijų forumas

                Comment


                  #9
                  Tai kad veikia.

                  Pradžia sekėsi visai neblogai:



                  Gaila nėra galimybės išsaugoti, tai ties šitu lygiu pabaigiau:



                  Šiaip neblogas žaidimukas . Kas toliau nuėjo?
                  gera gyventi gerai

                  Comment


                    #10
                    Turėjau galvoje, kad pirmo žaidimo nebeveikia.
                    MIX diskusijų forumas

                    Comment


                      #11
                      Gal pabandyk iš čia: http://file038.mylivepage.com/chunk3...illo%20Run.rar

                      Tik nežinau ar čia pilna versija ar demo. Arba bandyk per googlą.
                      gera gyventi gerai

                      Comment


                        #12
                        Super zaidas! Kabina ziauriai. Kam stinga laiko - ne nepradekite!

                        Comment


                          #13
                          Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                          Super zaidas! Kabina ziauriai. Kam stinga laiko - ne nepradekite!
                          cia apie ta mano paiulyta kalba eina?

                          paaukojus du vakarus brangaus studiju laiko man ji pavyko siaip ne taip pereiti


                          Prie ruso man buvo geriau

                          Comment


                            #14
                            Kema, aš irgi tieš 18-u užstrigau , o gal reikėtų sakyti jėgos pasibaigė .

                            Comment


                              #15
                              Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                              Kema, aš irgi tieš 18-u užstrigau , o gal reikėtų sakyti jėgos pasibaigė .
                              Ten sistemą jau buvau perpratęs. Vienu metu buvo likę tik pora tų geltonų kamuoliukų, tiesiog baigėsi darbas, todėl teko nutraukti žaidimą
                              gera gyventi gerai

                              Comment


                                #16
                                Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                Ten sistemą jau buvau perpratęs. Vienu metu buvo likę tik pora tų geltonų kamuoliukų, tiesiog baigėsi darbas, todėl teko nutraukti žaidimą
                                Štai kodėl BVP augimas Lietuvoje smuko iki 6,4%
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  #17
                                  6 lygy niekaip paskutinio rutulio neiseina pasiekt, vis mirstu, tai nusprendziau pagailet klaveturos ir savo kumsciu, tai isjungiau...

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė alonso Rodyti pranešimą
                                    cia apie ta mano paiulyta kalba eina?

                                    paaukojus du vakarus brangaus studiju laiko man ji pavyko siaip ne taip pereiti
                                    Deja.Apie Armadillo Run.

                                    Comment


                                      #19
                                      Jo Armadillo Run kabina gerai. 2 dienas užtrukau kol viską perėjau
                                      Life is a game that no one wins

                                      Comment

                                      Working...
                                      X