Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šokiruojanti dokumentika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip kelių minučių kalba gali pakeisti visą gyvenimą:

    "Michael Moore: I was the most hated man in America"
    http://www.guardian.co.uk/books/2011...ed-man-america
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
      Tačiau mūsų forume yra žmonių, kurie teisino ir tubūt dar teisins tokį elgesį. Pamenu buvau įdėjęs vaizdo įrašą, kuriame nužudomas(sušaudomas) jaunas arabas už tai, kad kažką pavogė, nors greičiausiai net nevogė, ir kaikurie forumo dalyviai(patys žinot kas) pradėjo teisinti žudikus. Mano nuomonę, tokie dalykai nepateisinami ir nežmoniški, tačiau iškyla kita problema, kai žmonės nesugeba blaiviai įsivaizduoti, ką reiškia būtų sušaudytam arba padegtam, jie prisimeta teisingumą, nors jie turbūt suvokia, jog tai blogiau už bet kokią vagystę, o tuomet lieka tik žmogaus žiaurumas ir savo kompleksų dengimas per tokius ligotus aktus prieš kitus.
      Paieškok iškrypėlių jankių prifilmuotų filmukų su kankinimais ir nužudymais Irake, Afganistane...

      Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Paieškok iškrypėlių jankių prifilmuotų filmukų su kankinimais ir nužudymais Irake, Afganistane...
        Tau reikia tu ir ieškok
        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

        Comment


          Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
          Tau reikia tu ir ieškok
          Man nereikia. Tik noriu pasakyti, kad kai kas pasižiūrėtų, kuo kvepia dabartinė vakarietiška demokratija.

          Comment


            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
            Man nereikia. Tik noriu pasakyti, kad kai kas pasižiūrėtų, kuo kvepia dabartinė vakarietiška demokratija.
            Ka tau konkreciai blogo padare vakarietiska demokratija, kad tu ant jos toks piktas?
            Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

            Comment


              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
              Man nereikia. Tik noriu pasakyti, kad kai kas pasižiūrėtų, kuo kvepia dabartinė vakarietiška demokratija.
              Tai žinoma, bet prie ko čia aš? , aš juk neteisinu žudikų, žudikas yra žudikas nepaisant jo atsovaujamos šalies ir tuo viskas baigta. Ir gali neprikaišioti čia jokių vakarų, nes žudikas ne šalis, o konkretus žmogus.
              Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

              Comment


                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                Man nereikia. Tik noriu pasakyti, kad kai kas pasižiūrėtų, kuo kvepia dabartinė vakarietiška demokratija.
                Išgamų yra visur, tačiau sakyti tai ką sakai tu būtų tas pats kaip sakyti, kad visi kunigai - pedofilai. Tikiuosi analogiją supratai?
                Post in English - fight censorship!

                Comment


                  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                  Joks psichinių sutrikimų neturintis žmogus, negali teisinti tų žiaurybių, matomų tuose video.
                  Nereiktų visko taip suabsoliutinti. Dabartinėje kultūrinėje Vakarų atmosferoje tai, be abejo, nėra normalu. Bet tose Afrikos šalyse tai yra priimtina. Pačioje Europoje ne taip seniai buvo visokių dalykų, kurie šiandien būtų laikomi nenormalybėmis, iškrypimais ir t.t. R.Dawkins'as savo knygoje tai vadina moraliniu zeitgeist'u ir daro išvadą, kad negalima visko objektyviai vertinti vien tik iš savo moralinės perspektyvos, nes tuomet apskritai vertinant daug kasdieninių dalykų, kad ir prieš kelis šimtus metų, mums tie laikai atrodytų kaip kokia iškrypėlių, psichopatų ir bepročių šarada. Tie patys WW2 žiaurumai tuo metu atrodė mažiau nežmoniški, nei jie atrodytų dabar. Pavyzdžiui kada nors 20a. pirmosios pusės Europoje daug kam nė į galvą nebūtų atėję, kad gali būti uždrausta mirties bausmė. Šiandien yra atvirkščiai - mums Europoje atrodo nenormalu, kad mirties bausmė dar kažkur egzistuoja. Visada reikia turėti omeny tą moralinį zeitgeistą ir paklausti, ar ten ir tuo metu tai yra/buvo normalu? Ar labiau/mažiau normalu, nei čia ir dabar? Aišku, tai nereiškia, kad tos bendruomenės nėra atsilikusios. Jos tikriausiai yra labai atsilikusios, bet tai nekeičia esmės, nes jų atsilikimo priežastys, ko gero, yra kitos, nei tokių bausmių taikymas.
                  Paskutinis taisė John; 2011.09.12, 02:20.

                  Comment


                    O kodėl manai, kad man asmeniškai? Man, perfrazuojant rusų posakį, už valstybę ir lietuvių tautą skauda.

                    Comment


                      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                      Tai žinoma, bet prie ko čia aš? , aš juk neteisinu žudikų, žudikas yra žudikas nepaisant jo atsovaujamos šalies ir tuo viskas baigta. Ir gali neprikaišioti čia jokių vakarų, nes žudikas ne šalis, o konkretus žmogus.
                      Parašė index Rodyti pranešimą
                      Išgamų yra visur, tačiau sakyti tai ką sakai tu būtų tas pats kaip sakyti, kad visi kunigai - pedofilai. Tikiuosi analogiją supratai?
                      Tai ar tą patį gali pasakyti ir apie žydų naikinimą. Sistema buvo tokia. Ir Vakaruose sistema. Nebūtinai ji turi įsakyti, bet gali tyliai leisti.

                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Nereiktų visko taip suabsoliutinti. Dabartinėje kultūrinėje Vakarų atmosferoje tai, be abejo, nėra normalu. Bet tose Afrikos šalyse tai yra priimtina. Pačioje Europoje ne taip seniai buvo visokių dalykų, kurie šiandien būtų laikomi nenormalybėmis, iškrypimais ir t.t. R.Dawkins'as savo knygoje tai vadina moraliniu zeitgeist'u ir daro išvadą, kad negalima visko objektyviai vertinti vien tik iš savo moralinės perspektyvos, nes tuomet apskritai vertinant daug kasdieninių dalykų, kad ir prieš kelis šimtus metų, mums tie laikai atrodytų kaip kokia iškrypėlių, psichopatų ir bepročių šarada. Tie patys WW2 žiaurumai tuo metu atrodė mažiau nežmoniški, nei jie atrodytų dabar. Pavyzdžiui kada nors 20a. pirmosios pusės Europoje daug kam nė į galvą nebūtų atėję, kad gali būti uždrausta mirties bausmė. Šiandien yra atvirkščiai - mums Europoje atrodo nenormalu, kad mirties bausmė dar kažkur egzistuoja. Visada reikia turėti omeny tą moralinį zeitgeistą ir paklausti, ar ten ir tuo metu tai yra/buvo normalu? Ar labiau/mažiau normalu, nei čia ir dabar? Aišku, tai nereiškia, kad tos bendruomenės nėra atsilikusios. Jos tikriausiai yra labai astiliusios, bet tai nekeičia esmės, nes jų atsilikimo priežastys, ko gero, yra kitos, nei tokių bausmių taikymas.
                      Bet Vakarai neturi jokios teisės nurodinėti, kaip jiems savo teritorijoje ar šalyje elgtis. Priešingu atveju, priešinga pusė taip pat turi teisę nurodinėti Vakarams ir netgi jėga primetinėti savo tvarką.
                      Paskutinis taisė Al1; 2011.09.11, 22:19.

                      Comment


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        O kodėl manai, kad man asmeniškai? Man, perfrazuojant rusų posakį, už valstybę ir lietuvių tautą skauda.
                        Na tai per kur skauda uz ta valstybe ir musu tauta? Ka jie mum blogo padare tokio jau?
                        Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Tai ar tą patį gali pasakyti ir apie žydų naikinimą. Sistema buvo tokia. Ir Vakaruose sistema. Nebūtinai ji turi įsakyti, bet gali tyliai leisti.
                          Už sistemą atsakingas konkretus žmogus-jis buvo nubaustas, žydžudžiai irgi nubausti, bet dauguma, bet ar dėl to, kad priklausė sistemai kaimo bobutė turi kentėti?
                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                          Comment


                            Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                            Ka tau konkreciai blogo padare vakarietiska demokratija, kad tu ant jos toks piktas?
                            Neleidžia prasieiti su kalašnikovu, pyškinant visus neįtikėjusius. Užeini į žydo parduotuvę, prigriebi kosmopolitą už kiaušų, ir atkeršyji už visas mūsų kančias... Išvien ištaškai palūkaninko vaiko smegenis buože...
                            Atsiprašau už drastiškus palyginimus. Bet anie rėmėsi lygiai tais pačiais argumentais.
                            Paskutinis taisė Sula; 2011.09.11, 22:27.

                            Comment


                              Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                              Na tai per kur skauda uz ta valstybe ir musu tauta? Ka jie mum blogo padare tokio jau?
                              O tu nematai? Gal manai, kad tai tik vietinės šunaujos valdžioje darbas? Kodėl tuomet tie demokratiniai vakarai palaiko šitą gaują? O jei palaiko, vadinasi kalti, nes patys tokie ir dar blogesni.

                              Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                              Už sistemą atsakingas konkretus žmogus-jis buvo nubaustas, žydžudžiai irgi nubausti, bet dauguma, bet ar dėl to, kad priklausė sistemai kaimo bobutė turi kentėti?
                              Už JAV sistemos nusikaltimus irgi atsakingi konkretūs žmonės. Jie visi laisvėje ir peza apie demokratiją.
                              O kodėl dabar Lietuva turi mokėti žydams kompensacijas? Ar tu, tavo tėvai juos šaudė? Ar Lietuva iš viso kaip valstybė ir dar vykdžiusi žydų naikinimą, tuo metu egzistavo?
                              Paskutinis taisė Al1; 2011.09.11, 22:34.

                              Comment


                                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                Tai ar tą patį gali pasakyti ir apie žydų naikinimą. Sistema buvo tokia. Ir Vakaruose sistema. Nebūtinai ji turi įsakyti, bet gali tyliai leisti.
                                Tuomet tai buvo sisteminė pozicija ir ji tai skatino (Todėl Niurnberge buvo teisiamos ir ištisos organizacijos, o ne atskiri žmonės), tuo tarpu šiuo atveju tai vyksta atskirų asmenų iniciatyva, o sistema tiesiog nepakankamai nuo to apsaugo. Tiesa neneigsiu, kad JAV iš dalies yra diegiamas savo kaip uebermenschų įvaizdis, o kai tokie žmonės gauna valdžią tai nutinka tai kas nutinka. Bet tai yra vis tiek labai toli nuo to kas buvo nacių Vokietijoje ar SSRS.
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą



                                  Bet Vakarai neturi jokios teisės nurodinėti, kaip jiems savo teritorijoje ar šalyje elgtis. Priešingu atveju, priešinga pusė taip pat turi teisę nurodinėti Vakarams ir netgi jėga primetinėti savo tvarką.
                                  Teoriškai taip, bet praktikoje to niekada nebuvo ir, ko gero, nebus, nes tai prieštarautų fundamentaliems žmonijos ir visos planetos principams. Nurodinėja ir aiškina tas, kuris yra stiprenis ir pranašesnis. Šiuo metu tokia yra Europa ir JAV (arba, plačiau, Vakarai).

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Nereiktų visko taip suabsoliutinti. Dabartinėje kultūrinėje Vakarų atmosferoje tai, be abejo, nėra normalu. Bet tose Afrikos šalyse tai yra priimtina. Pačioje Europoje ne taip seniai buvo visokių dalykų, kurie šiandien būtų laikomi nenormalybėmis, iškrypimais ir t.t. R.Dawkins'as savo knygoje tai vadina moraliniu zeitgeist'u ir daro išvadą, kad negalima visko objektyviai vertinti vien tik iš savo moralinės perspektyvos, nes tuomet apskritai vertinant daug kasdieninių dalykų, kad ir prieš kelis šimtus metų, mums tie laikai atrodytų kaip kokia iškrypėlių, psichopatų ir bepročių šarada. Tie patys WW2 žiaurumai tuo metu atrodė mažiau nežmoniški, nei jie atrodytų dabar. Pavyzdžiui kada nors 20a. pirmosios pusės Europoje daug kam nė į galvą nebūtų atėję, kad gali būti uždrausta mirties bausmė. Šiandien yra atvirkščiai - mums Europoje atrodo nenormalu, kad mirties bausmė dar kažkur egzistuoja. Visada reikia turėti omeny tą moralinį zeitgeistą ir paklausti, ar ten ir tuo metu tai yra/buvo normalu? Ar labiau/mažiau normalu, nei čia ir dabar? Aišku, tai nereiškia, kad tos bendruomenės nėra atsilikusios. Jos tikriausiai yra labai astiliusios, bet tai nekeičia esmės, nes jų atsilikimo priežastys, ko gero, yra kitos, nei tokių bausmių taikymas.
                                    Mirties bausmės yra viena, sadizmas - visai kas kita. Netgi manau, kad mirties bausmę galima palikti išskirtiniams nusikaltėliams.
                                    Taip, tais laikais ir netgi kai kuriose dabartinėse bendruomenėse vis dar egzistuoja kitokios normos, tačiau man sunku suvokti sveiko žmogaus psichologiją, kuris galėtų sudeginti kitą.

                                    Comment


                                      Parašė index Rodyti pranešimą
                                      Tuomet tai buvo sisteminė pozicija ir ji tai skatino (Todėl Niurnberge buvo teisiamos ir ištisos organizacijos, o ne atskiri žmonės), tuo tarpu šiuo atveju tai vyksta atskirų asmenų iniciatyva, o sistema tiesiog nepakankamai nuo to apsaugo. Tiesa neneigsiu, kad JAV iš dalies yra diegiamas savo kaip uebermenschų įvaizdis, o kai tokie žmonės gauna valdžią tai nutinka tai kas nutinka. Bet tai yra vis tiek labai toli nuo to kas buvo nacių Vokietijoje ar SSRS.
                                      Tai yra arti, nes vyksta dabar ir po demokratijos vėliava.

                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Teoriškai taip, bet praktikoje to niekada nebuvo ir, ko gero, nebus, nes tai prieštarautų fundamentaliems žmonijos ir visos planetos principams. Nurodinėja ir aiškina tas, kuris yra stiprenis ir pranašesnis. Šiuo metu tokia yra Europa ir JAV (arba, plačiau, Vakarai).
                                      Aiškinti gali, bet ne jėga primetinėti. O tai daroma. Užtat ir kyla teisėtas ir pagrįstas noras, tarkim, musulmonams, kartais duoti į snukį Vakarams. Bent tuo, kuo gali. Nes Vakarai pradeda, todėl susilaukia atoveiksmio.

                                      Comment


                                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                        Mirties bausmės yra viena, sadizmas - visai kas kita. Netgi manau, kad mirties bausmę galima palikti išskirtiniams nusikaltėliams.
                                        Taip, tais laikais ir netgi kai kuriose dabartinėse bendruomenėse vis dar egzistuoja kitokios normos, tačiau man sunku suvokti sveiko žmogaus psichologiją, kuris galėtų sudeginti kitą.
                                        O jūs vis dar tikite, kad žydus degino gyvus? Ar buvai koncentracijos stovykloje? Aš buvau. Mačiau krosnis. Degino lavonus. Po vieną lavoną akmens anglimi kūrenamoje krosnyje.

                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          O tu nematai? Gal manai, kad tai tik vietinės šunaujos valdžioje darbas? Kodėl tuomet tie demokratiniai vakarai palaiko šitą gaują? O jei palaiko, vadinasi kalti, nes patys tokie ir dar blogesni.
                                          Čia jau "hardcore'as" kažkoks. Praskleisk mintis, nes nieko nesupratau
                                          Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                          Comment

                                          Working...
                                          X