Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šokiruojanti dokumentika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
    cia manau tinka prie dabartines diskusijos


    http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/8122387.stm
    Čia tai geras
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Parašė spirit Rodyti pranešimą
      Manau, kad čia daugumai yra daug svarbesnė jo kūryba, darbai, o ne išvaizda. O padarė jis dėl visų žiauriai daug.
      Ką jis gero padarė? apšvieskite

      Comment


        Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
        Ką jis gero padarė? apšvieskite
        Ištrauka iš vikipedijos:
        Jackson donated and raised millions of dollars for beneficial causes through his foundations, charity singles, and support of 39 charities.
        O apie jo milžinišką įtaką pop kultūrai ir muzikai aš jau net nekalbu.
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          Ištrauka iš vikipedijos:


          O apie jo milžinišką įtaką pop kultūrai ir muzikai aš jau net nekalbu.
          Tokių su fund raisingais pilna.

          Comment


            Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
            Tokių su fund raisingais pilna.
            Bet tai nereiškia kad jis tame nedalyvavo.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
              Ką jis gero padarė? apšvieskite
              o ką tu esi gero padaręs?..

              Mane kartais vis dar pribloškia lietuvių bambekliškumas, arogancija, provincialumas, pavydas ar net nežinau kaip čia pavadinti šitą savybę lot ant mirusių, šį tą pasiekusių žmonių. Jau po AA V. Titarenkos mirties prisiskaičiau ir prisiklausiau tiek šūdo išpilto, kad net koktu pasidarė.

              Kai pasieksit ir padarysit bent pusę tiek, kiek pasauliui paliko ir padarė šis žmogus, nepaisant skandalų, nes visi turim tamsiąją pusę, tik ne visi yra tokie vieši asmenys, tada galėsit kvestionuoti, ką jis yra gero padaręs.
              Jūsų,
              Analitikas PlėtRa™

              Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

              Comment


                Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                o ką tu esi gero padaręs?..

                Mane kartais vis dar pribloškia lietuvių bambekliškumas, arogancija, provincialumas, pavydas ar net nežinau kaip čia pavadinti šitą savybę lot ant mirusių, šį tą pasiekusių žmonių. Jau po AA V. Titarenkos mirties prisiskaičiau ir prisiklausiau tiek šūdo išpilto, kad net koktu pasidarė.
                Pritariu 100%. Žiauru buvo skaityti, kaip po Dr. V.Titarenkos mirties žmonės sugeba tokias nesąmones rašyt. Va čia tai šokiruojanti dokumentika. Net nepažinodami žmogaus ir negirdėję nei jo darbų, nei jo minčių, o sugeba nuteisti. Tipo "dar vienas bankininkas" arba "taip jam ir reikia"
                O kad tai buvo puikus, nuoširdus žmogus niekas nesigilina... o banke atliko tik analitiko vaidmenį, t.y. tik patariamąjį. Jokių ten ale "aš čia didelis viršininkas". Žmogus vertas tik pagarbos...
                Tas pats ir su M.J. Na ir kas kad kažkiek nesiorientavo realybėj, bet tik jo vienintelio muzika, kurią kaip pop žanro, galima buvo pakęsti ir netgi gerėtis...
                Peace lietuviai
                Aš tikrai myliu Lietuvą!

                Comment


                  Parašė mergyte537 Rodyti pranešimą
                  vargšas katinėlis, labai myliu gyvunūs, gaila kad žmonės nelabai žiuri kur važiuoja, aišku yra situaciju kad nelabai yra iš ko rinktis, ir dėja tenka rinktis ne gyvunėlio naudai, bet manau dažnai buna, kad jei ir įmanoma nesužaloti gyvūnėlio, vistiek žmonės juos žaloja nepamastant, kad tai irgi gyvas organizmas;(
                  Svarbiausia nedaryti taip: (silpnų nervų žmonėms žiūrėti)

                  Comment


                    Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                    Svarbiausia nedaryti taip: (silpnų nervų žmonėms žiūrėti)

                    Youtube video
                    Kol bus vairuojančių subingalvių tai taip bus.
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                      o ką tu esi gero padaręs?..

                      Mane kartais vis dar pribloškia lietuvių bambekliškumas, arogancija, provincialumas, pavydas ar net nežinau kaip čia pavadinti šitą savybę lot ant mirusių, šį tą pasiekusių žmonių. Jau po AA V. Titarenkos mirties prisiskaičiau ir prisiklausiau tiek šūdo išpilto, kad net koktu pasidarė.
                      Kaip manai, kodėl po kokio Kernagio mirties niekas neplito?
                      Tiesiog, visi žmonės, kuriuos savo nuomonėmis viešu skelbimu galėjo įtakoti ekonomistai, siūlydami apsispręsti pasiimti paskolą 30čiai metų, manau, turi teisę pykti ant tų ekonomistų. Ir jiems visai nesvarbu, ko kaip ir kada jis pasiekė, jiems svarbu - kad jie pasitikėjo jo atsakomybe ir kompetencija. Dėl to kiekvienas ekonomistas, seimo narys, bankininkas, ir pan, jei nori būti garbingas ir po mirties - turi prisiminti tai dar gyvendamas. Įdomu tai, kad iki mirties jie apie tai dažniausiai negalvoja.

                      Comment


                        somi, graziai nukrypai nuo AP minties, bet neesme. Aiwa, taip norejosi kazka tau pikta parasyt, bet susilaikiau (del MJ), pyktis gimdo pykti. Bet kaip vienas pilietis man parases buvo religijos temoj "pakantos zmogau", tai turbut tau noreciau ta patart. Man sokiruojanti dokumentika yra islamiskasis fundamentalizmas, bene atskira tema galima netgi tam sukurt, bet turbut ne sitam portale...
                        P.S. apie nusikaltimus manau diskusijos geriausiai vyktu gyvai, nes forumuose daznai nesusikalbama. Tiesiog daznai pavieniai atvejai taip sureiksminami, kad atrodo visa salis vieni nusikalteliai.

                        Comment


                          Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                          o ką tu esi gero padaręs?..

                          Mane kartais vis dar pribloškia lietuvių bambekliškumas, arogancija, provincialumas, pavydas ar net nežinau kaip čia pavadinti šitą savybę lot ant mirusių, šį tą pasiekusių žmonių. Jau po AA V. Titarenkos mirties prisiskaičiau ir prisiklausiau tiek šūdo išpilto, kad net koktu pasidarė.

                          Kai pasieksit ir padarysit bent pusę tiek, kiek pasauliui paliko ir padarė šis žmogus, nepaisant skandalų, nes visi turim tamsiąją pusę, tik ne visi yra tokie vieši asmenys, tada galėsit kvestionuoti, ką jis yra gero padaręs.
                          O tu ką? Aš nesu viešas žmogus, mano geri/blogi darbai lieka nežinomi. O tas matai paaukojęs tai jau didvyris? aš ir paaukojęs ir ką? Bet aš vaikų netvirkinu, skirtingai nei šis. Aš ant jo gyvo ar mirusio turiu ir turėjau nuomonę, tad nėra skirtumo ar jis miręs ar ne.

                          Comment


                            Aiwa idomu kaip ciulbetum jeigu tau "pakistu" kokia nors byla. Trankytumeisi i krutine "nekaltas" bet aplinka butu seniai tave nuteisusi. Duodu kaip tik kaip pavyzdi ir nieko neteisinu. Tiesiog zvaigzdems reik buti ypac atsargiems. Siuo atveju pop karalius buvo per silpnas.

                            Comment


                              Ką? Niekas iš nieko neatsiranda, pats MJ pripažinęs daug dalykų su tais vaikais, jo apsaugos darbuotojai, kiti darbininkai iš "Neverlando" apie jo pomėgius vaikams taip pat nemažai pripasakoję. Tad jei kaltino ir ne vieną kartą, vadinasi buvo už ką. Kai pinigų daug turi tai ir pasodint nepavyks pats esu teisininkas tad ko nepadariau už tai ir nenuteis. O čia įrodymai kalba už save. yra dvi teisybės viena tikra, kita $
                              Paskutinis taisė Aiwa; 2009.07.01, 20:20.

                              Comment


                                Aiwa for president... (atsiprasau uz sarkazma).
                                negaliu susilaikyt, bet gal baikim girtis "teisininkas" "direktorius" "verslininkas". Ne tai esme. Beje paciam 21 tai turbut studentas. Nors nesi toks mazas bet rasai "tad ko nepadariau uz tai ir nenuteis", nespjaudyk i sulini. Tu bent isivaizduoji kiek nekaltu zmoniu nuteisiama? Pats sakei pinigai gali viska. Tie patys pinigai pasalina netinkamus, dorus zmones nuo kelio. Tad pries vaidindamas sventa ir visazini butu gerai jeigu bent kiek nesaliskiau rasytum. Tavo nuomone neigiama, mano neutrali, bet purvais drabstytis netinkama. Plius minejai teise, jis nebuvo nuteistas, nekaltumo prezumcija ar kazkas panasaus. Kada nekaltas kai neirodyta.
                                Paskutinis taisė Naujokelis; 2009.07.01, 20:29.

                                Comment


                                  Gerokai per jaunas

                                  Comment


                                    Somi, absoliučiai ne į temą čia su tom paskolom. Jei žmogus be galvos ima paskolas, tai nėra ekonomistų atsakomybė. Tai gal dar apkaltinkim tada ir kokį Kubilių su Šemeta savižudybių gausėjimu, nes žmonės žiūro teliką ir girdi "veržkitės diržus"? O jei skaičiuotume, kas kiek kokios įtakos savo veiksmais daro, tai visa žmonija turėtų degti pragare, nes gyvenime VISI VISADA daro įtaką, formuoja požiūrius ir stumia savo naudą. Tai gal atskirkim vieną kartą, kad yra įtakos sferos ir yra tavo paties žmogau galvą ir mąstymas. O jei pastarojo nėra, tai niekas kitas čia nekalts, tik brangioji tu pati.

                                    Aiwa, nieko, dar užaugsi, daug ko suprasi.. O jei patapsi prezidentu, saugokis provokacijų ir visokių Monicų Lewinsky su žydrom suknelėm, bo tada irgi visi turės nuomonę apie tave gyvą ir mirusį..
                                    Jūsų,
                                    Analitikas PlėtRa™

                                    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                    Comment


                                      Parašė Naujokelis Rodyti pranešimą
                                      Aiwa for president... (atsiprasau uz sarkazma).
                                      negaliu susilaikyt, bet gal baikim girtis "teisininkas" "direktorius" "verslininkas". Ne tai esme. Beje paciam 21 tai turbut studentas. Nors nesi toks mazas bet rasai "tad ko nepadariau uz tai ir nenuteis", nespjaudyk i sulini. Tu bent isivaizduoji kiek nekaltu zmoniu nuteisiama? Pats sakei pinigai gali viska. Tie patys pinigai pasalina netinkamus, dorus zmones nuo kelio. Tad pries vaidindamas sventa ir visazini butu gerai jeigu bent kiek nesaliskiau rasytum. Tavo nuomone neigiama, mano neutrali, bet purvais drabstytis netinkama. Plius minejai teise, jis nebuvo nuteistas, nekaltumo prezumcija ar kazkas panasaus. Kada nekaltas kai neirodyta.
                                      Ne, jau baigiau Kauno Kolegiją, esu teisininkas, pagal specialybę nedirbu ir greičiausiai nedirbsiu, ne man.
                                      Taip įsivaizduoju, dar kart sakau, jei jau teisia, bent kažkokios sąsajos yra.
                                      Dar nė vienas doras nesėdi, nebent komunistinėse valstybėse.
                                      Aš purvais nesidrabsčiau, kol kažkas neužvėlė kvailų diskusijų. Mano buvo tik užklausimas ką jis tokio gero, stebuklingo padarė, kad šitaip aukštinamas vos ne kaip Dievas, vadinamas Karaliumi, Princu t.t. (Kur tie titulai?) Kai ypač įsivėlęs į šitiek daug š...
                                      Sumoka pinigus, berods 20 mln $ tam vaikiui, kaip yra prasitaręs jo advokatas. Tai už tokias sumas gali ir žmogų pakast, būsi nekaltas. Beto, kam mokėt šitiek milijonų, kai esi nekaltas?

                                      Comment


                                        Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                        Somi, absoliučiai ne į temą čia su tom paskolom. Jei žmogus be galvos ima paskolas, tai nėra ekonomistų atsakomybė. Tai gal dar apkaltinkim tada ir kokį Kubilių su Šemeta savižudybių gausėjimu, nes žmonės žiūro teliką ir girdi "veržkitės diržus"? O jei skaičiuotume, kas kiek kokios įtakos savo veiksmais daro, tai visa žmonija turėtų degti pragare, nes gyvenime VISI VISADA daro įtaką, formuoja požiūrius ir stumia savo naudą. Tai gal atskirkim vieną kartą, kad yra įtakos sferos ir yra tavo paties žmogau galvą ir mąstymas. O jei pastarojo nėra, tai niekas kitas čia nekalts, tik brangioji tu pati.

                                        Aiwa, nieko, dar užaugsi, daug ko suprasi.. O jei patapsi prezidentu, saugokis provokacijų ir visokių Monicų Lewinsky su žydrom suknelėm, bo tada irgi visi turės nuomonę apie tave gyvą ir mirusį..
                                        Tu vaidini labai didelį, bet dar žiūriu nieko neupranti, manęs nepažysti, tad ne tau man aiškint, kad suaugčiau. Pasilaikyk tokius patarimus sau, nes į akis to nepasakytum manau. Ir ko aš nesuprantu, kur man suaugt? Nuomonės turėt negaliu?

                                        Comment


                                          Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                          Tu vaidini labai didelį, bet dar žiūriu nieko neupranti, manęs nepažysti, tad ne tau man aiškint, kad suaugčiau. Pasilaikyk tokius patarimus sau, nes į akis to nepasakytum manau. Ir ko aš nesuprantu, kur man suaugt? Nuomonės turėt negaliu?
                                          Nes siaurai žiūri, pastebi tik vieną pusę žmogaus. Kad buvo apkaltintas kažkuom, be to, jei jau esi teisininkas, tai turėtum puikiai žinoti, kad žmogus yra nekaltas, kol neįrodyta priešingai, nes dabar tai išeina, kad esi prastas teisininkas, smerki žmogų pamindamas pagrindinį nekaltumo prezumpcijos principą. Tuo tarpu pamiršti, kokį pėdsaką jis paliko muzikos istorijoje, koks yra įkvėpimo šaltinis daugeliui jaunosios kartos muzikantų, režisierių, kokie būdavo jo šou, kokias minias jis sutraukdavo ir, kad jis buvo juodaodis, o tuo metu juodaodžiui iškilti ir tai buvo nelengva, ir jis, ko gero, buvo vienas pirmųjų, kuris tai padarė. Nuomonę turėt yra labai gerai, tiesiog šaunu, ypač mūsų visuomenėje, tik ji pageidautina turi būti dar ir objektyvi ir subtili, kai kalbam apie jau mirusį žmogų. Tik tiek. Ir nežinau, per kur aš čia patarimus dalinau?? Aš tik konstatavau faktą. O kol konstitucija nedraudžia minties laisvės, tol galiu daryti. O į akis pasakyčiau dar ne tiek, man tai problemų nesudaro.. Na, bet mes čia nukrytom nuo temos. Back to reality. Peace on Earth.
                                          Jūsų,
                                          Analitikas PlėtRa™

                                          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X