Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šokiruojanti dokumentika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

    Comment


      Louis Theroux "Law and Disorder in Philadelphia". Pirma dalis.
      Juokinga, kad ponas režisierius neperšaunamos liemenės nenusiėmė niekad



      Antra dalis
      Trečia dalis
      Ketvirta dalis
      Penkta dalis
      Šešta dalis
      Paskutinis taisė rat; 2008.12.08, 19:17.

      Comment


        Tebūsiu aš prakeiktas už šitą nuorodą, bet tiek to. SILPNŲ NERVŲ ŽMONĖMS GERIAU NEŽIŪRĖT.

        http://www.liveleak.com/view?i=b98_1198042539
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Na iš tikrųjų nieko tokio siaubingo. Daug futbolininkų taip mirė, akis užversdami.

          Comment


            Atrodo tikrai gana kraupiai. Įdomu kodėl tos akys taip užsiverčia.
            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

            Comment


              Baisu, bet protu suvokiama... Protu nesuvokiami dalykai atrodo daug šiurpiau ir psichologiškai sukrečia.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Indonesian Freak Show

                http://uk.youtube.com/watch?feature=dir&v=jBwbgnIZzEs
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  Socialinių reklamų rinkinys greičio megėjams:

                  „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                  Comment


                    Parašė Tadas Rodyti pranešimą
                    Socialinių reklamų rinkinys greičio megėjams:

                    Youtube video
                    Manau, tokius vaizdelius turėtų rodyti kiekvienoje vairavimo mokykloje kad mašina yra skirta ne "kieto" įvaizdžio kūrimui, o naudojimui kaip susisiekimo priemonė vairuojant "su galva".
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      Manau, tokius vaizdelius turėtų rodyti kiekvienoje vairavimo mokykloje kad mašina yra skirta ne "kieto" įvaizdžio kūrimui, o naudojimui kaip susisiekimo priemonė vairuojant "su galva".
                      Juk rodo per Lietuvas televizijas visas, nesi matęs? Ir netgi žymiai labiau vykusios nei šioje nuorodoje, ypač ta apie karstų gamintoją.
                      Flickr

                      Comment


                        man tai tokios soc. reklamos tokios baisios, kad negaliu... x,x

                        Bet jų naudos neginčiju
                        *******
                        Miestai.net Fb

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Juk rodo per Lietuvas televizijas visas, nesi matęs? Ir netgi žymiai labiau vykusios nei šioje nuorodoje, ypač ta apie karstų gamintoją.
                          Na taip, bet šitos turi psichologinį poveikį nes matai kaip Tai iš tikrųjų yra. Bent jau man ta reklama su karstų gamintoju yra kažkokia neišpildyta iki galo ir neturi kažko "kabinančio". Bent jau tokia mano nuomonė.
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Parašė spirit Rodyti pranešimą
                            Na taip, bet šitos turi psichologinį poveikį nes matai kaip Tai iš tikrųjų yra. Bent jau man ta reklama su karstų gamintoju yra kažkokia neišpildyta iki galo ir neturi kažko "kabinančio". Bent jau tokia mano nuomonė.
                            Ji kaip tik turi daugiau psichologinio poveikio, tik tą sunku suprasti. O tokie vaizdai, kad greitai leki ir padarai avariją gali paveikti tik nebent labai jautrius žmones, nes jos oriantuojamos i trumpalaikes emocijas, o ne gilesnį psichologinį poveikį. Čia jau psichologai galėtų plačiau paaiškinti, kurie tą reklamą sukūrė.
                            Flickr

                            Comment


                              Šitas vaizdelis tikrai ne silpnų nervų žmonėms, tad tokie geriau nežiūrėkit. Bet jei vis dėl to nusprendėte, tai po to dėl visa ko kaltinkite tik save.

                              http://www.youtube.com/watch?v=O1KD7G0W0tQ
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Oh what da f... man rimtai reikia gydytis, nes nepasirodė baisu Damn it...

                                Comment


                                  Parašė rat Rodyti pranešimą
                                  Oh what da f... man rimtai reikia gydytis, nes nepasirodė baisu Damn it...
                                  Nesakau kad visiems turi būti baisu. Tiesiog tai yra tokia šokiruojanti dokumentika, kurios kai kas gali ir neatlaikyti
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Parašė rat Rodyti pranešimą
                                    Oh what da f... man rimtai reikia gydytis, nes nepasirodė baisu Damn it...
                                    Man lygiai ta pati mintis iskart sove i galva: WHAT DA F.... ?!?! Cia tikra?
                                    Bet siaip, atrodo tikrai nemaloniai..Hm.

                                    Comment


                                      Keisčiausias puslapis, kokį tik teko matyt, bet jame yra labai daug įdomių faktų ir nuotraukų apie paranormalius dalykus. Jame yra ir garsusis Joseph "The Elephant man" Merrick, apie kurį yra sukurtas filmas "The Elephant man": http://www.unexplained-mysteries.com...s.php?album=17

                                      Čia dar kažkas, kas yra protu nesuvokiama. Kylimas į orą.
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        http://www.topvideo.lt/?p=16 - lietuvių kurtas video, pagal komentarus "panašus į zeitgeist". Aš pats zeitgeist nemačiau, negaliu nieko lyginti.
                                        Filmas ganėtinai šališkas, subjektyvus, nepateikiama kitokia alternatyva.
                                        Vertingas pasižiūrėti dėl tam tikrų faktų ir pastebėjimų, tačiau viską apjungti į vieną sąmokslo teoriją... kažkaip vaikiška.

                                        Comment


                                          Štai prie ko priveda vairavimas išgėrus (vaizdelis labai kraupus - ne visiems patariu žiurėt):

                                          http://www.youtube.com/watch?v=zE2L4OhJ69w
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X