Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal be skonio stipriklių buvo?
    No one really knows
    Which way the wind blows

    Comment


      Parašė adebisi Rodyti pranešimą
      Gal be skonio stipriklių buvo?
      Turbūt, be dioksino sulfato

      Comment


        Kad jau paminėta ta skaitmeninė televizija... naudojuosi kabeline televizija, tai kaip suprantu mano telepizoriui vienodai rodo bus ar nebus ta skaitmeninė televizija? ar aš teisus? signalas man ateis kaip ir iki šiol?

        Comment


          Parašė qwe Rodyti pranešimą
          Kad jau paminėta ta skaitmeninė televizija... naudojuosi kabeline televizija, tai kaip suprantu mano telepizoriui vienodai rodo bus ar nebus ta skaitmeninė televizija? ar aš teisus? signalas man ateis kaip ir iki šiol?
          Panašiai. Tik be priedelio tavo televizorius nerodys nieko
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Parašė spirit Rodyti pranešimą
            Panašiai. Tik be priedelio tavo televizorius nerodys nieko
            Truputuką permečiau akimis interneto platybes ir radau šiokios tokios info. Kuri mane džiugina. Taigi mano televizoriukas rodys ir po 2012 kuo puikiausiai kabelinės tiekėjai signalą man gali pateikti ir analoginį.

            Comment


              Parašė Mjso Rodyti pranešimą
              Jei naujas telikas nereiks to imtuvo.
              Na su tais naujais irgi įdomiai... Pas mane Samsung'as pirktas prieš ~2 metus, modelis link geresnių, bet va imtuvas jamen eintegruotas... O va žinau pas ką dar keliais metais senesni telikai, klasės prie prasčiausių, bet turi jau šitą reikalą. Prasikeikiau supratęs, kad reik priedėlio
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                /\
                Na bet tau greičiausiai užteks tokio, kuris į patį televizorių įsideda, jei yra tokia jungtis, kurios pavadinimo aš nepamenu, bet kuri turėtų būti .

                Kalbant bendrai, priedėlis aktualus yra tik tiems, kas naudojasi paprasta nemokama televizija, kurią pasigauna kambarinės arba lauko antenos pagalba. Ji kitų metų viduryje bus išjungta ir bus paliktas tik skaitmeninis signalas, kurio suvokimui, jei televizorius paprastas ir integruotos tokio signalo supratimo sistemos neturi, reikalingas priedėlis, kuris tai padarytų už jį ir pastarajam perduotų jau suvirškintą jam suprantamą signalą.

                Tiems kas naudojasi įvairiomis kabelinėmis televizijomis arba kokiomis nors skaitmeninėmis, tai arba jūs tą priedėlį jau turite ir naudojatės juo arba jei neturite, tai jums jo ir nereikės. Nes tai iš principo jau paslaugos tiekėjo reikalas kaip ir kokį signalą jam transliuoti.

                Kalbant apie pačius priedėlius, tai aš irgi turiu jau vieną ir labai įdomiai jį gavau . Prieš didžiausias šventes prekybos centruose būdavo tokios Teleloto mergiotės, kurios siūlydavo įsigyti bilietus, taip viena tokia simpatiška ir mane suviliojo nusipirkti vieną, nors kiek pamenu niekada prieš tai neesu pirkęs ir lošęs jokiuose Teleloto. Nusipirkau ir užmiršau . Po to prisiminiau jau sekančio penktadienio vakarą, kad gi bilietą nusipirkęs buvau. Susirandu jį, pasitikrinu internetu ir vuolia, laimėjau skaitmeninės televizijos priedėlį! Užsiregistravau laimėjimą, pasirodo paskutinė diena jau tai padaryti buvo ir pirmadienį atsiemiau. Su sąlyga, kad televizoriaus pats jau trys metai kaip nežiūriu, tai priedėlį padovanojau tėvams, kurie apsidžiaugė, nes sakė, kad jau rimtai dairėsi įsigyti. O ir pats daiktas ne toks ten prastas man pasirodė, per USB filmus žiūrėti galima ir net įrašinėti į pastarąjį televizijos transliacijas galima. Tai tiek .
                Paskutinis taisė pauliaK; 2011.01.18, 19:00.

                Comment


                  Ar imanoma normaliai isversti i lietuviu kalba "Live stock", siaip lyg galvijai turetu buti, taciau as noriu, kad toje pacioje savokoje atsispindetu ir pauksciai (vistos, kalakutai ir tt).

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Ar imanoma normaliai isversti i lietuviu kalba "Live stock", siaip lyg galvijai turetu buti, taciau as noriu, kad toje pacioje savokoje atsispindetu ir pauksciai (vistos, kalakutai ir tt).
                    yra toks senas ir pamirštas žodis "pekus", tik nelabai jau kur bevartojamas:

                    Parašė LKŽ
                    pẽkus sm. col. (2) Švnč; SD22, CII315, N psn. gyvuliai, banda: Priganyt, pripenėt pekų SD166. Anas pẽkaus turi šešetą galvų Zt. Reikia sunešiot šiaudus ir šieną ir pẽkų penėt Aru53(Zt). Tau duomi ... ant apsaugojimo ... pekų ir viso ūkio daiktus Mž591. Mano jaučiai, mano penamas pekus yra pamuštas BPII464. Ne tiektai senieji, jaunieji ir kūdikėliai, bet ir pẽkus pasnykavo DP587. Abramas buvo didei bogatas pekumi (banda), sidabru ir auksu BB1Moz13,2. Pekaus jo buvo septyni tūkstančiai avių ir trys tūkstančiai velbliūdų ChJob1,3.
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Ar imanoma normaliai isversti i lietuviu kalba "Live stock", siaip lyg galvijai turetu buti, taciau as noriu, kad toje pacioje savokoje atsispindetu ir pauksciai (vistos, kalakutai ir tt).
                      http://www.eionet.europa.eu/gemet/co...ode=lt&cp=4862
                      .

                      Comment


                        Kas buna jei paveluoji sumoket bauda uz ket pazeidimus per tas 40 dienu? pvz jei sumoki 41 diena? arba 51?

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          Kas buna jei paveluoji sumoket bauda uz ket pazeidimus per tas 40 dienu? pvz jei sumoki 41 diena? arba 51?
                          Delspinigiai, kiek žinau visai neblogi
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                            Delspinigiai, kiek žinau visai neblogi
                            tai as sumokejau 41 diena tai kada man delspinigiu reikalavimo sulaukt?

                            Comment


                              Man teko netycia veluoti, ty galvojau kad sumokejau, o is tikro blogai irases saskaita buvau ir nepastebejau, tai po menesio vietoj 100 lt is antstolio parejo 260 lt

                              Comment


                                Nu dabar reikia issiaiskinti kelis dalykus:
                                kada jau paduoda anstoliams, gal pvz tik antra diena ar savaite po 40 dienu ir mano jau matys jau sumoketa ir neduos
                                kaip skaiciuojami delspinigiai - ar kas diena ar tarkim periodais uz veluotus menesius (tai yra veluoji 1 ar 29 dienas tiek pat moki)

                                Comment


                                  man buvo įdomiau: žmonai už saugos diržą išrašė 20lt, paskubom per e-banką pervedžiau, bet ne kaip už ją bet už save.
                                  apsižiūrėjęs sumokėjau dar kartą bet jau teisingai, o tie 20 taip ir liko "kaboti".
                                  po mėnesio ar pusantro pats gavau 100lt.
                                  mokesčių inspekcijoje paklausiau, ar sumuosis, jeigu pervesiu prie tų kabančių 20 dar 80. užtikrino, kad taip, nes tas pats įmokos kodas.
                                  įsivaizduokit, kaip užsiutau, kai po kažkiek laiko gavau laišką iš antstolio su visais išieškojimo priedais... siutau, kad valstybės įstaiga nesugeba elementarios aritmetikos
                                  būtų buvę sunku, bet antstolis pasirodė pažįstamas. užteko pažymos iš mokesčių inspekcijos ir bylą nutraukė
                                  pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                  Comment


                                    Kasnors pastarosiomis dienomis matė Vilniuje bent vieną kelio valytuvą? Aš, kiek važinėjau, nei vieno nemačiau.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Mačiau
                                      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                      Comment


                                        Gal kas galit paaiskinti, kodel pastatai esantys Siaures prospekte adresuojami kaip esantys Islandijos plenete?

                                        Comment


                                          Gal kam reikalingi nauji Lotto lauko futbolo bateliai 43 išmieros? Turim sportininkų ar ne?
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X