Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    Susilaikau nuo bet kokių komentarų.......
    http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12915633451291393603
    Kokia tai dainininkė? Neatpažįstu..

    Comment


      Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
      Kokia tai dainininkė? Neatpažįstu..
      Manau čia reiktų ne jos dainų pasiklausyt norint atpažinti, o keletą jos filmų pažiūrėti
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
        Manau čia reiktų ne jos dainų pasiklausyt norint atpažinti, o keletą jos filmų pažiūrėti
        Tai jau supratau.

        Comment


          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
          Susilaikau nuo bet kokių komentarų.......
          http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12915633451291393603
          Nejaugi taip lengva ir paprasta Lietuvoje išgarsėti? Gal ir aš rytoj po darbo nuogas... ne, ne nuogas, o su kalėdine kepure į Katedrą užeisiu. Forumo fotografams leisiu fotkinti nemokamai „Lietuvos ryto“ fotografai dėl fotosesijos susitarti ir sužinoti mano asmeninės banko sąskaitos numerį gali rašydami man į AŽ.
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Susilaikau nuo bet kokių komentarų.......
            http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12915633451291393603
            Netinkamą darbo sritį mergaitė pasirinko. Kai kur galėtų turėti pasisekimą.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              Parašė index Rodyti pranešimą
              Netinkamą darbo sritį mergaitė pasirinko. Kai kur galėtų turėti pasisekimą.
              Kodel netinkama? Sakyciau gyvi ero video pokalbiaikaip tik ideali sritis jai (jei turi mintyje kuno demonstarvima). Tikriausiai ir striptiza soka. Siaip siuose dalykuose dar svarbiau kuno demonstravimas nei prostitucijoj (jei apie ta cia uzsiminei)

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                Kodel netinkama? Sakyciau gyvi ero video pokalbiaikaip tik ideali sritis jai (jei turi mintyje kuno demonstarvima). Tikriausiai ir striptiza soka. Siaip siuose dalykuose dar svarbiau kuno demonstravimas nei prostitucijoj (jei apie ta cia uzsiminei)
                Aš kalbėjau apie "dainininkę". O tai ką ji daro yra gerai, tik daugiau uždirbtų jeigu filmuotų su geresne aparatūra ir patalpintų internete.
                Post in English - fight censorship!

                Comment


                  Parašė index Rodyti pranešimą
                  Aš kalbėjau apie "dainininkę". O tai ką ji daro yra gerai, tik daugiau uždirbtų jeigu filmuotų su geresne aparatūra ir patalpintų internete.
                  Tai, kad aiskiai velvet studios logotipas (nesakau, kad privalu but juos girdejus) net uzdetas, kokia dar dainininke. Dainininke pavadino turbut todel, kad zurnalistu pritraukt, kas ateis ir kas des i spauda nuoga striptizo sokeja, neidomu, o va daininke gal ir ides. Ar girdejai jos kokiu dainu? Ir tikslas pasiektas, va delioja zmones net po metu si video i forumus, ar kas deliotu jei butu parasyta "erotinis modelis pasirode nuoga" ?

                  Comment


                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                    Nejaugi taip lengva ir paprasta Lietuvoje išgarsėti? Gal ir aš rytoj po darbo nuogas... ne, ne nuogas, o su kalėdine kepure į Katedrą užeisiu. Forumo fotografams leisiu fotkinti nemokamai „Lietuvos ryto“ fotografai dėl fotosesijos susitarti ir sužinoti mano asmeninės banko sąskaitos numerį gali rašydami man į AŽ.
                    Dėl Dievo meilės NEIK - žmoną siųsk nebent
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                      Dėl Dievo meilės NEIK - žmoną siųsk nebent
                      Žmona jau turi konkurentę — Pankitą. O man konkurencijos dar neatsirado.
                      O vat kai dėl šios fotosesijos išgarsėsiu, pasirašysiu sutartį su verslininku Sauliumi Poška dėl vardinės dešrų partijos „Wyckos b****“
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                        Žmona jau turi konkurentę — Pankitą. O man konkurencijos dar neatsirado.
                        O vat kai dėl šios fotosesijos išgarsėsiu, pasirašysiu sutartį su verslininku Sauliumi Poška dėl vardinės dešrų partijos „Wyckos b****“
                        Minedas jau garsėjo su savo nuotraukom, tai gal juo ir apsiribokime?
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                          Nejaugi taip lengva ir paprasta Lietuvoje išgarsėti? Gal ir aš rytoj po darbo nuogas... ne, ne nuogas, o su kalėdine kepure į Katedrą užeisiu. Forumo fotografams leisiu fotkinti nemokamai „Lietuvos ryto“ fotografai dėl fotosesijos susitarti ir sužinoti mano asmeninės banko sąskaitos numerį gali rašydami man į AŽ.
                          šiaip ne po darbo, o prieš darbą. ir buvo tai pekliškai senai. tiesa kai ėjau pro šalį ji jau buvo susipakavusi ir bėgo slėptis į mašiną, todėl pamaniau, kad tai kokią reklamą darė.
                          Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                          Comment


                            Chebra, kur Vilniuje, išskyrus vokišką restoraną skaniai kepa kraujinę dešrą?
                            Na, tokia kad kaip latviškam "Lido" skonio būtų.
                            Taip užsinorėjau po to kai Magician apie savo kiaules papasakojo

                            Comment


                              Chm, pasirodo, aš moku daryti poveikį žmonėms!

                              Comment


                                Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                Chm, pasirodo, aš moku daryti poveikį žmonėms!
                                Tu geriau man kraujinės dešros užfundytum

                                Comment


                                  Eik į kaimiškus restoranus.

                                  Na, o aš paklausiu jūsų dar vieno dalyko. Nuo sekančių metų Lietuvoje skaitmeninė televizija taps įprasta, ir kiekvienam televizoriui reikės nuosavo skaimeninio signalo imtuvo. Ar jau įsigijote, ar tik planuojate?

                                  Aš kaip tik dabar pradėjau labai aktyvias paieškas, apsistojau ties šiuo modeliu. Ką apie jį manote?

                                  Comment


                                    Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                    Eik į kaimiškus restoranus.

                                    Na, o aš paklausiu jūsų dar vieno dalyko. Nuo sekančių metų Lietuvoje skaitmeninė televizija taps įprasta, ir kiekvienam televizoriui reikės nuosavo skaimeninio signalo imtuvo. Ar jau įsigijote, ar tik planuojate?

                                    Aš kaip tik dabar pradėjau labai aktyvias paieškas, apsistojau ties šiuo modeliu. Ką apie jį manote?
                                    Jei naujas telikas nereiks to imtuvo.

                                    Comment


                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Chebra, kur Vilniuje, išskyrus vokišką restoraną skaniai kepa kraujinę dešrą?
                                      Na, tokia kad kaip latviškam "Lido" skonio būtų.
                                      Taip užsinorėjau po to kai Magician apie savo kiaules papasakojo
                                      Kalvarijų turguj iš ūkininkų paruoštą jau nusiperki, ir pats išsikepi, 100 kart skaniau nei tam "Lido"...
                                      No one really knows
                                      Which way the wind blows

                                      Comment


                                        Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                        Eik į kaimiškus restoranus.
                                        Aš mielai, bet Vilniuje tokių nėr

                                        Comment


                                          Parašė adebisi Rodyti pranešimą
                                          Kalvarijų turguj iš ūkininkų paruoštą jau nusiperki, ir pats išsikepi, 100 kart skaniau nei tam "Lido"...
                                          Na nežinau, kažkada pirkau, bet nepatiko.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X