Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Per savaite patyrus du uzpuolimus iskilo klausimas, ar butu galima apsidrausti savo fotoaparata, nes daznai tenka vakarai su juo tampytis, nepazystamuose rajonose.
    Taciau fotoaparatas neregistruotas jokiam zmogui, ir nera tokios dideles vertes, ziurint banku draudziamais dalykais..
    I love INNUENDO!

    Comment


      Kas per užpuolimai? Laimingai viskas? Mes irgi vakar su klubu išėję iš BO susidurėm su gaujele "narsuolių"... Gėda buvo prieš klubiečius iš Vilniaus Pakraupę žiūrėjo
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
        Kas per užpuolimai? Laimingai viskas? Mes irgi vakar su klubu išėję iš BO susidurėm su gaujele "narsuolių"... Gėda buvo prieš klubiečius iš Vilniaus Pakraupę žiūrėjo
        Pirma karta apsigynem ir buvo pamokyti, antra karta buvom dviese su draugu, begom, buciau pabeges, bet teko grizti gelbet draugo, kad ir kaip buvo mazai sansu ka nors pakeisti, bet girzau, pasigulde mane prie tvoros ir tuo metu greitai abudu telfonus pakisau po tvora, tai nemate jie, bandziau kovoti, taciau susitvarkius su dviem, lauke smugis is nugaros, o tada teko ziuret is apacios i koju banga... Gan greitai pakilau, bet buvau nuramintas su sautuvu(tikriausiai dujiniu) Bet palyginus dar viskas graziai, zandikaulis, nosis truputi, akis truputi.. Turtiniu nuostoliu nulis
        Kaip del draudimo?
        Paskutinis taisė Vilius; 2008.11.30, 21:55.
        I love INNUENDO!

        Comment


          Na dėl draudimo tai aš nepadėsiu, nežinau tikslios informacijos. Bet kiek žinau bent jau telefonų anksčiau tikrai niekas nedrausdavo. O kokiuose čia kraštuose ir kokiu metu tokie siaubai dedas?
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Na dėl draudimo tai aš nepadėsiu, nežinau tikslios informacijos. Bet kiek žinau bent jau telefonų anksčiau tikrai niekas nedrausdavo. O kokiuose čia kraštuose ir kokiu metu tokie siaubai dedas?
            Na Dainavos rajonas.... Salia S. Daukanto vid. mok. (buvus 26) 8 val vakaro..
            Kas nezino, tai tarp pasiles g. ir kovo-11 g. netolies taikos pr.
            I love INNUENDO!

            Comment


              Košmara Niekur nebegali jaustis saugus
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                na man tenka vaikscioti pestute itin retai, bet jei tai buna vakare, stengiuosi tureti kuo minimaliau daiktu. apie fotika kalbos buti net negali. dziugu, Viliau, kad bent materialiu nuostoliu nepatyrei.
                www.tomflagman.com

                Comment


                  Aš irgi, visuomet važiuodamas kur nors vakare be automobilio palieku dokumentus, raktus ir visa kitą namie. Pasiemu vieną telefoną, nuolaidų korteles ir pinigų preliminariai kiek išleist planuoju
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                    Na Dainavos rajonas.... Salia S. Daukanto vid. mok. (buvus 26) 8 val vakaro..
                    Kas nezino, tai tarp pasiles g. ir kovo-11 g. netolies taikos pr.
                    Eina sau, as ten i baseina vaikstau vakarais bijosiu dabar

                    Comment


                      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                      Eina sau, as ten i baseina vaikstau vakarais bijosiu dabar
                      Vertetu pasisaugot, geriau eiti apsviestom gatvem, nepagaileti keliu minuciu laiko ir pasirinkti saugesni kelia
                      http://foto.terpe.lt//inkelti/20061012/i%20miestus.jpg dazniausia vieta tarp tu medziu, kur susikerta du takai.(desinej pusej) Ta vieta jau legendom apipinta, pazystu zmoniu, kurie ten buvo net keleta kartu uzpulti...
                      Paskutinis taisė Vilius; 2008.11.30, 22:40.
                      I love INNUENDO!

                      Comment


                        taip kartais buna, kad pasitaikai netinkamoj vietoj netinkamu metu. vengti vienos ar kitos vietos gal ir nereiketu, bet visgi uzdari dainavos kiemai tikrai nera labai malonus vaikscioti tamsiu metu.
                        www.tomflagman.com

                        Comment


                          Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                          Vertetu pasisaugot, geriau eiti apsviestom gatvem, nepagaileti keliu minuciu laiko ir pasirinkti saugesni kelia
                          As ir siaip piktas ir baisus dede, tai nebijau bet dazniausia einu pro partizanu gatve. Netoli "savo" kaip tik gatvele ten yra iki tos mokyklos. Bet saugu nebus niekur.

                          Comment


                            Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                            As ir siaip piktas ir baisus dede, tai nebijau bet dazniausia einu pro partizanu gatve. Netoli "savo" kaip tik gatvele ten yra iki tos mokyklos. Bet saugu nebus niekur.
                            As irgi piktas dede, bet nepadejo mano piktumas ir treniruotes, pries ginkla bejegis.

                            p.s. man atrodo tu mokyklas maisai.
                            I love INNUENDO!

                            Comment


                              Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                              As irgi piktas dede, bet nepadejo mano piktumas ir treniruotes, pries ginkla bejegis.

                              p.s. man atrodo tu mokyklas maisai.
                              matyt, cia turbut kitoj pusej kovo 11, nei maniau, bet vistiek, dainavos rajonas pagarsejes jau tokiais nuotykiais.
                              Paskutinis taisė Mjso; 2008.11.30, 22:50.

                              Comment


                                gana stipriai. baseinas tai yra 28 vidurinej. as ir pats ten vaziuoju. o Vilius berots buvo "uzsnekintas" ten prie stadijojo tarp pasiles ir kovo 11-osios...nors dideliu skirtumu manau nera tame saugomo prasme.
                                www.tomflagman.com

                                Comment


                                  Gyvenimas gerėja, kaip matau, Lietuvoje..
                                  Jūsų,
                                  Analitikas PlėtRa™

                                  Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                  Comment


                                    Užuojauta Viliau. Stenkis išnaudoti, kad fotkini kkl, žaidėjus liepk jiem tave damesti iki kito taško iš manes parvežimai iš varžybų, taip, kad stenkis fotkinti Makroflex

                                    Šiaip kas liečia Dainavą ar studentyną, tai aš juose prasimalęs kokius 2-3 metus. Ir ačiū dievui nieko panašaus nebuvo, dažnai eidavau tamsiais skerzgatviais prie Pramonės pr., nes dar kvailas buvau, bet nieko. Nė menkiausio paklausimo dėl rūkymo ar žvilgsnio, gal laimės, gal išvaizdos problemos pas mane O didžiausias mano patirtas įvykėlis prie KTU centrinių rūmų prie taksų 3 nakties, bet šonkaulių neskaudėjo, tiesa ir jiems nieko nebuvo, bet amžiams įstrigo vieno genijaus frazė: "Ko čia mirksi?" {suprask akis, natūraliai, nes specialiai jiems akių nemerkiau }
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Žiauru Man tai amžiams įstrigo frazė: "Ko visas juodas" (netyčia juodai apsirengiau, nepagalvojau, kad mados patrulis prisiknis). Matyt sėkla į smegenis išsiliejo, nes iš kokių 20 metrų rėkė...

                                      Comment


                                        Keista.. Prie manęs vienintelį kartą senamiesty yra rimčiau prisikabinę, bet dieną, ir seniai, dar stipriai jaunas studenčiokas buvau. O po to.. Niekas niekur. Nors ir atrodau tinkamas duoti Karta nakty vidury laisvės išėjus iš baro (stiiipriai numalšinus depresiją) teko 6 pacukų gaujos paprašyt prisidegt, ir ką, pridegė. Ale čia gal dėl to kad gailiai svyruojantis atrodžiau Nors ir mobilus rankoj buvo.. O is daugiabučių rajonų tai pastebėjau, kad kalniečiuose naktim (šiltu sezonu) renkasi daug žalio jaunimėlio, bandos po 10-20 (!), bet nepiktybiniai, nekabina. O pvz prie Kovo 11-osios IKI vėlesniu laiku geriau nevaikščiot. Nesakau kad muša, bet iš toli rėkia nesavais balsais, tik kad artyn neina

                                        Comment


                                          Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                                          Pirma karta apsigynem ir buvo pamokyti, antra karta buvom dviese su draugu, begom, buciau pabeges, bet teko grizti gelbet draugo, kad ir kaip buvo mazai sansu ka nors pakeisti, bet girzau, pasigulde mane prie tvoros ir tuo metu greitai abudu telfonus pakisau po tvora, tai nemate jie, bandziau kovoti, taciau susitvarkius su dviem, lauke smugis is nugaros, o tada teko ziuret is apacios i koju banga... Gan greitai pakilau, bet buvau nuramintas su sautuvu(tikriausiai dujiniu) Bet palyginus dar viskas graziai, zandikaulis, nosis truputi, akis truputi.. Turtiniu nuostoliu nulis
                                          Ale kietas vyras esi. Vien už tai, kad sugryžai draugo gelbėt ir dar sumetei stresinėj situacijoj kaip turtą išsaugot - pagarba. Kaip sakant, svarbu ne nugalėt o dalyvaut...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X