Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Beje, kas žino kokiais būdais galima sau temperatūrą pasikelt? :/

    Comment


      /\ trenk rūrą į bordiūrą, ir pakils temperatūra. taip sako liaudies išmintis o ar tai tiesa, nežinau, gali pamėgint

      Comment


        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        /\ trenk rūrą į bordiūrą, ir pakils temperatūra. taip sako liaudies išmintis o ar tai tiesa, nežinau, gali pamėgint
        Nepadės, man reikia ne laikinai. Savaitę laiko temperatūra 35.4, o kartais ir mažiau. Nors pas mane normali temperatūra yra apie ~36 - 36.1, bet jau 35.4 jau per maža... Gydytoja patarė gerti arbatėlių (lyg aš jų ir tai mažai geriu) .

        Comment


          /\ OMG kas čia per reikaliukai? tamsta esi coliukės sudėjimo gal?

          Comment


            Parašė innuendo Rodyti pranešimą
            Beje, kas žino kokiais būdais galima sau temperatūrą pasikelt? :/
            Mokykloje atsimenu kažkas valgydavo pieštuko grafitą ir temperatūra pakildavo iki 37 laipsnių.
            Flickr

            Comment


              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
              Nepadės, man reikia ne laikinai. Savaitę laiko temperatūra 35.4, o kartais ir mažiau. Nors pas mane normali temperatūra yra apie ~36 - 36.1, bet jau 35.4 jau per maža... Gydytoja patarė gerti arbatėlių (lyg aš jų ir tai mažai geriu) .
              Čia pas tave visada taip?
              Tai gali reikšti nusilpusį organizmą/imunitetą. Gali rodyti ir kažkokią infekciją. Šiaip gal ir daugiau kokių simptomų yra...
              Tokia kūno temperatūra tik pasekmė, priežastis reikėtų pašalinti ar vitaminus pavartoti, tada ir temp susitvarkys.
              Tiesa, pamėgink kontrastingą dušą
              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                /\ OMG kas čia per reikaliukai? tamsta esi coliukės sudėjimo gal?
                Nu lyg ir ne .

                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Mokykloje atsimenu kažkas valgydavo pieštuko grafitą ir temperatūra pakildavo iki 37 laipsnių.
                Jei aš grafitą kasdieną valgyčiau, tai į kapus save nuvaryčiau .

                Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                Čia pas tave visada taip?
                Tai gali reikšti nusilpusį organizmą/imunitetą. Gali rodyti ir kažkokią infekciją. Šiaip gal ir daugiau kokių simptomų yra...
                Tokia kūno temperatūra tik pasekmė, priežastis reikėtų pašalinti ar vitaminus pavartoti, tada ir temp susitvarkys.
                Tiesa, pamėgink kontrastingą dušą
                Nuo antros klasės kai turėjau labai "mielą" plaučių uždegimą. Daktarams normalios temperatūros taip ir nepavyko atstatyti, o dabar labai dažnai būna, kad susirgus man temperatūra nukrenta, o ne kyla :/

                Comment


                  Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                  Nuo antros klasės kai turėjau labai "mielą" plaučių uždegimą. Daktarams normalios temperatūros taip ir nepavyko atstatyti, o dabar labai dažnai būna, kad susirgus man temperatūra nukrenta, o ne kyla :/
                  Tai tada greičiausiai su imunitetu problemos. Organizmas pats nekovoja, tai matyt tenka dažnai ir antibiotikus pavartoti. Jie dar labiau nusilpnina, tada visokios infekcijos kabinasi. Tau vieną straipsniuką į pm įmečiau, pasiskaityk
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                    Tai tada greičiausiai su imunitetu problemos. Organizmas pats nekovoja, tai matyt tenka dažnai ir antibiotikus pavartoti. Jie dar labiau nusilpnina, tada visokios infekcijos kabinasi. Tau vieną straipsniuką į pm įmečiau, pasiskaityk
                    Kaip jau sakiau, antibiotikų šešis metus nevartojus ir šiaip nesu labai serganti .

                    Comment


                      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                      Kaip jau sakiau, antibiotikų šešis metus nevartojus ir šiaip nesu labai serganti .
                      Tai jei pačiai tai netrukdo, tai problemų kaip ir nėr

                      Nors tokia temp būti tikrai neturėtų
                      *******
                      Miestai.net Fb

                      Comment


                        Joooo plaučių uždegimas sucks. Kadaise pasportavęs ir gerai neišsidžiovinęs išėjau į lietuvišką žiemą... O kalbant apie temperatūros pakėlimą, vaikystėj esu bandęs imituoti temperatūrą - įmerkiau termometrą į arbatos puodelį. Aišku termometras buvo medicininis, ne kulinarinis, ir sprogo arbatoj. Tada supanikavęs primečiau, kad reikia į kriauklę išpilt, ką ir padariau... Po to gavau velnių už tai

                        Comment


                          Parašė rat Rodyti pranešimą
                          Joooo plaučių uždegimas sucks. Kadaise pasportavęs ir gerai neišsidžiovinęs išėjau į lietuvišką žiemą... O kalbant apie temperatūros pakėlimą, vaikystėj esu bandęs imituoti temperatūrą - įmerkiau termometrą į arbatos puodelį. Aišku termometras buvo medicininis, ne kulinarinis, ir sprogo arbatoj. Tada supanikavęs primečiau, kad reikia į kriauklę išpilt, ką ir padariau... Po to gavau velnių už tai
                          Žvengiu jau penkias minutes . Gerai, kad neišgėrei, dabar švytėtum naktim .
                          Aš tai taip norėjau koncertuoti, kad dvi savaites slėpiau bronchitą ir vėliau viskas perėjo į rimčiau ir dieną prieš koncertą teko kviest greitąją. Koncerte nedalyvavau .

                          Comment


                            Tos visos išsiskleidžiančios reklamos baigia vėžį įvaryti
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              O dabar - reklama

                              Gavom su brangiausiąja per gimtadienį du bilietus į “Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą”, kur 2008.10.10 d., 18:30 val. vyks J.Štrauso operetė “Vienos kraujas”. Bilietai gerose vietose, parteryje, 6 eilėje, 4 ir 5 vietos. Bet va gavosi taip, kad nepavyks mums nueiti, tad bandau parduoti. Kaina iš viso - 100 Lt (2×50 Lt), yra ir pirkimo čekis, jei abejojat ar nebandau aš čia padirbtų bilietų prastūminėt

                              Pasiūlykit kam nors, arba patys pirkit Puiki operetė, geros vietos.





                              Comment


                                Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas iš tvenkinio ištraukė skęstantį trimetį ir jo senelį

                                Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas Osvaldas Kurauskas sekmadienį išgelbėjo du skęstančius žmones. Kaip praneša LNK „Žinios“, sekmadienį sportuodamas stadione krepšininkas išgirdo pagalbos šauksmą ir iš greta stadiono esančio tvenkinio ištraukė skęstančius trejų metų vaiką ir jo senelį.

                                Klaipėdietis pasakoja sportavęs stadione, kai išgirdo šauksmus o po to pamatė atvažiuojant greitąją pagalbą ir policiją. O.Kurauskas pasakoja supratęs, kad atsitiko nelaimė, tad peršoko tvorą ir atsidūrė prie tvenkinio. Vandenyje buvęs vyras krepšininkui pasakė nebeturįs jėgų laikyti vaiko, bet negalinti ir jo ištraukti, nes trimetis į kažką įsipainiojo.

                                Krepšininkas pasakojo atlaisvinęs vaiko kojas, ir kai berniukas jį stipriai apsikabino, pasukęs kranto link. Čia jau buvo atvykę gelbėtojai. Sušalęs vaikas buvo išvežtas į reanimaciją.

                                Paaiškėjo, kad tragedija vos nesibaigė senelio ir anūko sekmadieninis pasivaikščiojimas su šunimi. Jį už pavadėlio laikė trimetis. Paskui laukinį paukštį į tvenkinį šokęs šuo paskui save patraukė ir berniuką. Šis nukrito nuo skardžio į vandenį. Įkritusį mažametį puolė gelbėti jo senelis, tačiau vyrui pritrūko jėgų.
                                http://www.delfi.lt/news/daily/crime...hp?id=18785013

                                Didelis Respect tokiems žmonėms...
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Kas čia per cirkai, kad vietoj 5 kanalo rodo ryto.tv....
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    /\ Čia Vainausko planas užvaldyti pasaulį Tuoj vietoj visų kanalų rodys tik ryto.tv, vietoj visų portalų atidarinės tik ryto puslapį ir galų gale vietoj visų laikraščių spausdins tik rytą... Mua mua muahahahaha






                                    Ne, tikriausiai pultelį pamaigyt reiktų

                                    Comment


                                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                                      Ne, tikriausiai pultelį pamaigyt reiktų
                                      Kaip suprast, pamaigyt pultelį? Taigi tokio kaip "5 kanalo" neliko, jis (taip taip, būtent jis) virto "Lietuvos ryto televizija".

                                      Šios TV šūkis galėtų būti - "Kaunui nerekomenduojama"

                                      Comment


                                        /\
                                        Darn it... susimoviau Niekas nemaigykit pultelių!
                                        Dabar galvoju ar kada žiūrėdavau tą 5 kanalą. O lietuvos ryto tv didelis pliusas už laidą "Gyvai". Rytoj 21:55.

                                        Comment


                                          Parašė rat Rodyti pranešimą
                                          /\ Čia Vainausko planas užvaldyti pasaulį Tuoj vietoj visų kanalų rodys tik ryto.tv, vietoj visų portalų atidarinės tik ryto puslapį ir galų gale vietoj visų laikraščių spausdins tik rytą... Mua mua muahahahaha






                                          Ne, tikriausiai pultelį pamaigyt reiktų
                                          Jūsų žinutė bus pašalinta Vainausko pageidavimu.

                                          Lietuvos Rytas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X