Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

City Cafe

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rat Rodyti pranešimą
    /\
    Darn it... susimoviau Niekas nemaigykit pultelių!
    Dabar galvoju ar kada žiūrėdavau tą 5 kanalą. O lietuvos ryto tv didelis pliusas už laidą "Gyvai". Rytoj 21:55.
    Vo vo, aš irgi kątik pabrauzinau jų tinklalapį, tai ta laida labiausiai užstrigo. Reiks būtinai žiūrėt, tik va ryt turbūt nespėsiu iš futbolo grįžt, nebent ne nuo pradžių teks žiūrėt.

    O šiaip tai "5 kanalą" žiūrėdavau, nes Panevėžio "Ekranas" su jais buvo susidraugavęs ir kelias varžybas rodė tiesiogiai. Ir dar lyg planavo.. tai nežinau kaip dabar bus. Matysim.

    Comment


      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
      Jūsų žinutė bus pašalinta Vainausko pageidavimu.

      Lietuvos Rytas.
      Kiek jis tau moka? Dabar juodins mane savo laikraštpalaikyje. Aš skusiuos.

      Comment


        Parašė rat Rodyti pranešimą
        Kiek jis tau moka? Dabar juodins mane savo laikraštpalaikyje. Aš skusiuos.
        Nejuodins jei nusipirksi reklamini plotą ant LR triusikų.
        Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

        Comment


          Parašė rat Rodyti pranešimą
          Kiek jis tau moka? Dabar juodins mane savo laikraštpalaikyje. Aš skusiuos.
          Moka, uoj kaip moka . Join the dark side - we rule lithuanian publishers .

          Comment


            Na va... Visai nieko kanalas buvo...
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              http://www.slave.lt/konkursas/?key=cf9dfc

              Respektas paspaudusiems.

              Comment


                girdejau kalbas is Vilniaus, kad televizija - naujas Vainausko zaisliukas. Jam kolkas skiriamas didziausias demesys ir finansavimas o programa sudarinejama pagal generalinio skoni Kam patiko futbolas - daug jo buvo rodoma 5kanalu. Dabar generalinis ziniu zurnalistikos gerbejas. Taigi ziniu daug......
                Daugiaqu nuo komentaru susilaikysiu Vistik dar kuri laika ten dirbsiu
                Linkėjimai,
                Akvilė

                Comment


                  Kol Vainauskas čia nepaskaitys Ech.. Patiko man tas 5 kanalas Rasdavau įdomių laidų

                  Beje vakar po kašės ligoninėj apsilankyt teko
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą

                    Beje vakar po kašės ligoninėj apsilankyt teko
                    O kas dabar? Per daug karštos rungtynės buvo?
                    xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                    Comment


                      Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                      O kas dabar? Per daug karštos rungtynės buvo?
                      Buvau nutaranuotas į sieną po prasiveržimo per visą aikštę Iš pradžių ore apsisukęs trenkiaus nugara, o tada visa jėga ir galva parėjo Na bet apart 2 vietose nesunkiai prakirstos rankos ir lengvo smegenų sutrenkimo aš vėl noriu žaist kašę Tiesa dar porą dienų turiu ramybės būsenoj būt
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Mažumėle Ievutu VISAI apsirgo labai rimta liga, kurios diagnozė buvo "Parduotuvių maniakė"... O jėėė.. Aš jau kalėdines dovanas perku ir šiaip kas nenaudinga man Oj nebegerai....

                        O kas kalėdomis jau ruošiasi?
                        xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                        Comment


                          Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                          Mažumėle Ievutu VISAI apsirgo labai rimta liga, kurios diagnozė buvo "Parduotuvių maniakė"... O jėėė.. Aš jau kalėdines dovanas perku ir šiaip kas nenaudinga man Oj nebegerai....

                          O kas kalėdomis jau ruošiasi?
                          Mane vemt vercia visas tas "Kaledu sezonas".

                          Gerai, kad islaikeme labai grazia ir pakankamai autentiska lietuviska (lenkiska, ukrainietiska) tradicija - Kuciu vakariene.

                          Comment


                            Tai kad tik spalio 26

                            Comment


                              Kad jau kai kurios parduotuves kaledom ruosias, yra net eglutes puosianciu tikrai pykina.

                              Comment


                                O penktadienį Kalėdas filmavo prie Aušros vartų, Vilniuje
                                N N N

                                Comment


                                  Toks jausmas, kad aš vienintelė moteriškos lyties atstovė kuri nemėgsta visų tų bėk-pirk-mirk švenčių. Ir jei draugai/giminaičiai nepasako ko nori Kalėdoms, tai jie geriausiu atveju gauna atvirutę . Šiais metais žadu daryti pažangą ir nusipirkti kokią plastmasinę eglutę iš Argos .

                                  Mano tašėj vis dar akiniai nuo saulės guli .

                                  Comment


                                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                    Toks jausmas, kad aš vienintelė moteriškos lyties atstovė kuri nemėgsta visų tų bėk-pirk-mirk švenčių. Ir jei draugai/giminaičiai nepasako ko nori Kalėdoms, tai jie geriausiu atveju gauna atvirutę . Šiais metais žadu daryti pažangą ir nusipirkti kokią plastmasinę eglutę iš Argos .

                                    Mano tašėj vis dar akiniai nuo saulės guli .
                                    Bet panelyt juk taip smagu prekintis... Istisas valandas galiu vaiksciotiii
                                    xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                                    Comment


                                      Keista, kad dar vasara nepradeda reklamuoti kaledu...

                                      Comment


                                        Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                                        Bet panelyt juk taip smagu prekintis... Istisas valandas galiu vaiksciotiii
                                        Su pidisoku kišenėje? Aš į parduotuves neinu, nebent žinau ką reikia nusipirkt. Pas mane jau radarai įgudę, vienoje pardafkėje nepraleidžiu daugiau nei 10 minučių. Ir šiaip, kol kas neturiu tiek pinigų, kad dažnai galėčiau sau leisti išlaidauti, žinant mano pomėgį žinomiems brand'ams .

                                        Comment


                                          Dar priklauso nuo to, kieno pinigai leidžiami - savi prakaitu ar protu uždirbti, gimdytojų, vyro, žmonos....
                                          N N N

                                          Comment

                                          Working...
                                          X