Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
    Porsche sedanas?.. Keturiom durim?.. Jau kai tą nelemtą džipą išleido, buvo kažkaip graudu, dabar iš viso.. Kas toliau? Minivenas? Kablukas?
    Dėl Cayenne tai gerokai perlenkiai lazdą Rimtas modelis jis

    Comment


      Kai paskelbs jo kainą manau liks tikrai nelabai jau daug tų pirkėjų. Bet kiekvienas modelis randa savo pirkėję vieni daugiau kiti mažiau. Įdomu kokia jo kainytė bus.

      Susimąsčiau po TopGear laidos apie Porsche. Jie kalbėjo trumpai, bet tikrai įtikino, kad jų dizaineriai neiko nebeišradinėja, nes turbūt nebežino kaip tai daryti.... Pritariu.. Visi panašūs į legendinius 911 ir "tik" tobulinami.
      You've got one life! Live it!

      Comment


        Tado fotografijoj per graži. Profilis atskleidžia visą baisumą.

        Comment


          Aš visgi manau kad modelis tikrai vykęs, ypač jį pamačius gyvai turėtų viskas išaiškėti, nes kiek matosi iš foto modelis yra tikrai masyvus ir gatvėje tikrai išsiskirs, ko ir nori Porsche savininkai

          Comment


            Tai galėjo atskirt brandą naują, o ne po tuo pačiu talpint šeimynines mašinas ir džipus. Aš gal seno sukirpimo, bet man Porsche buvo yra ir bus tik - sportinis automobilis.
            Jūsų,
            Analitikas PlėtRa™

            Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

            Comment


              Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
              Tai galėjo atskirt brandą naują, o ne po tuo pačiu talpint šeimynines mašinas ir džipus. Aš gal seno sukirpimo, bet man Porsche buvo yra ir bus tik - sportinis automobilis.
              O koks Tau skirtumas, ką gamina Porsche? Lyg pats ją vairuotum, kad taip rūpi ar tai bus tik sportinius kupė gaminanti markė ar ne.
              Flickr

              Comment


                Jesus, let it go, man. Jokio man skirtumo, išskyrus vartotojo brand'o suvokimo ir identifikacijos klausimą, jokio. Įdomus atvejis brandingo ir tiek. Ar kas matėt Ferrari ar Corvette džipą ar sedaną? O Opel ar Ford super sportinį automobilį?
                Jūsų,
                Analitikas PlėtRa™

                Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                Comment


                  Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                  Tai galėjo atskirt brandą naują, o ne po tuo pačiu talpint šeimynines mašinas ir džipus. Aš gal seno sukirpimo, bet man Porsche buvo yra ir bus tik - sportinis automobilis.
                  Porsche atskiro brando kurt nereikia nes ir taip ganėtinai turi po savo sparnu. O tokia tendencija (džipai, kupė, sedanai) tęsis ir toliau. Netgi pats Lamborghini pristate savo sedana, jei tai vyksta reiškia yra tam nemažas poreikis

                  Comment


                    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                    Jesus, let it go, man. Jokio man skirtumo, išskyrus vartotojo brand'o suvokimo ir identifikacijos klausimą, jokio. Įdomus atvejis brandingo ir tiek. Ar kas matėt Ferrari ar Corvette džipą ar sedaną? O Opel ar Ford super sportinį automobilį?
                    Ford GT

                    Comment


                      Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                      Jesus, let it go, man. Jokio man skirtumo, išskyrus vartotojo brand'o suvokimo ir identifikacijos klausimą, jokio. Įdomus atvejis brandingo ir tiek. Ar kas matėt Ferrari ar Corvette džipą ar sedaną? O Opel ar Ford super sportinį automobilį?
                      Chevrolet gamina ir dzipus ir sedanus

                      Comment


                        Va čia yra nusigrybavimas, o ne Porsche sedanas





                        Comment


                          na lambroghini atskira istorija. jie jau tokios patirties:





                          ir nauji conceptai:



                          Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                          Comment


                            Parašė Andrr Rodyti pranešimą
                            Chevrolet gamina ir dzipus ir sedanus
                            Taip, bet Corvette yra atskiras prekės ženklas! Kaip ir Ford turi Mustang. GT - išimtis, sutinku, bet ar daug kas žino tą GT? Nedaug jų pagaminama ir parduodama. Tai lyg ir sako, kad nelabai pavykęs ėjimas.

                            Anyway, jei tai naujas trendas, tai tvarkoj, lauksiu kada Porsche išleis kokį mažą vienatūrį bioenergija varomą.
                            Jūsų,
                            Analitikas PlėtRa™

                            Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                            Comment


                              Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                              Taip, bet Corvette yra atskiras prekės ženklas! Kaip ir Ford turi Mustang. GT - išimtis, sutinku, bet ar daug kas žino tą GT? Nedaug jų pagaminama ir parduodama. Tai lyg ir sako, kad nelabai pavykęs ėjimas.

                              Anyway, jei tai naujas trendas, tai tvarkoj, lauksiu kada Porsche išleis kokį mažą vienatūrį bioenergija varomą.
                              Toks pat prekinis zenklas kaip ir Lacetti, Captiva, Focus, Golf ir pan. Corvette gamintojas yra Chevrolet. Corvette yra modelio pavadinimas, o ne gamintojas.

                              Comment


                                Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                                Va čia yra nusigrybavimas, o ne Porsche sedanas
                                Atvaizdas


                                Atvaizdas

                                Atvaizdas


                                Skonio reikalas. Nors Lamborghini brand'ui tradicinės kėbulo formos atrodo dar mažiau priimtinos, negu Prosche, Estoque proporcijos atrodo žyyymiai geriau subalansuotos negu Porsche hečbekas.

                                O tie Lambo "nauji konceptai", beveik garantuoju, yra vadinamosios "Artist's impressions" - t.y. žurnalų dailininkų nupaišyti piešinėliai, kurie su tikru dizainu daugeliu atvejų turi mažai ką bendro...

                                Comment


                                  Parašė Andrr Rodyti pranešimą
                                  Toks pat prekinis zenklas kaip ir Lacetti, Captiva, Focus, Golf ir pan. Corvette gamintojas yra Chevrolet. Corvette yra modelio pavadinimas, o ne gamintojas.
                                  Ar Focus ir Golf turi savo logo? Nemanau. Tai ne modelis, tai atskiras "brand".

                                  http://cars.about.com/od/chevrolet/i...vette-logo.htm

                                  http://www.coolsupercars.com/will-to...orvette-brand/
                                  Jūsų,
                                  Analitikas PlėtRa™

                                  Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                  Comment


                                    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                    Ar Focus ir Golf turi savo logo? Nemanau. Tai ne modelis, tai atskiras "brand".

                                    http://cars.about.com/od/chevrolet/i...vette-logo.htm

                                    http://www.coolsupercars.com/will-to...orvette-brand/
                                    Na ir kas, kad jis turi savo zenkliuka, bmw turi Alpina zenkla (nemaisyk su m3), kiti kitus, bet gamintojas nuo to nepasikeicia. Corvette gamina Chevrolete.

                                    Comment


                                      O tai Lexxus yra Toyota, nes Lexxus priklauso Toyotai? O Jaguar yra Tata?

                                      Whatever, pasiduodu, tebūnie..
                                      Jūsų,
                                      Analitikas PlėtRa™

                                      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                      Comment


                                        Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                        O tai Lexxus yra Toyota, nes Lexxus priklauso Toyotai? O Jaguar yra Tata?

                                        Whatever, pasiduodu, tebūnie..
                                        Lexus priklauso Toyota korporacijai, todel tech. pase rasoma, kad gamintojas Lexus ir tarkim IS200, o ne Toyota IS200, tas pats ir su Jaguar. O Corvette gamina Chevrolet, todel tech. pase bus Chevrolet Corvette, o ne Corvette Corvette.

                                        Kad nekiltu beprasmu fleimu idedu linka i wiki: http://lt.wikipedia.org/wiki/Chevrolet_Corvette
                                        Paskutinis taisė Andrr; 2008.12.01, 18:05.

                                        Comment


                                          Parašė Andrr Rodyti pranešimą
                                          Kad nekiltu beprasmu fleimu idedu linka i wiki: http://lt.wikipedia.org/wiki/Chevrolet_Corvette
                                          Fleimeri tu fleimeri, ar tu skiri kas yra markė (parent brand) ir modelis (sub brand)? Iš tavo pačio šaltinio pacituosiu:

                                          "General Motors Europos rinkoje nebrangius Daewoo automobilius pradėjo pervadinti Chevrolet, tad 2005 metais Corvette tapo atskira marke. Corvette automobiliai buvo parduodamai atskirai ir nepriklausomai nuo korėjiečių gamintų Chevrolet ir dažniausiai yra parduodami Cadillac auto atstovybėse."
                                          Jūsų,
                                          Analitikas PlėtRa™

                                          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X