Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

    Miestas pagrindas. Trasos labia nedaug su fiesta. PS mas mane automatas buvo
    Va va. Jei Džonius tik berniukus į pajūrį vežios - laisvai < 7L padarys. P.S. mano golfas irgi automatas. Ant popieriaus mechaninė turėtų net daugiau valgyt.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą

      Aš tai daugmaž įsivaizduoju, kaip
      Dėl to ir smagu truputį timptelėti tokius "žinovus" to put the money where the mouth is.

      Jau žiūrėk ir trasos nebėra, ir automatas. What's next? Paaiškės, kad plytas vežiojo į statybas?
      Nu ir ka tu cia ruosiesi timptelt? Tu dar tos masinos neturi o jau cia vystupalint bandai ir sparnais skesciojiesi ir zinai kiek ji tau kuro valgys. As tau kartoju vidurkis bus 7 litrai - maziau sunkiai.Skoda darbine 1.4TFSI ilgalaikes 7.5/100
      Paskutinis taisė Darius555; 2018.05.31, 11:28.

      Comment


        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

        Galima pasirinkti 15k/metai arba 30k/2 metai. Kamščiuose važinėju mažai, priekabos netampau ir šiaip vairuoju kaip pensininkas tai rekomendavo 30k.
        Tiesa bajeris Skodai buvo - prie 20k reikejo stabdziu diskus keist nes vaira must pradejo, garantinis atsisake remontuot nes tipo susidevejo

        Comment


          Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

          Nu ir ka tu cia ruosiesi timptelt? Tu dar tos masinos neturi o jau cia vystupalint bandai ir sparnais skesciojiesi ir zinai kiek ji tau kuro valgys. As tau kartoju vidurkis bus 7 litrai - maziau sunkiai.Skoda darbine 1.4TFSI ilgalaikes 7.5/100
          Zjb, tai lažybos? Ant sekančio: kas pralaimi lažybas turės šioje temoje parašyti "aš esu nedakruštas gaidys ir išmanau fuck all apie mašinas". Deal?

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą

            Zjb, tai lažybos? Ant sekančio: kas pralaimi lažybas turės šioje temoje parašyti "aš esu nedakruštas gaidys ir išmanau fuck all apie mašinas". Deal?
            Nu bet kas tave auklejo kad pas tave bazaras vien gaidziai ir t.t. :-) Ar cia taip pasidaro kaip golfa uzsisakai. Uzsisakytum BMW X turbut siulytum pasisaudyt kur prie Kauno

            PS: Automata uzsisakei?
            Paskutinis taisė Darius555; 2018.05.31, 13:39.

            Comment


              Manualą. Tai lažybos ar ne?

              Comment


                Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                Man įdomu ir kaip jam fiesta ima 8-9. Žinau kas su fokusu 1.0 važinėja. Užmiestyje 90km/h 5l/100. Tik sako autostradoj >120 pradeda gerokai didėt sąnaudos. 8-9 nebent mieste.
                Man fiesta ecoboost budavo 5,9-6,2. Siaip fiestos 1,0 varikliui deciau dideli pliusa, pakankamai gera trauka ir ekonomiskas.
                AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                Comment


                  Parašė booraz Rodyti pranešimą

                  Man fiesta ecoboost budavo 5,9-6,2. Siaip fiestos 1,0 varikliui deciau dideli pliusa, pakankamai gera trauka ir ekonomiskas.
                  O kiek % buvo mieste ir kiek % buvo trasoj? Man mieste buvo 80% kamsciuose budavo iki 9. Nepatiko automatas nes tasosi - geriau butu MT. Trasoj imdavo ~6 vaziuojant 100.Siaip esu girdejes pletku kad tam varikliu visas resursas 120 000km
                  Paskutinis taisė Darius555; 2018.05.31, 15:35.

                  Comment


                    Įsidėmėkite. Kai Darius555 kalba apie dyzelių kuro sąnaudas, tai turi omeny mechaniką ir tolygų važiavimą Vokietijos autobane. Kai kalba apie benziną - omenyje yra automatinė pavarų dėžė ir smaukymasis kamščiuose. Sėkmės lažybose.
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                      Įsidėmėkite. Kai Darius555 kalba apie dyzelių kuro sąnaudas, tai turi omeny mechaniką ir tolygų važiavimą Vokietijos autobane. Kai kalba apie benziną - omenyje yra automatinė pavarų dėžė ir smaukymasis kamščiuose. Sėkmės lažybose.
                      Dar neužmirškime nuokalnės ir įkalnės atitinkamai.
                      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                      Comment


                        O tai neatsiras cia elektros fanu?

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          O tai neatsiras cia elektros fanu?
                          Elektra tai čia iš vis inteligentams Čia hibridus jau ant laužo degina kai kurie, kaip kokias raganas.
                          AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                          Comment


                            Parašė booraz Rodyti pranešimą

                            Elektra tai čia iš vis inteligentams Čia hibridus jau ant laužo degina kai kurie, kaip kokias raganas.
                            Hibridas gerai tik mieste. Yari koki galima pirkt tikrai pritariu.Bet rask tu msn kas perka nx300h ar kazka panasaus trintis tik po miesta.

                            Comment


                              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                              Įsidėmėkite. Kai Darius555 kalba apie dyzelių kuro sąnaudas, tai turi omeny mechaniką ir tolygų važiavimą Vokietijos autobane. Kai kalba apie benziną - omenyje yra automatinė pavarų dėžė ir smaukymasis kamščiuose. Sėkmės lažybose.
                              Va isvadas pasidaryk pats ka rodo kompai ilgalaikes sanaudas

                              Octavia 2014 1.4TFSI 7.5
                              Audi A3 2014 2.0TDI 5.5

                              Abi eksplotuojamos identiskai abi su MT dezemis
                              ​​​​​
                              BMW 320d F30 automatas 6.7 ilgalaikes.Rekorda uzmiesty su juo pasiekes buvau 3.8/100

                              Comment


                                Ka reiskia tie 2 litrai? Viena alaus i savaite? Cia jei islaidas kurui lyginti.

                                Comment


                                  Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

                                  Hibridas gerai tik mieste. Yari koki galima pirkt tikrai pritariu.Bet rask tu msn kas perka nx300h ar kazka panasaus trintis tik po miesta.
                                  Šiandien su gerai prikrautu (krovinio, ne elektros) auriu hibridu pasivėžinau iki artimojo užsienio. Gavosi 4,9 l / 100km (pagal kompą). Anksčiau, su apytuščiu, yra gavęsi ir 4,3 l. Taigi nėr blogai ir užmiestyje.

                                  Octavia 2014 1.4TFSI 7.5
                                  Tai kam pirkai tą gaidį ?
                                  Paskutinis taisė Tomas; 2018.05.31, 21:21.
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                                    Šiandien su gerai prikrautu (krovinio, ne elektros) auriu hibridu pasivėžinau iki artimojo užsienio. Gavosi 4,9 l / 100km (pagal kompą). Anksčiau, su apytuščiu, yra gavęsi ir 4,3 l. Taigi nėr blogai ir užmiestyje.
                                    Tikrai neblogai, bendradarbis turi beveik naują Yaris hibridą, sako ryja virš 5 l, t.y. tik vos mažiau nei nehibridas. Viena yra paguoda, kad Yaris hibridas ir kainuoja vos brangiau nei paprastas.

                                    Comment


                                      Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                      Tikrai neblogai, bendradarbis turi beveik naują Yaris hibridą, sako ryja virš 5 l, t.y. tik vos mažiau nei nehibridas. Viena yra paguoda, kad Yaris hibridas ir kainuoja vos brangiau nei paprastas.
                                      Su Yariu hibridu man gaunasi 4,9 mieste, o išvažiavus į užmiestį gaunasi 4,4. Pritariu, kad sąnaudos nėra labai mažesnės, bet kokį 1,0-1,5 litro mažesnės sąnaudos negu automobilio tik su benzininiu varikliu. Dabar kai kaina pačio automobilio susilygino su benzininiais, tai svarstyčiau variantą pirkti hibridą, juo labiau, kad automatinę pavarų dėžę gauni prie to pačio.
                                      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                                      Comment


                                        Parašė booraz Rodyti pranešimą

                                        Su Yariu hibridu man gaunasi 4,9 mieste, o išvažiavus į užmiestį gaunasi 4,4. Pritariu, kad sąnaudos nėra labai mažesnės, bet kokį 1,0-1,5 litro mažesnės sąnaudos negu automobilio tik su benzininiu varikliu. Dabar kai kaina pačio automobilio susilygino su benzininiais, tai svarstyčiau variantą pirkti hibridą, juo labiau, kad automatinę pavarų dėžę gauni prie to pačio.
                                        Šiuo atveju tokia idėja ir buvo. Tačiau ankstesnis Yaris buvo MT , todėl gal sąnaudos potencialiai mažesnės nei automato - praleidau šį momentą.

                                        Comment


                                          O ką daryti, jei aš mieste nevažinėju ar važinėju tik ne piko metu? Kaip pasiekti Dariaus555 minimus 30 litrų/100km?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X