Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą

    A tai jau 5 pasidarė iš 7

    O kiek ten visokie ŠDI ar TDI ima, tai man kaip ir px.
    As tau parasiau kiek man eme 1.0 Eco Boost - ko tu kabinejiesi as nesuprantu? Nera ekonomiski tie mazi benzininiai varikliai - va as tau ka noriu pasakyt. Turbur ziurejai I gamintojo deklaracijas pirkdamas o ne savo galva galvojai?

    Kaip tau neidomu kiek ima TDI jei nori lazintis? - Atsakymas ima tikrai maziau uz benzina - patikrinta praktikoj.Turim darbe Octavia 1.4TFSI ir galiu pasakyt tau tiesiai sviesiai - ji valgo daugiau uz TDI
    Paskutinis taisė Darius555; 2018.05.31, 09:34.

    Comment


      Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

      Turbur ziurejai I gamintojo deklaracijas pirkdamas o ne savo galva galvojai?
      Tu nori kad gezas gopnikas, pamatęs nuliovą golpą, galvotų savo galva?
      If a lion could speak, we could not understand him.

      Comment


        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

        Tu nori kad gezas gopnikas, pamatęs nuliovą golpą, galvotų savo galva?
        Normali ten ta masina Mk7 bet nereikia tiketis kad labai pigiai vaziuos tas 1 litro variklis.

        Comment


          Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

          Buvau pasiemes NX300h ant pabandymo. Kuro sanaudos man buvo 8.4/100.Mieste gal ir viskas pakenciamai, bet vaziuojant i Vilniu ant 120km/h jis eda daug.
          kiek uz miesto rija?

          Comment


            Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

            kiek uz miesto rija?
            Ant 120 apie 7.5-8 jauciu kokius butu realu.Bet as ji biski pasmaugiau tai man gavosi daugiau

            Va video yra IS300h

            https://www.youtube.com/watch?v=KVhHc03MBwU

            Kaip matom taupumas tik mieste.
            Paskutinis taisė Darius555; 2018.05.31, 10:07.

            Comment


              Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

              Normali ten ta masina Mk7 bet nereikia tiketis kad labai pigiai vaziuos tas 1 litro variklis.
              Į važiavimo kainą įsiskaito ir eksploatacinės išlaidos + pradinė kaina. Pvz imant naują golfą dyzelį, palyginus su benzu atsiperka tik nuvažiavus ~150 000km. Iš principo dyzelis atsipeka jei per metus nuvažiuoji >30k. Jei 10-20, dyzelis neapsimoka.

              Comment


                Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                Į važiavimo kainą įsiskaito ir eksploatacinės išlaidos + pradinė kaina. Pvz imant naują golfą dyzelį, palyginus su benzu atsiperka tik nuvažiavus ~150 000km. Iš principo dyzelis atsipeka jei per metus nuvažiuoji >30k. Jei 10-20, dyzelis neapsimoka.
                Cia tiesa - su dyzeliu reikia vazinet didelius atstumus. Jei mazus vazinesi ziurek kad brangiau finale neiseitu - uzkimsi DPFa, nusodinsi akumuliatoriu nes nedasikraus ziema ir panasiai

                Comment


                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                  Į važiavimo kainą įsiskaito ir eksploatacinės išlaidos + pradinė kaina. Pvz imant naują golfą dyzelį, palyginus su benzu atsiperka tik nuvažiavus ~150 000km. Iš principo dyzelis atsipeka jei per metus nuvažiuoji >30k. Jei 10-20, dyzelis neapsimoka.
                  PS o tavo 1.4TFSI tepalo nevalgo nei biski?

                  Comment


                    Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

                    PS o tavo 1.4TFSI tepalo nevalgo nei biski?
                    Po pirmų 10.000km reikėjo užpilt nepilną litrą tepalo (garantinis, iškart užpylė parkinge). Daugiau neteko, >60k pravažiuota. Labai minimaliai gal ir suvalgo, bet kai nefotkinu matuoklio ir stovėjimo vietos su gulsčiuku nematuoju - velnias žino milimetras ten ar ten dėl parkingo kreivumo ar tepalo kiekio pokyčio.
                    Paskutinis taisė mantasm; 2018.05.31, 10:41.

                    Comment


                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                      Po pirmų 10.000km reikėjo užpilt nepilną litrą tepalo (garantinis, iškart užpylė parkinge). Daugiau neteko, >60k pravažiuota.
                      O kas kiek laiko aptarnavimas benzinui numatomas? Dyzeliui mano kas 30k km bet tepala su oro filtru keiciu kas 15k.

                      Comment


                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                        Po pirmų 10.000km reikėjo užpilt nepilną litrą tepalo (garantinis, iškart užpylė parkinge). Daugiau neteko, >60k pravažiuota. Labai minimaliai gal ir suvalgo, bet kai nefotkinu matuoklio ir stovėjimo vietos su gulsčiuku nematuoju - velnias žino milimetras ten ar ten dėl parkingo kreivumo ar tepalo kiekio pokyčio.
                        Matai tie senesni 2.0TFSI turejo beda kad rydavo tepala 1l - 2000km, dabar sako kad sutvarke jau sita broka.Pazystami nusipirko A5 2.0TFSI bet dar labai mazai nuvaziuota ten su ja tai nieko pasakyt negalima

                        Comment


                          Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

                          O kas kiek laiko aptarnavimas benzinui numatomas? Dyzeliui mano kas 30k km bet tepala su oro filtru keiciu kas 15k.
                          Galima pasirinkti 15k/metai arba 30k/2 metai. Kamščiuose važinėju mažai, priekabos netampau ir šiaip vairuoju kaip pensininkas tai rekomendavo 30k.

                          Comment


                            Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

                            Matai tie senesni 2.0TFSI turejo beda kad rydavo tepala 1l - 2000km, dabar sako kad sutvarke jau sita broka.Pazystami nusipirko A5 2.0TFSI bet dar labai mazai nuvaziuota ten su ja tai nieko pasakyt negalima
                            Man rodos Audi TFSI ir VW TSI konstrukcija truputi skiriasi. VW jei ir valgydavo tai ne tiek žiauriai.

                            Comment


                              Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

                              As tau parasiau kiek man eme 1.0 Eco Boost - ko tu kabinejiesi as nesuprantu? Nera ekonomiski tie mazi benzininiai varikliai - va as tau ka noriu pasakyt. Turbur ziurejai I gamintojo deklaracijas pirkdamas o ne savo galva galvojai?

                              Kaip tau neidomu kiek ima TDI jei nori lazintis? - Atsakymas ima tikrai maziau uz benzina - patikrinta praktikoj.Turim darbe Octavia 1.4TFSI ir galiu pasakyt tau tiesiai sviesiai - ji valgo daugiau uz TDI
                              Tai man neįdomu ir kiek ima pavyzdžiui malkomis kūrenamos mašinos.

                              Kol kas dar nieko nežiūrėjau, bet planuoju daryti real life testą (ne pagal kompą). Tiesiog tu čia įpuolei aiškindamas, kad ima 7 ar kažkiek ten panašiai 100km. Kai kalba pasisuko apie lažybas, pradėjai savo bandymus vartytis iš gaidžio ir aiškinti apie kažkokius TDI (kad ir kas tai bebūtų). Aš tai tiesiog siūlau lažintis, kad 100km golpas jama mažiau, nei tavo deklaruojami 7 L. Bet, kaip suprantu, šito savo teiginio jau kaip ir atsisakai, nes išsigandai prapilti lažybas?

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą

                                Tai man neįdomu ir kiek ima pavyzdžiui malkomis kūrenamos mašinos.

                                Kol kas dar nieko nežiūrėjau, bet planuoju daryti real life testą (ne pagal kompą). Tiesiog tu čia įpuolei aiškindamas, kad ima 7 ar kažkiek ten panašiai 100km. Kai kalba pasisuko apie lažybas, pradėjai savo bandymus vartytis iš gaidžio ir aiškinti apie kažkokius TDI (kad ir kas tai bebūtų). Aš tai tiesiog siūlau lažintis, kad 100km golpas jama mažiau, nei tavo deklaruojami 7 L. Bet, kaip suprantu, šito savo teiginio jau kaip ir atsisakai, nes išsigandai prapilti lažybas?
                                Ne neatsisakau. Sakau jei vidurkis pastovus bus 7/100 bus labai geras rezultatas. Man paturejus 2 savaites Fiesta tokio pasiekt nelabai pavyko, nors as jos ten neplesiau.Tu atmink kad dar apkatkes metu bus sanaudos didesnes - taigi tavo testa siulyciau pradet kaip rida bus ~30k

                                Comment


                                  Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

                                  Ne neatsisakau. Sakau jei vidurkis pastovus bus 7/100 bus labai geras rezultatas. Man paturejus 2 savaites Fiesta tokio pasiekt nelabai pavyko, nors as jos ten neplesiau.Tu atmink kad dar apkatkes metu bus sanaudos didesnes - taigi tavo testa siulyciau pradet kaip rida bus ~30k
                                  Tai davai lažinamės, kad vidurkis bus mažiau už 7L?
                                  Tik nebemažink iki 5 ar išvis 4, please

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą

                                    Tai man neįdomu ir kiek ima pavyzdžiui malkomis kūrenamos mašinos.

                                    Kol kas dar nieko nežiūrėjau, bet planuoju daryti real life testą (ne pagal kompą). Tiesiog tu čia įpuolei aiškindamas, kad ima 7 ar kažkiek ten panašiai 100km. Kai kalba pasisuko apie lažybas, pradėjai savo bandymus vartytis iš gaidžio ir aiškinti apie kažkokius TDI (kad ir kas tai bebūtų). Aš tai tiesiog siūlau lažintis, kad 100km golpas jama mažiau, nei tavo deklaruojami 7 L. Bet, kaip suprantu, šito savo teiginio jau kaip ir atsisakai, nes išsigandai prapilti lažybas?
                                    Man įdomu ir kaip jam fiesta ima 8-9. Žinau kas su fokusu 1.0 važinėja. Užmiestyje 90km/h 5l/100. Tik sako autostradoj >120 pradeda gerokai didėt sąnaudos. 8-9 nebent mieste.

                                    Comment


                                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                      Man įdomu ir kaip jam fiesta ima 8-9. Žinau kas su fokusu 1.0 važinėja. Užmiestyje 90km/h 5l/100. Tik sako autostradoj >120 pradeda gerokai didėt sąnaudos. 8-9 nebent mieste.
                                      Miestas pagrindas. Trasos labia nedaug su fiesta. PS mas mane automatas buvo

                                      Comment


                                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                        Man įdomu ir kaip jam fiesta ima 8-9. Žinau kas su fokusu 1.0 važinėja. Užmiestyje 90km/h 5l/100. Tik sako autostradoj >120 pradeda gerokai didėt sąnaudos. 8-9 nebent mieste.
                                        Aš tai daugmaž įsivaizduoju, kaip
                                        Dėl to ir smagu truputį timptelėti tokius "žinovus" to put the money where the mouth is.

                                        Jau žiūrėk ir trasos nebėra, ir automatas. What's next? Paaiškės, kad plytas vežiojo į statybas?

                                        Comment


                                          Parašė Darius555 Rodyti pranešimą

                                          Ne neatsisakau. Sakau jei vidurkis pastovus bus 7/100 bus labai geras rezultatas. Man paturejus 2 savaites Fiesta tokio pasiekt nelabai pavyko, nors as jos ten neplesiau.Tu atmink kad dar apkatkes metu bus sanaudos didesnes - taigi tavo testa siulyciau pradet kaip rida bus ~30k
                                          Golfams apkatkę atseit gamykloj padaro. Sakė gali mint gazas-dugnas ant prakasų nors ir tiesiai iš salono. Kuro sąnaudos irgi nepasikeitė. Greičiau atvirkščiai - atsibodo važinėt spoksant į kuro sąnaudas (senoj auto nerodė momentinių) ir automatiškai pakilo sąnaudos..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X