Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Abiturientams

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Frist
    replied
    Parašė paskvilis Rodyti pranešimą
    Nemazai studentu cia , tiesa, pats istojau i LKA orlaiviu pilotavima
    Sveikinu!! Kazkada ir as labai norejau i sia specialybe stoti, bet nusprendzia dangaus platybes pasilikti kaip hobi ateityje. Pats istojau i VGTU - telekomunikaciju inzinerija.

    Na ir turiu klausima tikru studentu. Verta gyventi bendrikuose(barakuose)? Ar geriau ieskoti buto?

    Komentuoti:


  • paskvilis
    replied
    Parašė Irmux Rodyti pranešimą
    Matai aviacijoje yra skirtumas: civilinis lėktuvas ir karinis lėktuvas, ypač kai norėsi gauti tam tikras licenzijas. Civiliniai nelabai nori pripažinti praskraidytų valandų su kariniu lėktuvu, nors modelis yra VISIŠKAI toks pats (arba išvis nepripažįsta - reikia pasitikslinti). Mano pažįstami, kai mokėsi, skraidė su civiliniais lėktuvėliais, o LKA tik programą praėjo, kad galėtų dirbti ir karinėse struktūrose.
    Tavo atveju, tai nežinau, žiūrint su kokiais lėktuvais mokins skraidyti, būtu gerai, kad išsiaiškintum, dėl tolimesnių perspektyvų, t.y. galimybės pereiti į civilinę, ar neturėsi kokių kliučių.
    P.S. Aš tai nežinojau kad LKA ruošia pilotus, gal žinai nuo kada?
    Ačiū už atsakyma, matai LKA ir VGTU sudarė sutartį nuo šių metų, pagal kurią yra rengiamas bendras priėmimas, tad studijų programa beveik ta pati, patys mokymai taip pat vyks VGTU , tik tiek, kad LKA dar gaunamas karininko laipsnis, turbut reikalingas norint dirbti karinėj strukturoje.

    Komentuoti:


  • Tomkis
    replied
    Parašė tivoli Rodyti pranešimą
    Tam pačiam vežime ir vėl, ar ne? Turiu omenyje VDU'na Na ką, sėkmės, kolega. Beje, profilį keiti iš informatikos į verslą, ar kaip?
    ai pripratau aš tam VDU, man gerai Tik va profilį tenka keisti, bet ir pinigų kainuos nemažai

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Matai aviacijoje yra skirtumas: civilinis lėktuvas ir karinis lėktuvas, ypač kai norėsi gauti tam tikras licenzijas. Civiliniai nelabai nori pripažinti praskraidytų valandų su kariniu lėktuvu, nors modelis yra VISIŠKAI toks pats (arba išvis nepripažįsta - reikia pasitikslinti). Mano pažįstami, kai mokėsi, skraidė su civiliniais lėktuvėliais, o LKA tik programą praėjo, kad galėtų dirbti ir karinėse struktūrose.
    Tavo atveju, tai nežinau, žiūrint su kokiais lėktuvais mokins skraidyti, būtu gerai, kad išsiaiškintum, dėl tolimesnių perspektyvų, t.y. galimybės pereiti į civilinę, ar neturėsi kokių kliučių.
    P.S. Aš tai nežinojau kad LKA ruošia pilotus, gal žinai nuo kada?

    Komentuoti:


  • paskvilis
    replied
    Parašė Irmux Rodyti pranešimą
    Tikrai įdomus pasirinkimas, daug adrenalino apturėsi Pažįstu nemažai iš VGTU » Antano Gustaičio aviacijos instituto, bet jie jau baigę. Išsibarstę po visą Lietuvą. Kas karinėj struktūroj liko, tai į Panevėžį bei Šiaulius turėjo išvažiuoti. Į civilinę nemažai perėjo. O civilkėj tai geriau, nes pats gali rinktis kur dirbsi, gyvensi ir atlyginimas atitinkamai didesnis Bet karininku būti irgi
    Aš irgi bandžiau į VGTU, gaila, bet pritrūko balų, tad liko LKA žiurėsiu kaip seksis, galvoju irgi vėliau pereiti į civilinę p.s o gal žinai ar tie kurie perėjo i civiline tai dar besimokant ar baigę studijas? Ir gal žinai kodėl? butent dėl Tavo išvardintų priežaščių ar kokių kitų?
    Paskutinis taisė paskvilis; 2007.07.26, 13:43.

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    Šaunu Žinosiu iš kur kursinius imt
    Visada prašom, pasistengsiu padėti

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Parašė fredis Rodyti pranešimą
    Pusiau kolega ir aš. KTU - magistrantūros studijos - antrą kursą pradėsiu rudenį. Tarptautinė prekyba.
    Šaunu Žinosiu iš kur kursinius imt

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    Kolega
    Pusiau kolega ir aš. KTU - magistrantūros studijos - antrą kursą pradėsiu rudenį. Tarptautinė prekyba.

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
    Planavau ir aš į šitą, bet kažkaip į KTU Ekonomiką nukrypau
    Kolega

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Parašė paskvilis Rodyti pranešimą
    Nemazai studentu cia , tiesa, pats istojau i LKA orlaiviu pilotavima
    Tikrai įdomus pasirinkimas, daug adrenalino apturėsi Pažįstu nemažai iš VGTU » Antano Gustaičio aviacijos instituto, bet jie jau baigę. Išsibarstę po visą Lietuvą. Kas karinėj struktūroj liko, tai į Panevėžį bei Šiaulius turėjo išvažiuoti. Į civilinę nemažai perėjo. O civilkėj tai geriau, nes pats gali rinktis kur dirbsi, gyvensi ir atlyginimas atitinkamai didesnis Bet karininku būti irgi

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
    Na, mano nelabai susijusi su fotografija ar kokia architektūra Įstojau į KMU Farmacijos studijas. Galesiu "papigam" vaistų išrašyt Lauksiu užsakymų
    Smagu girdėti - tai gal gali padėti ir nemigos kankinamam žmogui?

    Komentuoti:


  • paskvilis
    replied
    Nemazai studentu cia , tiesa, pats istojau i LKA orlaiviu pilotavima

    Komentuoti:


  • Dzipas
    replied
    Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
    VDU magistrantūra - Firmų organizavimas ir vadyba
    Planavau ir aš į šitą, bet kažkaip į KTU Ekonomiką nukrypau

    Komentuoti:


  • arsiakas
    replied
    Parašė tivoli Rodyti pranešimą
    Na sveikinu, jei aišku, ponas, patenkintas, kur įstojo ... Su daktarėliu būsit (šiokie tokie) kolegos O šiaip dėl sandėrio, tai be recepto senokai neduoda nuo dantenų skausmo (kadangi pas mane jautrios jos) - senojo gerojo Ketanov'o, tai taip sakant
    Del Ketanovo nesirupink Duosiu numeri, ir galesi ateit atsargu pasipildyt As iki siol taip darau vienoj vaistinej

    Komentuoti:


  • tivoli
    replied
    Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
    Na, mano nelabai susijusi su fotografija ar kokia architektūra Įstojau į KMU Farmacijos studijas. Galesiu "papigam" vaistų išrašyt Lauksiu užsakymų
    Na sveikinu, jei aišku, ponas, patenkintas, kur įstojo ... Su daktarėliu būsit (šiokie tokie) kolegos O šiaip dėl sandėrio, tai be recepto senokai neduoda nuo dantenų skausmo (kadangi pas mane jautrios jos) - senojo gerojo Ketanov'o, tai taip sakant

    Komentuoti:


  • arsiakas
    replied
    Na, mano nelabai susijusi su fotografija ar kokia architektūra Įstojau į KMU Farmacijos studijas. Galesiu "papigam" vaistų išrašyt Lauksiu užsakymų

    Komentuoti:


  • Cholerikas
    replied
    Na Lietuvoje niekur nedaviau, nors galvojau politikos mokslus gal parasyt, bet pagailejau 80lt. O istojes jau pora menesiu i fotografija Anglijoje.

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Vieni magistrai

    Komentuoti:


  • tivoli
    replied
    Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
    VDU magistrantūra - Firmų organizavimas ir vadyba
    Tam pačiam vežime ir vėl, ar ne? Turiu omenyje VDU'na Na ką, sėkmės, kolega. Beje, profilį keiti iš informatikos į verslą, ar kaip?

    Komentuoti:


  • Tomkis
    replied
    VDU magistrantūra - Firmų organizavimas ir vadyba

    Komentuoti:

Working...
X