Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Abiturientams

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė amiko Rodyti pranešimą

    p.s., norėčiau iš qwe ir LBP po vieną neigiamą įvertį innuendo jau kaip ir atsiskaitė
    Kas pirmas pradėjo

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Tai ten dauguma kasininkių, sandėlininkų, virėjų, vairuotojų, santechnikų ir kitų sričių darbuotojų, kur nereikia universitetinio išsilavinimo jį turi? Kaip čia taip žmonės save nusipigina? Paprastai žmogus, baigęs universitetą, save vertina kaip mokslo žmogų, tad ir darbą dirba pagal savo vertę (žinių ir išsimokslinimo prasme).

    p.s., studijuoti ir studentauti, tai vienas ir tas pats
    Turėjau omeny visi studentai, jei nedašlo tai čia jau gerbiamojo problemos.

    Comment


      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
      Turėjau omeny visi studentai, jei nedašlo tai čia jau gerbiamojo problemos.
      Kvailiui kvailys nelygu. Supratai ką nors? Būtų lengviau suprast, jei būtų rašoma konkrečiai, o ne abstrakčius sakinius rezgant... Va tau ir išsilavinimas
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Kvailiui kvailys nelygu. Supratai ką nors? Būtų lengviau suprast, jei būtų rašoma konkrečiai, o ne abstrakčius sakinius rezgant... Va tau ir išsilavinimas
        Žinosiu dabar, kad gerbiamasis yra kvailys ir jam atsakymus reikia rašyti kaip penkių metų vaikui .

        Comment


          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
          Žinosiu dabar, kad gerbiamasis yra kvailys ir jam atsakymus reikia rašyti kaip penkių metų vaikui .
          Tu apsimeti, ar iš tikrųjų nesupratai, ką tau norėjau pasakyt?
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Tu apsimeti, ar iš tikrųjų nesupratai, ką tau norėjau pasakyt?
            Pouvez vous parler doucement, s'il vous plait. Je suis blonde .
            Proto bokštas mr. amiko .

            Comment


              Parašė amiko Rodyti pranešimą
              Kvailiui kvailys nelygu. Supratai ką nors? Būtų lengviau suprast, jei būtų rašoma konkrečiai, o ne abstrakčius sakinius rezgant... Va tau ir išsilavinimas
              O visiškai nenuovokus žmogus yra kvailys ar ne?
              Flickr

              Comment


                Na jūs čia jau visiškai į pievas, abiturientai

                amiko, kartais per tavo tą aroganciją ir tavęs nesimato, nieko asmeniško bet labai jau rėžia akis
                *******
                Miestai.net Fb

                Comment


                  Na ką, ar yra čia be manęs šiųmetinių abiturientų? Ką žadate laikyt? Kur stot? )

                  Comment


                    Parašė lencas
                    Laikysiu lietuvių, anglų k. ir matematikos valstybinius egzaminus. Stosiu architektūron Lietuvoj. Ir tik Lietuvoj

                    Pats kuriuos egz. laikysi?
                    Man tik nuo to blogiau
                    Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                    Comment


                      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                      Man tik nuo to blogiau
                      Jauti konkurenciją?

                      Comment


                        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                        Jauti konkurenciją?
                        konkurenciją dar jausiu, dabar tik nedidelį nerimą
                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                        Comment


                          Aš įtariu kas per nerimas

                          Comment


                            Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                            Aš įtariu kas per nerimas
                            O man visai patinka šis jausmas, tik man egzaminai tik kitą met, tačiau nerimauju, dėl galymybių įsidarbint pagal specialybę
                            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                            Comment


                              Tai kitąmet sužinosi, ką turiu galvoj

                              Comment


                                Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                Tai kitąmet sužinosi, ką turiu galvoj
                                Na manau, čia lankosi motyvuoti žmones, ir manau, jog daugumai pasiseka įstoti, dabar laikysios šios nuostatos
                                Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                Comment


                                  Na aš šiemet taip pat stosiu kažkur Ketinu laikyt anglų, lietuvių, matematiką ir fiziką. Planai stoti kur nors į miestų infrastruktūrą, keliai ir specialieji statiniai. Galvočiau apie alternatyviąją energetiką, bet Vilniuj nėra, o iš čia nesinori iškeliaut. Galiu "pradžiuginti", mano draugas irgi bandys laimę i architektūrą Tiesa, ten reik labai didelių egzaminų rezultatų.
                                  http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                                  Comment


                                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                    O man visai patinka šis jausmas, tik man egzaminai tik kitą met, tačiau nerimauju, dėl galymybių įsidarbint pagal specialybę
                                    Dabar įsidarbinti pagal specialybe be pažinčių beveik neįmanoma (jai kalbam apie architektūrą) Mažesniuose miestuose dar įmanoma rasti darbą, bet Vilniuje kur kasmet iškepama po 60-80 architektu ir visi nori likti sostinėje tai konkurencija milžiniška ir dideliai daliai tenka dirbt kažką kitką. Aišku jai turi pažinčių tai įsidarbintu problemų nėra čia gi Lietuva
                                    Life is a game that no one wins

                                    Comment


                                      Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
                                      Dabar įsidarbinti pagal specialybe be pažinčių beveik neįmanoma (jai kalbam apie architektūrą) Mažesniuose miestuose dar įmanoma rasti darbą, bet Vilniuje kur kasmet iškepama po 60-80 architektu ir visi nori likti sostinėje tai konkurencija milžiniška ir dideliai daliai tenka dirbt kažką kitką. Aišku jai turi pažinčių tai įsidarbintu problemų nėra čia gi Lietuva
                                      jeigu taip, tuomet aš bedarbis būsiu
                                      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                      Comment


                                        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                        jeigu taip, tuomet aš bedarbis būsiu
                                        Yra kitas būdas rasti architekto darbą Vilniuje būti vienu iš geriausiu savo kurse ir padaryti įspūdį kokiam dėstytojui. Dauguma jų ten dirba tam kad susirastu savo firmoms jaunų perspektyvių architektų. Dar kartą pasikartosiu čia gi Lietuva
                                        Life is a game that no one wins

                                        Comment


                                          Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
                                          Yra kitas būdas rasti architekto darbą Vilniuje būti vienu iš geriausiu savo kurse ir padaryti įspūdį kokiam dėstytojui. Dauguma jų ten dirba tam kad susirastu savo firmoms jaunų perspektyvių architektų. Dar kartą pasikartosiu čia gi Lietuva
                                          Na aš turiu planų bandyti kurti architektų įmonę, bet vėlgi tai labai rizikinga, o viska pradėt nuo nulio irigi nesinori.
                                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X