Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Abiturientams

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
    KTU techninėse specialybėse visa galva aukščiau už VGTU.

    bet kurios Suomijos profesines mokyklos lygis yra visa galva auksciau uz KTU...

    Comment


      #82
      Parašė Artas Rodyti pranešimą
      bet kurios Suomijos profesines mokyklos lygis yra visa galva auksciau uz KTU...
      Netiesa. Panašiai galima teigti, jog bet kuris padoresnė Vakarų Europos aukštoji mokykla visa galva aukščiau už bet kurį Lietuvos universitetą. Kalbėkime Lietuvos kontekste, ne visi vien dėl mokslų yra pasirengę lėkti į užsienį.

      Comment


        #83
        /\ aišku, kad netiesa. KMU ruošia vienus geriausių specų visos europos mastu, o Lietuvos reitingais yra tik 7 univeras. todėl čia tie palyginimai labai neteisingi...

        Comment


          #84
          Parašė John Rodyti pranešimą
          Hehe, uzteks, uzteks . Va man uztenka ir issilaikyti, ir i Tailanda nulekti papramogauti ir naujai camerai, laptoui, PDA ir visokiam kitam geriui
          pritariu

          pas ka kalba gera, siulau butinai vaziuot mokintis i uzsieni, tai geriausias jusu gyvenimo metas, nepraziopsokit sanso
          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            #85
            Na duok dieve, kad taip sektusi Kalba lyg ir nesiskundziu perdaug, bet svarbiausia, kad to part time job uztektu barakui apmoket ir pavalgyt, be kitko issiversiu.

            Comment


              #86
              Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
              Netiesa. Panašiai galima teigti, jog bet kuris padoresnė Vakarų Europos aukštoji mokykla visa galva aukščiau už bet kurį Lietuvos universitetą. Kalbėkime Lietuvos kontekste, ne visi vien dėl mokslų yra pasirengę lėkti į užsienį.
              tiesa. kuri paremta asminine patirtimi. beje as nelyginau atskiru studiju programu. tiesiog palyginu kokius tyrimus jie ten daro ir kokia iranga naudojasi... elementari aukstesnioji moklykla.

              sovietu sajungoje zmones irgi daugiausiai knygu skaite, bei buvo patys protingiausi... taip bent atrode jiems patiems


              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
              /\ aišku, kad netiesa. KMU ruošia vienus geriausių specų visos europos mastu, o Lietuvos reitingais yra tik 7 univeras. todėl čia tie palyginimai labai neteisingi...
              smagu uz KMU
              Paskutinis taisė Artas; 2007.04.05, 10:30.

              Comment


                #87
                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                /\ aišku, kad netiesa. KMU ruošia vienus geriausių specų visos europos mastu, o Lietuvos reitingais yra tik 7 univeras. todėl čia tie palyginimai labai neteisingi...
                Būtų labai smagu sužinoti, iš kur tu ištraukei, kad KMU ruošia vienus geriausių medikų Europoje

                Comment


                  #88
                  Parašė Henrikas Rodyti pranešimą
                  Būtų labai smagu sužinoti, iš kur tu ištraukei, kad KMU ruošia vienus geriausių medikų Europoje
                  Todėl. kad jis ten mokosi
                  Parašas :)

                  Comment


                    #89
                    /\ tas tiesa. ir žinau, ką univero ir klinikų žmonės kalba. kmu ruošti gydytojai turi daugybę seminarų, konferencijų, stažuočių visame pasaulyje ir yra vertinami labai gerai jose, tik iš jų dažnai šaiposi... o dėl ko - pavyzdžiui, konkretus atvejis, atsitikęs mano krikšto tėvui amerikoje: jis yra vienas geresnių neurochirurgų visoje europoje (neperdedu, nueikit į klinikas ir pasiteiraukit) ir prieš porą metų buvo mėnesį laiko amerikoje. operavo aukštam lygį "užsimerkęs" ten, ir kai amerikonai paklausė, kiek jis Lietuvoje uždirba, tie mirė juoku... žmogus gauna apie 1000 į rankas, kai amerikoj neurochrurgai be 20000 dolerių net neitų į operacinę... jam pasakė amerikiečiai tiesiai šviesiai - liktum čia amerikoje - per metus užkaltum apie 500000 dolcių. tai sakot prasti specai pas mumis? netikit? Egidijus Marcinkevičius - susiraskit jį patys ir pasiklauskit

                    Comment


                      #90
                      Viso pasaulio daktarai vyksta į seminarus, stažuotes, tad nieko čia įspūdingo nėra o kad Lietuvoje daktaras gauna kapeikas, tai neparodo medikų ruošimo lygio ir yra valstybės problema. Aš žinau, kad KMU mokymo bazės tikrai nėra geriausios Europoje, kad jame ganėtinai klesti korupcija, nusirašymas, dėstytojai nėra pasaulinio lygio, tik Lietuvoje vaizduoja asus o kad nuvykus į Ameriką gydytojai mandagiai nusistebi, kad uždirbi centus ir pasako, kiek galėtum uždirbti ten, tai irgi nieko nuostabaus tik deja, amerikiečiai jam nepasakė, kad KMU diplomą reiktų persilaikyti

                      Comment


                        #91
                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                        /\ tas tiesa. ir žinau, ką univero ir klinikų žmonės kalba. kmu ruošti gydytojai turi daugybę seminarų, konferencijų, stažuočių visame pasaulyje ir yra vertinami labai gerai jose, tik iš jų dažnai šaiposi... o dėl ko - pavyzdžiui, konkretus atvejis, atsitikęs mano krikšto tėvui amerikoje: jis yra vienas geresnių neurochirurgų visoje europoje (neperdedu, nueikit į klinikas ir pasiteiraukit) ir prieš porą metų buvo mėnesį laiko amerikoje. operavo aukštam lygį "užsimerkęs" ten, ir kai amerikonai paklausė, kiek jis Lietuvoje uždirba, tie mirė juoku... žmogus gauna apie 1000 į rankas, kai amerikoj neurochrurgai be 20000 dolerių net neitų į operacinę... jam pasakė amerikiečiai tiesiai šviesiai - liktum čia amerikoje - per metus užkaltum apie 500000 dolcių. tai sakot prasti specai pas mumis? netikit? Egidijus Marcinkevičius - susiraskit jį patys ir pasiklauskit

                        "Kovo 29 d. naktį Latežerio PKP pasienio pareigūnai sulaikė iš Baltarusijos parvykstantį MB 230, kurį vairavo kaunietis Egidijus Marcinkevičius. Šio automobilio perdirbtame kuro bake aptikta apie 100 ltr skysčio, turinčio alkoholiui būdingą kvapą."
                        http://www.druskonis.lt/archyvai/1999-04-26/2-2.htm

                        antra nuoroda kuria man ismete sorry nieko asmenisko, tiesiog kazkaip juokinga pasidare.

                        o siaip tavo dede tikras saunuolis, ir labai gaila kad pas mus tokie menki dakturu atlyginimai o zmones toki sunku ir rimta darba dirba.
                        bet nieko tikiuosi kol tu baigsi, viskas pasikeis

                        Comment


                          #92
                          /\ matomai čia sutapimas, niekada gyvenime panašia veikla jis neužsiiminėja

                          bet nieko tikiuosi kol tu baigsi, viskas pasikeis
                          su ta mintimi aš ir stojau į mediciną

                          Viso pasaulio daktarai vyksta į seminarus, stažuotes, tad nieko čia įspūdingo nėra o kad Lietuvoje daktaras gauna kapeikas, tai neparodo medikų ruošimo lygio ir yra valstybės problema. Aš žinau, kad KMU mokymo bazės tikrai nėra geriausios Europoje, kad jame ganėtinai klesti korupcija, nusirašymas, dėstytojai nėra pasaulinio lygio, tik Lietuvoje vaizduoja asus o kad nuvykus į Ameriką gydytojai mandagiai nusistebi, kad uždirbi centus ir pasako, kiek galėtum uždirbti ten, tai irgi nieko nuostabaus tik deja, amerikiečiai jam nepasakė, kad KMU diplomą reiktų persilaikyti
                          pavarei tai sakai tau geriau būti gydomam ir operuojamam chirurgo, kuris niekada gyvenime nėra lietęs (studijuodamas) tikrus žmogaus organus, audinius, juos analizavęs, o tik dirbęs ant muliažų kažkokių juokingų? 15min atlikęs buvo pernai rudenį tyrimus, ir žmonės pasitiki mūsiškiais daktarais ir jiems būtų baugu, jeigu mes mokytumėmės ant muliažų o tada imtumėmės žmonių operuoti taip, kad mūsų bazė kaip tik yra labai gera nesvarbu, kad patalpos senesnės, ir tai jau turim naują labai modernią biblioteką, iki naujųjų metų bus rekonstruotas VISAS anatomijos institutas ir dar daugybė kitų projektų. žinios mano 100 procentų patikimos, nes jas sužinau iš žmogaus, pas kurį teka ir toks kaip mano kraujas todėl čia yra TIK VALSTYBĖS PROBLEMA, nes gydytojai yra paruošiami tikrai gerai (na aišku tie, kurie mokosi ) ir nereikia čia būti tokiu pesimistu

                          Comment


                            #93

                            Aš nepasakiau nei vieno žodžio apie jokius muliažus aš tiesiog tau siūlyčiau išvykti į kokį užsienio universitetą pagal ERASMUS mainų programą, pamatytum kas yra gera mokymosi kokybė ir neidealizuotum KMU

                            Comment


                              #94
                              aš nesu iš tų, kurie sėdi Lietuvoj ir verkia man gerai mano šalyje ir kol kas mažiausiai kokius 7 metus nesiruošiu kažką keisti ir tikiu, kad per tą laikotarpį viskas pasikeis į gerą ir man nereikės net pagalvoti apie išvažiavimą kažkur

                              Comment


                                #95
                                ERASMUS yra studentų mainų programa, pagal kurią gali išvykti pusei metų į kitos šalies universitetą, siulyčiau vykti į angliją (draugas taip padarė ir liko nustebęs, kad taip gali skirtis studijų kokybė)

                                Comment


                                  #96
                                  /\ žinau, kas yra ERASMUS, bet sakau - man yra gerai ir čia. nesiskundžiu nei kokybe, nei dar kuo nors esu linksmas žmogus, ir net tada, kai reikia prieš egzamną kelias dienas mokytis nuo 9 ryto iki 12 vakaro, neprarandu geros nuotaikos ir nekeikiu nei sistemos, nei dar ko nors

                                  Comment


                                    #97
                                    Sugalvojau, tai jei Lietuvos vyriausybė mato problemą, kad gydytojai jauni išvažiuoja užsienin, tai pasiūlykime kokiems latviams didesnius atlyginimus, tai jie atvažiuos pas mus? ir turėsime daug nebrangių nekokybiškų gydytojų. ar pas latvius irgi gerai mokina?

                                    Comment


                                      #98
                                      Grįžtant prie temos. Kaip jums sekėsi anglų k. įskaita?

                                      Aš kalbėjau šiandien 9 tema apie pets ir dialogą apie didmiesčio/kaimo privalumus ir gavau 10. Nors vienas laiptelis jau įveiktas
                                      Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

                                      Comment


                                        #99
                                        Vakar iskaita laikiau, issitraukiau 8 bilieta, t.y. apie museums ir art galleries bei role play - public transport tickets. Rezultatu tai dar nzn, buvo lengva siaip. Uztat siandien turejau kurkas svarbesni IELTS kalbejima, kas buvo kurkas rimciau ir sudetingiau, bet visai smagu.

                                        Comment


                                          Nagi nagi pasigirkit kur, kuriam pavyko istoti

                                          Comment

                                          Working...
                                          X