Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Abiturientams

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Abiturientams

    Manau, jog siame forume esu ne vienas dvyliktokas. Butu labai idomu suzinoti kaip jums,abiturientai,sekasi laikyti egzaminus,kokius pasirinkote ir ka bei kur ateityje ruosiates studijuoti. Butu labai idomu paziureti ka renkasi dvyliktokai, gal pats pamatysiu kokia nors idomia jusu pasirinkta specialybe bei mokymosi istaiga ir ja susidomesiu,nors pats jau 99.9% apsisprendziau kur bandysiu istoti.

    #2
    WILD_WEST tai kur planuojai stoti ir ka studijuoti?
    W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
    Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
    Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

    Comment


      #3
      Jei viskas bus gerai studijuosiu Klaipedos Universitete,Jureivystes fakultete Laivavedyba arba Laivu energetiniu irenginiu eksploatacija.

      Comment


        #4
        Laikiau anglų, matematiką, lietuvių (tiksliau šitą dar laikysiu) valstybinius. Infa ir interpretacija - mokykliniai.
        Valstybinių rezultatų nežinau, infa - 9, interp - 9.

        Žadu galbūt stoti į KTU, Žiniasklaidos Technologijas, tačiau labai daug kas priklausys nuo to, kaip išlaikysiu egzus. Be to reiks paskirti kokią dieną atidžiai peržiūrėt visas galimas specialybes, perspektyvas ir panašiai. galbūt pakrypsiu į informatiką, galbūt į kokias telekomunikacijas, net neįsivaizduoju dar..
        www.donatas-mazeika.lt

        Comment


          #5
          labai tikiuosi, kad pats nesusimoviau, ir nebuvo daug nusirašiusiųjų biologiją, ir aš įstosiu į KMU!

          Comment


            #6
            As laikau siuos egzaminus:

            Matematika- valstybini
            Lietuviu testas- valstybinis
            Anglu kalba- valstybinis
            Lietuviu interpr.- mokyklinis, gavau tik 6...
            Istorija- mokyklinis
            Informatika- mokyklinis, gavau 87 balus, nzn. koks pazymys...

            Seip noreciau istot i statybos inzinerija, taciau nezinau kaip iseis...

            Comment


              #7
              Kas nors pirkot LT egzą?

              Comment


                #8
                Zinok, jei buciau zinojes, tai sita klausima buciau apsvarstes...

                Comment


                  #9
                  Aš jau laikiau matematiką, anglų, kitą savaitę dar laukia istorija ir lietuvių. Pirminis planas įstoti į VU ekonomiką, tačiau svarstysiu ir kitokias galimybes, pavyzdžiui VDU politiką, galbūt turizmą. Tai iš dalies priklausys ir nuo to, kaip išlaikysiu matematiką.
                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                  Comment


                    #10
                    Blemba!
                    Skambinau del rezultatu Matematikos valstybinio, tai sake, kad surinkau 0!!!
                    Tai ar taip gali but, nes kalbejau dar su 2 klasiokais, kurie kartu laike, tai jie irgi gavo 0! tai tipo gavau 0 tasku??!!!! Tipo buvom tokie tupi, kad nesurinkom netik 11, minimalaus balo, bet net nei 1 prakeikto taskelio negavom??!!!
                    Absurdas, jei tai tiesa, teiksiu apeliacija...

                    Comment


                      #11
                      tai jei surinkot nuo 0 iki 10 taškų tai gavot 0%, o ten paskambinus ar SMS kiek žinau kaip ir pernai šiemet sako balai, kurie reiškia procentai
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        #12
                        Parašė Aiwa
                        Blemba!
                        Skambinau del rezultatu Matematikos valstybinio, tai sake, kad surinkau 0!!!
                        Tai ar taip gali but, nes kalbejau dar su 2 klasiokais, kurie kartu laike, tai jie irgi gavo 0! tai tipo gavau 0 tasku??!!!! Tipo buvom tokie tupi, kad nesurinkom netik 11, minimalaus balo, bet net nei 1 prakeikto taskelio negavom??!!!
                        Absurdas, jei tai tiesa, teiksiu apeliacija...
                        Kažkiek surinkai, tik nepasiekei egzamino išlaikymo ribos, kuri kas met keičiasi.

                        Kad ir kaip, užuojauta.
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          aisku, thanks Mantai
                          Teks eit perlaikyt...
                          Tik velniava, kad jau Statybos inzinerijos nematyt.. bet pats ir kaltas, nekas kitas...
                          Paskutinis taisė Aiwa; 2006.06.13, 14:42.

                          Comment


                            #14
                            šiaip mano tata matematikos mokytojas ir jo du mokinai neišlaikė, tai sakė grynai ir matematikos užduotys išplaukusios buvo, nes labai aukštai užkelta kartelė... ir aišku pirko prasti mokiniai, tai jie ir surinko beveik max taškų skaičių, taip sužlugdydami kitus... gerai, kad as laikiau 2002m. tada gal ir korupcijos buvo, bet praslydo man tas egzaminas gan gerai

                            Comment


                              #15
                              1. Statybos inžinerija;
                              2. Statybos inžinerija(mokamas);
                              3. Eksporto inžinerija;
                              4. Termoinžinerija

                              Laikiau: Matematiką (73% ); Lietuvių (??); Anglų (??). Ryt laikysiu Fizika



                              NEPIRKAU!

                              Comment


                                #16
                                Nedas, įstosi manau jau ir dabar į 1-2 vietas, kurias užrašei, nežinau koks dabar konkursas, bet mano metu su tokiu matematikos rezultatu laisvai būtum įstojęs. Matematikos rezultatas vienas svarbiausių buvo, o fiziką bent išlaikyk

                                Comment


                                  #17
                                  Ačiū Tomki. Matkes ima 0.5. Tikuosi įstot. O gal ten pat mokinies ?

                                  Tomki, tavo tėtis kartais ne Kalniečių vidurinėj dėsto ?
                                  Paskutinis taisė Nedas; 2006.06.13, 20:40.

                                  Comment


                                    #18
                                    aš tai surinkau biologijos 97 ir tiesiu taikymu skrendu į KMU!!!

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė batista
                                      aš tai surinkau biologijos 97 ir tiesiu taikymu skrendu į KMU!!!
                                      sveikinimai
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        #20
                                        /\ dėkui

                                        Comment

                                        Working...
                                        X