Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grafiti

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • AIRzol
    replied
    Parašė Kema Rodyti pranešimą
    Čia negrų kultūra - kaip šuniui žymėti teritoriją tokiu būdu. Menas čia niekuo dėtas. Nori meno - eik į galerijas, tarkis su kuratoriais, ir terliok š... sienas į sveikatą, tik jau būk geras, neversk viso svieto tuo savo "menu" grožėtis. Bėda ta, kad kiekvienoje visuomenėje atsiranda menkapročių, terliojančių pastatus miestuose ir miesteliuose. Paprastai, tai daro neauklėjami paaugliai, bet pasitaiko ir nukrypimų nuo normos - tokius reikia gydyti elektrošoku.
    Labai paprasta, grafiti - yra vandalizmas tiek privataus, tiek visuomeninio turto gadinimas.
    Piešti grafiti ant kitų žmonių turto be jų sutikimo - nusikaltimas, bet




    ar



    Komentuoti:


  • Kema
    replied
    Čia negrų kultūra - kaip šuniui žymėti teritoriją tokiu būdu. Menas čia niekuo dėtas. Nori meno - eik į galerijas, tarkis su kuratoriais, ir terliok š... sienas į sveikatą, tik jau būk geras, neversk viso svieto tuo savo "menu" grožėtis. Bėda ta, kad kiekvienoje visuomenėje atsiranda menkapročių, terliojančių pastatus miestuose ir miesteliuose. Paprastai, tai daro neauklėjami paaugliai, bet pasitaiko ir nukrypimų nuo normos - tokius reikia gydyti elektrošoku.
    Labai paprasta, grafiti - yra vandalizmas tiek privataus, tiek visuomeninio turto gadinimas.

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Tai va dėl ko man nerado nieko apie GRAFFITI temos , nes ana tema tik su viena Fraide Grafiti .
    Paskutinis taisė Sefas210; 2011.02.13, 20:30.

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Apie tagerius tai net kalbos nėra.
    O pats grafiti, tai irgi priklauso kaip atliktas ir kur.
    Jeigu pastatas yra apleistas(arba kokios nepabaigtos statybos) ir gadina miesto įvaizdį, kartais gražus graffiti pastato išvaizdą gali labai pagyvinti ir pagražinti.
    Jeigu pastatas yra ką tik po remonto, kažkoks paišymas ant jo be savininkų sutikimo yra nusikaltimas ir turto žalojamas.
    Be to, tema apie graffiti šiame forume jau yra sukurta.

    Komentuoti:


  • Raikkonen
    replied
    Tik vandalizmas ir nieko daugiau. Nemačiau ir tikrai nemanau, jog pamatysiu gražių graffiti darbų, tiesiog pats jų atlikimo būdas, priemonės, pasirinkta vieta ir gautas rezultatas man visiškai nėra priimtini. Vien dėl to, kad paskui kiekvieną peckiotoją laikantį save šiuolaikišku menininku niekas su valikliais nelakstys, palaikyčiau idėją, kad kažkur toliau nuo miesto centro būtų įrengta vieta jų "saviraiškai".

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Štai čia jau totalus vandalizmas danijoje, gal ir gražu bet jau ne ant viešojo transporto.

    0:14 Galima pagalvoti kad lietuvių menas


    Paskutinis taisė Sefas210; 2011.02.13, 16:59.

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Graffiti be abejonių menas, tačiau jis turi būti kontruoliuojamas bei turi būti sienos savininko sutikimas, nes kartais toks menas daro nemažus nuostolius. O apie tagus mano nuomonė paprasta, šuo žymisi savo valdas, o žmonėms žymėjimosi būdas nemalonus, tas pats ir su tageriais, aš asmeniškai prieš visus "Solomon" ir "Cabri" kurie ištepliuoja sienas, ir už graffiti meną, kuris padaro miestą gyvybingesnį ir laisvesnį.

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Pagavus nelegaliai gadinant turtą nukapoti rankas vietoje, o gal dar tuo pačiu ir kojas. Mielai sutikčiau. Ten kur legaliai ir gražiai, tada nieko prieš.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė aviDer Rodyti pranešimą
    Man tai yra menas, jaunimas taip save išreiškia, tai yra šiuolaikiškumas.
    Tam, kad tas menas būtų šiuolaikiškas, turi būti atitinkama ir vieta. O peckiojimas kur papuola yra turto gadinimas ne daugiau...

    Komentuoti:


  • LC.
    replied
    Menas, kai būna menas. Nemenas, kai būna tag'as ir pan. Šiaip, visai įdomu ir gražu.

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Dauguma šitame vaizdo įraše "Graffiti" tikrai neblogi.


    Bet jau tokie tai tikrai gadina miesto vaizda


    Komentuoti:


  • aviDer
    replied
    Man tai yra menas, jaunimas taip save išreiškia, tai yra šiuolaikiškumas.

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    GRAFFITI - menas ar vandalizmas?

    Visi esame pastebėje mieste išpiešta siena, vieniems tai menas, kitiems vandalizmas,man asmeniškai yra gražu jeigu tai vietoj nupiešta, yra meniškų darbų per visa siena nupieštų, bet dauguma tik gadina miesta.

    Paskutinis taisė Sefas210; 2011.02.13, 15:40.

    Komentuoti:


  • graffiti.lt
    replied
    graffiti .. video apie kovas ...

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Tai va būtent, man irgi įdomu ką darys - jeigu tas Solomonas bus pagautas, sienų jis neišgrauš, o tam kad užsimokėtų už žalą, kurią jis yra padaręs, jam neužteks viso gyvenimo, nes pridaręs jis tikrai daug - visi matom, ant kai kurių sienų net po kelis tagus. Man tikrai jau darosi įdomu, kaip čia bus. Žiūriu, jau Delfis ir Lrytas rašo apie šitą akcija:
    http://whatson.delfi.lt/news/people/...hp?id=36465407

    http://www.lrytas.lt/-12843756271283...ezon%C4%85.htm
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.11.26, 00:23.

    Komentuoti:


  • Vilnietizz
    replied
    Grafiti nėra blogis, bet, žinoma, piešiniai neleistinose vietose erzina. Ir kovoti su tuo reikia kuo griežčiau.

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Na ir kas kad pagaus? Baudą paskirs, kuri liks nesumokėta?

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Šiokios tokios naujienos iš Facebooko. Vilniečiams manau gerai žinomą veikėją, Vilniaus sienas apvariusį užrašu Solomon (nepastebėti jo neįmanoma, jis vis ne ant kiekvienos sienos), ėmėsi gaudyti... Aš pamatęs net nepatikėjau. Algis Ramanauskas Nežinau kodėl jis tuo suinteresuotas, bet reikalą matyt pradėjo rimtą - renkami pinigai, ruošiamasi bendradarbiauiti su teisėsauga. Štai grupė, jei domina:
    http://www.facebook.com/group.php?gid=149450428421077

    Bet šiaip, aišku, ne visas graffiti yra blogis. Be abejo, tai ką daro Solomon, yra toli nuo graffiti, nes jis tik taguoja, ir labai nevykusiai taguoja. Bet kiti, mokantys piešti pavaro tokių darbų, kad jie atrodo tikrai geriau, nei pilka siena. Keli pvz iš Vilniaus (jei Solomonas taip paišytų, manau niekas ant jo per daug nepyktų):









    Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.11.26, 00:23.

    Komentuoti:


  • EdvinasB
    replied
    Šiaip puošia miestą profesionalų atlikti graffiti piešiniai.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
    Taigi, per Kauno miesto dienas, gal kam ir nebuvo žinoma, bet vyko grafitti konkursas „1000mečio Graffiti” Urmo bazėje. Tad nuvažiavau ir pafotkinau, kaip gražiai išpaišė sienas Pasidalinu su Jumis
    Labai patiko šie 2 darbai:



    Komentuoti:

Working...
X