Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grafiti

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Reptilias
    replied
    Dazniausiai senamiescio sienas tagais teplioja forsai ar kiti trumpo plauko atstovai, tuo tarpu ilgaplaukiai dailes mokyklu mokiniai moka piesti ir betkokiu kringeliu neraito, o nupiesia tikrai neblogus grafiti.

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Parašė Linas Rodyti pranešimą
    Beje, faktas kaip blynas, kad daugiausiai ant sienų pripeckioja dailės mokyklų mokiniai. Jie ir kiti esantys "prie meno" dažnai augina ilgesnius nei kiti plaukus, tad daktaro įžvalga visai į temą. Nieko neturiu prieš menininkus ar prieš ilgus plaukus (greičiau prieš skustą madą), bet peckiojimas siutina.
    Taip išeina, aš menininkas?

    Komentuoti:


  • Linas
    replied
    Parašė batman Rodyti pranešimą
    prie ko cia plaukai? jei pats skustas su treningais vaikstai, tai nereiskia, kad visi turi but tokie kaip tu

    kazkada pats truputi bandziau daryt tai, teko draugam ant sienu piest, keletu konkursu sudalyvaut. Teckiot kur papuola nebuvo kaip, neturejau tiek pinigu, kad galeciau ispildyt tai kas sumanyta, o siaip beleko nesinorejo daryt. graffiti man yra neatsikirama miesto dalis, tiesiog reikia subtiliai sugalvot kas kur ir kaip daroma.
    Beje, faktas kaip blynas, kad daugiausiai ant sienų pripeckioja dailės mokyklų mokiniai. Jie ir kiti esantys "prie meno" dažnai augina ilgesnius nei kiti plaukus, tad daktaro įžvalga visai į temą. Nieko neturiu prieš menininkus ar prieš ilgus plaukus (greičiau prieš skustą madą), bet peckiojimas siutina.

    Komentuoti:


  • balabanas
    replied
    nu cia tai neblogai papaise

    Komentuoti:


  • JaM
    replied
    Japonai:
    http://www.youtube.com/watch?v=wuruTIhV8tM

    Komentuoti:


  • Cholerikas
    replied
    Vakar 3h nakties girdziu kazkas krato "nitruxas", islendu balkonan, asilai sienas peckioja, tai nuvijau. Siandien ziuriu, betkokiu nesamoniu didziuliais uzrasais prirasineje, raides tiesiai nupiest nemoka... Va tau ir grozis. Plyta jiems i kakta reikejo paleist, gailiuosi dabar.

    Komentuoti:


  • JaM
    replied
    Siaip jau uz automobiliu "apipeckiojima" moka nemazus pinigus...

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Negrazu?
    įsivaizduok, kad kas apipeckiotų tavo automobilį...

    Komentuoti:


  • JaM
    replied
    Parašė Svecias Rodyti pranešimą
    Nežinau kaip kam, bet man grafiti nepatinka. Neteko matyti ko nors įdomesnio ar gražaus. Teplionė ir tiek.
    http://www.lost.art.br/osgemeos_01.htm
    http://www.reclaimyourcity.net/conte...?im=8718&spe=8
    http://www.reclaimyourcity.net/inter...view.php?iid=6
    http://www.bombingscience.com/graff1...brona05637.jpg
    Negrazu? Beje, sitie pavyzdeliai surasti greitosiomis, siaip esu mates labai graziu ir - svarbiausia - labai tinkanciu tai vietai.
    Man labai nepatinka sugadintos senamiescio sienos, bet yra ir daug tokiu vietu, kurias grafiti tikrai papuostu.
    GERAS grafiti.

    Komentuoti:


  • Svecias
    replied
    Nežinau kaip kam, bet man grafiti nepatinka. Neteko matyti ko nors įdomesnio ar gražaus. Teplionė ir tiek.

    Komentuoti:


  • Andrew
    replied
    Bausti, bausti ir bausti. Daugiau nieko ir nežinome. Pasukti smegenis kaip geriau išspręsti problemą reikėtų. Geriau būtų leisti grafiti paišyti ant tam tikrų sienų (ir ne kur nors už miesto). Pvz, ant pilkų beverčių pastatų sienų arba galima būtų įrengti specialias lentas prie skeitparkų (Vilniuje tokių yra keletas).
    Grafiti tikrai yra gražu, dažno meninė vertė yra tikrai nemenka.
    Bet kokiu atveju grafiti paišymu negalima niokoti vertingo pastato ar kito asmens nuosavybės be jo sutikimo.

    P.S. senas pėsčiųjų perėjas reiktų išpaišyti, nes jos labai baisios, grafiti pagyvintų
    Paskutinis taisė Andrew; 2007.06.02, 15:34.

    Komentuoti:


  • Rimantas
    replied
    Na aš tik rūsyje savo biški parašinėjau ten niekam nemaišo, na ir dar į sasiuvinius dažnai piešdavau, tad sutaupysit dažų, man į akis purkšt nereikės

    Komentuoti:


  • Reptilias
    replied
    Tai su akvarele ar guasu paisai?Jei taip, tai nieko tokio... D

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
    Nepagautas— nevagis. Iš viso, nesuprantu ko tu jį užsipuolei?
    Krepšinio sumetimais. PM'u prisipažinau, bet jam pasakiau, kad nesu piktybinis ir matomose vietose nepiešiu. Aerozolių nenaudoju.

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied

    Ir vietą tinkamą pasirinkt. O tagintojai ir kiti vaikiūkščiai labai mėgsta senamiesčius pagadint .

    Komentuoti:


  • batman
    replied
    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    į akis pripurkšt dažų tokiems, kad savaitę pabliautų, tada liept nuvalyt, nesvarbu kuo - nors ir dantim nugraužt!

    o mūsų bangliukas pauliukas tai pilnai tikiu, kad ir pats į nagelius paima kartais flakonėlį, daug tokių plaukais apdovanotų paišytojų peckelių 12-13-14 metų esu matęs
    prie ko cia plaukai? jei pats skustas su treningais vaikstai, tai nereiskia, kad visi turi but tokie kaip tu

    kazkada pats truputi bandziau daryt tai, teko draugam ant sienu piest, keletu konkursu sudalyvaut. Teckiot kur papuola nebuvo kaip, neturejau tiek pinigu, kad galeciau ispildyt tai kas sumanyta, o siaip beleko nesinorejo daryt. graffiti man yra neatsikirama miesto dalis, tiesiog reikia subtiliai sugalvot kas kur ir kaip daroma.

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    /\ pm'u pats prisipažino
    Tada visai kitas dalykas .
    Pažinojau keletą kurie Klaipėdos senamiesty peckiojo, maniau ... nurausiu .

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    /\ pm'u pats prisipažino

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    tavo pačio gerovei geriau būtų NE

    nors ką tik pripažino mūsų peckelis, kad yra tepliotojas
    Nepagautas— nevagis. Iš viso, nesuprantu ko tu jį užsipuolei?

    Komentuoti:


  • Reptilias
    replied
    Klaipedoje galetu puikiiai leisti visiems grafiti megejams paisyt ant triuksma izoliuojancios sienos jurininku prospekte.Kazkas pries keleta metu bande ten padaryt didziausia Lietuvoje grafiti, deja atvaziavo keli policijos ekipazai ir visus "suseme".Labiausiai nervuoja kai "pajurio" parduotuve aptagina-jau koki simta kartu perdazinejo ja.Mano brolis pats karpo trafaretus ir kartais papaiso.Grafiti kultura Lietuvoje nera labai pazengusi, taciau Klaipedoje jau yra pakankamai profesionaliu pieseju, kaip tb2, kurie is privataus grafiti paisymo uzsidirba pinigu.Del bausmiu, tai visokiems mazvaikiams yra smagu pabegiot nuo policijos arba pagautiems pasididziuoti pries draugus, kad yra "kietas".Reikia sviesti jaunima ir isskirti bent po kelias vietas, kuriose leistina piest, gal net sumokejus kelis litus per diena uz galimybe pasireiksti.Kuo daugiau drausi- tuo daugiau visiems noresis.Laikui einant ir lietuvoj atsiras panasiu i Banksy, kuris matyt irgi pirma tepliojo sienas...

    Komentuoti:

Working...
X