Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečiai renka Vilniaus merą

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Forumiečiai renka Vilniaus merą

    Įsivaizduokim, kad yra tiesioginiai Vilniaus miesto mero rinkimai ir jį išrinkti gali šio forumo nariai (visi, ne tik vilniečiai). Taigi balsuokit ir jei norit parašykit, kodėl jūsų pasirinkimas yra būtent toks.
    84
    Rolandas Paksas (liberalai demokratai)
    4,76%
    4
    Algirdas Paleckis (socialdemokratai)
    4,76%
    4
    Henrikas Žukauskas (pilietinės demokratijos partija)
    0,00%
    0
    Artūras Skardžius (LVLS ir Lietuvos centro partijos koalicija)
    0,00%
    0
    Kęstutis Masiulis (tėvynės sąjunga)
    8,33%
    7
    Alvydas Pocius (darbo partija)
    1,19%
    1
    Petras Auštrevičius (liberalų sąjūdis)
    11,90%
    10
    Algirdas Monkevičius (naujoji sąjunga)
    2,38%
    2
    Artūras Zuokas (liberalų centro sąjunga)
    66,67%
    56

    #2
    Jei nesunku, dar ir kandidatų sąrašą prikabink
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      A. Zuokas. Išrinkus jį aš žinau kokiu keliu Vilnius toliau eis ir man tas kelias yra iš dalies priimtinas. Galbūt yra ir tinkamesnis kandidatas, tačiau iš visų kitų apart oponentų keiksnojimų ir eilinių priešrinkiminių paistalų pasakojimų nieko kito ir neišgirdau.

      Comment


        #4
        O as pvz. Masiuli rinkciau. Zuoko era atnese savu privalumu, bet nepakeiciamu nera, o maziau susitepusiu manau irgi butu galima rasti

        Comment


          #5
          Prikabinau apklausą, jei kažką praleidau - rašykit.

          Comment


            #6
            Net nežinau už ką balsuot.. Tikriausiai už Zuoką.... Daugiau man daugiau ar mažiau priimtinų variantų kaip ir nematau.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              #7
              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
              A. Zuokas. Išrinkus jį aš žinau kokiu keliu Vilnius toliau eis ir man tas kelias yra iš dalies priimtinas. Galbūt yra ir tinkamesnis kandidatas, tačiau iš visų kitų apart oponentų keiksnojimų ir eilinių priešrinkiminių paistalų pasakojimų nieko kito ir neišgirdau.
              A. Zuokas dėl maždaug tų pačių priežaščių.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Galima daryti išvadą kad apart Zuoko visų kitų partijų atstovai labai prastai pasiruošę rinkimams arba savo rinkiminę kampaniją orientavę į mažiai suprantančią politiką visuomenės dalį. Mano supratimu yra prastas rodiklis rinkti valdžią pagal tai kuris yra daugiau susitępęs, kuris mažiau. Visada daugiau bus susitępęs tas kuris ilgiau išbuvęs kokiam nors poste ir kuris įsigijo daugiau priešų kurie gali pakapstyti ir tepalus ištraukti į plačiąją visuomenę. Mano supratimu reikia rinkti tą kuris atneš daugiau naudos miestui ir šiuo atveju galima pažiūrėti kad ir Romas buvo parašęs, kad P. Auštrevičiaus partijos rinkiminiuose sarašuose yra kandidatas kuris aktyviai priešinasi Šiaurinės gatvės statybai, tai kaip suprantu išrinkus juos su ta gatve teks atsisveikinti neribotam laikui. Ir t.t.

                Comment


                  #9
                  A. Zuokas. Taip pat dėl jau čia įvardintų priežasčių

                  Comment


                    #10
                    Bilenkas tik ne Zuokas. Dėl čia įvardintų ir neįvardintų priežasčių. Zuoko pabėgimas į Varšuvą, manau, pateks į Lietuvos istorijos chrestomatiją
                    Paskutinis taisė Perfect; 2007.02.21, 14:55.

                    Comment


                      #11
                      man dar klausimas kyla ar zuokas pateks i miesto taryba taip prsisikes?(atsiprasau uz zodi )

                      Comment


                        #12
                        Aš pats netvirtai, bet visgi pasirinkau Zuoką. Gal iki rinkimų dar pakeisiu nuomonę. Kęstutis Masiulis man atrodė gan sąžiningas, bet kad jis kažkoks populistas. Pvz. žada referendumą, kuriam miestiečiai patys galėtų pasirinkti metro/tramvajų ar dar kažką (nesąmonė). Arba nemaža propaganda "sostinėj" irgi nepatiko. Ir šiaip nusibodo tas jo linksniuojamas "abonentas", "rubikonas" ir pan. Vietoj tokių linksniavimų politikai geriau rimčiau pakalbėtų ką jie gali ir planuoja daryti, jei bus išrinkti.

                        Comment


                          #13
                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                          Aš pats netvirtai, bet visgi pasirinkau Zuoką. Gal iki rinkimų dar pakeisiu nuomonę. Kęstutis Masiulis man atrodė gan sąžiningas, bet kad jis kažkoks populistas. Pvz. žada referendumą, kuriam miestiečiai patys galėtų pasirinkti metro/tramvajų ar dar kažką (nesąmonė). Arba nemaža propaganda "sostinėj" irgi nepatiko. Ir šiaip nusibodo tas jo linksniuojamas "abonentas", "rubikonas" ir pan. Vietoj tokių linksniavimų politikai geriau rimčiau pakalbėtų ką jie gali ir planuoja daryti, jei bus išrinkti.
                          Taip Masiulis sąžiningas pasidarė kuomet jam nepavyko prastumti maitinimo mokykloms ir susipyko su Zuoku. Nuo to laiko ir girdim tą ką girdim.

                          Comment


                            #14
                            Nematau rimtesniu kandidatu uz Zuoka; ypac paskaicius sita straipsneli-interviu su galimais kandidatais: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=12120064

                            Nezinau, kodel daugelis kitu kandidatu elementariai nusisneka arba pilsto is tuscio i kiaura ir kodel to nedaro Zuokas. Jeigu kazkas siulo didinti Vilniaus zaliuosius plotus (o tokiu kandidatu buvo ne vienas), akivaizdu, kad zmogus nelabai susivokia aplinkoje ir meru buti tokiam tiesiog negalima... O tai, kad Zuokas "vagis" ir "abonentas" nera kazkoks lietuviskos politikos isskirtinumas. Vargu ar rastume bent viena "nesusitepusi" politika. Tiesiog, kad ant jo loja daugiau (na jis visgi Vilniaus meras, vienas svarbiausiu politiniu postu salyje) negu ant kitu, dr nereiskia, kad jis daugiau susitepes.
                            Toks mano kuklus poziuris.

                            Comment


                              #15
                              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                              Taip Masiulis sąžiningas pasidarė kuomet jam nepavyko prastumti maitinimo mokykloms ir susipyko su Zuoku. Nuo to laiko ir girdim tą ką girdim.
                              Masiulis jau seniai ant Zuoko burnojo, tik anksciau to nedare viesai. Zmogus gal ir doras ir siek tiek idealistas, ir gero visiems linkintis, bet gyvena kazkur padebesiuose, o ne realiame pasaulyje.

                              Comment


                                #16
                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Masiulis jau seniai ant Zuoko burnojo, tik anksciau to nedare viesai. Zmogus gal ir doras ir siek tiek idealistas, ir gero visiems linkintis, bet gyvena kazkur padebesiuose, o ne realiame pasaulyje.
                                Būtent, lygiai toks pats mano požiūris į jį.

                                Comment


                                  #17
                                  Visgi gerai suveikė poros metų viešųjų ryšių akcija mušk Zuoką vaidink gerutį, kad net jūsų akyse tokį įvaizdį sukūrė.

                                  Comment


                                    #18
                                    Beje, 5-tu numeriu konservatorių sąraše yra Algirdas Ramanauskas:

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                      ... Kęstutis Masiulis man atrodė gan sąžiningas, bet kad jis kažkoks populistas. Pvz. žada referendumą, kuriam miestiečiai patys galėtų pasirinkti metro/tramvajų ar dar kažką (nesąmonė). ....
                                      kodel nesamone?
                                      Dubline buvo referendumas del metro statybos (tuo metu jau buvo idiegtas tramvajus) ir miestieciai palaike metro ideja.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Nematau rimtesniu kandidatu uz Zuoka; ypac paskaicius sita straipsneli-interviu su galimais kandidatais: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=12120064

                                        Nezinau, kodel daugelis kitu kandidatu elementariai nusisneka arba pilsto is tuscio i kiaura ir kodel to nedaro Zuokas. Jeigu kazkas siulo didinti Vilniaus zaliuosius plotus (o tokiu kandidatu buvo ne vienas), akivaizdu, kad zmogus nelabai susivokia aplinkoje ir meru buti tokiam tiesiog negalima... O tai, kad Zuokas "vagis" ir "abonentas" nera kazkoks lietuviskos politikos isskirtinumas. Vargu ar rastume bent viena "nesusitepusi" politika. Tiesiog, kad ant jo loja daugiau (na jis visgi Vilniaus meras, vienas svarbiausiu politiniu postu salyje) negu ant kitu, dr nereiskia, kad jis daugiau susitepes.
                                        Toks mano kuklus poziuris.
                                        Mano toks pats požiūris.
                                        Po Masiulio "išsišokimo", išvis jo matyt nenoriu.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X