Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Ir kokio velnio reikia trenktis per pusę pasaulio į tokią šalį
    Tai butent todel ir trenktis - egzotika.

    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
    aš išgėrus litrą vodkos geriau dainuoju
    Pirma mergina, kuria zinau, galinti isgerti litra degines

    Del to prigrusto japonu traukinio - sunku patiket, kad tokie dalykai vyksta Japonijoj, pagal mentaliteta dar suprasciau jei kokioj Kinijoj, kur zmogus vertinamas visai kitaip. Ar tikrai ten Japonija?

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Reiktų paklausti tų milijonų turistų, kurie ten važiuoja kasmet. Nors atsakymai tikriausiai būtų be galo skirtingi, o kartais jų išvis nebūtų

      Žmonės traukia ten iš visų pasaulio galų nuo žolę šniaukščiančių hipių ir visokių John'ų iki šeimų su mažais vaikais ir pensijinio amžiaus porų. Tiesiog mistika. Žodžiu, umom nepoimioš, kodėl taip yra.
      Švedai, pavyzdžiui, į Tailandą traukia ieškoti antrosios pusės arba namų šeimininkių.
      Užtat dabar švedų kalbos kursuose, vienoje grupėje, yra net 13 fru iš ten.

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą

        Pirma mergina, kuria zinau, galinti isgerti litra degines
        Nu ne litrą, bet 0,7 tai tikrai esu išgėrusi. Daugiau taip nedarysiu

        Comment


          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
          Nu ne litrą, bet 0,7 tai tikrai esu išgėrusi. Daugiau taip nedarysiu
          Per išleistuvių vakarą?

          Comment


            Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
            Per išleistuvių vakarą?
            Ne, per My birthday part 2 - Lithuanian edition

            Comment


              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
              Ne, per My birthday part 2 - Lithuanian edition
              Oh cool! Linksmai šventi

              Comment


                Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                Oh cool! Linksmai šventi
                Kartais per daug linksmai

                Comment


                  Negerai gi tiek prisisprogti.

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Negerai gi tiek prisisprogti.
                    O kas gerai šiais laikais? Ne kasdien gi prisisprogsti tokiam lygmeny, kad nesupranti kokia kalba šneki . Man užtenka taip padauginti kartą-du į metus

                    Comment


                      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                      O kas gerai šiais laikais? Ne kasdien gi prisisprogsti tokiam lygmeny, kad nesupranti kokia kalba šneki . Man užtenka taip padauginti kartą-du į metus
                      Manau daug kam pasitaiko visokių nesąmonių.. Kaip kažkas pasakė: Balius ne balius, jei iš ryto negėda

                      Comment


                        Atsiprašau už nešvankybes, tačiau pasirodo, Kaune yra ko gero, didžiausias b***s Lietuvoje

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          Del to prigrusto japonu traukinio - sunku patiket, kad tokie dalykai vyksta Japonijoj, pagal mentaliteta dar suprasciau jei kokioj Kinijoj, kur zmogus vertinamas visai kitaip. Ar tikrai ten Japonija?
                          kas svarbiausia ten dar 5 zmones turi sedeti ir grusti per pika visus ir kadangi tai Japonija, atlyginimai nemazi ju islaikymui. dar idomu kiek stoteliu tokiu per visa miesta. Moteri viena be gailescio sutraiske, per meiles parada taip atrodo uzduso keletas moteru.

                          Comment


                            Nu man vis tiek sunku patiket, kad toks japonu mentalitetas... tikrai sunku patiket..

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              Nu man vis tiek sunku patiket, kad toks japonu mentalitetas... tikrai sunku patiket..
                              Sunku buvo patikėti ir man, bet kai radau daugiau panašių vaizdelių, tai nieko kito nebeliko kaip tik pripažinti THIS IS True : http://www.youtube.com/watch?v=HsOsoDs1J6o

                              Japonai yra darboholikai, tai turbūt keliautų į darbą ir keliais aukštais, kad tik nevėluoti, ne taip kaip italai..
                              *******
                              Miestai.net Fb

                              Comment


                                Parašė andyour
                                bet tai turtinga bei labai technologiskai issivysciusi valstybe. kokios problemos padidinti metro daznuma? Nebent cia retai taip buna o ir dazniausiais kaip ir pasmus autobusuose, prie duru grudasi visi, o galuose pilna vietos, laisvai visi stovi.
                                Metro kursavimo dažnumas taip pat ribotas. Jei neklystu, net patys šiuolaikiškiausi metro traukiniai važiuoja ne dažniau negu kas 3 minutės. O tokie vaizdai bene didžiausiame pagal gyventojų skaičių (per 20mln. + antra tiek priemiesčiuose ir palydinčiuose miestuose) neturėtų stebinti. Pavyzdžiui net centrinės miestų aikštės eilinę darbo dieną europiečiui atrodo kaip perpildytos.
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Parašė andyour
                                  Nebent cia retai taip buna o ir dazniausiais kaip ir pasmus autobusuose, prie duru grudasi visi, o galuose pilna vietos, laisvai visi stovi.
                                  Pagal "presuotojų" operatyvumą galiu teigti, kad taip būna gana dažnai
                                  *******
                                  Miestai.net Fb

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    Nu man vis tiek sunku patiket, kad toks japonu mentalitetas... tikrai sunku patiket..
                                    Man irgi sunku patikėti. Ir, tiesą pasakius, man tai nėra ypač juokinga. Tokijas garsėja beveik idealia viešojo transporto sistema, bet net Londone, kurio transportą aš pats nuolat kritikuoju, tokių dalykų neteko matyti. Jei taip būtų, stengčiausi vengti tokio transporto. O tai reiškia tik vieną - nepakankama talpa ir intensyvumas. Aišku, galbūt nebeįmanoma nieko pakeisti, nes piko metu ir taip viskas veikia max režimu, bet tokie dalykai su "puikia" tranporto sistema kažkaip nelabai derinasi.

                                    Comment


                                      Visi azijiečiai yra darboholikai, toks tiesiog mentalitetas ir darbo kultūra susiformavusi.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                        Sunku buvo patikėti ir man, bet kai radau daugiau panašių vaizdelių, tai nieko kito nebeliko kaip tik pripažinti THIS IS True : http://www.youtube.com/watch?v=HsOsoDs1J6o

                                        Japonai yra darboholikai, tai turbūt keliautų į darbą ir keliais aukštais, kad tik nevėluoti, ne taip kaip italai..
                                        Kiniečiai irgi gali būti ne blogesni "darboholikai" (t.y. "dėl akių" sėdėti darbe po 20val. per dieną), bet nei Singapūre, nei ypač užgrūstame Honkonge nieko panašaus nėra. Pastarąjame net piko metu visi ramiai laukia eilėje ir jei netelpa į pirmą ar antrą traukinį, visvien telpa į trečią ar ketvirtą, kuris atvažiuos po poros minučių. Nereikia jokių "grūdimų". Su japonais kažkas rimtai netvarkoje.

                                        Comment


                                          http://www.youtube.com/watch?v=CLDSE7RHvno

                                          Comment

                                          Working...
                                          X