Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Suzinok kaip skamba tavo vardas japoniskai:
    A - ka
    B - zu
    C (Č) - mi
    D - te
    E (Ė) - ku
    F - lu
    G - ji
    H - ri
    I - ki
    J - zu
    K - me
    L - ta
    M - rin
    N - to
    O - mo
    P - no
    R - shi
    S (Š) - ari
    T - chi
    U (Ū) - do
    V - ru
    Y - fu
    Z (Ž) - z

    Verskit ir dalinkites... ;D mano vardas jikutekurinkitokaari
    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

    Comment


      Youtube video
      Paskutinis taisė Kosovo; 2010.10.10, 16:41.
      "I killed the Bank" - Andrew Jackson

      Comment


        Nokadota Kidoari DDDD.

        Comment


          Meshikearichikizumotokaari
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Jūs atsargiau su savo "japoniškais" vardais, nes juos galima nesunkiai peršifruoti atgal į lietuviškus. Šiaip pastebėjimas dėl "privacy" internete.

            Comment


              ojej jonai, nu tu ir bailys neturiu aš pvz kada šifruot, ir išvis, nu jeigu vardas lietuviškas yra jonas, tai jonas būs ir japonijoje

              Comment


                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                ojej jonai, nu tu ir bailys neturiu aš pvz kada šifruot, ir išvis, nu jeigu vardas lietuviškas yra jonas, tai jonas būs ir japonijoje
                Kai kas, kaip suprantu rašo ir pavardes. Ir jei tau neaktualu šifruoti, tai nereiškia, kad neaktualu ir visokiems iškrypėliams, kurie tuo užsiima. Aišku, tikriausiai nieko čia blogo, bet visvien reikia, kad žmonės žinotu, ką tiksliai daro.

                Comment


                  Kishirinka. omg
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    /\ va tavo tai tikrai juokingas

                    Comment


                      Kaip reikia auklėti bobas

                      Comment


                        ha... ha... ha...

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Kai kas, kaip suprantu rašo ir pavardes. Ir jei tau neaktualu šifruoti, tai nereiškia, kad neaktualu ir visokiems iškrypėliams, kurie tuo užsiima. Aišku, tikriausiai nieko čia blogo, bet visvien reikia, kad žmonės žinotu, ką tiksliai daro.
                          Ir kas iš to, kad koks iškrypėlis iššifruos? Kur nors feisbuke net šifruoti nereikia. Nors bijoti reiktų kaip tik nebent patiems iškrypėliams, besislapstanties nuo teisėsaugos, arba apskritai tiems, kas jaučia gėda dėl savo pranešimų forume
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Ir kas iš to, kad koks iškrypėlis iššifruos? Kur nors feisbuke net šifruoti nereikia. Nors bijoti reiktų kaip tik nebent patiems iškrypėliams, besislapstanties nuo teisėsaugos, arba apskritai tiems, kas jaučia gėda dėl savo pranešimų forume
                            Na aš kartą pabandžiau su Feisbuko ir kitų internetinių resursų pagalba šiek tiek "pašifruoti". Mane net šiek tiek šiurpas paėmė pamačius, ką galima atkasti vos per kelias minutes apie žmones, kurių net nepažįsti ir kurie paprastai neminimi laikraščių ir žurnalų viršeliuose. Aišku, John nėra iškrypėlis-maniakas, bet tai nereiškia, kad to paties nedaro ir piktų kėslų turintys žmonės. Dėl šios priežasties ir dėl šventos ramybės reikia bent jau įspėti žmones. O kaip jie elgsis toliau - jų reikalas. Bet kokiu atveju, savo pareigą jau atlikau ir įspėjau šio forumo bendruomenę.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Na aš kartą pabandžiau su Feisbuko ir kitų internetinių resursų pagalba šiek tiek "pašifruoti". Mane net šiek tiek šiurpas paėmė pamačius, ką galima atkasti vos per kelias minutes apie žmones, kurių net nepažįsti ir kurie paprastai neminimi laikraščių ir žurnalų viršeliuose.
                              O ar tai iš tiesų taip jau blogai kaip iš pirmo žvilgsnio atrodo?
                              Man pvz. negaila, jei kas nors naršo po mano feisbuko profilį. Galų tai yra socialinis tinklas ir nededu ten labai asmeniškų vaizdų ar informacijos.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                O ar tai iš tiesų taip jau blogai kaip iš pirmo žvilgsnio atrodo?
                                Man pvz. negaila, jei kas nors naršo po mano feisbuko profilį. Galų tai yra socialinis tinklas ir nededu ten labai asmeniškų vaizdų ar informacijos.
                                Na aš juk parašiau "ir kitų internetinių resursų"
                                Sukombinavus infomraciją, kuri prieinama Feisbuke, su kai kuria kita informacija, kurią galima rasti Internete, galima atkasti pačių įvairiausių ir netgi visai pikantiškų detalių: pvz., kas, su kuo, kur ir kada miegojo.
                                Įdomu, kad atskirai (t.y. vien per Feisbuką ar bandant ieškoti vien tik kitų resursų) to padaryti nepavyktų. Na panašiai, kaip koks detektyvas, kur iš mažų detalių kartais susidėlioja didelis paveikslas.

                                Aišku, jeigu tau taip patinka, viskas tvarkoje. Yra žmonių, kuriems, pavyzdžiui, patinka gatvėje vaikščioti nuogiems arba iššokus iš krūmų kam nors parodyti savo gamtos dovanas... tokių žmonių aš nesmerkiu ir žiūriu į tai labai tolerantiškai. Bet juk ne visi tokie esame . Mano perspėjimas labiau skirtas tiems, kurie patys neįtardami gali netyčia paviešinti savo asmeninę infomraciją, kurios paviešinti jie galbūt visai nenori.
                                Paskutinis taisė John; 2010.10.10, 20:04.

                                Comment


                                  Lettered užsiima tokiais dalykais? Hmm.... Nors tai nėra visai legalu, bet aš irgi jo nesmerkiu, visi turim savų pliusų ir minusų.
                                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                  Comment


                                    Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                    Lettered užsiima tokiais dalykais? Hmm.... Nors tai nėra visai legalu, bet aš irgi jo nesmerkiu, visi turim savų pliusų ir minusų.
                                    Kur aš rašiau, kad užiimu? Tik rašau, kad nereiktų būti per daug paranojiškiems ir susireikšminti, kad jus kažkas labai seka ir jūs esat labai kažkam įdomūs.
                                    Paskutinis taisė Lettered; 2010.10.10, 20:18.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Mano perspėjimas labiau skirtas tiems, kurie patys neįtardami gali netyčia paviešinti savo asmeninę infomraciją, kurios paviešinti jie galbūt visai nenori.
                                      Na ką nors rašydamas ,,sienoje'' manau turėtum turėti omeny, kad tai gali perskaityti ne tik ,,draugai''.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Takidomikizuka

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Kaip reikia auklėti bobas

                                          Atvaizdas
                                          po šito "post`o" tavo visi pasisakymai apie kaimo kultūros namų humorą labai gerai tinka į "šiaip linksma" temą. Labai jau linksma skaityti žmogaus, kuriam juokinga kaip kažkas kažkam su tortu i veidą trenkia, humoro kritiką.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X