Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Mačiau aš tas laidas, bent jau anksčiau...
    Mėluoji dėl to, kad juokiasi iš savęs. Kiek teko matyti, tai tik ir "bajeriai" apie "kaukaziečius", "estus", "chacholus", "pindosus", "bulbašus" etc...
    Vien ko vertas humoristas Zadornovas, pylantis nuolat purvą ant Baltijos šalių...
    Peržiūrėk ramiai ir daugiau Ir Zadornovą. Ir įdėmiau. (man jis nusibodo, nes stilius išsęmtas).
    O pvz. estai - na, taip jie stabdžiai. Bajeris senas kaip pasaulis. Ir tik kvailys galėtų įsižeisti

    tikro kvn pvz:

    Comment


      Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
      Aš irgi nemėgstu tų kazliškų bajerių, nejuokingi man visai. Nors mano pažįstamiems jis labai labai patinka. Iš tikro pagal mėgstamus komikus, dažniausiai galima iš karto suprasti koks žmogus, jo pomėgiai ir jo tipas.
      Na, Kazlas yra Nacionalinės premijos laureatas, tarp kitko. Už "už tragiškąsias ir komiškąsias teatro dermes, už kūrybinį principingumą"... Tai, manau, yra neblogas kriterijus, ania?

      Comment


        Parašė Nikas Rodyti pranešimą
        Peržiūrėk ramiai ir daugiau Ir Zadornovą. Ir įdėmiau. (man jis nusibodo, nes stilius išsęmtas).
        O pvz. estai - na, taip jie stabdžiai. Bajeris senas kaip pasaulis. Ir tik kvailys galėtų įsižeisti

        tikro kvn pvz:

        Youtube video
        Filologinis žaidimėlis ir tiek...

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Filologinis žaidimėlis ir tiek...
          Čia man vienam youtubo linkus citatose suformuoja blogai? Nes to video citatoje linkas yra "http://9omu6qac2ru/", biški youtube trūksta .

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Filologinis žaidimėlis ir tiek...
            Tai vat tegu tokie kaip Kazlas subręsta bent iki tokio "žaidimo"
            Be to, kaip žinoma, viskas kas genialu - paprasta

            Comment


              Parašė Nikas Rodyti pranešimą
              Tai vat tegu tokie kaip Kazlas subręsta bent iki tokio "žaidimo"
              Be to, kaip žinoma, viskas kas genialu - paprasta
              Jiems iki Kazlo kaip iki mėnulio pėstute...

              Comment


                Panašu, kad jum intelektualam, paprasti bajeriai nepriimtini. Šiknoj sliekų ieškot. Dėkit čia bajerius geriau, nei savo filosofijas.

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Na, Kazlas yra Nacionalinės premijos laureatas, tarp kitko. Už "už tragiškąsias ir komiškąsias teatro dermes, už kūrybinį principingumą"... Tai, manau, yra neblogas kriterijus, ania?



                  Na tos premijos ir meno suvokimas....stai kai kam surudijes vamzdis ant neries kranto vilniuje irgi didziulis menas vertas ,net 100 000 litu :-)))

                  Comment


                    Tipinis rusiškas "humoras'





                    Paskutinis taisė oranger; 2010.01.15, 12:21.

                    Comment


                      Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                      Na tos premijos ir meno suvokimas....stai kai kam surudijes vamzdis ant neries kranto vilniuje irgi didziulis menas vertas ,net 100 000 litu :-)))
                      Tu nors vieną jo spektaklį matei, "žinove"?

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Tipinis rusiškas "humoras'

                        Youtube video

                        Youtube video

                        antras ne į temą, čia jau labiau TV užsakymas...kaip Olialia ir t.t.
                        Bet pirmas man nuotaiką praskaidrino. Čia visiška tiesa JAV Europos šalelės dzin ir visada bus dzin, kol čia nebus ko nors naudingo verslui

                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Tu nors vieną jo spektaklį matei, "žinove"?
                          Kieno? Kazlo? Uztenka jau per tv prisiziuri kaip 'per jega' bando isspausti kazka atseit juokingo. ... neinu as i jo spektaklius ,nes man jo vaidyba visiskai nepatinka, isskyrus atskirus sekmingus atvejus jo pasirodymuose per tv.

                          Comment


                            Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                            Kieno? Kazlo? Uztenka jau per tv prisiziuri kaip 'per jega' bando isspausti kazka atseit juokingo. ... neinu as i jo spektaklius ,nes man jo vaidyba visiskai nepatinka, isskyrus atskirus sekmingus atvejus jo pasirodymuose per tv.
                            Tai aišku. Šiaip, jo per TV nebūna jau labai seniai...

                            Comment


                              Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                              antras ne į temą, čia jau labiau TV užsakymas...kaip Olialia ir t.t.
                              Bet pirmas man nuotaiką praskaidrino. Čia visiška tiesa JAV Europos šalelės dzin ir visada bus dzin, kol čia nebus ko nors naudingo verslui
                              Prie ko čia Olialia? Tai juk populiariausias rusų komikas Galkinas.
                              Šiaip mane žavi kaip rusų komikai visada viską geriau už visus žino apie pasaulį, Ameriką, Europą... Visi aplinkui "stabdžiai", "durniai" ir t.t.
                              O savo satyros jokios nebeliko, nes Putinas iš karto "per kumpolą" duos

                              Comment


                                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                Prie ko čia Olialia? Tai juk populiariausias rusų komikas Galkinas.
                                Šiaip mane žavi kaip rusų komikai visada viską geriau už visus žino apie pasaulį, Ameriką, Europą... Visi aplinkui "stabdžiai", "durniai" ir t.t.
                                O savo satyros jokios nebeliko, nes Putinas iš karto "per kumpolą" duos
                                POP - yra pasaulio blogis. Tai pirma
                                Antra: KVNe apie nieką tiek nejuokaujama kaip apie Putiną ar Medvedevą

                                Comment


                                  Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                                  KVNe apie nieką tiek nejuokaujama kaip apie Putiną ar Medvedevą
                                  Įsivaizduoju...

                                  Comment


                                    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                    Kieno? Kazlo? Uztenka jau per tv prisiziuri kaip 'per jega' bando isspausti kazka atseit juokingo. ... neinu as i jo spektaklius ,nes man jo vaidyba visiskai nepatinka, isskyrus atskirus sekmingus atvejus jo pasirodymuose per tv.
                                    na taip, nebuvai jokiam Kazlo spektaklyje , ens nepatinka. O nepatinka, nes enzinai kas tai yra. Nesuprantu kodel tapatini Kazla tv ir Kazla teatre? TV daro tai ka liepia daryt, kas paklausu ir uz ka moka pinigus. O nueik i spektakli, dauguma visai ne komedijos. Cia tas pats kas pasakytum, nemegstu mamontovo muzikos , nes jis Hamleta blogai suvaidino.
                                    Paskutinis taisė Aidzius; 2010.01.15, 13:36.
                                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                    Comment


                                      Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                      Aš irgi nemėgstu tų kazliškų bajerių, nejuokingi man visai. Nors mano pažįstamiems jis labai labai patinka. Iš tikro pagal mėgstamus komikus, dažniausiai galima iš karto suprasti koks žmogus, jo pomėgiai ir jo tipas. Kiek esu matęs, man "My name is Earl" irgi niekaip nesugebėjau suvirškint. Bet čia kiekvieno skonis, kaip ir muzika, todėl pasakyt kas gerai ar blogai neįmanoma.
                                      MAno nuomone " Kazliski " bajeriai nera blogi. Tik esme ta ,kad kaip komikas jsi pagrinde zinomas is televizijos. Tokios alidos kaip " nekenciu reklamos" isedidavo kas savaite ar kas dvi, o tai automatiskai spaudimas kazka sukurt juokingo. Savaime aisku kad yra greit issikvepiama, nerandama nauju minciu.
                                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                      Comment


                                        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                        na taip, nebuvai jokiam Kazlo spektaklyje , ens nepatinka. O nepatinka, nes enzinai kas tai yra. Nesuprantu kodel tapatini Kazla tv ir Kazla teatre? TV daro tai ka liepia daryt, kas paklausu ir uz ka moka pinigus. O nueik i spektakli, dauguma visai ne komedijos. Cia tas pats kas pasakytum, nemegstu mamontovo muzikos , nes jis Hamleta blogai suvaidino.
                                        Maciau ir jo autoriniu bandymus tv- nieko gero irgi nesigavo.Sakai mamontovas iskilus muzikantas???? Na tai dar pasakyk,kad samas is BIX yra muzikantas ir daininikas-tai is vis nugriusiu nuo kedes:-)))

                                        Comment


                                          Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                          Maciau ir jo autoriniu bandymus tv- nieko gero irgi nesigavo.Sakai mamontovas iskilus muzikantas???? Na tai dar pasakyk,kad samas is BIX yra muzikantas ir daininikas-tai is vis nugriusiu nuo kedes:-)))
                                          Tau turbūt viskas, kas lietuviška yra šlamštas, o viskas kas rusiška - genialu. Kaip ir Nikui. Tai, manau, galim baigti temą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X