Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ Čia yra vakarietiškos vertybės. Jeigu Jackass'ai taip padarytų tai būtų galima juoktis. Arba va šitaip:

    Comment


      Parašė Roosevelt Rodyti pranešimą
      po šito "post`o" tavo visi pasisakymai apie kaimo kultūros namų humorą labai gerai tinka į "šiaip linksma" temą. Labai jau linksma skaityti žmogaus, kuriam juokinga kaip kažkas kažkam su tortu i veidą trenkia, humoro kritiką.
      Torto tėškimas į veidą yra kur kas juokingesnis ir mažiau provincialus humoras, nei rusiški stand-up humoro šou.

      Beje, kodėl manai, kad ten tortas? Gal ten kokia košė?

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Torto tėškimas į veidą yra kur kas juokingesnis ir mažiau provincialus humoras, nei rusiški stand-up humoro šou.

        Beje, kodėl manai, kad ten tortas? Gal ten kokia košė?
        Aš manau, kad kaip tik tokie bajeriai yra patys provincialiausi, nes reikalauja mažiausiai intelekto ir idėjų.
        Paskutinis taisė Lettered; 2010.10.11, 00:23.
        Flickr

        Comment


          A young and beautiful woman gets into the elevator, smelling like expensive perfume. She turns to the old Italian woman on the elevator with her and says arrogantly, "Giorgio - Beverly Hills, $100 an ounce!"
          Another young and beautiful woman gets on the elevator and also smells of very expensive perfume. She arrogantly turns to the old Italian woman and says, "Chanel No. 5, $150 an ounce!"
          About three floors later, the old Italian woman has reached her destination and is about to get off the elevator. Before she leaves she looks both beautiful
          women in the eyes, turns, bends over, and farts.
          "Broccoli - 49 cents a pound."

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Aš manau, kad kaip tik tokie bajeriai yra patys provincialiausi, nes reikalauja mažiausiai intelekto ir idėjų.
            Neturi tu humoro jausmo

            Comment


              Netyčia aptikau vakaryšktį pokalbį ir sumasčiau savo vardą išversti: Kuterukitokaari

              Comment


                Esu isitikines, kad visiems labai idomu skaityti visu isverstus vardus.

                Comment


                  Kažkas jau sukūrė ir Rageguy biustą

                  Comment


                    /\ Ryškiai kažkas neturi ką veikti Ar tikrai tokie paveikslėliai kažkam juokingi? Apmyžo klozetą, katiną.. dar kažkoks sudžiuvęs snukis.. kažkoks siaubo kampelis
                    *******
                    Miestai.net Fb

                    Comment


                      Parašė Irma Rodyti pranešimą
                      /\ Ryškiai kažkas neturi ką veikti Ar tikrai tokie paveikslėliai kažkam juokingi? Apmyžo klozetą, katiną.. dar kažkoks sudžiuvęs snukis.. kažkoks siaubo kampelis
                      Aš jau galvojau čia tik man tie Jono Rageguy bajeriai lievi O dėl jumoro supratimo ginčai beprasmiai. Man nejuokingi nei tie klojimo teatro tipo bajeriai, nei rageguy, tai gal aš tada neturiu jumoro jausmo?

                      Comment


                        Parašė artexs Rodyti pranešimą
                        Aš jau galvojau čia tik man tie Jono Rageguy bajeriai lievi O dėl jumoro supratimo ginčai beprasmiai. Man nejuokingi nei tie klojimo teatro tipo bajeriai, nei rageguy, tai gal aš tada neturiu jumoro jausmo?
                        Nemanau, kad neturi

                        Skirtumas tas, kad kitiems ir pirštas juokingas, tai jiems ir tokios terlionės gali būti išliekamosios vertės klasika, nenustebčiau
                        *******
                        Miestai.net Fb

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Įdomus tas žmonių humoro jausmas. Peržiūrėjau visą (be reikalo) ir ne tik nesijuokiau, bet net nenusišypsojau. Labai jau "klojimo teatras" t.y. kažkas, kas gyveno aukso amžių kokiais 1992-1997 Lietuvos provincijos kultūros namų salėse.
                          Pritariu, visiškai nejuokinga.

                          Comment


                            Retarded science!

                            http://www.sadanduseless.com/2010/10/retarded-science/

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Na aš kartą pabandžiau su Feisbuko ir kitų internetinių resursų pagalba šiek tiek "pašifruoti". Mane net šiek tiek šiurpas paėmė pamačius, ką galima atkasti vos per kelias minutes apie žmones, kurių net nepažįsti ir kurie paprastai neminimi laikraščių ir žurnalų viršeliuose. Aišku, John nėra iškrypėlis-maniakas, bet tai nereiškia, kad to paties nedaro ir piktų kėslų turintys žmonės. Dėl šios priežasties ir dėl šventos ramybės reikia bent jau įspėti žmones. O kaip jie elgsis toliau - jų reikalas. Bet kokiu atveju, savo pareigą jau atlikau ir įspėjau šio forumo bendruomenę.
                              Pilnai pritariu. Per internetą šiais laikais apie žmones galima atkasti labai daug detalių, nuo darboviečių iki meilužių. Todėl ir nesuprantu žmonių, kurie Facebooke užsirašo pilną vardą ir pavardę, susirašo visas darbovietes, hobius, pomėgius, šeimyninius ryšius - taigi čia aukso kasyklos visokiems psichams ar psichėms, ypač kombinuojant kartu su Google ar kokiais kitais į Facebooką panašiais socialiniais tinklais. Be to, reikia nepamiršti kad Lietuva - didelis kaimas, todėl gali prisikasti iki realių pažįstamų ir per juos pradėti knisti info. Sakot nesąmonė, neįmanoma? Deja, žinau panašių atvejų. Pažinojau vieną jau nebejauno amžiaus vienišą moteriškę su visu grožiu išreikštomis liaudyje vadinamomis "senmergiškomis" savybėmis. Jai baisiai trūko vyrų dėmesio, nes ji dideliu grožiu nepasižymėjo, bet turėjo tokią labai keistą savybę - socialiniuose tinkluose kabindavo diedus, ieškojo meilužių, buvo labai greita juos "įsikliopinti", o tiems kurie į ją dėmesio neatkreipdavo (tokių buvo absoliuti dauguma) pradėdavo varyti keršto akcijas - laiškai į darbovietes, draugams, šeimos nariams, išgalvotos istorijos kad jis su ja gulėjo ir t. t., net vaikus terorizuodavo, rinko pletkus ir juos skleidė su atitinkamais pagražinimais. Visą info surasdavo Facebooke, One.lt. Klase.lt. Google ir kitur - išknisdavo pakankamai daug. Keli net teisėsi su ja, tik deja nelabai ką laimėjo, nes mūsų teisėsauga ir rimtesnių bylų nelabai nori spręsti, o čia kažkokios intrigos... Bet sugebėjo apkartinti gyvenimus kai kuriems kaip reikiant.
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                /\ Ryškiai kažkas neturi ką veikti Ar tikrai tokie paveikslėliai kažkam juokingi? Apmyžo klozetą, katiną.. dar kažkoks sudžiuvęs snukis.. kažkoks siaubo kampelis
                                Na kaip gi Rageguy bajeriai gali būti nejuokini? "Dar kažkoks sudžiuvęs snukis"... jau vien nuo tokio pasakymo raitausi iš juoko
                                Ne sudžiuvęs snukis, o Rage guy biustas! Panašiai, kaip kokio Franko Zappos.

                                Comment


                                  Comment


                                    Ne man suprast tą Rage guy humorą.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                      Pilnai pritariu. Per internetą šiais laikais apie žmones galima atkasti labai daug detalių, nuo darboviečių iki meilužių. Todėl ir nesuprantu žmonių, kurie Facebooke užsirašo pilną vardą ir pavardę, susirašo visas darbovietes, hobius, pomėgius, šeimyninius ryšius - taigi čia aukso kasyklos visokiems psichams ar psichėms, ypač kombinuojant kartu su Google ar kokiais kitais į Facebooką panašiais socialiniais tinklais. .
                                      Susitvarkai normaliai Facebook'e privatumo nustatymus, ir niekas, apart tavo draugų, apie tave negali nieko žinoti. Per googlą įvedant, irgi meta tuščią profilio info, net be nuotraukos. O visokie klasė.lt ir one.lt iš viso nesusipratimas.
                                      Aš tikrai myliu Lietuvą!

                                      Comment


                                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                        Ne man suprast tą Rage guy humorą.
                                        Visi žmonės turi skirtingą humoro jausmą Man, pavyzdžiui, taip pat daug pranešimų iš "šiaip linksma" yra nejuokingi ir ne dėl to, kad aš jų nesuprantu... Taip, kad visada taip buvo ir bus, kad vieniems kažkas tai patinka, o kitiems atvirkščiai ir nieko čia nepadarysi.

                                        Comment


                                          Rage guy yra legenda Vienas geriausių mass-bajerių nete. Aišku nevisi jie juokingi, bet tas su kate tai mirtinas.

                                          Čia dar galima neblogų surasti:

                                          http://www.epicrage.org/
                                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X