Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    jo delfis kaip visuomet su savo prikolais

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Ekskursijos po Tailanda
      Ekskursijos ir pramogos: Transvestitų šou "TIFFANI"

      Spalvingas ir puošnus kostiumų šou su besikeičiančiomis dekoracijomis, kurių dalyviai - transseksualai ir transvestitai - tarptautinių grožio konkursų nugalėtojai.

      Kaina suaugusiems - 25 USD, vaikams nuo 3 iki 9 m - 25 USD (Tez Tour).
      http://www.easytravel.lt/index.php/l...m=&p1=&p2=&tt=
      Siaubas, cia net i siaip linksma deti neetiska. Ir dar be to taip iseina nuo 3 iki 9 metu vaikas, o nuo 10 jau suauges ir gali ziuret i homoseksualus. Jau geriau tada vaikus vesti i strptizo bara, bet tik ne i geju show.

      Comment


        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
        Siaubas, cia net i siaip linksma deti neetiska. Ir dar be to taip iseina nuo 3 iki 9 metu vaikas, o nuo 10 jau suauges ir gali ziuret i homoseksualus. Jau geriau tada vaikus vesti i strptizo bara, bet tik ne i geju show.
        geriau išmesti teliką, kad vaikai televizijos nematytų

        Comment


          Parašė somis Rodyti pranešimą
          geriau išmesti teliką, kad vaikai televizijos nematytų
          kuo cia detas televizorius?

          Comment


            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
            Siaubas, cia net i siaip linksma deti neetiska. Ir dar be to taip iseina nuo 3 iki 9 metu vaikas, o nuo 10 jau suauges ir gali ziuret i homoseksualus. Jau geriau tada vaikus vesti i strptizo bara, bet tik ne i geju show.
            Manau, kad čia paprasčiausia klaida svetainėje, jie tikriausiai viską daro pagal kažkokį šabloną, tai taip ir išėjo

            Comment


              http://www.youtube.com/watch?v=7rCnzNXE9ZM
              Gan senas bet turbūt ne visi matę
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                http://www.cha.lt/files/alaus_gamyba.mp3
                alus pagrindinis maistas, linksmybiu saltinis

                Comment


                  Cia irgi senas, daugeliui turbut matytas http://www.youtube.com/watch?v=ARiFBD0RtZs Minedo debiutas, jei kas dar nemate!
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                    Tik Delfis tokias antraštes gali... (bezdalus)
                    Jei gerai žinau, tai yra norminės lietuvių kalbos žodis ir "Delfi" čia niekuo nenusikalto, o kalti tik mūsų stereotipai ir pačių susikurtos klišės

                    F!R3S7ON3
                    Minedo debiutas
                    Galėtų kažkokia Lietuvos muzikos komisija būti ir daryti cenzūrą, taip pat atlikėjams galėtų būti privaloma galvos "techninė apžiūra"
                    Paskutinis taisė ; 2006.12.10, 00:53.
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                      http://www.cha.lt/files/alaus_gamyba.mp3
                      alus pagrindinis maistas, linksmybiu saltinis
                      Seniai taip nesijuokiau . Sunku patikėt kad aš ir Saulius esam tautiečiai...

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        Siaubas, cia net i siaip linksma deti neetiska. Ir dar be to taip iseina nuo 3 iki 9 metu vaikas, o nuo 10 jau suauges ir gali ziuret i homoseksualus. Jau geriau tada vaikus vesti i strptizo bara, bet tik ne i geju show.
                        Idomu, ka darytum, jeigu kada nors ateityje sulaukes vaikiuku suzinotum, kad jie homoseksualus?

                        Comment


                          /\ Turbūt tęstų lietuvių tradicijas

                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            Kaunaz gal žinai ar yra daugiau iš tos Sauliaus serijos? Kas tą klipą sukūrė?

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Idomu, ka darytum, jeigu kada nors ateityje sulaukes vaikiuku suzinotum, kad jie homoseksualus?
                              siaip pats nelabai pazystu geju, todel nezinau kokiose seimose jie uzauge, kas ju tevai. bet nemanau kad pas normalius sveikus tevus gali gimti gejus, bent jau tikiuosi kad negali. siaip negalvoju apie tokius dalykus.

                              Comment


                                Parašė taimis Rodyti pranešimą
                                Kaunaz gal žinai ar yra daugiau iš tos Sauliaus serijos? Kas tą klipą sukūrė?
                                nzn, man draugelis pries pora dienu numete linka. o siaip nzn kas dar gali but is tos serijos, siaip cia lyg ir autentiskas skambutis i radijo stoti, nemanau kad dirbtinas.

                                Comment


                                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                  siaip pats nelabai pazystu geju, todel nezinau kokiose seimose jie uzauge, kas ju tevai. bet nemanau kad pas normalius sveikus tevus gali gimti gejus, bent jau tikiuosi kad negali. siaip negalvoju apie tokius dalykus.
                                  ach tarybini zmogau gaila man taves...

                                  Comment


                                    Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                    ach tarybini zmogau gaila man taves...
                                    Tik jau nereikia tokių frazių. Tolerancija yra vertybė, bet ja pernelyg žaidžiama. Dabar darosi panašu, kad kuo daugiau šalyje gėjų ir visokių kitokių mažumų, tuo šalis labiau pažengusi savo mąstymu. Tai jau tampa mada, didžiuojamasi, kad šalis pirmoji įteisino santuokas tarp gėjų ir panašiai.

                                    Aš tai pavadinčiau žmogaus mąstysenos išsigimimu.

                                    Ir galit mane vadint tarybiniu žmogum, nors būtų nesąmonė taip vadint 20-metį. Tokie nukrypimai kuo toliau tuo labiau artėja į normos ribas, tada žmonės nori kažko daugiau, nes tai jau nebėra įspūdinga ir sugalvoja dar ką nors absurdiškesnio. Man bus įdomu pažiūrėti, kokių mažumų atsiras dar po 50 metų. Mano tolerancija ta, kad aš nepradedu agitacijos prieš juos, bet tik nereikia aiškint dėl taip manančių žmonių, kaip aš, nuomonės teisingumo.
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                      Tik jau nereikia tokių frazių. Tolerancija yra vertybė, bet ja pernelyg žaidžiama. Dabar darosi panašu, kad kuo daugiau šalyje gėjų ir visokių kitokių mažumų, tuo šalis labiau pažengusi savo mąstymu. Tai jau tampa mada, didžiuojamasi, kad šalis pirmoji įteisino santuokas tarp gėjų ir panašiai.

                                      Aš tai pavadinčiau žmogaus mąstysenos išsigimimu.

                                      Ir galit mane vadint tarybiniu žmogum, nors būtų nesąmonė taip vadint 20-metį. Tokie nukrypimai kuo toliau tuo labiau artėja į normos ribas, tada žmonės nori kažko daugiau, nes tai jau nebėra įspūdinga ir sugalvoja dar ką nors absurdiškesnio. Man bus įdomu pažiūrėti, kokių mažumų atsiras dar po 50 metų. Mano tolerancija ta, kad aš nepradedu agitacijos prieš juos, bet tik nereikia aiškint dėl taip manančių žmonių, kaip aš, nuomonės teisingumo.
                                      As labai gerai suprantu tavo pointa, bet reikia suprasti ir tuos, kurie sako, kad "kuo daugiau šalyje gėjų ir visokių kitokių mažumų, tuo šalis labiau pažengusi savo mąstymu". Gal nereikia to suprasti visiskai tiesiogiai, bet as drisciau teigti, kad tokiame pasakyme visgi yra daug teisybes.

                                      Aisku, salys yra pazangios ne todel, kad jose daug geju, bet poziuris i tokios rusies mazumas yra vienas is visuomenes pazangos indikatoriu... kaip ir tolerancija apskritai (bei daugybe kitokiu zmoniu kulturos bruozu tokiu kaip elementarus mandagumas ir pagarba kitam asmeniui). Kodel mes, budami Europos dalis, turetume bandyti neigti tokius fundamentalius dalykus? Kodel Lietuvoje zmones tokie netolerantiski, nepakantus ir pikti? Ogi todel, kad 50 metu salis buvo trypiama ir is jos buvo atimtas tokiu vertybiu suvokimas, kuomet tos vertybes vesejo ir buvo puoselejamos pazangiose Vakaru salyse ir jos (pvz tolerancija gejams) ten niekam netrukdo. Paziurekime i Skandinavija, UK, Vokietija, Prancuzija... tai turtingos, pazangios salys su brandziomis visuomenemis ir vertybemis. Kodel mes turetume neigti tai, ka vertina jie ir kelti "idejas", iskeltas tarybiniu ar religiniu dogmatiku, kurie tokius dalykus vertina ne pagal sveika prota, o pagal nepagristus asmeninius isitikinimus, pridengtus "tradicines seimos vertybemis" ar panasiais dalykais. Ar Lietuvoje tikrai bus geriu gyventi, jeigu netoleruosime geju ar kitokiu mazumu? O gal geriau bus visiems, jeigu mazumos bus toleruojamos ir gales jaustis normalia visuomenes dalimi, kaip ir visose pazangiose salyse (tokia salimi ir mes bandom buti)?
                                      Paskutinis taisė John; 2006.12.10, 04:06.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        As labai gerai suprantu tavo pointa, bet reikia suprasti ir tuos, kurie sako, kad "kuo daugiau šalyje gėjų ir visokių kitokių mažumų, tuo šalis labiau pažengusi savo mąstymu". Gal nereikia to suprasti visiskai tiesiogiai, bet as drisciau teigti, kad tokiame pasakyme visgi yra daug teisybes.
                                        Taip, teisybės yra. Bet nereikia pult aiškint, kad jei tu homoseksualizme įžvelgi kažkokią anomaliją, tai esi tarybinis žmogus, esi netolerantiškas ir t.t.. Žinoma, kad žmonės nedegina gėjų ant laužo, kaip viduramžiais degindavo "eretikus", kurie tiesiog tebuvo protingesni žmonės, tai gerai. Nereik būt barbarais, gerai, kad yra žmonių supratimas. Bet, kad homoseksualumas yra anomalija nenuginčys niekas Ir nepriimkit šito pasisakymo piktai.
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                          Bet, kad homoseksualumas yra anomalija nenuginčys niekas
                                          Gan paprasta nuginčyti. Homoseksualumas nėra anomalija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X