Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Alus Lietuvoje ir svetur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    Jei kada būsit Portugalijoje, paskanaukit tikrai vertas dėmesio!
    No one really knows
    Which way the wind blows

    Comment


      Bockas sitas turetu but skanus, sprendziant pagal svyturio bock`a, kuris bene mano megstamiausias. O siandien "paragavau" svyturio extra, parduodamo UK pubuose, tai pradedu vertint tai ka praradau

      Comment


        Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
        Bockas sitas turetu but skanus, sprendziant pagal svyturio bock`a, kuris bene mano megstamiausias. O siandien "paragavau" svyturio extra, parduodamo UK pubuose, tai pradedu vertint tai ka praradau
        Svyturio Extra buna ir didesniuose Tesco... aisku, prisiskanavus "atskiestu" Carlsberg'u ir Foster'iu, tai kaip isganymas
        Kita vertus, netruksta ir kitu geru rusiu uz panasia kaina (nuo cekisko Budweiser'io iki lenkisko Zywiec'o ar Tyskie).

        Comment


          Parašė tricky_kid Rodyti pranešimą
          ir dar tik aplink Klaipėdą galima daug kur Baltijos baruos įsigyti
          Ne tik. Vienam kitam bare Kaune tikrai pilsto baltijos alu, kartais islenkiu, bet siaip sviesu jusu vadinama birzgala megstu labiau.

          Kaip supratau pagal jus alus turi buti kartus ar dar kazkoks, tik jokiu budu ne svelnus, kad butu geras Ar yra kokiu svelniu alaus rusiu gamintu ne jusu ispeiktu high gravity budu? Nu Kauno alus aisku pagarba, bet kad visiskai neskanus man jis

          Comment


            Parašė Kirkas Rodyti pranešimą
            Gera tema šiaip iš lietuviško alaus tai šiuo momentu pradėjau gert kalnapilio original(gal del to,kad žalgirį remia,gal ne ) Nesu labai išrankus,bet nemeėgstu visų išgirto švyturio extros...nuo mažens man jis nelenda...o iš užsienietiškų visų tai nebent Faxe ,labai patinka tas jo kartumas
            Kas del svyturio extra tai man jo garbintojai truputi sypsena kelia, reklamos aukos daugiau nieko. Eilinis high gravity produktas, tik, kad vienas brangesniu del to, kad isreklamuotas labai

            Comment


              Parašė vap Rodyti pranešimą
              Man asmeniškai kuo daugiau angliarūkštės, tuo prastesnis alus. Geriausiai, kai jos praktiškai nėra.
              Pavardink keletu rusiu su mazai angliarugstes, butu idomu palygint su daug ( nu ir situ pavardink)
              O gal cia tada kai isipili bokala ir kokia valanda pralaikai kol issigaruoja viskas ( nu dar i saldytuva gali idet, kad silto nereiktu gert )

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                Pavardink keletu rusiu su mazai angliarugstes, butu idomu palygint su daug ( nu ir situ pavardink)
                O gal cia tada kai isipili bokala ir kokia valanda pralaikai kol issigaruoja viskas ( nu dar i saldytuva gali idet, kad silto nereiktu gert )
                Neseniai ragavau trijų skirtingų porterių. „A. Le Coq Porter“, Kauno „Senasis porteris“ ir „Baltika 6“, tai galiu pasakyt, kad estiškasis turėjo dvigubai daugiau angliarūkštės, bent jau taip atrodė geriant (tai patvirtino ne vienas žmogus).
                P.

                Comment




                  didžiųjų gamyklų alaus ten nemačiau. labiausiai patiko jovarų. ir šeimininkas nerealus.
                  Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Pavardink keletu rusiu su mazai angliarugstes, butu idomu palygint su daug ( nu ir situ pavardink)
                    O gal cia tada kai isipili bokala ir kokia valanda pralaikai kol issigaruoja viskas ( nu dar i saldytuva gali idet, kad silto nereiktu gert )
                    Šiaip "Kauno alaus" daryklos alus turi akivaizdžiai mažiau angliarūgštės, "geriausio ką turime" ir pan.
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                      Šiaip "Kauno alaus" daryklos alus turi akivaizdžiai mažiau angliarūgštės, "geriausio ką turime" ir pan.
                      O kur jo, pvz., Vilniuje, įmanoma rast nusipirkt?
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                        O kur jo, pvz., Vilniuje, įmanoma rast nusipirkt?
                        Beveik kiekviename supermarkete mačiau
                        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                        Comment


                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                          Šiaip "Kauno alaus" daryklos alus turi akivaizdžiai mažiau angliarūgštės, "geriausio ką turime" ir pan.
                          visų mažųjų gamintojų alus turi mažiau angliarūgštės ir pan. ir kuo mažesnė gamyklėlė, tuo natūralesnis gamybos procesas.
                          Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                          Comment


                            Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                            O kur jo, pvz., Vilniuje, įmanoma rast nusipirkt?
                            Man rodos didesnėse "Maximose" turėtų būti. Man iš jų repertuaro patinka "Pilies Premium", maloniai geriasi . "Kauno" pigesnis, nėra blogas, bet "PP" man geresnis.

                            Nežinau ar dar tebėra Vilniuj Pilies g. tokia užeiga "Pilies menė"? Regis jie pilstydavo "Kauno alaus" produkciją.

                            P.S. Atrodo tebegyvuoja. Šauni vieta.
                            Paskutinis taisė Tomas; 2008.01.27, 19:16.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                              Man rodos didesnėse "Maximose" turėtų būti. Man iš jų repertuaro patinka "Pilies Premium", maloniai geriasi . "Kauno" pigesnis, nėra blogas, bet "PP" man geresnis.

                              Nežinau ar dar tebėra Vilniuj Pilies g. tokia užeiga "Pilies menė"? Regis jie pilstydavo "Kauno alaus" produkciją.

                              P.S. Atrodo tebegyvuoja. Šauni vieta.
                              Vis dar yra, teko ir Pilies Premium ragaut
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Parašė aesde Rodyti pranešimą
                                visų mažųjų gamintojų alus turi mažiau angliarūgštės ir pan. ir kuo mažesnė gamyklėlė, tuo natūralesnis gamybos procesas.
                                Natūraliai angliarūgštė gali susidaryt ir tuo atveju, kai alus tebebręsta butelyje... natūraliau nebūna - gyvos alaus mielės [žinoma, masinei lager'ių rinkai tas netaikoma]

                                Comment


                                  Didieji gamintojai papildomai "gazuoja".
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Mažiau gazo- geresnis alus. Mano tokia išmintis

                                    Comment


                                      Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                      Mažiau gazo- geresnis alus. Mano tokia išmintis
                                      Negaliu nepritarti
                                      „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                      Comment


                                        Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                        Vis dar yra, teko ir Pilies Premium ragaut
                                        Ir kaip skonis?
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                          Mažiau gazo- geresnis alus. Mano tokia išmintis
                                          na nevisai taip nemanau, kad yra daug tokių, kuriems labai patinka išsibezdėjęs švyturio, utenos ar koks kitoks alus?

                                          gazas turi būti natūralus, o ne prifarširuotas
                                          Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X