Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Déja Vu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Déja Vu

    Kaip manote, ar yra toks dalykas, kaip
    Déjà Vu ? Gal jums yra pasitaikę Déjà Vu'iškų atvejų ?


    Man tai vienu metu (čia gal 8 klasėj) buvo viskas taip lyg aš jau būčiau čia buvęs ir tai daręs... Taip pat praeitais metais (šiais mokslo) per vieną kontrolinį rašau rašau ir galvoju, kad tai jau tikrai buvo; arba kai pabazarini su bendraklasiu ir vėliau po kurio laiko galvoji, kad tai jau buvo...

    Tad, kokia jūsų nuomonė apie tai?

    #2
    Manau visiem taip pasitaiko
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      #3
      Būna tikrai, tikrai būna. Sunku tai paaiškinti.

      IT. Sicilija
      PT. 11 dienų Portugalijos keliais
      LT. Kaunas 2009.01.04

      Comment


        #4
        Šiaip aš labai tuo netikiu, bet kažkas tokio yra... Mano viena klasiokė tvirtai įsitikinusi, kad gyvenimas vyksta ratu - visi buvę įvykiai vel kartojasi naujomis formomis. Bet man atrodo, kad tas jausmas, jog ten buvai ir tai jau darei, yra dėl žmogaus vaizdinės, garsinės ir jutiminės atminčių. Tu buvai kažkur, kur buvo identiškas daiktas, į jį žiūrėjai ir jį atsiminei. Kitur būdamas pastebi tą patį daiktą ir pamanai, kad ten jau buvai, bet tai ne tiesa. Arba kažkur jutai tokį patį kvapą... Manau tai tik pasąmonėj likusi atmintis ir kai tik kažkas sužadina atminties pasąmonėje esantį vaizdą, garsą, kvapą, iškart pamanome, jog tai jau buvo...
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          #5
          Na bent jau mane De Javu jausmas apima tikriausiai kelioms sekundės dalims O tada bandai pasąmonėje susekti galus, bet nieko neišeina
          Paskutinis taisė HAMMER; 2007.01.05, 22:31.
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            #6
            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Na bent jau mane De Javu jausmas apima tikriausiai kelioms sekundės dalims O tada bandai pasąmonėje susekti galus, bet nieko neišeina
            Jei pabandytumėt paieškot aplinkoj kur esat kokių nors matytų daiktų, girdėtų garsų ar jaustų kvapų - manau suprastumėt kas jums sukėlė tą "De javu"
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              #7
              Parašė amiko Rodyti pranešimą
              Jei pabandytumėt paieškot aplinkoj kur esat kokių nors matytų daiktų, girdėtų garsų ar jaustų kvapų - manau suprastumėt kas jums sukėlė tą "De javu"
              Tai, kad visada esame tokioje aplinkoje, kurioje yra bent viena detalė jau buvusi mūsų gyvenimuose Kad ir oras. Na man De Javu dažniausiai pasireiškia ką nors dirbant ar darant. Atrodo identiškus veiksmus, identiškomis aplinkybėmis esi daręs, bet daugiau sugaudyt minčių nepavyksta
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                #8
                Sunku patikėti, bet kartais būna, kažkas keisto. Bet aš asmeniškai iškart pamirštu ir apie visą šitą reikalą niekada nepagalvoju...

                Comment


                  #9
                  Beabejo buna, kaip ir kiekvienam. Manau jog cia mistisko nieko nera, tai tiesiog kyla is zmogaus pasamones, galbut del neuztikrintumo jausmo.

                  Comment


                    #10
                    Galimas dalykas, kad kažką kažkur darydamas galvojai apie tai, ką galvoji dabar dirbdamas, tik tada, kaip ir dabar, tau į atmintį įstrigo kažkokia detalė - štai ir De javu Man dažniausiai įstringa atmintin vaizdai (fotografiniai) arba veiksmo fragmentai. Juk sapnai tokiu principu veikia. De Javu yra kažkas panašaus, kas sapnuoti nemiegant
                    Paskutinis taisė Ametistas; 2007.01.05, 23:18.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      #11
                      Man ganai dažnai tenka su tuom susidurt. Tik visad žinau, kad tą vaizdą esu matęs sapne. Keista, bet tik tada atrodo, kad esu tai sapnavęs, nepaisant to, jog sapnų gerus kelis metus išvis nesapnuoju(arba bent jau taip manau).

                      Kažkaip labai painu ir keista. Kiek teko girdėti tai lyg kažkokie klaidingi procesai smegenyse ar kažkas panašaus. Reiktų paieškot info internete

                      Comment


                        #12
                        Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                        Man ganai dažnai tenka su tuom susidurt. Tik visad žinau, kad tą vaizdą esu matęs sapne. Keista, bet tik tada atrodo, kad esu tai sapnavęs, nepaisant to, jog sapnų gerus kelis metus išvis nesapnuoju(arba bent jau taip manau).

                        Kažkaip labai painu ir keista. Kiek teko girdėti tai lyg kažkokie klaidingi procesai smegenyse ar kažkas panašaus. Reiktų paieškot info internete
                        Metus nesapnuoti neįmanoma. Paprastai per naktį žmogus susapnuoja po keliasdešimt trumpų ir keletą ilgų sapnų. Ar pastebit, kad kartais būna lengviau atsikelt 5 val., negu 7 val.? (čia kiekvienam skirtingas laikas). Nes prieš 7 val. tu pradedi sapnuot ir vėl "įlendi į miegą"... čia išėjau iš konteksto
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          #13
                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          Metus nesapnuoti neįmanoma. Paprastai per naktį žmogus susapnuoja po keliasdešimt trumpų ir keletą ilgų sapnų. Ar pastebit, kad kartais būna lengviau atsikelt 5 val., negu 7 val.? (čia kiekvienam skirtingas laikas). Nes prieš 7 val. tu pradedi sapnuot ir vėl "įlendi į miegą"... čia išėjau iš konteksto
                          Įmanoma ar ne įmanoma nesiginčysiu, nes tikrai nežinau. Tačiau manau, jog į tavo pastabą atsako mano žodžiai skliaustuose.
                          Tiesiog nepamenu nei vieno sapno, tai ir matyt ir sukuria įspūdį, kad nesapnuoju

                          Comment


                            #14
                            Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
                            Kaip manote, ar yra toks dalykas, kaip
                            Déjà Vu ? Gal jums yra pasitaikę Déjà Vu'iškų atvejų ?


                            Man tai vienu metu (čia gal 8 klasėj) buvo viskas taip lyg aš jau būčiau čia buvęs ir tai daręs... Taip pat praeitais metais (šiais mokslo) per vieną kontrolinį rašau rašau ir galvoju, kad tai jau tikrai buvo; arba kai pabazarini su bendraklasiu ir vėliau po kurio laiko galvoji, kad tai jau buvo...

                            Tad, kokia jūsų nuomonė apie tai?
                            man dazniau pasitaiko Vu Deja. Nors ir buvau, pvz, kokioje nors vietoje simtus kartu, bet staiga pradeda atrodyti, kad esu cia pirma karta...

                            Comment


                              #15
                              Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                              Tiesiog nepamenu nei vieno sapno, tai ir matyt ir sukuria įspūdį, kad nesapnuoju
                              Taip Visi sapnuoja kiekvienąkart miegodami, be išimčių. Tokio tikro deja vu kažkaip nelabai atsimenu, bet yra buvę nekartą, kad sapnuojant supranti, kad esi sapne ir gali save jame kontroliuoti

                              Comment


                                #16
                                Galime didžiuotis, kad esame žmonės ir kad mūsų smegenys tokios galingos
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                  Galime didžiuotis, kad esame žmonės ir kad mūsų smegenys tokios galingos
                                  Ir esminė žmogaus klaida esti tada, kai jis pamano, jog jis jas supranta. Apskritai dažnas reiškinys šių dienų pasaulį, kai žmogus pradeda mąstyti, jog perprato visus gamtos (ir kitko) reiškinius bei save pastato į Pasaulio viešpačio vietą. Klaida.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                                    Ir esminė žmogaus klaida esti tada, kai jis pamano, jog jis jas supranta. Apskritai dažnas reiškinys šių dienų pasaulį, kai žmogus pradeda mąstyti, jog perprato visus gamtos (ir kitko) reiškinius bei save pastato į Pasaulio viešpačio vietą. Klaida.
                                    100% sutinku. Iš to išeina atmetimas visko, kas už žinojimo ribų, kaip "nesąmonė" ar "neįmanoma".

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                                      Ir esminė žmogaus klaida esti tada, kai jis pamano, jog jis jas supranta. Apskritai dažnas reiškinys šių dienų pasaulį, kai žmogus pradeda mąstyti, jog perprato visus gamtos (ir kitko) reiškinius bei save pastato į Pasaulio viešpačio vietą. Klaida.
                                      Ne jokia čia klaida. O kas blogai? Blogai, kad žmogus ima perprast save? Juk viskas tobulėja... O kad pastato žmogus save į Viešpačio vietą - tai čia jo problema - vis tiek dažniausiai aplinkiniu priverstas, jis nusileidžia žemėn
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        #20
                                        Deja vu man pasitaiko nuo 8 metų, kai sužinojau, ką tai reiškia

                                        Comment

                                        Working...
                                        X