Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Huseinui įvykdyta mirties bausmė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
    O jeigu Hitleris būtų nenusižudęs, tai jūs ir jam vietoj mirties bausmės siūlytumėte kalėjimą? ???
    Skirtingi laikai, skirtingi žmonės, skirtingi požiūriai,skirtingos šalys ir tradicijos, aklai nekopijuokim istorijos pamokų, žvelkim giliau į žmonijos progresa tiek socialinį, tiek kultūrinį, tiek techninį. Moralė kintantis dalykas.

    Comment


      #42
      Parašė syle Rodyti pranešimą
      Su nuteistais iki gyvos galvos jau nieko nepakeisi, reikia bent suteikti teisę garbingai numirti sava mirtimi.
      O kodėl jie savo aukoms tokios galimybės nesuteikia? Ir toliau sau ramiai žudys žinodami, kad tokio paties atlygio nesulauks.
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        #43
        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
        O kodėl jie savo aukoms tokios galimybės nesuteikia? Ir toliau sau ramiai žudys žinodami, kad tokio paties atlygio nesulauks.
        Principas akis už akį, nuostabu, mes akyse regresuojame. Jie sėdi-nežudys, nebent kitus nusikaltėlius ir tau tai tikriausiai patiktų. Atlygis už padarytą nusikaltimą šiais laikais gali būti tik finansinis, po to jis atitenka bendruomeniai, kur jis atsako bendrai, o ne asmeniškai ir taisosi.
        Paskutinis taisė syle; 2006.12.31, 15:52.

        Comment


          #44
          Parašė syle Rodyti pranešimą
          Principas akis už akį, nuostabu, mes akyse regresuojame.
          Aš manau, kad principas "žudikams - geras gyvenimas" yra teisingesnis. Juk tai taip humaniška ir koks progresas!

          Petriukas išskerdžia pusę kaimo, o paskui sau ramiai gyvena išlaikomas kitų (tame tarpe ir tų pačių nužudytųjų draugų/giminių ir pan.).
          Nenuostabu, kad jau "atsėdėję" dažnai greitai vėl "sėda".


          Asmeniškai aš manau, kad jie patys turi dirbti ir ne tik, kad patys išsilaikytų, bet kad ir išlaikytų kitus. Pvz. pinigai galėtų būti skirti kad ir policijai ar nuskriaustųjų šeimoms, ar pan.

          Comment


            #45
            Parašė Edd Rodyti pranešimą
            Asmeniškai aš manau, kad jie patys turi dirbti ir ne tik, kad patys išsilaikytų, bet kad ir išlaikytų kitus. Pvz. pinigai galėtų būti skirti kad ir policijai ar nuskriaustųjų šeimoms, ar pan.

            pritariu 100%... as sakyciau dar daugiau - pagavo policija pacuka, kuris pavoge/sumuse ar dar ka padare - teismas skiria tarkim 500lt atidirbti viesaisiais darbais. Tarifai - salyginai mazi. Vat kai pradetu pacukai griovius tvarkyti ir gatves sluoti gal nors kiek tvarkos atsirastu musu Tevynej?
            Mano blogas

            Comment


              #46
              Pats kalėjime nebuvau, bet iš jūsų kalbų atrodo, kad ten tikras rojus. Dirbti viešuosius darbus gali padarę nesunkius nusikaltimus, čia tai sutinku, bet tikrai ne žmogžudžiai sėdintys ligi gyvos galvos, kuriuos baisu išleisti ar laikyti su kitais žmonėmis.

              Comment


                #47
                Parašė syle Rodyti pranešimą
                aklai nekopijuokim istorijos pamokų
                Aš ir nekopijuoju, nes apie WWII mes mokysimės tik 10 klasėj... Db aš 9 )

                Comment


                  #48
                  Nuomonės dėl to, ar mirties bausmė yra "gerai" ar "blogai" yra visiškai subjektyvios, dėl ko toks ginčas yra beprasmis. Viena, kas stebina, tai kai kurių žmonių siūlymai nužudyti Bušą ir bandymai tuo pačiu metu prieštarauti Huseino nužudymui, sakant, kad tai yra nehumaniška. Čia jau yra pjaunamasi su pačia elementariausia logika! Tokie teiginiai yra turgaus lygio. Net nesiruošiu veltis į ginčus dėl Bušo teisiamumo, nes ginčytis apie tai su žmonėm, kurie net nesugeba parašyti pranešimo, kuriame netrūktų pačios elementariausios logikos, būtų visiškai beprasmiška.
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #49
                    Esme ne bausmes pobudyje, bet paciame fakte, kad ivykdytas teisingumas ir kaltininkas nubaustas. Man, tiesa pasakius, nei silta, nei salta, kas butu nutike su Saddamu (susaudytas, pakartas, papjautas ar ikalintas iki gyvos galvos...). Svarbiausia tai, kad jam teko patirti teisinguma. Tai "zinute" ir kitiems kriminalinio pobudzio valstybiu vadovams (Irano, S.Korejos, Rusijos... tik keli pavyzdziai is daugelio).

                    Comment


                      #50
                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Esme ne bausmes pobudyje, bet paciame fakte, kad ivykdytas teisingumas ir kaltininkas nubaustas. Man, tiesa pasakius, nei silta, nei salta, kas butu nutike su Saddamu (susaudytas, pakartas, papjautas ar ikalintas iki gyvos galvos...). Svarbiausia tai, kad jam teko patirti teisinguma. Tai "zinute" ir kitiems kriminalinio pobudzio valstybiu vadovams (Irano, S.Korejos, Rusijos... tik keli pavyzdziai is daugelio).
                      teisingai

                      Comment


                        #51
                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Esme ne bausmes pobudyje, bet paciame fakte, kad ivykdytas teisingumas ir kaltininkas nubaustas. Man, tiesa pasakius, nei silta, nei salta, kas butu nutike su Saddamu (susaudytas, pakartas, papjautas ar ikalintas iki gyvos galvos...). Svarbiausia tai, kad jam teko patirti teisinguma. Tai "zinute" ir kitiems kriminalinio pobudzio valstybiu vadovams (Irano, S.Korejos, Rusijos... tik keli pavyzdziai is daugelio).
                        Ką tu vadini "kriminalniu pobūdžiu"?

                        Comment


                          #52
                          Parašė Darius_ Rodyti pranešimą
                          Ką tu vadini "kriminalniu pobūdžiu"?
                          Valstybes valdymas, panaudojant kriminalinius metodus (politines zmogzudystes, persekiojimai ir t.t.).

                          Comment


                            #53
                            Parašė Darius_ Rodyti pranešimą
                            Galbūt kiek per tiesmukiškai nes "amerikofilai" gali patirti širdies smūgį,tačiau visiškai tau pritariu.
                            "Amerikofobai" gali patirti širdies smūgį, tačiau visiškai pritariu tam, kas išsakyta kitose dvejose citatose.

                            blitz
                            Mission accomplished!
                            Edd
                            Asmeniškai aš manau, kad jie patys turi dirbti ir ne tik, kad patys išsilaikytų, bet kad ir išlaikytų kitus. Pvz. pinigai galėtų būti skirti kad ir policijai ar nuskriaustųjų šeimoms, ar pan.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              #54
                              Ir viską lydi skandalai, girdėjau, kad prieš pakardami dar tyčiojosi, ir filmukas, nufilmuotas telefonu jau paplatintas plačiąjame internete dar niekam neteko aptikti?

                              Comment


                                #55
                                Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                Ir viską lydi skandalai, girdėjau, kad prieš pakardami dar tyčiojosi, ir filmukas, nufilmuotas telefonu jau paplatintas plačiąjame internete dar niekam neteko aptikti?
                                http://video.google.nl/videoplay?doc...11905&q=saddam

                                Comment


                                  #56
                                  ech... Ir gerai ir blogai, arba padėtis be išeities... Visiems neįtiksi...

                                  Comment


                                    #57
                                    Jums tai panašu į teisingumą?

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė inz1K Rodyti pranešimą
                                      Jums tai panašu į teisingumą?
                                      Aha, labiau primena WWII laikus, kai Hitlerio SSininkai dezertyrus kardavo, negu šių dienų "oficialų žingsnį teisingumo ir demokratijos link" Bushas jau dabar man už Saddamą niekuo negeresnis.

                                      Comment


                                        #59
                                        Neduok Dieve man pabaigti savo dienas kaip Sadamas.
                                        Bet jei vistik tektų- duok Dieve būt tokiam oriam kaip jis iki pat galo.

                                        Niekad nemėgau to usuoto Stalino Vol2, bet tai kaip jis mirė verta pagarbos.

                                        O su musulmonais mums ne pakeliui. Tie kas dar turėjot iliuzijų- pažiūrėkit dar kartą tą filmuką
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                          O su musulmonais mums ne pakeliui. Tie kas dar turėjot iliuzijų- pažiūrėkit dar kartą tą filmuką
                                          Gal žinai ar nutuoki, ką jie skandavo ir rėkė?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X