Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Obsesinis-kompulsinis sutrikimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Kas 5 minutes tikrinu forumą dėl naujų pranešimų. Taip pat ir delfi.lt

    Comment


      #42
      Parašė Evier

      Tada panašu į obsesiją. Bet čia niekoo blogo, nuo to tik saugiau, iki autizmo neišsivystys
      Na, OKD būtų tuo atveju, jeigu įdėmiau patikrinčiau ne dėl realios rizikos kad galima pamiršti ir prisidirbti, o kankintų įkyrios mintys "jeigu kiekvieną kartą sustojęs nepatrauksiu rankinio 3 kartus, mirs mano vaikas/prarasiu darbą/susilaužysiu koją/avarijoje žus visa mano šeima" ar panašiai. Tikras OKD yra beprasmiški ritualai, atsieti nuo realios grėsmės.

      Kal kažkada žmonijos priešistorijoje, primityviose bendruomenėse kažkas panašaus į OKD pastūmėjo tam tikrų ritualų išsivystymą?
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        #43
        Man atrodo, kad per rankinį stabdį tau prasimuša vidinio sankausko baimė.
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          #44
          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
          Man atrodo, kad per rankinį stabdį tau prasimuša vidinio sankausko baimė.
          Bijoti tai aš jo nebijau, tiesiog visi gi puikiai žinom, kad nekultūra ir chaminimas yra kaka ir fu.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            #45
            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
            Pastatęs mašiną, turiu mažiausiai 2 kartus pasižiūrėti, ar užtraukiau rankinį. Ar čia jau OCD, ar tik elementarus apdairumas?
            Mano neatiduoda raktelio jei rankinis neužtrauktas.

            Beje rankinis irgi gali nuriedėti. Ypač senesniom mašinom su prasitampiusiu trosu. Trosas tiesiog trūksta. Dažniausiai būna kai kasnors parkuodamas šalia stuktelį.

            Comment


              #46
              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
              Mano neatiduoda raktelio jei rankinis neužtrauktas.

              Beje rankinis irgi gali nuriedėti. Ypač senesniom mašinom su prasitampiusiu trosu. Trosas tiesiog trūksta. Dažniausiai būna kai kasnors parkuodamas šalia stuktelį.
              Bet tokiu atveju, jeigu nuriedėjo užtrauktas, bent jau nebūsi kaltas dėl suluošinto ar net užmušto lėliuko. Mašina su technikiniu, tvarkinga, kur mano kaltė?
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                #47
                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                Bijoti tai aš jo nebijau, tiesiog visi gi puikiai žinom, kad nekultūra ir chaminimas yra kaka ir fu.
                Pelnytai galėtum nuo rašliavėlių forume pailsėti.

                Comment


                  #48
                  Parašė arturiux Rodyti pranešimą

                  Pelnytai galėtum nuo rašliavėlių forume pailsėti.
                  Aš? Už ką? Įžeidinėju žmones?
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    #49
                    Na jei forume ieškai paguodos dėl to, kad sankausku gyvenime pasisekė labiau nei tau, tai galiu nuraminti. Kaltas ne tavo tariamas Aspergerio sindromas. Mokslininkų yra įrodyta, kad sėkmę gyvenime lemia:
                    1. Tėvų (šeimos) padėtis visuomenėje.
                    2. Atsitiktinumas.
                    Tėvų pasirinkti negali. Ir aišku, kad sovietinių funkcionierių iš Šiaulių atžala sankauskas turėjo geresnes startines pozicijas nei paprastas jaunuolis iš Čiančios. Tuo tarpu atsitiktinumas lemia tai, kad nepriklausomai nuo tavo dedamųjų pastangų tau pasiseks, arba ne. Ir tiesą sakant didžiausias absoliučios daugumos žmonių pasiekimas yra giminės pratęsimas. Tai siūlyčiau būtent į tai ir susikoncentruoti.
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      #50
                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                      Na jei forume ieškai paguodos dėl to, kad sankausku gyvenime pasisekė labiau nei tau, tai galiu nuraminti. Kaltas ne tavo tariamas Aspergerio sindromas. Mokslininkų yra įrodyta, kad sėkmę gyvenime lemia:
                      1. Tėvų (šeimos) padėtis visuomenėje.
                      2. Atsitiktinumas.
                      Tėvų pasirinkti negali. Ir aišku, kad sovietinių funkcionierių iš Šiaulių atžala sankauskas turėjo geresnes startines pozicijas nei paprastas jaunuolis iš Čiančios. Tuo tarpu atsitiktinumas lemia tai, kad nepriklausomai nuo tavo dedamųjų pastangų tau pasiseks, arba ne. Ir tiesą sakant didžiausias absoliučios daugumos žmonių pasiekimas yra giminės pratęsimas. Tai siūlyčiau būtent į tai ir susikoncentruoti.
                      Atsakiau į šią nesąmonę tinkamesnėje tam temoje.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        #51
                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                        Bet tokiu atveju, jeigu nuriedėjo užtrauktas, bent jau nebūsi kaltas dėl suluošinto ar net užmušto lėliuko. Mašina su technikiniu, tvarkinga, kur mano kaltė?
                        Būsi, nes turėjai prižiūrėti stabdžių sistemą pagal technikinius reikalavimus. Nebūsi kaltas jeigu kitas trinktelės ir dėl to nutrūks, nes tada bus galima kaltintį tą, kuris trinktelėjo.

                        Comment


                          #52
                          Forumuose diagnozės nenusistatysit ir sau nepadėsit. Jeigu įkyrios mintys neduoda gyventi - kreipkitės į savo pirminio sveikatos centro psichiatrą. Jeigu tai nerimta - jokių pasekmių, tiesiog profilaktinis patikrinimas. Jeigu sutrikimas rimtesnis - gali būti pasiūlyti medikamentai. Civiliniam gyvenimui jokios bėdos dėl to, gali būti nebent apribojimai kariškiams, pareigūnams.

                          Comment


                            #53
                            Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                            Na jei forume ieškai paguodos dėl to, kad sankausku gyvenime pasisekė labiau nei tau, tai galiu nuraminti.
                            Jis skundėsi ne sankausko gyvenimu, o sankausko bendravimo kultūra forumo pranešimuose.

                            Comment


                              #54
                              Ačiū, kapitone.
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                #55
                                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                Ačiū, kapitone.
                                Problema su Sankausku ta, kad jis nepamatuotai ir ypač įžūliai tyčiojosi iš Kauno. Pats, kaip kaunietis, turėtum žinoti,kad tokie išsišokimai nėra toleruotini ar teisintini. Aš asmeniškai irgi palaikau griežtas sankcijas prieš tokias patyčias.

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė John Rodyti pranešimą

                                  Problema su Sankausku ta, kad jis nepamatuotai ir ypač įžūliai tyčiojosi iš Kauno. Pats, kaip kaunietis, turėtum žinoti,kad tokie išsišokimai nėra toleruotini ar teisintini. Aš asmeniškai irgi palaikau griežtas sankcijas prieš tokias patyčias.
                                  Vėl falsifikuoji faktus. Tomizmas nei iš Kauno, nei palankus Kaunui.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                    Vėl falsifikuoji faktus. Tomizmas nei iš Kauno, nei palankus Kaunui.
                                    Aš čia tik šiaip pastebėjimą padariau, nesusijusį su Tomizmu. Tiesiog labai pikta, kai matau tokias patyčias.

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė John Rodyti pranešimą

                                      Aš čia tik šiaip pastebėjimą padariau, nesusijusį su Tomizmu. Tiesiog labai pikta, kai matau tokias patyčias.
                                      Tai, kad Tomizmo pavyzdys paneigia tavo pastebėjimą.

                                      Comment


                                        #59
                                        Negaliu atsistebėti, kiek forumo narių, vos pasisukus kalbai apie sankauską, pradeda subtilai traukti per dantį, "kultūringa forma" špilkuoti tuos, kurie nepatenkinti jo nekultūringu elgesiu. Įdomu kodėl?
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                          Tai, kad Tomizmo pavyzdys paneigia tavo pastebėjimą.
                                          Kalbu apie patyčias iš Kauno. Man asmeniškai tai pati baisuasia patyčių forma.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X