Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Obsesinis-kompulsinis sutrikimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Tokiems dalykams gydyti yra Danone Activia, kuri tikrai gerai veikia
    Reklamos auka!
    Ne viskas auksas kas auksu blizga

    Comment


      #22
      Parašė taimis Rodyti pranešimą
      Apie mane kalbi . Aš labai dažnai rankas plaunu, užtai sausos, suskilinėję... Ir šaltis nepraleidžia manęs . Tik dabar rimtai susimaščiau apie šį reikalą.
      Man irgi buvo staigmena bet pagalvojus tai yra logiska. Na o kiek kartu i diena valaisi dantis/skalauji burna? As pvz. stengiuosi po kiekvieno valgymo. Cia irgi is tos pacios operos manau.

      Comment


        #23
        nu dantų tai jau nesivalau dažnai, bet rankas irgi plaunu dažnai, nes šiaip taip esu įpratęs, tada jau rankas vakare kremu tenka visada tept, nes suskilinėja net iki kraujų... odėl paslogavimo ir čiaudėjimo tai nežinau, kažkaip neatkreipiau dėmesį, ar dažni jie pas mane, lyg ir ne, manau...

        Comment


          #24
          Parašė Varlamas Rodyti pranešimą
          Man irgi buvo staigmena bet pagalvojus tai yra logiska. Na o kiek kartu i diena valaisi dantis/skalauji burna? As pvz. stengiuosi po kiekvieno valgymo. Cia irgi is tos pacios operos manau.
          Tai yra ne tik logiška, bet ir moksliškai įrodyta Pats rankas plaunuosi nebent išeidamas iš tualeto, o dantis valausi tik vakare. Paskutinį kartą susirgęs buvau gal 1998-aisiais
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Gera idėja, nors ir nepasireiškia jokių panašių simptomų...

            Comment


              #26
              Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
              http://en.wikipedia.org/wiki/OCD

              Kas nors turit toki dalyka?Jei taip tai kuo jis pasireiskia pvz as pries einant miegot ar einant is namu turiu simta kart tikrint kad viskas (vanduo dujos etc) isjungta uzsukta ir uzrakinta.Kas labai nervina
              http://www.psychotherapy.lt/lt/content/viewitem/46/

              Comment


                #27
                Lyg ir neturiu as jokiu panasiu sutrikimu, na nebent.. Priprates daznokai apciupineti visas kisenes, ar viskas vietose, bet nemanau, kad tai sutrikimas. Tiesiog esu nukentejes ir nuo kisenvagiu, ir nekarta ka nors pametes, tad pasiziureti ar mobilus/raktai/ipodas/pinigine vietoje, manau, normalu, juolab, kad dzinsu kisenes pakankamai atviros. O viesajame transporte, ar pvz vazinejant vienaraciu nesunkiai gali kas nors iskrist ar kas nors ka nors istraukti

                Comment


                  #28
                  Teko keliskart pasiruošus išlipti iš autobuso pastebėti, kad ant sėdynės liko gulėti mano mobilus. O šį sutrikimą tikrai turiu. Labai dažnai tenka grįžti namo, patikrinti ar užrakinau duris, dažnokai telefono atmintyje tikrinu, ar tikrai išsiunčiau SMS ir pan....

                  Comment


                    #29
                    Ocd

                    jei tiesiog patikrini ar nepalikai atrkintu duru, tai nieko. bet jei tai darai keleta kartu ir tave tai uzknisa, tai OCD. as turiu butent OCD. vaikysteje del to labai kentedavau. Tik visai neseniai pradejau tuo dometis. 1 is 50 turi si smegenu veiklos sutrikima.

                    butina pasiskaityti kas tai yra, ir sau pripazinti, jei tai turi. tada, manau, galima pradeti tvarkytis. Internete daug info apie tai.

                    radau toki paguodzianti puslapi
                    http://ask.metafilter.com/mefi/36076

                    aion

                    Comment


                      #30
                      pataisau

                      tiksliau tai nera smegenu veiklos sutrikimas, nei liga. tai nervu sistemos sutrikimas.

                      Comment


                        #31
                        Ocd

                        cia apie OCD lietuviskai:
                        http://www.psichoterapija.ot.lt/Pakl..._obsesinis.htm

                        Comment


                          #32
                          Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                          http://en.wikipedia.org/wiki/OCD

                          Kas nors turit toki dalyka?Jei taip tai kuo jis pasireiskia pvz as pries einant miegot ar einant is namu turiu simta kart tikrint kad viskas (vanduo dujos etc) isjungta uzsukta ir uzrakinta.Kas labai nervina
                          cia turbut kazkas panasaus visa savaite laukiau rungtyniu zalgiris - barsa zinojau kada los kelinta lav.. liku keliom val niekaip nesugebu prisiminti kelinta val los ir dar bilieta pamirsau.. teko per lietu begti namo pasiimti.. Ir seip kur nors iseinu uzrakinu duris poto kaip jau ka nors veikiu ne namie vis galvoju ar gerai uzrakinau.... dazniausiai griztu patikrinti...
                          Paskutinis taisė Vilius; 2006.11.18, 19:06.
                          I love INNUENDO!

                          Comment


                            #33
                            Joo, man tas pats kaip ir El Greco, gal dar blogiau... Žinai kad užrakinai, pasiėmei ir pan., bet vistiek tikrini ir net ne po vieną kartą...

                            Comment


                              #34
                              .........
                              Paskutinis taisė Anonymous; 2006.11.30, 22:30.

                              Comment


                                #35
                                Pastatęs mašiną, turiu mažiausiai 2 kartus pasižiūrėti, ar užtraukiau rankinį. Ar čia jau OCD, ar tik elementarus apdairumas?

                                Sako, kad OCD yra kiek rimčiau - kai žmogus atlieka beprasmiškus ritualus ir turi pojūtį, kad jeigu jų neatlikinės, atsitiks kažkas blogo (nors protu supranta, kad nieko nebus, bet vis tiek nieko negali padaryti su tuo beprasišku įsitikinimu). Vėl gi - siejamas su vidiniu nerimu, nerimo sutrikimais.
                                Paskutinis taisė Tomizmas; 2023.12.19, 10:58.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                  Pastatęs mašiną, turiu mažiausiai 2 kartus pasižiūrėti, ar užtraukiau rankinį. Ar čia jau OCD, ar tik elementarus apdairumas?
                                  Nusipirk mašiną su elektriniu automatiniu rankiniu.
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    #37
                                    Tai pamirš, kad tokią nusipirko

                                    Comment


                                      #38
                                      Na, man atrodo kad 2 kartus patikrinti yra geriau, nei pamiršti.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                        Na, man atrodo kad 2 kartus patikrinti yra geriau, nei pamiršti.
                                        Aš rankinio iš viso beveik nenaudoju, palieku ant bėgio. Gyvenu lygioje vietoje ir nėra gresmės, kad prasisuks variklis.
                                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                          Aš rankinio iš viso beveik nenaudoju, palieku ant bėgio. Gyvenu lygioje vietoje ir nėra gresmės, kad prasisuks variklis.
                                          Man tiesiog įmonėje, kurioje anksčiau dirbau, teko 2 kartus tapti liudininku, kaip teritorijoje nurieda mašina. Vieną kartą nieko nenutiko, antrą kartą sudaužė 2 stovinčias mašinas. Užteko primesti kaip būtų sudirbtas mano gyvenimas, jeigu gatvėje kur nors pamirščiau rankinį, ir nuriedėjusi mašina (neduok Dieve, aišku) pritrėkštų kokį nors supermamos superlėliuką. Įvertinęs tokią galimybę, pradėjau tikrinti po 2 kartus. Seniau to nedarydavau. Netgi ar mašina užrakinta pasižiūriu ne taip įdėmiai, kaip į rankinį.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X