Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

JAV ar ES?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    JAV ar ES?

    kas jums geriau ir kodel?
    88
    ES
    79,55%
    70
    JAV
    20,45%
    18

    #2
    Tai gal ne USA ir EU o US ar EU?

    Nedaug kas galės palyginti, nes mažuma yra gyvene EU ir USA.

    Comment


      #3
      Parašė taimis Rodyti pranešimą
      Nedaug kas galės palyginti, nes mažuma yra gyvene EU ir USA.
      O kur tavo manymu yra Lietuva? Todėl aš esu kategoriškai už EU
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        #4
        Parašė spirit Rodyti pranešimą
        O kur tavo manymu yra Lietuva? Todėl aš esu kategoriškai už EU
        Tai tiek dar žinau, bet kas yra gyvenę ir USA kad galėtų palyginti abi vietas .

        Comment


          #5
          EU architektūra veža, aš už EU!

          Comment


            #6
            EU

            Comment


              #7
              EU, bet vien dėl UK. Nebūtų UK - rinkčiaus JAV.
              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                #8
                Be issimties USA!!! Nera geresnes salies ne tik pasaulyje, bet ir visatoje. Jei nebutu USA, tai tada pasirinkciau Kanada.

                Comment


                  #9
                  Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                  Be issimties USA!!! Nera geresnes salies ne tik pasaulyje, bet ir visatoje. Jei nebutu USA, tai tada pasirinkciau Kanada.
                  Geriau net už &##$$@@%'ą? (čia Marse)

                  Comment


                    #10
                    Tiek JAV, tiek ES tikrai nera blogiausios vietos pasaulyje gyventi
                    Gal tik gyvenimo budas kiek skiriasi. Europa kur kas geriau sujungta transporto jungtimis, del ko cia kiek lengviau greitai keliauti is tasko A i taska B. Taip pat daugiau jungciu i kitus zemynus (pvz tolimuosius rytus). Aisku kiekvienam savo
                    As pats rinkciausi Pietryciu Azija, bet kadangi tokios galimybes neturiu, taigi EU yra artimiausia mano sirdziai

                    Beje, pridejau apklausa, manau tema su ja bus kur kas prasmingesne.

                    Comment


                      #11
                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                      Geriau net už &##$$@@%'ą? (čia Marse)
                      O kaip gi kitaip

                      Comment


                        #12
                        EU. Dėl savo istorijos, architektūros ir kultūros.

                        Comment


                          #13
                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Tiek JAV, tiek ES tikrai nera blogiausios vietos pasaulyje gyventi
                          Gal tik gyvenimo budas kiek skiriasi. Europa kur kas geriau sujungta transporto jungtimis, del ko cia kiek lengviau greitai keliauti is tasko A i taska B. Taip pat daugiau jungciu i kitus zemynus (pvz tolimuosius rytus). Aisku kiekvienam savo
                          As pats rinkciausi Pietryciu Azija, bet kadangi tokios galimybes neturiu, taigi EU yra artimiausia mano sirdziai

                          Beje, pridejau apklausa, manau tema su ja bus kur kas prasmingesne.
                          John, nelabai sutikciau, kad Europoje yra lengviau keliauti ir, kad ji yra geriau sujungta transporto jungtimi.

                          Beje, apklausos rezultatai tai jau is anksto aiskus Paziurek kiek is forumo dalyviu gyvena Europoje, kiek Amerikoje!?!

                          Comment


                            #14
                            Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                            John, nelabai sutikciau, kad Europoje yra lengviau keliauti ir, kad ji yra geriau sujungta transporto jungtimi.

                            Beje, apklausos rezultatai tai jau is anksto aiskus Paziurek kiek is forumo dalyviu gyvena Europoje, kiek Amerikoje!?!
                            Na Europa tikrai geriau sujungta, veikia daugybe low-cost avialiniju, kurios apraizgo visa zemyna, plius puiki gelezinkeliu sistema. Greitkeliai taip pat geri ir kokybiski. Taip pat is Europos (ka cia Europos, turbut vien is Londono ) yra kur kas daugiau tarpzemyniniu skrydziu jungciu, nei is JAV.

                            Comment


                              #15
                              Pamiršau paminėti kodėl EU - daug labai gražių ir įdomių šalių, kuriose gyvenimo būdas ir sąlygos man artimesnės nei USA (kalbant apie miestus - geriau išvystytos viešosios erdvės, viešasis transportas, geresnė architektūra, kai kuriose geresnis klimatas ir t.t.). Kad ir kurioj EU šaly gyventum, visada gali nesunkiai pasiekti (ne vien atstumo prasme) daugybę kitų EU šalių ir ne tik pasiekti, bet ir įsikurti be jokių "spalvotų kortelių". Kaip tokiam forume galima dar kartą akcentuoti, kad pagal architektūrą beabejo EU yra 1 Pasaulyje.

                              Comment


                                #16
                                Man asmeniskai, tai grazi architektura asocijuojasi su dangoraiziais,o visos senos baznycios tai man jau yra ikirejusios iki gyvo kaulo ir nusibodusios. Bet as puikiai suprantu, kad kitiem yra dzin ant tu dangoraiziu, bet ne ant baznyciu ...o tretiem- nerupi nei vieni nei kiti
                                Tai va, man asmeniskai tai JAV architektura yra grazesne (miestai i miestus labaiu panasus). Beje, Edd, Amerikoje taip pat yra lenva keliauti is vienos valstyjos i kita ir nereikia jokiu korteliu. Beje, gali ir Kanadoje gyventi BE JOKIU KORTELIU O kad teigi, jog EU yra numeris vienas pagal architektura, tai cia isreiski savo nuomone, nes jeigu as ta pati sakini rasyciau, tai vietoje EU parasyciau USA, bet cia irgi butu tik mano nuomone

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  Na Europa tikrai geriau sujungta, veikia daugybe low-cost avialiniju, kurios apraizgo visa zemyna, plius puiki gelezinkeliu sistema. Greitkeliai taip pat geri ir kokybiski. Taip pat is Europos (ka cia Europos, turbut vien is Londono ) yra kur kas daugiau tarpzemyniniu skrydziu jungciu, nei is JAV.
                                  Zinai, Amerikoje, greitkeliu kokybe panasi bet kokioje valstyjoje, o Europoje, tai labai stipriai banguoja! Nuvaziuok i kokia Vokietija, tai neturesi rupesciu, bet paskui nusibelsk i kokia Lenkija- Dieve apsaugok!!! Sakai skrydziai USA brangus: is Cikagos i Los Andzela galiu nuskristi uz koki 100 baksu i abu galus. Man cia neatrodo brangu. O del sito sakinio, kad is Londono yra daugiau tarptautiniu skrydziu nei is visos JAV, tai- neturiu komentaru, tikiuosi, kad su laiku suprasi, kad ne visiskai objektyviai ir tiksliai ivertinai situacija

                                  Comment


                                    #18
                                    Teisybė. Neturiu tokių galimybių išsakyti kitų nuomonę, tai bandau išsakyti savo.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                      Teisybė. Neturiu tokių galimybių išsakyti kitų nuomonę, tai bandau išsakyti savo.
                                      Nu, nors vienoje vietoje susikalbejome!!!

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                                        Zinai, Amerikoje, greitkeliu kokybe panasi bet kokioje valstyjoje, o Europoje, tai labai stipriai banguoja! Nuvaziuok i kokia Vokietija, tai neturesi rupesciu, bet paskui nusibelsk i kokia Lenkija- Dieve apsaugok!!! Sakai skrydziai USA brangus: is Cikagos i Los Andzela galiu nuskristi uz koki 100 baksu i abu galus. Man cia neatrodo brangu. O del sito sakinio, kad is Londono yra daugiau tarptautiniu skrydziu nei is visos JAV, tai- neturiu komentaru, tikiuosi, kad su laiku suprasi, kad ne visiskai objektyviai ir tiksliai ivertinai situacija
                                        Na tai tiesa, Londono Heathrow yra daugiausiai tarptautiniu keleiviu aptarnaujantis oro uostas, o is 5 Londono tarptautiniu oro uostu galima nuskristi i daugiau tarptautiniu tasku, nei is bet kurio (ko gero, visu kartu sudejus ) JAV (ar pasaulio) oro uosto. JAV apskritai nekaip jungiasi su Azijos zemynu ir beveik nesijungia su Afrika (aisku Afrika gal ir nesvarbu, bet del paties fakto). Taip pat JAV avialinijos... na svelniai tariant yra truputi out-of-date su savo 30 metu senumo Boeing'ais ir servisu lygiu . Civilineje Aviacijoje JAV tikrai labai smarkiai luzeriauja ir tai yra faktas.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X