Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Akimirką praleisi - amžių gailėsi

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Akimirką praleisi - amžių gailėsi

    Tema apie laikrodžius. Mūsų krašte tai jau gana pamirštas ir apleistas dalykas, geras laikrodis ant rankos ar kišenėje.
    Todėl įdomu sužinoti, ar nešioja forumiečiai laikrodžius, ar sužino laika iš elektronikos gabalo, pvz telefono?
    Manau būtų įdomu(ne tik man) pamatyti Jūsų turimus laikrodžius, o gal kas turi senų "mechanizmų" ar visišką HI-END`ą.

    #2
    Deja, tik mano telefone laikrodis ir zadintuvas . Zinoma turiu daug kitu, tik niekada nenaudoju.

    Comment


      #3
      Man patinka laikrodžiai, ypač mechaniniai. Todėl turiu ne vieną ir ne du.
      Pradėjau temą, nes šiandien nebrangiai įsigijau kišeninį laikrodį, ir bajeris tame, kad jis toks pat kaip mano turimas, bet...kito pavadinimo ir nežymiai skyriasi išore.
      Mano "Molnija" ir naujas "Carsar". Abu iš kitos pusės turi vienodus garvėžio atvaizdus(toks stovi NV).


      Paprastas kvarcas, tiesios neblogas. Už savo kainą.


      Matosi, kad šis nešiotas daug, taip ir yra. Nuo 8 metų jis mane lydėjo ir kelionėse ir 4 metrais po vandeniu


      Neturiu ką ir parašyti. LT laikrodis.


      "HI-END"


      Senienos.


      Įdomiausias watch. Gavau 15-tam gimtadieniui. Labai savotiškas, valandų rodyklė per parą padaro tik vieną ratą. Ir LE, mano 621/999. Labai brangus man laikrodis.


      Comment


        #4
        Turiu ir aš vieną. Nešioju kasdien. Jeff Banks'o, paprastas. Man jis labai brangus.



        Išvaizda labai paprasta, nes nemėgstu jokių pribumbasų (blizgučių, akučių ir t.t.)

        Comment


          #5
          Iki šiol, kad sužinočiau laiką, visada naudodavausi savo senuoju Siemensu, bet žinot kaip su tais Siemensais - problemos ir problemos. Tad neseniai neatsilaikiau pagundai nusipirkti Swatch'o. Dabar net neįsivaizduoju, kaip galėjau gyvent be laikrodžio - žvilgt ir žinai laiką, nereikia traukti telefono iš kišenės, atrakinti klaviatūros ir pamatyti kelis miniatiūrinius skaičiukus.

          O žadintuvo funkcijas vis dar atlieka mano senasis Siemensas. Šitą jis daro visai neblogai, tik būna kartą į pusmetį, kad nesuskamba

          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

          Comment


            #6
            Man patinka laikrodžiai, ypač mechaniniai. Todėl turiu ne vieną ir ne du.
            Pradėjau temą, nes šiandien nebrangiai įsigijau kišeninį laikrodį, ir bajeris tame, kad jis toks pat kaip mano turimas, bet...kito pavadinimo ir nežymiai skyriasi išore.
            Mano "Molnija" ir naujas "Carsar". Abu iš kitos pusės turi vienodus garvėžio atvaizdus(toks stovi NV).

            Čia dar vienas pavyzdys, kaip SSRS buvo "kuriami" įvairūs prietaisai
            BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

            Comment


              #7
              Nežinau, tai ne pasiskolintas laikrodis. O Corsar, tai Molnija užsieniui. Gal... bet dar pats nesužinojau.

              Comment


                #8
                Turi tokį gerai panešiotą ir subraižytu stiklu Casio. Su manimi penkerius metus. O pirmąjį laikrodį ant rankos gavau gal šešerių metų.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  As turiu (turejau) kazkoki visai nebloga rankini laikrodi, kuri vienakart netycia stiprokai uzkliudziau uz duru rankenos, kas baigesi sulauzyta laikrodzio apyranke ir is esmes laikrodzio mirtimi (ne be apyrankes juk nenesiosi). Todel dabar esu be rankinio laikrodzio, nes naujo ieskoti tingiu. Turiu laikrodi mobiliame, kas esant reikalui padeda, nors nelabai patogu.

                  Comment


                    #10
                    Kazkaip nemegstu laikrodziu..Todel neturiu nei vieno.Laika visad suzinau metro stotyse

                    Comment


                      #11
                      Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                      Nežinau, tai ne pasiskolintas laikrodis. O Corsar, tai Molnija užsieniui. Gal... bet dar pats nesužinojau.
                      Hm... Tai ta prasme jie buvo gaminami SSRS, o į užsienį eksportuojami analogiški, tik kitu prekės ženklu?
                      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                      Comment


                        #12
                        Mano - Revue Thommen Wall Street.

                        ganetinai paprastas, bet mana labai grazus ir mielas.

                        Comment


                          #13
                          As kaip tik megstu rankinius laikrodzius. Visada laika tikrinu rankiniame laikrodyje, isskyrus tada, kai sedziu prie kompo (juk uztenka zvilgsni nukreipti i ekrano kampa O telefono laikrodi naudoju tik kaip zadintuva

                          Seniau 6 metus nesiojau ir buvau labai patenkintas nebrangiu Casio, modelio neprisimenu, kazkas labai panasaus i si:



                          Pries metus dovanu gavau Tissot PR100x, taip pat tikrai patenkintas

                          Comment


                            #14
                            Maniškis, jau kokius tris metus tarnavo, tik baterija nusibaigė, vis neprisiruošiu nunešt pakeist.
                            Visai mielas daiktas
                            www.donatas-mazeika.lt

                            Comment


                              #15
                              Negaliu pakęsti jokių daiktų ant rankos.
                              Ne viskas auksas kas auksu blizga

                              Comment


                                #16
                                Nemegstu laikrodziu (jei reikia, pasiziuriu mobiliake arba klausiu zmoniu gatveje: atsiprasau, gal zinote - kiek dabar valandu?)...
                                Manau, kad laikrodis atima is zmogaus amzinybes pojuti ir kaip reikiant ta zmogu SUBUITINA!
                                Dar nemegstu ziauriai punktualiu zmoniu, kurie nepraleidzia progos tuo punktualumu pasigirti (nes daugiau jokiu ypatingu savybiu neturi...)

                                Comment


                                  #17
                                  Girtis punktualumu kvaila, bet vėluoti dar kvailiau.

                                  Comment


                                    #18



                                    turiu gan panasu chronometra
                                    I love INNUENDO!

                                    Comment


                                      #19
                                      manau panašaus "form factor"

                                      Comment


                                        #20
                                        Mano

                                        Comment

                                        Working...
                                        X